MŚ 10' // MŚ 2010 - temat ogólny

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 19:30

Właśnie wylosowano grupy Francja trafiła łatwych rywali powinni wyjść choć bardzo ciekawa grupa.Najmocniejsza grupa to chyba G i D. Włosi trafili bardzo łatwych rywali ale żebyśmy się nie zdziwili Jan Mucha zmierzy się z mistrzami świata. Hiszpania ma bardzo łatwe zadanie ,Holandia to samo Argentyna również ale będzie fajny turniej. Grupy bardzo ciekawe.
Beckham powiedział że niema łatwych rywali.
A kapitan RPA powiedział że nie boi się Meksyku bo trąbki ich wystraszą.
John Smith powiedział bedzie pare meczy żeby się rozruszać przed finałem i półfinałem.

Grupa A:
RPA
Meksyk
Urugwaj
Francja

Grupa B:
Argentyna
Nigeria
Korea Południowa
Grecja

Grupa C
Anglia
USA
Algieria
Słowenia

Grupa D
Niemcy
Australia
Serbia
Ghana

Grupa E
Holandia
Dania
Japonia
Kamerun

Grupa F
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

Grupa G
Brazylia
Północna Korea
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia

Grupa H
Hiszpania
Szwajcaria
Honduras
Chille

Zobaczymy 10 czerwca 2010.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 19:37

Najciekawszą grupą jest zapewne grupa E. G i D do łatwych nie należą, ale jeszcze zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Do mundialu zostało bardzo dużo czasu, jeszcze naprawdę wiele przed nami.

Włosi trafili do stosunkowo łatwej grupy. Nowa Zelandia to pewny outsider, ale Paragwaj w minionych eliminacjach spisywał się fenomenalnie, podobnie jak Słowacja, która mimo wszystko wypadła nieźle, jednakże na tle bladych Czechów i Polaków.


Obrazek
SCHUMI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 19:38

Dobrze ze Slowacja bo juz sie balem ze bedzie Portugalia


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 19:43

W tym roku nie ma "grupy śmierci". Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie E.
Szkoda, że nie ma ciężkiej grupy. Zawsze to jakieś większe emocje związane z meczami.

Co do grupy Włoskiej, myśle, że jest łatwa. Moim zdaniem najbardziej należy się obawiać Paragwaju, bo Nowa Zelandia to wiadomo... A co do Słowacji... Hm... Może coś zawalczy z Paragwajem o awans. Narazie dla mnie Włosi to zdecydowani faworyci grupy a za nimi zespół z Ameyki Płd.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 21:12

Czy ja wiem czy Francja w takiej łatwej grupie? Zarówno Urugwaj jak i Meksyk to silne drużyny. Bardzo podoba mi się szybka i waleczna gra Urugwaju, typuję ich jako czarnego konia tego Mundialu. Do tego gospodarze - RPA.

Co do włoskiej grupy jest ona łatwa, pierwszy raz od dawna bo i na Euro 08 i MŚ 06 rywale grupowi nie dopisali, oby to tylko nie wyszło Italii na gorsze.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 23:53

Francja wcale nie ma łatwej grupy i nie zdziwię się, jeśli odpadnie. No chyba że na turnieju będą prezentować się dużo lepiej niż w eliminacjach...

A Maradona chyba wyleci dopiero po fazie grupowej. Ma chłopina szczęście.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2009, 00:44

Ten przećpany grubas nie powinien był zostać trenerem. Z całkiem fajnej drużyny zrobił pomiotło :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2009, 11:41

Moim zdaniem czarnym koniem turnieju może być USA świetny występ na Pucharze Konfederacji pokazał że nie są to piłkarze z brakiem umiejętności. Są wybiegani,szybcy,silni tylko troszeczkę z taktyką gorzej.Oni mogą naprawdę sporo namieszać na tych mistrzostwach. Chociaż ja będę kibicował Włochom.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2009, 16:11

Grupy ciekawe, ale chyba będzie nieco niższy poziom meczów niż na ostatnim Mundialu, ale może się mylę. Anglicy trafili na stosunkowo łatwą grupę, to pewnie wyjdą z niej bez problemu. W grupie H, Hiszpanie też nie mają zbyt ciężkich meczów, pewnie też bez problemów przejdą dalej. Włochy mają ciekawą swoją grupę, ale chyba tez są zdecydowanie najmocniejsi. A Polska ? Niestety w domu.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2009, 16:32

Niektóre drużyny masakra. Wydaje mi się, że poziom mundialu drastycznie spada, obecność takich drużyn jak Honduras, Nowa Zelandia, Algieria to trochę żenada. Zamiast takich eksperymentów mogły grać takie drużyny jak Szwecja, Czechy czy też Izrael.


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2009, 17:01

Bobek1991 pisze:Niektóre drużyny masakra. Wydaje mi się, że poziom mundialu drastycznie spada, obecność takich drużyn jak Honduras, Nowa Zelandia, Algieria to trochę żenada. Zamiast takich eksperymentów mogły grać takie drużyny jak Szwecja, Czechy czy też Izrael.
Nie zgodze sie z toba wolalbys za Algierie ogladac Egipt?Algierczykowie byli lepsi wywalczyli awans i to oni jada do RPA podobnie jest z Czechami z jakiej racji maja jechac skoro graja obecnie na bardzo niskim poziomie za zaslugi nikt nie jedzie.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 00:13

No to zobaczymy jak zagrają wymienione przeze mnie drużyny. Z Europejskich każda z moich propozycji walczyła by o awans a ta trójka co się dostała.. no w piłce wszystko możliwe jest ale przewiduje ostatnie miejsca. Na takiej podstawie sądzę, że wolę nawet słabsze ostatnio Czechy które w zestawieniu z tymi trzema które przytoczyłem to jak Polska obok Brazylii, a właściwie to odwrotnie. No ale zobaczymy jak na prawdę będzie.

Poza tym najlepsi piłkarze Algierii idą w ślady Zidane :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 00:51

Pawel1897 pisze:Algierczykowie
:lol: jak małe krasnale


Powiem tak - Czesi to tylko stara ruina z wytartym szyldem, nawet Benhałer mógł ich pokonać w Chorzowie. Za Algierię faktycznie mógł pojechać Egipt.
Za co Żydzi mają jechać na mundial? za holocaust ?
Awans Nowej Zelandii to bardziej efekt zmiany klucza FIFA jeśli chodzi o baraże. Wyeliminowali Bahrajn, 4 lata temu by trafili na Urugwaj z Ameryki Pd i skonczyło by się na pogromie.
To, kto oprócz USA i Meksyku ze strefy CONCACAF awansuje, nie ma żadnego znaczenia. Tam reszta stawki prezentuje ten sam, dziki poziom :prochno: czasami jak oglądam skróty, to czuję się jakbym oglądał Tsubasę...
Największymi nieobecnymi są Egipt i Szwecja. Ale nigdy nie ma "najsilniejszej" na papierze stawki na mundialu. Jest ok, po prostu losowanie trochę osłabiło prestiż mundialu. W fazie grupowej będzie nudno, prawdziwe emocje od 1/16 finału.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2010, 11:49

Nie chcę zakładać specjalnie tematu a ten nadaje się najbardziej. Znane są już stroje kilku reprezentacji przygotowane specjalnie na Mistrzostwa.

Stroje Italii jak zwykle oryginalne i mi się bardzo podobają, możecie ocenić sami:

zaraz poprawie linki

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://kitkross.wordpress.com/2010/01/2 ... otherload/

Wrażenie robią także stroje Algierii:
Obrazek


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2010, 12:53

Stroje na pewno lepsze niż te z Euro, ale obawiam się, że od Pumy już ciekawych koszulek nie dostaniemy. Ostatnio zupełnie nie podobają mi się stroje reprezentacyjne Pumy (kiedyś były niezłe). Nike i Adidas robią obecnie ładniejsze. Ciekawe jaka będzie czcionka. Chyba gorszej niż obecna już nie może być, więc powinno być dobrze :P No i ten kołnierzyk w niebieskich dziwaczny :/

A w ogóle to są już oficjalnie potwierdzone stroje?


Obrazek
Zablokowany