Euro 08' // Półfinały : Niemcy - Turcja, Rosja - Hiszpania

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2008, 23:30

Szkoda Turcji bo naprawde grala bardzo ciekwie a akcja przy bramce na 2 do 2 - miniecie Szwaba piekne. Szkoda ze nie dotrzymali do dogrywki ale coz. wina moze tez spasc na Rustu bo bramka na 2 do 2 praktycznie jego .
Ale caly turniej jak najbardziej udany dla kraju, kibicow i pilkarzy cwiercwinal z Niemcami to i tak duzo. Oby tylko te folksde ut che nie wygrali Euro.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2008, 23:48

ja po pierwszym meczu z polska powiedzialem kumplowi ze dla mnie niemcy sa faworytami no i stalo sie niemcy pokazali ze mozna nie grac nic wielkiego i wygrywac a to cechuje mistrzow. teraz zeby odpadla hiszpania mam nadzieje ze wygra rosja z hiszpania. no ale jakby sie nie udalo to zawsze niemcy im dokopia w finale ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2008, 23:50

Mam taką głęboką nadzieję ,że Rosja mnie nie zawiedzie i najpierw zagra porządnie z Hiszpanami ,by pomścić Włochów kochanych ,a potem rozbić w finale szwabskie tyłki.. a stfu!


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 08:22

Busacca mógłby popracować nad swoim warsztatem, ponieważ Niemcom należał się karny za faul na Lahmie, a Senturk powinien dostać drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę. Mimo wszystko Turkom należy się pochwała za waleczność, mocną psychikę oraz potworna ambicję, także 3 miejsce zasłużone. Już drugie Euro pokazuje, że drużyna o niesamowitym przygotowaniu fizycznym może zajść bardzo daleko (Turcy), a nawet wygrać turniej (Grecy). Mam nadzieję, że Rosjanie pokonają iberyjską "seleccion".


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 09:10

A prawda jest zupełnie inna. :D

LINK

Teraz już wiemy gdzie tkwi sekret sukcesu Niemców :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 09:15

O kurde.. :o
A najlepszy jest komentarz: I dlatego posadzili go na trybunach. :smile:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 09:59

Żal Turcji. Mimo ogromnych problemów kadrowych zagrała najlepszy mecz na Turnieju. Przeważała przez cały mecz, czego potwierdzeniem są wszystkie statystyki. Więcej posiadania piłki, więcej strzałów celnych na bramkę. Niestety kilka błędów indywidualnych a przede wszystkim braki zgrani w obronie spowodowały że Niemcy fuksem ( nie waham się użyć tego słowa ) wygrały ten mecz.

Niemcy znów nie pokazali nic specjalnego. Zagrali tak jak na początku turnieju. Daleko im było do formy z meczu z Portugalią. W kontekście meczu finałowego jestem pełen nadziei że ich forma zostanie na takim poziomie i Rosja ( w ostateczności Hiszpania ) ich bez problemu pokona. Szczególnie patrząc na błędy, które popełniała obrona i niepewną postawę Lehmanna.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 10:30

Nosz kurcze a myślałem ,że znów będe mógł się napawać moim trafnym wyłonieniem zwycięscy w tym meczu :],jednak Niemcy maja na tyle szczęścia ,że pokonali Turcję (moim zdaniem Turcy byli lepsi)!

PS:Warto dodać ,że Turcja w rezerwowym składzie prawie pokonała Niemców a Polacy w pierwszym składzie nawet im gola nie strzelili ;]


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 11:47

Wielkie brawa dla Turcji. Biorąc pod uwagę stan ich kadry, grali nie tyle świetnie, co genialnie.

P.S. Obstawiałem w finale wódkę z kebabem, zamiast kebabu będzie Bratwurst...
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2008, 11:49 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 11:49

Jakby Turcja grała w lepszym składzie to myślę, że spokojnie by wygrali. Szkoda mi Turków, bo zagrali bardzo dobrze mimo wielu osłabień i chyba zasłużyli na zwycięstwo, ale taka jest piłka. Mam nadzieję, że szczęście Niemców skończy się w finałowym meczu.
Vesper pisze: PS:Warto dodać ,że Turcja w rezerwowym składzie prawie pokonała Niemców a Polacy w pierwszym składzie nawet im gola nie strzelili ;]
Też nie graliśmy w pierwszym składzie, bo Błaszczykowskiego nie było :lol:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 11:52

A tak zapomniałem przepraszam ;) :lol:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 11:55

I co z tego, że Turcja grała w osłabionym składzie? Drużyna to nie jedenastu zawodników, to cała kadra. Gdyby nie zbierali żółtych kartek i zawodnicy byli lepiej przygotowani fizycznie, to mieliby swój podstawowy skład na to spotkanie.
Turnieje typu ME czy MŚ to nie jeden, a kilka spotkań, które są tak samo ważne i nie gra się z myślą tylko i wyłącznie o następnym spotkaniu.

Niemcy jak widać są przygotowani do turnieju i stąd ich awans do finału, należało im się.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 12:13

A ja tak się zastanawiam, czy te liczne kontuzje i wykluczenia nie pomogły Turkom w awansie aż do półfinału.
Gdyby Terim miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy i nie zmieniał składu z meczu na mecz, to w szeregi Turków wkradłaby się... rutyna (ta źle rozumiana).
A tak, niemalże cała kadra miała okazje zagrać na turnieju i niemalże wszyscy poczuli że skoro mogą dostać szansę to trzeba brać byka za rogi. Bo skoro inny zawodnik grzejący ławę wszedł na boisko i pomógł drużynie, to czemu ktoś inny by tego nie miał zrobić? Turcy to żywy naród i na pewno potrafią ponieść się fali emocji. Ta sytuacja pozwoliła im uwierzyć w siebie.
Kto wie, jakby to się potoczyło grając 11 tymi rzekomo "najgłośniejszymi nazwiskami", kto wie...

Zanim odsądzicie mnie od czci i wiary, pomyślcie czy w tym nie ma ziarnka prawdy :whistle:
Swoją drogą jestem zawiedziony, że Turcja odpadła. Wolałbym finał kebab-wódka, niż spotkanie europejskich potęg bez udziału Italii.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 12:25

pan Zambrotta pisze:A ja tak się zastanawiam, czy te liczne kontuzje i wykluczenia nie pomogły Turkom w awansie aż do półfinału.
Gdyby Terim miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy i nie zmieniał składu z meczu na mecz, to w szeregi Turków wkradłaby się... rutyna (ta źle rozumiana).
A tak, niemalże cała kadra miała okazje zagrać na turnieju i niemalże wszyscy poczuli że skoro mogą dostać szansę to trzeba brać byka za rogi. Bo skoro inny zawodnik grzejący ławę wszedł na boisko i pomógł drużynie, to czemu ktoś inny by tego nie miał zrobić? Turcy to żywy naród i na pewno potrafią ponieść się fali emocji. Ta sytuacja pozwoliła im uwierzyć w siebie.
Kto wie, jakby to się potoczyło grając 11 tymi rzekomo "najgłośniejszymi nazwiskami", kto wie...

Zanim odsądzicie mnie od czci i wiary, pomyślcie czy w tym nie ma ziarnka prawdy :whistle:
Swoją drogą jestem zawiedziony, że Turcja odpadła. Wolałbym finał kebab-wódka, niż spotkanie europejskich potęg bez udziału Italii.
Zgodzę się z Tobą. To, że mimo przeciwności losu wygrywali, że "Allach ich wspierał", było kluczowe dla ich postawy w tym turnieju.

W kazdym razie: "Gloria victis!"


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 18:08

No cóz wielkie brawa należa sie turkom za ten mecz.Ale przyznaje sie ja obstawiałem na gladkie i zdecydowane zwyciestwo niemcow( :oops: ).Tymczasem naprawde mnie zaskoczyli grali ladnie,i zdecydowanie.Przez dluzszy czas inicjatywa nalezala do nich.Ale niemcy to są jednak niemcy.Wyrachowanie,skutecznosc tutaj wygralo,czyli jednym slowem wygralo doswiadczenie.No ale po takiej grze jaką zaprezentowali w meczu z turkami nie daje niemcom większych szans.


Obrazek
Zablokowany