Euro 08' // Gr. D (Grecja, Szwecja, Hiszpania, Rosja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
holydevil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2007
Posty: 103
Rejestracja: 17 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2008, 23:42

masz racje ... ale widziales co robil Rosenberg za Ibre ? koszmar... a nie moga grac na 1 napastnika na ibre ... bo to nie typ toniego on potrzebuje w lini kogos malego kreatywnego jak wlasnie Larsson. Jasne ze to nie zawodnik z przed 6 lat w sumie ma 37 lat !!! napastnik niech gra nawet do tej 60 minityy... ... ale uwazam ze wiecej zdziala niz Rosenberg


Obrazek


Juve is back on the track and it's time for payback !!!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2008, 23:49

Też uważam że lepszy Heniek niż Rosebergo ale uważam też że Rosja troszkę lepsza od Szwedów. Tylko że Szwedą wystarczy remisik ale i tak typuje Rosje.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2008, 06:07

No moze byc ladny mecz, wczoraj Rosja sie bardzo ladnie zaprezentowala, zagrala bardzo efektownie. Ale nie uwazam zeby miala lepsza druzyne niz Szwecja wiec zapowiada sie ciekawy mecz.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2008, 09:53

No trzeba przyznać ,że Rosja zagrała fajną piłkę :]
Moim zdaniem najsłabszą drużyną Euro jest Grecja ;]
W pierwszym meczu zagrali tragicznie tu ciut lepiej ale i tak moim zdaniem są najsłabsi :]


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2008, 10:09

oliver pisze:
matekkuba pisze:. Jeżeli chodzi o 2 drużynę, która awansuje stawiam to stawiam na Szwedów, bo mają większe gwiazdy, które w pojedynkę moga wygrać mecz.
Mają tych gwiazd aż 2 Zlatan który nie wytrzymuje całego meczu i Melberg. Kallstom dziś wszedł z ławki a Elmander troszkę zawodzi.
Ja zdecydowanie stawiam na Rosje którzy mimo że przegrali z Hiszpanią 4-1 pierwszą połowice grali dobrze. Mają nawet wyrónany zespół. No i dojdzie Arszawin jeśli bedzie w takiej formie jak puchar UEFA bardziej pomoże drużynie niż przeterminowany Larsson
Cóż, ale to, że Ibrahimovic gra w gorszym klubie ( :D ) od Arszawina wcale nie znaczy, że jest od Rosjanina gorszy. To jest różnica kilku klas. Z resztą widzieliśmy w meczu z Parmą, co Szwed potrafi zrobić. Larsson też ma umiejętności, a jego jedna indywidualna akcja może przesądzić o losach meczu. To samo Kallstrom i Elmander. Gwiazdy poznaje się po tym, że nawet w nieoptymalnej formie potrafią jedną akcją pokazać, że są zawodnikami światowej klasy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2008, 10:38

Szwedzi maja gwiazdy, a Rosjanie naprawde dobrze poukładany zespół przez genialnego trenera. Gdyby nie słupek i poprzeczka, nie wiadomo jak by się zakonczył mecz z Hiszpanią. Przez wiele momentów to Rosjanie przeważali i nadziewali się na kontry zawodników z półwyspu Iberyjskiego xD Liczę, że grajacy zespołowo Rosjanie wyeliminują Szwedów :-D


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 22:39

Andriej Arszawin dziś zachwycił mnie swoimi umiejętnościami. Technika, drybling, szybkość, przyspieszenie i cudowne prostopadłe podanie. Jednym słowem klasowy gracz. Rosja zagrała dziś świetny mecz. Gratulacje dla Guusa Hiddinka :)


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 22:45

Chwaliłem za ostatni mecz Mellberga, a teraz wypada go zganić. W ostatnich minutach popełnił dwa poważne błędy. Raz podał pod nogi rosyjskiemu zawodnikowi pod polem karnym, drugi raz dał się łatwo pokonać bodajże Arszawinowi. Przez resztę meczu było ok, choć raz pozwolił Pawlyuczence dośrodkować z boku boiska.
Zatrzymywał Ville i Torresa, a wypadł już gorzej z Rosjanami. Dopiero na przedsezonowych sparingach poznamy prawdziwą dyspozycję Olofa.

Ibrahimović zagrał beznadziejnie. Rosjanie są po Chorwatach największą niespodzianką turnieju, nawet lpiej się prezentują niż zespół Bilića. Trochę mi żal Szwedów, no ale przynajmniej Olof wcześniej zawita do Turynu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 22:48

Jako jeden z nielicznych stawiałem na Rosje. Hm bardzo dobre pierwsze 40 min dziś rozegrali. Przy dorobinie szczęścia mają szanse ograć Holendrów. Pomarańczowym może przyjdzie jeden słabszy mecz, może to będzie mecz z Rosją?? Ja stawiam półfinał Włochy- Rosja kto wie może.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 22:57

oliver pisze:Jako jeden z nielicznych stawiałem na Rosje. Hm bardzo dobre pierwsze 40 min dziś rozegrali. Przy dorobinie szczęścia mają szanse ograć Holendrów. Pomarańczowym może przyjdzie jeden słabszy mecz, może to będzie mecz z Rosją?? Ja stawiam półfinał Włochy- Rosja kto wie może.
Ja również stawiałem na Rosję, bo widać było, że z meczu na mecz się rozkręcają... Ogólnie ciekawy mecz i zasłużone zwycięstwo sbornej... Niemniej Holendrów raczej nie ograją; jedni i drudzy stawiają na ofensywny styl gry, przy czym Oranje mają zdecydowanie lepszych wykonawców do takiej taktyki... Wydaje mi się, że z pomarańczowymi może wygrać jedynie zespół, który umiejętnie wypośrodkuje ofensywę i defensywę (patrz Włosi w półfinale) :wink:


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 23:08

A ja tak samo jak Probierz komentujący na polsacie byłem zaskoczony tak slabą grą Szwedów , szczerze byłem prawie pewny że zagrają w 1/4 turnieju , to narazie dla mnie jedyna niespodzianka. Podczas meczu skupiałem uwagę na Mellbergu i według mnie poza końcówką spisał się nieźle ale takie błędy jak w ostatnich minutach w Juve nie mogą mu się zdarzać.
Czeka nas ciekawy cwiercfinal ale myśle że jednak to Holandia zagra w połfinale... Oczywiscie z Italią :D


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 23:25

Dzisiaj zobaczyłem sobie głównie mecz Hiszpania-Grecja. Piłkarzem tego meczu był bezwzględnie Xabi Alonso. To co wyczyniał z piłką w środku pola to aż miło było patrzeć. Podania wszystkie dokładne, żadnych strat, po przechwyceniu piłki natychmiast widzi napastnika i podaje. Jestem pod dużym wrażeniem stylu gry tego piłkarza. Wiadomo, że Hiszpania zagrała drugim składem i trudno mi coś więcej napisać przed meczem ćwierćfinałowym z Italią bo Grecja, kiedy nie miała piłki była totalnie zagubiona i nie wiedziała co robić a przeciwnik cały czas atakował, szczególnie w drugiej połowie.
W meczu Rosja-Szwecja swoje znów zrobił trener Hiddink i to dzięki tylko niemu Rosjanie awansowali do ćwierćfinału. Widziałem parę akcji i mogło się zakończyć więcej niż 2:0 ale widać było niedoprecyzowane dogrania w ataku. W meczu z Holendrami będą musieli pokusić się o dużo więcej niż dzisiaj ale będzie to duże widowisko szczególnie rzecz biorąc, że trenerem Rosji jest Holender.


Obrazek
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 05:58

W moim przekonaniu Xabi Alonso nie grał nawet na 50% swoich możliwości z uwagi na fakt,że brakowało mu odpowiednich partnerów do gry.Dogrywał genialne piłki,podczas gdy jego koledzy grali za wolno,często też popełniali mnóstwo błędów przy ostatnim podaniu...Nie ulega wątpliwości,że ten gracz jak mało który potrafi przenieść ciężar rozgrywania piłki na 2 stronę boiska,czy też przytrzymać futbolówkę,aby umożliwić kolegom lepsze ustawienie się na murawie.Geniusz.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 10:37

Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony grą Rosjan. I to oni będą czarnym koniem turnieju. Słaba gra Szwedów wynikała raczej z dobrej gry obronnej Rosjan. Arszawin, jest to piłkarz kompletny. Jakby sie udało go wyrwać z Zenitu było by ciekawie... ;)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 15:20

paku pisze:Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony grą Rosjan. I to oni będą czarnym koniem turnieju. Słaba gra Szwedów wynikała raczej z dobrej gry obronnej Rosjan. Arszawin, jest to piłkarz kompletny. Jakby sie udało go wyrwać z Zenitu było by ciekawie... ;)


Oj bardzo cięzko bedzie im z holandia.Ale czuje że bedzie ciekawy pojedynek.W koncu Hiddink to specjalista od niespodzianek.


Obrazek
Zablokowany