Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:12

Tasak pisze: Gigi
Barzagli - Grosso - Panucci - Zambro
Gringo - De Rossi - Gattuso - Aquilani (zobaczmy)
Alex - Di Natale (Cassano)

I powinno byc lepiej. Oby.
Goian - 194
Tamas - 188
Alex - 174
Di Natale - 170
Cassano - 175

Powodzenia.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:12

Ja rozumiem ze Donadoni woli grac 4-3-3 ale z drużyną jak Holadnia, która ma taki potencjał w obronie nie można tak grac tym bardziej że miał dużo więcej opcji niż Lippi,
gdzie był de Rossi , piłkarz który w środku pola rządzi ? Donadoni to żaden trener powinien wyjśc składem

Buffon
Zambrotta - Chellini - Barzargli - Grosso
Pirlo
Camoranesi - Aquiliani - De Rossi
Del Piero - Toni

A nie tym dnem

Materazzi ??
Panucci ??
Gatusso ?? co z tego, że walczył De Rossi to też wojownika ale w dużo lepszej formie i dużo bardziej zdolniejszy


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:14

pan Zambrotta pisze:a Barzagli ogólnie jest jest kontuzjowany od stóp do głów.
:lol:
Chyba po Euro zacznie powoli wypadać z "składów marzeń". Ale z drugiej strony pewnie nie, to przecież nowy Cannavaro albo Nesta, Juve musi po niego sięgnąć gdy skończy mu się kontrakt w Wolfsburgu.

A gra całej reprezentacji... Cóż, Donadoni wybrał chyba najgorsze możliwe warianty tam, gdzie mógł się wahać. Di Natale zamiast Del Piero, Materazzi i Panucci zamiast Chielliniego i Grosso (i Zambrottą z drugiej strony), Ambrosini zamiast De Rossiego. No i ta przewidywalna, archaiczna taktyka, zbudowana pod graczy Milanu, którzy mówiąc eufemicznie nie zachwycają formą - to nie mogło skończyć się inaczej, niż widzieliśmy.

Nowy kontrakt Donadoniego może nie mieć nic do rzeczy, jeśli Włosi zagrają tak beznadziejnie w kolejnych dwóch meczach, po porstu zostanie zwolniony z nieco większą odprawą. Szczęśliwie dla Włochów jednak, Francuzi mają równie błyskotliwego selekcjonera.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:17

hmm
granie w nastepnym meczu znów 4 3 2 1(czy tam 3 jak kto woli napad+ skrzydłowi) przy takiej postawie pomocy niema sensu bo dziura jak byk

ja bym raczej zagrał 4-4-1-1/2 (Toni + DP ktory by go wspierał przed nim bądz schodził do boków)

no bo sory ale Toni to sobie moze w niemieckiej lidze czekac na podania a nie na ME gdzie ma 90 minut w meczu i jak nie strzela to mozna sie liczyc z szybkim wyjazdem do domu, powinien akurat na ME wiecej szukac gry


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:18

Akurat postawienie od pierwszej minuty na Di Natale jest przeze mnie zrozumiałe. Di Natale błyszczał w przygotowaniach do Euro błyszczał - zarówno w ważnym meczu z Portugalią, jak i w ostatnim meczu z Belgią. I sam Antonio dzisiaj nie zawiódł. A przynajmniej jest jednym z ostatnich, do kogo powinniśmy kierować żale. Każdy chyba by postawił w pierwszym meczu na sprawdzonego i dobrego piłkarza, niż na niewiadomą.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:21

cytuje sam siebie :doh:
Łukasz jak możesz nie widzieć Del Piero w podstawowym składzie na Rumunie?

Buffon

Zambrotta Panucci Chiellini Grosso

Camoranesi De Rossi Aquilani

Del Piero Toni Di Natale

... i niech się dzieje co chce, choćby taki skład miał być samobójstwem.
Gorzej już zagrać nie mogą
Łukasz oglądałeś mecz Francja-Rumunia ? Napisz mi kto lepiej Tamasem i Goianem kręcił, wysoki Anelka czy niski Benzema :?:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:27

jackop pisze:Łukasz oglądałeś mecz Francja-Rumunia ? Napisz mi kto lepiej Tamasem i Goianem kręcił, wysoki Anelka czy niski Benzema :?:
Francuzi - może poza Riberym - szału nie robili, także nie ma tu w ogóle o czym pisać.
Ja już w swoim życiu widziałem jak Alex grał w parze z Miccolim i mi to w zupełności wstarcza: zamiast się uzupełniać - zabiegali sobie drogę. Podziękował za takie coś.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:29

RavaneVialli pisze:Cóż, Donadoni wybrał chyba najgorsze możliwe warianty tam, gdzie mógł się wahać. Di Natale zamiast Del Piero, Materazzi i Panucci zamiast Chielliniego i Grosso (i Zambrottą z drugiej strony), Ambrosini zamiast De Rossiego.
Myślę że najlepsze podsumowanie "trafności" wyborów Donadoniego

Btw. chciałbym ostudzić trochę zapędy co poniektórych, wyrzucających z pierwszego składu Toniego i Pirlo... Prawda jest taka że nie ma szans (zresztą bardzo dobrze) nagle, w środku wielkiego turnieju zmienić całkowicie sposób rozgrywania piłki (a ta bazuje głównie na Pirlo). Co do Toniego to wydaje mi się że "trener" nie ma za bardzo kim go zastąpić (zresztą ze swojej winy), bo wątpię aby nagle zaczął się bawić z Borriello lub Quagliarellą w roli snajpera...

@jackop: w tym że w piłce nożnej chodzi o strzelanie bramek, a nie kręcenie, jak to ująłeś obrońcami...


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:30

Ja może zacznę od pierwszego meczu i remisu Rumunii z Francją. Obie ekipy zagrały bardzo mocno dobrze w taktyce i nie straciły bramki, no ale teraz zagrają i jedna i druga drużyna z Italią.
...co mam powiedzieć o meczu w Bernie: myśle że Donadoni nie ma doświadczenia w prowadzeniu reprezentacji na różnych szczeblach rozgrywek, ostatnie eliminacje wykazały jak było ciężko awansować do tych mistrzostw. A swoją drogą to historia z 1982r. po trzecim mistrzostwie świata była taka że Italia nie wyszła wtedy z grupy eliminacyjnej do Euro, teraz też nie wiele brakowało do powtórzenia tego wyniku, ale Azzurri przełamali się i awansowali, ale to po krótce przypomniałem historię.
Teraz jeszcze wróce do meczu: obrona, Zambrotta, Materazzi czy Barzagli zagrali bardzo słabo i to na nich spoczywają wszystkie stracone bramki. W pomocy zamiast Ambrosiniego miał grać De Rossi ale Donadoni wybrał Milanistę, wiadomo dlaczego. A w ataku też mam zastrzeżenia do Toniego bo miał stuprocentową okazję i przestrzelił z takiej odległości!
Co do zmienników, to dobrze wypadł Del Piero i Grosso, Cassano miał za mało czasu żeby się pokazać z dobrej piłkarskiej strony.
No teraz pozostał sędzia a wogóle przepisy sędziowania: jak można uznać pierwszą bramkę i dalej uznać że piłkarz który jest poza boiskiem bierze udział w akcji! To są chore przepisy! Pokazywali na RAI Uno, że na takie akcje się gwiżdże i nie ma bramki, przynajmniej w Lega-Calcio.
UEFA i FIFA apeluje do was: zmiencie ten przepis bo tak nie można!

PS. Jestem ciekaw co powie Marcello Lippi o tym meczu.


Obrazek
Obrazek
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:31

jackop pisze: Łukasz oglądałeś mecz Francja-Rumunia ? Napisz mi kto lepiej Tamasem i Goianem kręcił, wysoki Anelka czy niski Benzema :?:
Hmm... Anelka - 183 cm, Benzema - 182 cm, czy 1 cm to taka różnica? :lol:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:34

Łukasz pisze:
jackop pisze:Łukasz oglądałeś mecz Francja-Rumunia ? Napisz mi kto lepiej Tamasem i Goianem kręcił, wysoki Anelka czy niski Benzema :?:
Francuzi - może poza Riberym - szału nie robili, także nie ma tu w ogóle o czym pisać.
Ja już w swoim życiu widziałem jak Alex grał w parze z Miccolim i mi to w zupełności wstarcza: zamiast się uzupełniać - zabiegali sobie drogę. Podziękował za takie coś.
Hehehe...cóż, Włosi wygrali z Holandią, mają świetną pozycje w grupie, noo po prostu skład godny Mistrzów Świata...nie trzeba nic zmieniać, wyjściowa 11 z dzisiejszego spotkania była optymalną a zawodnicy którzy weszli w 2 połowie tylko pogorszyli grę Italii... :lol:

To jest turniej, gra się 3 mecze, albo się podejmuje w takiej sytuacji ryzykowne decyzje w momencie, gdy jest tak tragicznie jak teraz, albo się pakuje walizki...

Bilet do Rzymu: 9000 zł... - z pewnością Donadoniemu zostanie jeszcze duuużo kasy z odprawy. :|

Albo coś się kurde zmieni, nie wiem, cud jakiś, albo Włosi pożegnają się z Euro na fazie grupowej, MISTRZOWIE ŚWIATA!

Szkoda że nasi nie są w grupie z Włochami...mielibyśmy już 1 mecz do przodu. Leo, why :?:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:35

samtron5 pisze: licze na zwyciestwo z rumunia i przegrana Holandi z Francja ;p ale zdaje mi sie ze to drugie bedzie znacznie ciezsze do zrealizowania, tak grajaca holandia rozniesie francje
lepiej bedzie jak holandia wygra z francja (albo remis) i wlochy wygraja z rumunia wtedy wystarcza wlochom remis z francja i wychodza. gdy francja wygra z holandia to wlochy beda musialy wygrac z francja.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 23:36 przez marcinek, łącznie zmieniany 1 raz.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:36

m-a-t-t-e-o pisze:
RavaneVialli pisze:Cóż, Donadoni wybrał chyba najgorsze możliwe warianty tam, gdzie mógł się wahać. Di Natale zamiast Del Piero, Materazzi i Panucci zamiast Chielliniego i Grosso (i Zambrottą z drugiej strony), Ambrosini zamiast De Rossiego.
Myślę że najlepsze podsumowanie "trafności" wyborów Donadoniego

Btw. chciałbym ostudzić trochę zapędy co poniektórych, wyrzucających z pierwszego składu Toniego i Pirlo... Prawda jest taka że nie ma szans (zresztą bardzo dobrze) nagle, w środku wielkiego turnieju zmienić całkowicie sposób rozgrywania piłki (a ta bazuje głównie na Pirlo). Co do Toniego to wydaje mi się że "trener" nie ma za bardzo kim go zastąpić (zresztą ze swojej winy), bo wątpię aby nagle zaczął się bawić z Borriello lub Quagliarellą w roli snajpera...
To się zgadza się. Pirlo jest nie do zastapienia, a zmiana Toniego na Boriello byłaby niewłaściwa - oznaczałaby obniżenie jakości sportowe drużyny (Boriello jest po prostu piłkarzem od Toniego słabszym).
Lord_ Juve pisze:Hehehe...cóż, Włosi wygrali z Holandią, mają świetną pozycje w grupie, noo po prostu skład godny Mistrzów Świata...nie trzeba nic zmieniać, wyjściowa 11 z dzisiejszego spotkania była optymalną a zawodnicy którzy weszli w 2 połowie tylko pogorszyli grę Italii... :lol:
Po dzisiejszym nieudanym meczu trzeba coś robić. Dlatego do pierwszego składu powinni wskoczyć De Rossi, Chiellini i Grosso.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 23:38 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:36

Łukasz pisze:
Tasak pisze: Gigi
Barzagli - Grosso - Panucci - Zambro
Gringo - De Rossi - Gattuso - Aquilani (zobaczmy)
Alex - Di Natale (Cassano)

I powinno byc lepiej. Oby.
Goian - 194
Tamas - 188
Alex - 174
Di Natale - 170
Cassano - 175

Powodzenia.
A ja życzę powodzenia grając człowiekiem który stał jak ten kołek, nie zrobił NIC!!! A przepraszam, zmarnował setkę... A to że rumuni to jacyś gignaci to oznacza, że co? Że mamy stawiać w ataku słup, byle był wysoki? Proponje postawic tam trzy metrowy kawałek drewna... Może coś sie odbije i wpadnie... Jedyny problem, może być ze spalonymi.... Ale ogólne wrażenie może będzie podobne... Sam widzialeś ile dała przewrotna taktyka którą grali jakiś czas Włosi, która polegała na wrzucaniu piłki na ''giganta'' Wyszło z tego tyle ile z całej gry Toniego... A szkoda bo to dobry piłkarz, mam też nadzieję, że jeżeli Donadoni go wystawi (zapewne tak będzie) to uciszy moje głosu krytyki i pacnie ze dwie bramy... Dla dobra ogółu moge się mylić...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:42

Czy Azzurri wyjdą z grupy?
- Tak, z 1 miejsca
- Tak, z 2 miejsca
- Nie, zajmą 3 miejsce
- Nie, zajmą 4 miejsce

Zapraszam do oddawania głosów na stronie głównej JP.



Osobiście nadal mam nadzieję, nie, nie nadzieję, wierzę (!), że w meczu z Rumunią zagramy dobre spotkanie w zmodyfikowanym składzie i ustawieniu od pierwszych minut, a na mecz z Francuzami będziemy już bardzo dobrze przygotowani taktycznie i mentalnie.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 23:43 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany