Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:04

Już przestańcie głupoty pierdzielić. Rozumiem waszą sympatie do Chielliniego , ale proszę o więcej obiektywizmu. ''...Materazzi nie jest wybitnym piłkarzem, w przeciwieństwie do Kielona...'' nie no dobiłeś mnie tym. Piszesz, że jak zagra Materazzi to Włosi skończą w 10. A jak zagra Chiellini to co? Ponapierdziela z łokci i jeszcze prędzej wyleci. Materazzi ma doświadczenie w takich meczach, i pokazał to w Niemczach. Również miał być ''miernotą'' a stał się jednym z najlepszych obrońców na turnieju a swoimi golami dał Italii awans z grupy a następnie gola na 1-1 w finale. Giorgio nie ma doświadczenia w meczach o taką stawkę i w pełni zgadzam się z Donadonim, że to Matrix zagra w pierwszej 11. Swoją drogą niech co niektórzy z tej strony zastanowią się czasem co piszą, bo Chielliniemu jeszcze dużo brakuje do Matrixa.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:19

Proponuję porównać zarówno Materazziego,jak i Chielliniego na podstawie dopiero co zakończonych rozgrywek...Materazzi to gracz,który robi wokół siebie więcej szumu,niż w rzeczywistości na niego zasługuje...Nie będę używał obraźliwych epitetów,ale na boisku nie jest piłkarskim gentlemanem...Cechuje go brak szacunku do innych.Chiellini w tym sezonie był jednym z lepszych obrońców ligi i możesz się z tym tylko pogodzić...Jedyne co ma gracz Interu to doświadczenie...


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:26

Swoją drogą niech co niektórzy z tej strony zastanowią się czasem co piszą, bo Chielliniemu jeszcze dużo brakuje do Matrixa.
:smile:
Jedyne czego brakuje Chielliniemu w porównaniu do Materazziego to doświadczenia, nieco charyzmy i ogrania.
Marco Materazzi na pewno nie jest lepszym obrońcą od Chielliniego, jednak trudno dziwić się Donadoniemu, że postawi na gracza Interu.Inauguracja na Euro jest bardzo ważna,Materazzi ma wielkie doświadczenie i nie powinien zawieść.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:02

No o to mi chodzi. Pozatym wątpie żeby Chiellini strzelił 11 goli w lidze w jednym sezonie...


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:06

A wiadomo coś o Alexie, wiadomo czy wyjdzie w pierwszej 11?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:08

Raczej nie, bo nie wyobrażam sobie innego ofensywnego tria niż Di Natale - Toni - Camoranesi


Dirty mind
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:09

No o to mi chodzi. Pozatym wątpie żeby Chiellini strzelił 11 goli w lidze w jednym sezonie...
To akurat nie ma nic do rzeczy...Co z tego, że stoper strzelił 11 goli w 1 sezonie? Środkowy obrońca ma przede wszystkim bronić bramki i z tego powinien być rozliczany..

Co do Del Piero to na pewno nie wyjdzie w 1 jedenastce..Wątpię też by w ogóle otrzymał szanse gry..Donadoni nie darzy go wielkim zaufaniem i wydaje się,że Alex większość turnieju spędzi w rezerwie :/


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
cukier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2003
Posty: 72
Rejestracja: 26 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:13

jak dzis wygraja z Holandią to Włosi wyjda z grupy:):)


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUVE FOREVER!!!!
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:35

Większość ludzi materaca kojarzy z chamskim zachowaniem na Mundialu. Z resztą porównanie Chielliniego z Materazzim jest co najmniej nie na miejscu. Po pierwsze ostatni sezon pokazał przepaść między jednem, a drugim, a po drugie Giorgio jest bardziej utalentowanym zawodnikiem od prowokatora, o czym świadczy choćby fakt, że Giorgio w Squadra Azzura zadebiutował w wieku 20 lat, a Marco - 28 :lol: Rozumiem, że interiści uważają za coś oczywistego grę Materazzi'ego w pierwszej 11 Włochów, ale to raczej logiczne - jeżeliby nie grał to wielu kibiców zadawałoby sobie pytanie "Dlaczego w kadrze Włoch nie gra żaden mistrz ich ojczystego kraju". :whistle:


Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 17:17

matekkuba pisze:Większość ludzi materaca kojarzy z chamskim zachowaniem na Mundialu. Z resztą porównanie Chielliniego z Materazzim jest co najmniej nie na miejscu. Po pierwsze ostatni sezon pokazał przepaść między jednem, a drugim, a po drugie Giorgio jest bardziej utalentowanym zawodnikiem od prowokatora, o czym świadczy choćby fakt, że Giorgio w Squadra Azzura zadebiutował w wieku 20 lat, a Marco - 28 :lol: Rozumiem, że interiści uważają za coś oczywistego grę Materazzi'ego w pierwszej 11 Włochów, ale to raczej logiczne - jeżeliby nie grał to wielu kibiców zadawałoby sobie pytanie "Dlaczego w kadrze Włoch nie gra żaden mistrz ich ojczystego kraju". :whistle:
Naprawdę? Równie dobrze to ja mogę powiedzieć, że sezon 06/07 pokazał coś odwrotnego. Po drugie: W Interze w kadrze jest 3 Włochów z czego 1 został powołany. Daje to 50%, bowiem Toldo nie liczę gdyż zakończył kariere reprezentacyjną i Brałem pod uwagę tylko Materazziego i Orlandoniego. A Juve? Sam sobie policz...


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 17:27

Gruppo Brusco pisze:
matekkuba pisze:Większość ludzi materaca kojarzy z chamskim zachowaniem na Mundialu. Z resztą porównanie Chielliniego z Materazzim jest co najmniej nie na miejscu. Po pierwsze ostatni sezon pokazał przepaść między jednem, a drugim, a po drugie Giorgio jest bardziej utalentowanym zawodnikiem od prowokatora, o czym świadczy choćby fakt, że Giorgio w Squadra Azzura zadebiutował w wieku 20 lat, a Marco - 28 :lol: Rozumiem, że interiści uważają za coś oczywistego grę Materazzi'ego w pierwszej 11 Włochów, ale to raczej logiczne - jeżeliby nie grał to wielu kibiców zadawałoby sobie pytanie "Dlaczego w kadrze Włoch nie gra żaden mistrz ich ojczystego kraju". :whistle:
Naprawdę? Równie dobrze to ja mogę powiedzieć, że sezon 06/07 pokazał coś odwrotnego. Po drugie: W Interze w kadrze jest 3 Włochów z czego 1 został powołany. Daje to 50%, bowiem Toldo nie liczę gdyż zakończył kariere reprezentacyjną i Brałem pod uwagę tylko Materazziego i Orlandoniego. A Juve? Sam sobie policz...
A nie macie przypadkiem 4 włochów? Mowie o Barwuah'u.
Co do Materazziego, zobaczymy jak mu dzisiaj pojdzie, troche sie boje o jego forme, bo ten sezon nie był zbyt udany w jego wykonaniu.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 17:41

A co mnie interesuje ile % Włochów z interu jest powołanych? Ja tylko piszę, że gdyby Materac nie grał to byłoby śmieszne gdyby nikt z mistrza Włoch nie grał na Euro.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 17:56 przez matekkuba, łącznie zmieniany 1 raz.


Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 17:42

kornknot pisze:
Gruppo Brusco pisze:
matekkuba pisze:Większość ludzi materaca kojarzy z chamskim zachowaniem na Mundialu. Z resztą porównanie Chielliniego z Materazzim jest co najmniej nie na miejscu. Po pierwsze ostatni sezon pokazał przepaść między jednem, a drugim, a po drugie Giorgio jest bardziej utalentowanym zawodnikiem od prowokatora, o czym świadczy choćby fakt, że Giorgio w Squadra Azzura zadebiutował w wieku 20 lat, a Marco - 28 :lol: Rozumiem, że interiści uważają za coś oczywistego grę Materazzi'ego w pierwszej 11 Włochów, ale to raczej logiczne - jeżeliby nie grał to wielu kibiców zadawałoby sobie pytanie "Dlaczego w kadrze Włoch nie gra żaden mistrz ich ojczystego kraju". :whistle:
Naprawdę? Równie dobrze to ja mogę powiedzieć, że sezon 06/07 pokazał coś odwrotnego. Po drugie: W Interze w kadrze jest 3 Włochów z czego 1 został powołany. Daje to 50%, bowiem Toldo nie liczę gdyż zakończył kariere reprezentacyjną i Brałem pod uwagę tylko Materazziego i Orlandoniego. A Juve? Sam sobie policz...
A nie macie przypadkiem 4 włochów? Mowie o Barwuah'u.
Co do Materazziego, zobaczymy jak mu dzisiaj pojdzie, troche sie boje o jego forme, bo ten sezon nie był zbyt udany w jego wykonaniu.
Prawo włoskie nadaje obywatelstwo ludziom powyżej 18 roku życia, tak więc 4 Włochów będziemy mieli w sierpniu.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 19:55

No spełniają sie tu zachcianki niektórych Francuzi bez gola z Rumunami. Czyżby Domenechowi przypomniał sie Trezegol. Mnie to bardzo cieszy oby jeszcze z holendrami i wlochami nic nie ukuli :D:D


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:01

Wynik sprzyjajacy Wlochom i Holendrom :D Dla mnie bylo widac brak Trezegola (jestem chory na punkcie braku Juventinich w reprezentacjach), Anelka nic w sumie nie pokazal, Benzema tez. Rumuni grali agresywnie, bez kompleksow i to sie oplacilo bo Francuzi byli zaskoczeni i nie umieli wykanczac swych akcji ktorych mieli calkiem sporo :) Czekamy na punkt wieczoru jakim jest potyczka Azzurrich z Pomaranczowymi :D


Zablokowany