Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2008, 18:51

Składał - czas przeszły. Osobiście nie lubię go od kiedy odszedł do Realu i zostawił Juventus. Po prostu go nie lubię. Denerwuje mnie jego uśmiechnięta facjata. Wielki kapitan. Nikogo w ryzach trzymać nie będzie trzeba. Chiellini sobie poradzi.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 16:40

Dla mnie faworytem tej grupy są francuzi tuż za nim powinni się uplasować Francuzi.Strata Cannavaro nie powinna być dla włochów aż tak widoczna,Chiellini zrobił w ostatnich sezonach niesamowity postęp i może być jedną z rewelacji tego turnieju.Holendrzy mnie nie przekonują,wprawdzie powrócił Van Nistelrooy,ale on sam meczu nie wygra,moim zdaniem nie wyjdą z grupy.Z kolei Francuzi to dla mnie pewniak do wygrania grupy,choć trenera mają jakiego maja to indywidualny geniusz niektórych graczy może naprawde dużo zdziałać,ale francuzi to także skonsolidowany zespół i bardzo doświadczony,moga dużo zdziałać w tym turnieju.
No i na koniec Rumunii.Nie stawiałbym ich od razu na straconej pozycji,choć osobiście wyjścia z grupy im nie wróżę to myśle że mogą sprawić bardzo duże kłopoty faworytom w końcu na ostatnim euro w którym grali urwali punkty Niemcom i Angliom.Fakt.Odległe czasy,ale wtedy wprowadził ich na euro ten sam szkoleniowiec co teraz czyli Victor Piturca.
W tej grupie stawiam na Francuzów,ale sercem będe z reprezentacją Włoch.


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 16:48

Niasty pisze:Dla mnie faworytem tej grupy są francuzi tuż za nim powinni się uplasować Francuzi.Strata Cannavaro nie powinna być dla włochów aż tak widoczna,Chiellini zrobił w ostatnich sezonach niesamowity postęp i może być jedną z rewelacji tego turnieju.Holendrzy mnie nie przekonują,wprawdzie powrócił Van Nistelrooy,ale on sam meczu nie wygra,moim zdaniem nie wyjdą z grupy.Z kolei Francuzi to dla mnie pewniak do wygrania grupy,choć trenera mają jakiego maja to indywidualny geniusz niektórych graczy może naprawde dużo zdziałać,ale francuzi to także skonsolidowany zespół i bardzo doświadczony,moga dużo zdziałać w tym turnieju.
No i na koniec Rumunii.Nie stawiałbym ich od razu na straconej pozycji,choć osobiście wyjścia z grupy im nie wróżę to myśle że mogą sprawić bardzo duże kłopoty faworytom w końcu na ostatnim euro w którym grali urwali punkty Niemcom i Angliom.Fakt.Odległe czasy,ale wtedy wprowadził ich na euro ten sam szkoleniowiec co teraz czyli Victor Piturca.
W tej grupie stawiam na Francuzów,ale sercem będe z reprezentacją Włoch.

Nie sądzę, aby za Francuzami uplasowali się ... Francuzi ! :).

Wydaje mi się że troszkę nie doceniamy Rumunów, którzy mogą zaskoczyć.Może nie awansować, ale pourywać punkty zapewne mogą.
Oby tylko nie Włochom.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 23:35

Niesamowita grupa :) W mojej opinii to nie Francuzi i Włosi, ale Holendrzy awansują z pierwszego miejsca. "Pomarańczowi" mają niesamowity potencjał w ofensywie. Według mnie Holendrzy z takim składem mogą, a nawet powinni zdobyć tytuł na EURO. Ryan Babel, Klaas Jan Huntelaar, Dirk Kuyt , Ruud van Nistelrooy, Robin van Persie, Arjen Robben,Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, Edwin van der Sar - wystarczy spojrzeć na bogactwo talentów w składzie Marco van Bastena. O drugą lokatę powalczy Italia oraz Francja, a spoglądając na papiery ze składami lepszą drużyną wydają się być rodacy Zidane'a. W zespole Włoch najbardziej martwię się o linię obrony. To już nie jest stalowa defensywa za czasów Nesty, Maldiniego czy Cannavaro. Obecnie Azzurri mają do dyspozycji dwójkę skrajnych defensorów, którzy w minionym sezonie zawiedli na całej linii (Zambro, Grosso), oraz dwóch młodych stoperów o małym bagażu doświadczenia ( Chiellini, Barzagli - chodzi o imprezy pokroju MŚ czy EURO). Nie dziwcie się, że nie biorę pod uwagę Materazziego, ale w porównaniu z dwójką wyżej wymienionych defensorów, piłkarz Interu wypada blado. Rumunia teoretycznie jest bez szans, ale to jest futbol... a ja niespodzianki uwielbiam :wink:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 01:14

Kamil_on pisze:Niesamowita grupa :) W mojej opinii to nie Francuzi i Włosi, ale Holendrzy awansują z pierwszego miejsca. "Pomarańczowi" mają niesamowity potencjał w ofensywie. Według mnie Holendrzy z takim składem mogą, a nawet powinni zdobyć tytuł na EURO. Ryan Babel, Klaas Jan Huntelaar, Dirk Kuyt , Ruud van Nistelrooy, Robin van Persie, Arjen Robben,Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, Edwin van der Sar - wystarczy spojrzeć na bogactwo talentów w składzie Marco van Bastena.
Wymieniłeś kilku zawodników, z tych co są przeze mnie pogrubieni część musi usiąść na ławce. Bodaj nie było żadnego meczu w eliminacjach, w których Holendrzy wystawiliby więcej niż czterech z tych graczy. Czyli dokładnie połowę z wymienionych ośmiu. Pozostałych czterech nawet się nie da wpuścić z ławki zmieniając innych.
To raz.
Dwa: Holendrzy, mając w grupie eliminacyjnej takie tuzy jak Luksemburg (23 stracone), Albanię (18 straconych), Słowenię (16 straconych) czy Białoruś (23 stracone) zdołali strzelić zaledwie 15 bramek w 12 meczach (1,25 bramki na mecz!!). Średnia wyraźnie gorsza niż średnia Polaków (1,71!), Francuzów (2,1!). W zasadzie to jest najsłabsza średnia wśród drużyn, które awansowały na ME. Nie ma więc żadnego przełożenia z nazwisk na prawdziwą formę strzelecką. Dość powiedzieć, że w dwumeczu z Rumunią, z którą byli to w grupie eliminacyjnej też, zdołali ugrać jeden głupi punkt.

W obronie radzili sobie zdecydowanie lepiej, ale też nie miał kto ich postraszyć, a nazwiska:
Wilfred Bouma
Giovanni van Bronckhorst
Tim De Cler
Johnny Heitinga
Joris Mathijsen
Mario Melchiot
Andre Ooijer

Większego wrażenia to nie robi. A że w eliminacjach tak naprawdę rywale nie mieli czym postraszyć (Rumunia, Bułgaria czy Białoruś to jednak słabo wyszkolone technicznie reprezentacje) więc tak naprawdę ciężko zgadywać jak sobie poradzą.
Dodając do tego brak klasowego defensywnego pomocnika otrzymujemy reprezentacje zagadkę. Wśród głównych faworytów (jak choćby Francja, Niemcy czy Włochy) bym jej bez zastanowienia nie stawiał.


Dirty mind
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 09:07

Mati pisze:

Nie sądzę, aby za Francuzami uplasowali się ... Francuzi ! :).

Wydaje mi się że troszkę nie doceniamy Rumunów, którzy mogą zaskoczyć.Może nie awansować, ale pourywać punkty zapewne mogą.
Oby tylko nie Włochom.


No tak mój błąd:oops:.Chodziło mi o włochów :-D


Obrazek
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 12:26

Grupa jak marzenie:

Włochy-Grają piękny futbol i potrafię zwyciężać (MŚ 2006 i parę innych tytułów) Niestety wyjdą z grupy :płaczę: :płaczę: , lubię ich zawodników lecz dla mnie to same gwiazdy które powinny grać tylko w klubach. Niesty graję w reprezentacji :płaczę: i dzięki temu wygrają grupę

Holandia-Moi :C :C anty faworyci po porażce ze wszystkimi drużynami skończą Euro na ostatnim miejscu grupowym i strzeleni żadnej bramki. I będą leżeć i kwiczeć.

Rumunia -Zagrają świetnie to Euro :smile: wyjdę z grupy dzięki żmudnej pracy całej ekipy (zawodnicy, trenerzy i masażyści :prochno: ) zajdą do finału Wcześniej eliminując takie sławy jak Hiszpania i Włochy (druga Czecho-Słowacja 8) 8) [nie dosłownie]) Na szczęście ulegnę w finale POLSCE :pray: :pray:

Francja-Wice mistrze świata kiedy o nich pisze czuję się tak :/ :/ (obrzydzenie). To jest reprezentacja Afryki + Arabii więc mam nadzieje że nie wyjdą (i nie wyjdą :happy: ). Wróżę im porażkę z Rumunią 1-0, a zwycięstwo jakie odniosą będzie w drugi meczu (z Holandią).


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Spioch_JV

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 127
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 12:58

Co by tu powiedzieć o tej grupie, nasuwa się na dzień dobry, biedni Ci Rumuni, ale przecież nie bez szans, może to być grupa wielu remisów, szachów i kombinowania, dlatego przypadkowa bramka w końcówce meczu może dać awans nawet skreślanej Rumuni.
Holandia ma nazwiska nie ma drużyny, tak samo myślę będzie z Francją której nie będzie miał kto poskładać po odejściu Zizu. Ribery? Nie on nie jest przywódcą. Jeszcze bez Viery środek pomocy będzie prezentował się dość ekspreymentalnie i na pewno będzie miał początkowe trudnośći ze zgraniem.
I co więcej trener, moim zdaniem najsłabszy z całej 16 na Euro, nie mówię tego z powodu niepowołania Treze, ale jest to moja już od dawna opinia o tym panu.
Włosi, wyjdą z grupy dlatego że nie stracą bramki w żadnym z 3 meczy, tak tak, mimo braku Cannavaro, Nesty czy słabej formy Matrixa uważam że ta drużyna ma niesamowity potencjał defensywny, a i atak jak widać po nazwiskach niczego sobie.

Wyjdą Włochy i Rumunia.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 00:53

Akurat Rumunia wyszkolenie technicze prezentowala zawsze na poziomie, przynajmniej wyzszym niz polacy...

Jutro a w zasadzie juz dzisiaj mecze zespolow z grupy C. Strasznie licze na ekipe Donadoniego. Mialem okazje ogladac ich mecz z belgami i naprawde bylem pod wrazeniem ich formy. Wspaniale pilki gra Pirlo + doskonala forma skrzydlowych (szczegolnie Di Natale) powoduje iz gra Wloch jest naprawde przyjemna dla oka. Mimo to przed jutrzejszym meczem ciagle sa niewiadome. Nie wiemy na kogo ostatecznie postawi Donadoni w srodku pomocy a takze kto zastapi kontuzjowanego Cannavaro.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 13:17

Venomik pisze:A że w eliminacjach tak naprawdę rywale nie mieli czym postraszyć (Rumunia, Bułgaria czy Białoruś to jednak słabo wyszkolone technicznie reprezentacje) więc tak naprawdę ciężko zgadywać jak sobie poradzą.
Tu akurat się nie zgodzę. Rumuni są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, a problem w ich wypadku stanowi ich temperament + wyszkolenie taktyczne.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 13:21

Na Onecie wyjściowy skład różni się w porównaniu do meczu z Belgami. Jest wreszcie De Rossi w miejsce Aquilani'ego oraz Materazzi w miejsce Canny. Trochę głupio... liczyłem na młodego i Giorgio.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 13:29

_Jah pisze:Na Onecie wyjściowy skład różni się w porównaniu do meczu z Belgami. Jest wreszcie De Rossi w miejsce Aquilani'ego oraz Materazzi w miejsce Canny. Trochę głupio... liczyłem na młodego i Giorgio.
Decyduje doświadczenie. Donadoni wolał, aby grał ktoś, kto poznał smak gry w tego typu turniejach.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 14:27

Teo pisze:Kto kibicuje Italii,a sie cieszy z urazu Cannavaro jest dla mnie osobiscie Idiota do kwadratu!.Chiellini prawie sie poryczał jak sie okazało ze po tym jego nadepnieciu(bo to był nacisk na kostke w wyniku którego pusciły wiezadła) ich ostoja,kapitan nie zagra na turnieju i bardzo przepraszał Fabia,co nie dziwi w żaden sposób(mimo iz był to zwykły przypadek,pech).Przeciez tutaj nie chodzi nawet o jego forme sportowa,a o to ze jego charyzma,doswiadczenie jest przykładem dla innych(tylko dlatego Materazzi zagrał dobry turniej w Niemczech ze miał u boku Cannavaro),to on trzyma w ryzach cała linie obrony,składał ja do kupy.No,ale takie jest życie...Forza Italia!!!
Ej no fajnie tylko Idiotą do kwadratu jest ten kto uważa że Giorgio jest słąbym obrońcą bo jak dla mnie to on w pełni zastąpi starego już w słąbej formie Canne i co z tego żę Fabio jest ograny na takich imprezach, KIELON wymiecie Van Nisterlolów i innych napastników, zobaczysz...pozatym grea całą drużyna a brak Canny to nie to samo co np. brak Buffona lub Pirlo bo moim zdaniem to liderzy! Wartość pierwszej jedenastki z Cannavaro to w skali do 10 dla mnie 9,5 8) a z Kielonem w składzie to 9,499 :C :-D :dance:


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 14:44

Donadoni już zadecydował,o czym czytałem na włoskich portalach i w dzisiejszym spotkaniu wystawi Materazziego zamiast Chielliniego w środku obrony... :( Moim zdaniem Materazzi wcale jakimś wybitnym defensorem nie jest(w przeciwieństwie do Kielona),poza tym znowu mamy ryzykować wystawiając go w tak ważnym meczu?Albo dostanie czerwień,albo też kogoś będzie prowokował...


pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:01

Jednak Materazzi w podstawowym składzie, to już chyba pewne info. Zobaczymy jak defensywa Mistrzów Świata poradzi sobie bez Cannavaro. No i liczę na formę Gigiego z mundialu :-D Oglądałem niedawno towarzyski mecz Holendrów z Danią i nie dało się nie zauważyć, że obrona Oranje nie tworzy jakiegoś super monolitu. Bendtner momentami kręcił Mathijsenem jak chciał. Szybki Di Natale i świetny w powietrzu Toni mogą to wykorzystać. Jeśli Włosi wyłączą z gry będącego w dobrej formie Sneijdera oraz van der Vaarta to moim zdaniem wygrają ten mecz. Odcięty od podań van Nistelrooy na pewno sam nie zrobi krzywdy Azzurim. Stawiam na 2-1 dla Włochów. Forza Italia! 8)


Zablokowany