Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 18:06

juvelook pisze:utozsamiajac sie z "reprezentacją całego narodu włoskiego"
Z piłkarską reprezentacją całego narodu włoskiego.
juvelook pisze:
Siewier pisze:Tak więc, daruj sobie :]
Jak chesz... moge to wam darowac :roll: A wy dalej leczcie swoje kompleksy podpinajac sie pod cos, co nigdy, nawet w najmniejszym stopniu nie było i nie bedzie wasze :whistle: Zyjcie sobie dalej złudzeniami ze to wasza reprezentacja... grajaca dla chwały Italii. :lol:
żal.pl... takie ostatnio modne i oklepane a przy tym jakze trafne i tresciwe :roll
No nie wiem. kto tu ma kompleksy...
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2008, 10:32 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 18:30

Na szczęście nie jesteś nikim, kogo (jak widać) większości z tu zgromadzonych, zdanie by obchodziło. Ba, zaryzykowałbym stwierdzenie, że wielu leje na twoje zdanie, a te moralizujące występy uznaje za czystej krwi pajacowanie.

Tak więc, daruj sobie :]

---------------------------------

Powracając do tematu, cieszy fakt, że tak jak na ostatnich ME 5pkt nie wystarczyło NAM do awansu, tak teraz zaledwie 4pkt i ujemny bilans bramkowy pozwoliły zakwalifikować się do ćwierćfinału.
Jednak tak czy owak, jeżeli zawsze tyle emocji będą dostarczać to prędzej czy później nabawię się nerwicy :P
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2008, 19:22 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 18:46

Siewier pisze:Tak więc, daruj sobie :]
Jak chesz... moge to wam darowac :roll: A wy dalej leczcie swoje kompleksy podpinajac sie pod cos, co nigdy, nawet w najmniejszym stopniu nie było i nie bedzie wasze :whistle: Zyjcie sobie dalej złudzeniami ze to wasza reprezentacja... grajaca dla chwały Italii. :lol:
żal.pl... takie ostatnio modne i oklepane a przy tym jakze trafne i tresciwe :roll


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 19:11

juvelook pisze:Jak chesz... moge to wam darowac :roll:
A co ty jesteś jakiś Allach czy ktoś taki? żebyś nam miał coś darować weź no sory hahaha. Darować to możesz ale te kulawe gadke. FORZA ITALIA FORZA ITALIA FORZA ITALIA FORZA ITALIA FORZA JUVE


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 19:16

Nic mnie bardziej nie denerwuje od internetowych trolli uzywajacych hasel "zal.pl".

Coraz bardziej mnie boli, ze internet w czasach terazniejszy jest tak latwo dostepny.

Czytajac posty juvelooka nachodzi mnie jedna mysl.
Glupio mi jest, ze kibicem mojej ukochanej druzyny rowniez jest idiota.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2008, 19:28

juvelook napisał:
Jak chesz... moge to wam darowac
Hm.. to chyba Ty leczysz tutaj jakies swoje komplexy uwazajac sie nie wiadomo za kogo. Juvelook odpusc naprawde bo im dluzej piszesz tym bardziej robisz z siebie posmiewisko i siejesz nie potrzebny zamet:/ Zenada po prostu. Starasz sie pokazac, ze jestes super bo nie utozsamiasz sie z reprezentacja piłkarska Włoch.. Jak Ci nie pasuje, ze inni sie utozsamiaja to sie po prostu zamknij bo to nie jest twoja sprawa tylko tych, ktorzy to robia(m.innymi jestem wsrod nich ja):!: I nie zamierzam Ci sie z tego tlumaczyc tylko olewam to co gadasz bo dla mnie to jest zenujace ale juz pisalem o tym wyzej. Pozdrawiam.


Zablokowany