Euro 12' // Czy Polska da rade zorganizowac wspaniale EURO?

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Pessotto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2003
Posty: 45
Rejestracja: 18 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 14:19

Jak śledze to co sie robi w tym kierunku w naszym kraju to coraz bardziej ogarniają mnie czarne myśle ze polegniemy i odbiorom nam to Euro :(


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 17:45

Odebrać nie odbiorą...ale może być kiepsko i możemy dryfować na granicy blamażu...ale miejmy nadzieję że wszystko będzie ok

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 18:22

Moje zdanie na ten temat jest następujące-Polska nie zdąży z przygotowaniami do Euro i organizację mistrzostw przejmą Włosi,co,jeśli tak się wydarzy,bardzo by mnie ucieszyło i usatysfakcjonowało.Mielibyśmy pewność,że zostanie wybudowany nowy stadion Juventusu.Popatrzcie na sprawę imprezy w Polsce z dystansem:
1.Polacy mają wybudować około 3000 km autostrad i dróg szybkiego ruchu,przy czym obecnie mamy ich 1000...-utopia-zostały tylko 4 lata;
2.zaplecze gastronomiczne,hotele,cała infrastruktura,transport,a przede wszystkim stadiony-niedorozwój,albo brak.O stadionach raczej póki co nie ma co wspominać,bo są dopiero na papierze;
Zastanówcie się więc,czy jest prawdopodobne,że dojdzie do tej imprezy w Polsce.Problemy z organizacją miała co prawda Portugalia,ale ona już miała praktycznie całe zaplecze,drogi itd.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 18:44

O ile dobrze czytałem w gazecie to budowa stadionu narodowego(tego koszyka :D) ma się rozpocząć we wrześniu i ma trwać do 2011 roku...o reszcie niestety nie powiem bo nie słyszałem :D. Nie ma co na razie panikować...wystarczyłoby troszkę usprawnić prawo i ładnie by się wszystko potoczyło...tylko czy ekipa rządząca zdąży? Nie wiem...cały czas sie teraz z prezydentem kłócą...mam nadzieję że zmądrzeją i nad sprawy prywatne wyniosą sprawy państwa a co za tym idzie organizację ME w 2012r.

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 18:54

Polacy dostali ogromną szansę na podniesienie poziomu gospodarki krajowej.Jednak moim zdaniem-urzeczywistnienie marzenia o mistrzostwach w Polsce będzie można włożyć między bajki.Przypomnijmy,że jakiś czas temu Platini już wyraził niezadowolenie ze względu na brak jakichkolwiek postępów.Prawdą jest,że UEFA nie będzie czekać cierpliwie na stadion ukończony w 2011 roku,bo zwyczajnie nie może sobie na to pozwolić.Po analizie postępów zostanie podjęta decyzja co do imprezy w Polsce.Zatem najbliższe miesiące będą decydujące.Najgorsze jest to,że jak zwykle wszyscy robią dobrą minę do złej gry i powtarzają bez przerwy-"zdążymy!".Same jednak deklaracje to zdecydowanie za mało.Polacy nie robią zupełnie nic,poza podjęciem decyzji o ostatecznym umiejscowieniu stadionu w Warszawie...


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:03

Być może i masz rację...jednak zaczynają się pewne kwestie w Polsce ruszać...do budowy autostrad nie może wygrać przetargu byle jaka firma...chyba nie chciałbyś aby autostrady nie dożyły nawet otwarcia mistrzostw. Trzeba przeanalizować technologię jaką firma proponuje. To samo jeżeli chodzi o stadiony są gotowe projekty wizualne...trzeba jeszcze zrobić projekty szczegółowe dla inżynierów i poszukać wykonawców tegoż projektu. Ja będę powtarzać do znudzenia...Zdążymy! A czemu to włosi mają zabrać nam mistrzostwa...Mówię stanowcze Nie.(choć i tak moje nie "gówno" znaczy XD)

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:18

Wszystko zweryfikuje oczywiście czas...Co do autostrad-rzeczywiście zgodzę się w tej kwestii.Trzeba jednak przyznać,że autostrad w Polsce jako takich(odpowiedniej długości)jak nie było tak nie ma-zakłada się połączenie wielkich miast Polski-Poznania,Warszawy,Wrocławia oraz Gdańska,jednak,jak już wcześniej wspomniałem,czas odegra tu kluczową rolę.Nie chodzi nawet o pieniądze.Polacy mają to do siebie,że często pod sobą dołki kopią...Zamiast zjednoczyć siły i doprowadzić do tych mistrzostw wspólnymi siłami-kłócą się i narzekają.Ponadto taka impreza jak Euro to szansa dla wielu firm na szybki rozwój.Problem w tym,że każdy chciałby kawałek tego tortu i brak porozumienia sprawy nie przyspiesza.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:29

Jakbyś mi to z ust wyjął...heh wiadome jest że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...każdy chce kolokwialnie mówiąc nachapać się z tego koryta...w sumie nie dziwię się za tym idę wielkie pieniądze i duża szansa na rozwój jak to powiedziałeś firm...ale jak wiadomo od dawien dawna nie dla każdego miejsce przy korycie...stąd te kłótnie...możemy mieć jedynie nadzieję że weryfikacja czasu i pracy wyjdzie nam na dobre XD

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:50

Poczekamy,zobaczymy :-D Pytanie tylko,czy Polacy na zawsze już zapiszą się w kartach historii piłki jako kraj,który nie był w stanie zorganizować mistrzostw 8) Pozdrawiam.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:51

Oby nie :D

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lelek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 23 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 14:56

Ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie i Polska zdoła zrobić taką imprezę sportową jak Mistrzostwa Europy ;) Pozdrawiam


Lionardo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2008
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 14:03

Sprawdz sobie stan stadionow euro 2012 na stronie www.euros.za.pl/2012.html <- CZY TAK BEDZIE WYGLADALO EURO 2012??!!


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:06

Ciekawy news pojawił się na onecie :

http://sport.onet.pl/0,1248770,1775339,wiadomosc.html

Według niego Polska i Ukraina straci prawo organizacji Euro 2012 na rzecz Włoch i Francji. Nie będę się nawet zastanawiał jak bardzo jest to prawdopodobne. Zastanawia mnie natomiast jak daleko posuwają się prace na stadionach. Zna ktoś jakąś stronkę gdzie mogę zaczerpnąć jakieś informacje na ten temat?

P.S. 6 września nastąpi "pożegnanie" stadionu X-lecia w Warszawie. Odbędzie się finał Red Bull X-Fighters z największymi gwiazdami tego sportu. Zaraz po zawodach rozpocznie się rozbiórka starego obiektu i stawianie nowego stadionu. Dość ciekawy sposób zamknięcia historii tego obiektu.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:26

steru pisze:Ciekawy news pojawił się na onecie :

http://sport.onet.pl/0,1248770,1775339,wiadomosc.html

Według niego Polska i Ukraina straci prawo organizacji Euro 2012 na rzecz Włoch i Francji.


W radiu też to mówlil ale listkiewicz wszytko zdementował.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:28

Niasty pisze:
steru pisze:Ciekawy news pojawił się na onecie :

http://sport.onet.pl/0,1248770,1775339,wiadomosc.html

Według niego Polska i Ukraina straci prawo organizacji Euro 2012 na rzecz Włoch i Francji.


W radiu też to mówlil ale listkiewicz wszytko zdementował.
A co miał zrobić :lol: Logiczne jest, że nie przyzna że taka opcja jest prawdopodobna. W końcu jest wciąż szefem PZPN.


Zablokowany