Euro 12' // EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 14:18

Nie znalazłem lepszego tematu do zadanie tego pytania. Kojarzy ktoś może kawałek przy którym wychodzą drużyny na murawę?
bendzamin pisze: Inni znalezli ten temat przed Toba i to pytanie padlo na poprzedniej stronie ;)
Tak czułem. Dzięki!
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2012, 14:39 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 14:31

zoff pisze:Nie znalazłem lepszego tematu do zadanie tego pytania. Kojarzy ktoś może kawałek przy którym wychodzą drużyny na murawę?
Inni znalezli ten temat przed Toba i to pytanie padlo na poprzedniej stronie ;)

Jesli juz mowa o piosenkach, to bardzo mi sie podobalo, jak wczoraj na stadionie kibice 'spiewali' to


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 17:43



Trening reprezentacji Szwecji. Trzeba przyznać, iż Zlatan i spółka mają dość... specyficzne metody doskonalenia umijętności


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 15:23

W ramach 2 kolejki euro, 11 rundy + rezerwowi, a takze 11 dziadow razem z rezerwowymi.


11 rundy:

Neuer - Gebre Selassie, Hummels, Mexes, Coentrao - Walcott, Cabaye, Schweinsteiger, Pirlo, Blaszczykowski - Gomez

rezerwowi:

Lloris - Lahm, Perquis, Bonucci, Clichy - Gerrard, Silva, Polanski- Torres, Bendtner, Welbeck


trener: Blanc

11 flopów:

Chalkias - Husiew, O'Shea, St. Ledger, Willems - Ward, Van Bommel, Karagounis, Nazarenko - Cristiano Ronaldo, Kierżakow

rezerwa:

Cech - Van der Wiel, Badstuber, Schildenfeld, S. Poulsen - Robben, Katsouranis, Elm, Tymoszczuk, Milner - Baros

trener: Prandelli



w 1 kolejce bylo tak:
DobryMudżyn pisze:
Pyatov - Maggio, Lescott, Hummels, S. Poulsen - Fortounis, Dzagojew, Modrić - Krohn-Daelhi, Szewczenko, Mandżukić

a jedenastka rezerwowych:

Andersen - Srna, Agger, Ignaszewicz, Willems - Nasri, Perisic, Szirokow - Di Natale, Ibrahimovic, Gomez

trener? Hmmm. Morten Olsen


jest jeszcze czas na anty-jedenastkę Smile

Given - van der Wiel, Ramos, Wasilewski, Jordi Alba - Rybus, Ward, Murawski, Nani - Van Persie, Kierżakow

rezerwowi:

Szczęsny - Aniukow, Kadlec, Papadopoulos, Boenisch - Podolski, Xabi Alonso, Van Bommel, Eriksen - Balotelli, Samaras

reasumujac, w top turnieju poki co jest (liczac rezerwowych):


2 Ukraincow
4 Włochów
4 Anglików
5 Niemców
4 Duńczyków
1 Grek
1 Czech
3 Rosjan
4 Chorwatów
3 Polaków
1 Portugalczyk
5 Francuzów
1 Szwed
1 Holender
2 Hiszpanów

we flopach natomiast:

3 Ukraińców
1 Włoch
1 Anglik
1 Niemiec
2 Duńczyków
5 Greków
3 Czechów
1 Rosjanin
1 Chorwat
5 Polaków
2 Portugalczyk
1 Szwed
7 Holendrów
2 Hiszpanów
4 Irladczyków


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 13:49

Nie wiem, gdzie mógłbym to wrzucić, więc wrzucę tutaj:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/rewo ... tykul.html
Ciekawy pomysł Platiniego. Ale w takim wypadku może lepiej byłoby zrobić coś na kształt Ligi Światowej w siatkówce - najpierw faza grupowa w stylu 'każdy z każdym', oczywiście mecz i rewanż. A dopiero na samym końcu mały turniej finałowy z zaledwie czołówką. Bez żadnych eliminacji - skoro w finałach mają grać 24 drużyny (czyli co druga) to jaki jest w tym sens?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 15:57

francois pisze:Nie wiem, gdzie mógłbym to wrzucić, więc wrzucę tutaj:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/rewo ... tykul.html
Ciekawy pomysł Platiniego.
Idiotyczny, kolejny urojony pomysł platiniego. Ile on jeszcze chce zepsuć zanim nachapie się szmalu od UEFY ? :doh:
Gospodarz to gospodarz, promowanie kraju i kultury. Przez to mundiale stają się rozpoznawalne, a kraj wiele zyskuje na organizacji. A po reformie? Turnieje będą tylko sie różniły rocznikami.


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:06

Co sądzicie o jego reakcji po wygranym meczu półfinałowym z Niemcami 2:1 na Euro 2012? Na pewno musiał być wkurzony po straceniu bramki w ostatnich 5 minutach i po karnym, ale chyba mógł trochę odpuścić, jak myślicie?



Co prawda później z uśmiechem opowiadał o tym w wywiadzie (tak wnioskuję, bo nie znam włoskiego) ale mimo wszystko ..

wywiad:


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:12

Popieram Pana Zambrottę. Platini, buraku, odejdź ! :|


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:12

Gigi stwierdził, że nie dopuszczalne jest robić sobie na własne życzenie taka nerwówkę. I o to był wkurzony. Nic ciekawego, wartego rozdmuchiwania :)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:15

Ciekawe na jakiej zasadzie wybierano by stadion na mecz finałowy, czy może tradycyjnie - Wembley?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:15

No i prawidłowo zareagował. Trzeba bylo wbic bramke na 3-4:0(a przeciez okazje mieli wyborne). Tez mnie szlag trafił jak widzialem tego karnego, i tylko czekalem na info ze niemiaszki jednak wepchneli na 2:2.

Aczkolwiek chodzą słuchy, ze postawił te 20 rolexów co trzyma w sejfie na wygraną Wloch z hadicapem :prochno:
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012, 16:16 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:15

Sądzę, że Buffon z deka przesadził. W takiej chwili powinien cieszyć się z awansu do finału, a nie wkurzać się z powodu straconej bramki w doliczonym czasie gry, tym bardziej, ze padła ona z karnego. Może wkurzył się, bo postawił, że Italia wygra do zera :lol:?

Sądzę też, że nie było najmniejszego sensu zakładać nowego tematu o jednym, dziwnym zachowaniu Buffona. Zgodzisz się ze mną?
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012, 16:18 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:16

Poczytaj wypiowiuedzi jego po meczu to będziesz wiedzial o co chodzi.
Chyba bylo to na solo juve.
Wspominał, że tak być nie może, że Italia do 90 minuty wygrywa 2:0, traci kilka sytuacji sam na sam.
A w 92 traci bramke z karnego i przez kolejne 2 minuty jest taka nerwówa, Stwierdził, że jeśli jakimś cudem Germańcom udałoby sie doprowadzic do remisu to w dogrywace Włosi przegraliby 2-9, bo niemcy mieli by wielkiego powera.

Poza tym gdzieś tam wyczytałem, że Dla Buffona awans do finalu to żaden sukces, liczy się tylko wygrana w finale.
Myślę, że też chciał pokazać - jako kapitan, że nie mozna sie cieszyć z awansu do finalu (przesadnie cieszyc), tylko skupić na robocie jaka została do wykonania w niedziele w finale.
Myślę, tutaj to już moja inwencja, że Buffi po prostu chce wygrać EURO, żeby zatrzeć afere, która dotknęła reprezentację przed Euro i która bezposrednio dotyczyła jego, więc tylko wielki sukces (a takim będzie ME), może doprowadzić do tego, że ludzie zapomną o tej aferze i udziale Gigiego w niej.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 16:17

Jak na kapitana przystało, opieprzył kolegów za ich głupie błędy. Normalka :wink:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:10

EURO 2012 się niestety skończyło. Pokuszę się o swoją, subiektywną '11' całego turnieju (+rezerwowi):

Obrazek Obrazek

Nie potrafię wybrać pomiędzy Buffonem a Casillasem. Ogólnie, moim zdaniem na tym turnieju trochę rozczarowali napastnicy. Żaden z nich do końca nie przekonał. Zdecydowany prym wiedli pomocnicy i bramkarze. Bonucci według mnie zagrał świetne zawody. Chyba żadnej wpadki, ale przy tym mnóstwo świetnych interwencji. Hummels czy Ramos mieli w tym turnieju wpadki, dlatego lądują na ławce. Balotelli w mojej opinii nie zasłużył na pierwszy skład. Dla Ozila, Mandzukicia, Ibry, Johnsona, Moutinho, Xaviego, Gerrarda zbrakło miejsca.

Jakie były rozczarowania? Cała Holandia, mimo wszystko duet Cassano-Balotelli, Modric, chyba Chiellini (jego ciut usprawiedliwia kontuzja), Xavi, który długimi momentami był bezbarwny (fakt, finał miał dobry), cała Francja z Benzemą na czele, Podolski, może Rooney. Bardziej subiektywnie (o ile bardziej się da :wink:), rozczarowałem się Giovinco, a raczej tym, że miał tak mało szans. Ciekawe, czy o czymś to świadczy? Ponadto trochę bardziej liczyłem na Marchisio, któremu okazji do strzelenia pięknej bramki nie brakowało i Di Natale, który w lidze jest zupełnie innym zawodnikiem.


Obrazek
Zablokowany