Euro 12' // EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 12:54

Wszystko dobrze, ale Torres? Tak naprawdę to nic ciekawego nie pokazał. To, że został królem jest dla mnie "śmieszne". To moje subiektywne zdanie Torres po transferze do Chelsea jest tragiczny. No, ale piłka pełna jest niespodzianek!

Bardzo fajny turniej Bonucciego, Alby, Iniesty, Buffona, Pirlo ! To jest rzecz jasna pewna 11 ;)


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 16:43

Alina chyba na urlopie, więc ja wrzucę statystyki indywidualne z całego Euro opublikowane na whoscored. Zaobserwowałem dwie ciekawe rzeczy. Mianowicie, Polański miał najwiecej odbiorów na mecz spośród wszystkich piłkarzy (5,3), grał nieźle, ale nie przypuszczałem, że tak chłopina czyścił wszystko. ;) Co ciekawe najwięcej odbiorów w turnieju zanotował Arbeloa (20), a przecież miał być tym najsłabszym w bloku obronnym Hiszpanów, dla mnie spore zaskoczenie. Trzecie miejsce, wsród zawodników mogących się pochwalić największą ilością kluczowych podań na spotkanie, zajął Obraniak (4,7).


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 16:55

to jest właśnie magia suchych statystyk.

Obraniak jeden z lepszych zawodników w kategorii "key passes"
Boenisch lepszy od Piszczka w całym turnieju

takich kwiatków jest pełno. Dla mnie ta stronka ma coraz mniej wspólnego z rzetelnymi i przydatnymi informacjami, wsparciem merytorycznym, choć alina ma inne zdanie - w końcu "liczby nie kłamią"...


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 17:22

Liczby nie kłamią, ale nie można mówić, że Polański czy Obraniak to świetni zawodnicy bo sprawdzili się w jednym aspekcie... Taka stronka to napewno ciekawe źródło wiedzy, ale nie można ślepo patrzeć tylko w statystyki.
Marian50 pisze:Ja w ogóle nie rozumiem jak można "ślepo patrzeć".
O proszę, kolejny z serii "nie mam nic na temat do napisania, to się udzielę" :doh:
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2012, 19:43 przez Skibil, łącznie zmieniany 1 raz.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 18:29

Skibil pisze:Liczby nie kłamią, ale nie można mówić, że Polański czy Obraniak to świetni zawodnicy bo sprawdzili się w jednym aspekcie... Taka stronka to napewno ciekawe źródło wiedzy, ale nie można ślepo patrzeć tylko w statystyki.
Otóż to. :ok:
Misiek sapie bo uważa, że do piłkarzy ma nosa jak Smuda, a w FMa gra na czuja nie patrząc na staty. ;)
Nikt nie mówi, że suche liczby decydują o klasie piłkarza.


Obrazek
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:01

Ja w ogóle nie rozumiem jak można "ślepo patrzeć".


Zablokowany