MŚ 06' // Czy reprezentacja Włoch ma szanse wygrać?

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
marek1200

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2004
Posty: 17
Rejestracja: 02 października 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 13:41

podla mna urcite nie!!!!!
lebo urcite vyhra SLOVENSKO(slovakia)!!!!!!!
BEST:
CONTOFALSKI
ZABAVNIK-VARGA-PETRAS-GRESKO
JANOCKO-KARHAN-KISEL
MINTAL
NEMETH-VITTEK

slovakia!!!!!!!!!


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 14:11

Z taką grą jaką włosi obecnie prezentują to niewiadmo czy wyjdą z grupy.
Ta reprezentacja z nazwisk wydaje się poeżna ale na boisku jest zupełnie inaczej. Mi się wydaje że to wina Lippiego. Zaczął powoływać samych młodzieniaszków a zrezygnował z doświadczonych graczy. Ostatnio jednak ci doświadczeni wracają do kadry ale i to nie pomogło w osiąganiu jakiś świetnych wyników.


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 15:14

rafal005 pisze:Wiesz, żal mi takich ludzi jak Ty.
Miło mi to słyszeć...

rafal005 pisze:Czy Ty naprawdę nie masz żadnego szacunku dla rywala czy dla piłkarza którego nie lubisz?
Szanuję wszystkich, no może prawie wszystkich piłkarzy łącznie z Ronaldo i innymi przereklamowanymi piłkarzami. Szanuję Milan, Inter, Barcelonę, Real itd. itd. Jednego piłkarza jednak nie znoszę aż tak, że jak widzę jego twarz w telewizji, a co najgorsza w koszulce Włoch to aż mnie krew zalewa. Może jednak rzeczywiście przesadziłem pisząc coś takiego, przepraszam jesli Cię uraziłem :whistle:

Zadam jednak Tobie i innym pytanie - za co należy szanować Tottiego?
- Za jego wszystkie jakze inteligentne wypowiedzi pod adresem przeciwników, szczególnie Juventusu i Capello?

- Za jego zachowania na boisku:
# Oplucie Poulsena,
# Dtarcia z Tudorem,
# Uderzenie w twarz Colonnese,
# Brutalny naskok na Ramelowa,
podkopywanie przeciwników, gdy nie widzi tego sędzia?

- Za to, że robi z siebie gwiazdę światowego formatu, a tak naprawde nią nie jest? Typ zaprasza na swój ślub 200 reporterów i kamer telewizyjnych, robi ze swojego wesela wielki szum medialny i ogłasza to całemu światu. Przychodzi pytanie - po co to wszystko? :roll:

To tylko kilka jego wybryków które przychodza mi aktualnie na myśl.

rafal005 pisze:Jeżeli tak, to poproś adminów o usunięcie 'napisu' Juventino nad Twoim avatarem, bo na niego nie zasługujesz.

Nie Tobie to oceniać mój drogi. Poza tym ... nie zasługuję na to by być juventino tylko dlatego, że nienawidze jednego człowieka? Jak już wspomniałem - jesli kogoś uraziłem to przepraszam. Jednak radzę się zastanowić nad samym sobą - czy warto kogoś atakować i go oceniać tylko na podstawie napisanych kilku wyrazów na temat Tottiego? :roll:


Pozdrawiam & over topic


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 16:26

Kolejny Mundial zbliża się wielkimi krokami. We Włoszech cel znów będzie tylko jeden: Mistrzostwo. Całą Italie znów na kilkanacie dni ogarnie szał Mistrzostw. Ale czy może byc inaczej. Włosi kochaja piłke, jak mało kto - maja wspaniała tradycje, osiągniecia. Trudno sie więc dziwić, że będą wśród faworytów do Mistrzostwa.
To będą juz 24 lata, kiedy Włosi po raz ostatni sięgneli po Mistrzostwo Świata, presja zwycięstwa z roku na rok jest coraz większa. Podobnie bedzie tym razem. Napewno nie sprzyja to osiągnięciu sukcesu, ale od tego sie nie ucieknie. Trzeba sobie z nia radzić.
Drużyna Lippiego na dzien dzisiejszy nie prezentuje może oszałamiającej formy. Włosi jednak nigdy w eliminacjch nie grali olśniewająco. na turniejach też często zaczynali niemrawo, wydawało się, że z taka grą daleko nie zajdą, ale wygrywali kolejne spotkania i dochodzili bardzo wysoko. Podobnie może być tym razem.
Tymbardziej, że Lippi ma w kim wybierać. Z obsadą bramki, jak i obrony nie bedzie problemu. Buffon, Nesta, Cannavaro, Zambrotta - te nazwiska mówia same za siebie, nie wiadomo co z prawa obroną - to juz problem Lippiego. Najwiekszy znak zapytania zdaje sie być w pomocy. To chyba najsłabsza formacja Itali. Ja optowałbym za wstawieniu do pomocy Tottiego - mozna miec do niego wiele pretensji, jednak gdy jest w optymalnej formie wnosi do gry nową jakość, potrafi być prawdziwym liderem. Trzeba miec tylko nadzieje, że podczas Mistrzostw Swiata skupi sie tylko na grze, a nie na faulowaniu, czy obrażaniu przeciwników. Jeśli chodzi o atak, to wybó jest naprawde ogromny, trudno jednak wytypowac tą żelazną dwójke, lub ewentualnie trójke. Może warto dac szanse nowym zawodnikom: Gilardinio, Toni. Nie wiem, co z Cassano. Ostatnio przestał błyszczeć. To niewątpliwie wielki talent, ale najpierw musi poukładac swoje życie. Pozostają jeszcze doświadczeni zawodnicy: Vieri no i wkoncu Del Piero. Napewno nie zrezygnuja łatwo z wystepów na Mundialu. Trzeba jednak pamietać, że nie są to juz ci sami zawodnicy co 5, czy 7 lat wczesniej.Alex wciąż potrafi rozegrac wspaniałe spotkanie, być liderem zespołu, jednak by być przygotowanym do poprowadzenia Włochów do Mistrzostwa Świata powinien zacząć regularnie grac w wyjściowym składzie Juve, a na to przynajmniej w najbliższym czasie sie nie zanosi. Szkoda, bo wg mnie Alex nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

A wszystko i tak zweryfikuje Mundial - dyspozycja dnia, troche szczęścia, brak kontuzji, i co najwazniejsze dobra forma - to wszystko musi sie zgrac by osiągnąć sukces.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 16:34

dokladnie. co roku Wlosi sa jednymi z faworytow, a nic z tego nie wychodzi... moze teraz? bedzie to przeciez ostatnia szansa dla Del Piero na jakis sukces z reprezentacja... mam nadzieje ze to nasz "capitano" bedzie gral, a nie Totti... pasowala by mi pozycja Alexa taka jak na Euro 2004... Licze, ze Gigi bedzie w dobrej formie, a napastnicy (tu mam na mysli Toniego i Gilardino) beda strzelac bramki :wink: zeby jeszcze Del Piero zostal najlepszym zawodnikiem turnieju... ech...


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 18:12

Szanse ma kazda z 32 druzyn zakwalifikowanych do MŚ, z tym ,ze nie kazda zlicza sie do scislego grona faworytów 8)

Włosi na pewno nimi są (zreszta jak na kazdej imprezie), jednak z wystepami bywalo bardzo roznie. Patrząc calkiem obiektywnie, polfinał powinien byc do zdobycia(moze nie bez problemu, jednak na pewno jest w zasiegu). Ja jednak nie mam zaufania do reprezetnacji Lippiego. Odkąd przejął stery nad Squadra Azzurra, nie potrafi udowodnić, iż bedzie w stanie osiągnąć sukces na MŚ. Oczywiscie, wyniki przemawiaja za nim, eliminacje zakonczyly sie powodzeniem, jednak, jednak styl nie jest przekonujący. Zdarzają sie słabe bardzo mecze i czasem tylko chwila przeblysku ktoregos z graczy ratuje wynik...

Gdy Lippi obejmowal kadre Włoch, liczylem na cos wiecej. Czas pokaże, byc może chcial on przejsc eliminacje bez zbednych obciazen, a forme przygotowac bezposrednio przed MŚ...i oby to sie potwierdzilo, bo nie chce przezywac kolejnego rozczarowania po meczu reprezentacji Włoch :wink:


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 21:57

Paolo_Rossi_1982 pisze:Zadam jednak Tobie i innym pytanie - za co należy szanować Tottiego?
Może za to, że jest człowiekiem i jak inni popełnia błędy.
Paolo_Rossi_1982 pisze:Za jego wszystkie jakze inteligentne wypowiedzi pod adresem przeciwników, szczególnie Juventusu i Capello?
To czy my musimy się zniżać się do jego poziomu i w rewanżu wyzywać go i obrażać? Raczej nie.
Paolo_Rossi_1982 pisze:Za jego zachowania na boisku:
# Oplucie Poulsena,
# Dtarcia z Tudorem,
# Uderzenie w twarz Colonnese,
# Brutalny naskok na Ramelowa,
podkopywanie przeciwników, gdy nie widzi tego sędzia?
Nie pochwalam jego zachowania, ale zauważ również, że Totti jest piłkarzem bardzo często faulowanym, ze względu na rolę, jaką pełni na boisku i czasami mu nerwy puszczają.
Paolo_Rossi_1982 pisze:Za to, że robi z siebie gwiazdę światowego formatu, a tak naprawde nią nie jest?
A dlaczego tak uważasz? Wydaje mi się, że to media i kibice próbują na siłę zrobić z niego gwiazdę światowego formatu. I może gdyby nie oni, to rzeczywiście by nią był, bo talent ma nieprzeciętny.
Paolo_Rossi_1982 pisze:Typ zaprasza na swój ślub 200 reporterów i kamer telewizyjnych, robi ze swojego wesela wielki szum medialny i ogłasza to całemu światu. Przychodzi pytanie - po co to wszystko?
Jego sprawa. Co ma wesele do występów na boisku? Może zrobić cichy ślub, może zaprosić całą Italię, to jego wesele.
Paolo_Rossi_1982 pisze:nie zasługuję na to by być juventino tylko dlatego, że nienawidze jednego człowieka?
Dlatego, że obrażasz go publicznie. Tak - forum to swego rodzaju miejsce publiczne. Możesz nienawidzić nawet całego świata, ale nie obrażaj go i nie wyzywaj od pajaców.
Paolo_Rossi_1982 pisze:Przepraszam jesli Cię uraziłem :whistle:
Paolo_Rossi_1982 pisze:Jak już wspomniałem - jesli kogoś uraziłem to przepraszam.
Przeprosiny przyjęte :)
Paolo_Rossi_1982 pisze:Jednak radzę się zastanowić nad samym sobą - czy warto kogoś atakować i go oceniać tylko na podstawie napisanych kilku wyrazów na temat Tottiego? :roll:
Wiesz, zależy to od wagi tych wyrazów.


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 22:11

Nie. Może maja mocny skład, ale jego mentalność nie pozwala na walkę do konca i na duży sukces. Spokojnie wymiękna przed kimś w stylu Argentyna, Brazylia czy Holandia. Uważam, że jeszcze przez pare lat nie będą potrafili nic osiągnąć.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 13:58

Ty rafal 005 czy jak ci tam jezeli masz zamiar bronic tottiego to chyba fora pomyliles. Wez sobie poszukac w necie jakies forum romy i tam mozesz go bronic ile tylko chesz i pamietaj ze to jest forum JUVE i tu nie zawsze opinie sa subiektywne raczej patrzone z pryzmatu fana JUVE ale takimi prawami rzadza sie takie fora co najwyzesz mozesz uczyestniczyc w forum ogolnie pilkarski albo jakiegos klubu. A jezeli tak kocahsz tego tottiego to zmien forum i upodobania. A tylko dlatego ze tottia jest czlowiekeim to ja mam go szanowac?? chyba kpisz


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 14:29

MishaAveJuve pisze:Ty rafal 005 czy jak ci tam jezeli masz zamiar bronic tottiego to chyba fora pomyliles. Wez sobie poszukac w necie jakies forum romy i tam mozesz go bronic ile tylko chesz i pamietaj ze to jest forum JUVE i tu nie zawsze opinie sa subiektywne raczej patrzone z pryzmatu fana JUVE ale takimi prawami rzadza sie takie fora co najwyzesz mozesz uczyestniczyc w forum ogolnie pilkarski albo jakiegos klubu. A jezeli tak kocahsz tego tottiego to zmien forum i upodobania. A tylko dlatego ze tottia jest czlowiekeim to ja mam go szanowac?? chyba kpisz
Ja raczej Tobie oferowalbym zmiane forum na np. asrpl. Tam jest duzo uzytkownikow na twoim poziomie. Bedziesz sobie z nimi mogl podyskutowac na temat Francesco, hmm?

Italia jak przed kazda tego typu impreza stawiana jest w gronie faworytow. Lecz druzyna Lippiego w eliminacjach nie zostawila po sobie najlepszego wrazenia. Byc moze Lippi chcial przejsc te eliminacje bez fajerwerkow by nie wzbudzac hurraoptymizmu wsrod kibicow Italii i pelnie mozliwosci pokazac dopiero na turnieju? :think: Na pierwszy rzut oka w skladzie Wlochow najslabsza formacja wydaje sie pomoc. Lecz czy napewno jest ona taka slaba? Wkoncu tacy pilkarze jak Totti, Pirlo, Camoranesi czy Gattusso to scisla swiatowa czolowka. Jedynym brakiem pomocy wydaje sie byc lewoskrzydlowy. W obronie i w ataku Lippi ma problem bogactwa wiec nie ma sie co rozpisywac.
Moim zdaniem problem druzyny Lippiego jest taki, ze narazie jego sklad stanowi zlepek indywidualnosci a nie druzyne. Jesli Marcelo uda sie to zmienic w ciagu 8 miesiecy to Italia polfinal ma praktycznie w kieszeni


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 14:34

rafal005 pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:Po za tym w kadrze gra ten śmieszny totti, wiec jakoś nie widze szans odniesienia sukcesu z tym pajacem w składzie :roll:
Wiesz, żal mi takich ludzi jak Ty. Czy Ty naprawdę nie masz żadnego szacunku dla rywala czy dla piłkarza którego nie lubisz? Jeżeli tak, to poproś adminów o usunięcie 'napisu' Juventino nad Twoim avatarem, bo na niego nie zasługujesz.
Damianinho 15 pisze:no może poza Spluwaczką
Następny...

Ej jak tu nie nazwac takie czlowieka jak toti pajacem ^^
I jeszcze jedno ty uwazasz sie za wzorowego kibiac Juve ze masz mowic innym czy sa Juventini czy nie ?


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 15:14

MishaAveJuve pisze:czy jak ci tam
Czytać nie umiesz?
MishaAveJuve pisze:jezeli masz zamiar bronic tottiego to chyba fora pomyliles.
Jeżeli masz zamiar go obrażać, to raczej Ty fora pomyliłeś.
MishaAveJuve pisze:Wez sobie poszukac w necie jakies forum romy i tam mozesz go bronic ile tylko chesz
Tam nikt zapewne go nie obraża.
MishaAveJuve pisze:i tu nie zawsze opinie sa subiektywne
Tu nie chodzi o opinie. Jeżeli ktoś napisze, że nie lubi Tottiego, to w porządku, jego sprawa. Ale niech nie wyzywa go od razu od pajaców czy spluwaczek.
MishaAveJuve pisze:A jezeli tak kocahsz tego tottiego to zmien forum i upodobania.
Nie kocham Tottiego, ale szanuję go i nie obrażam go.
kowal1990 pisze:Ej jak tu nie nazwac takie czlowieka jak toti pajacem ^^
A jak ja bym Ciebie nazwał teraz pajacem, to co? Miło by Ci było? "No bo jak tu nie nazwać takiego człowieka jak Ty pajacem". (ale nie nazywam Cię tak!)
kowal1990 pisze:I jeszcze jedno ty uwazasz sie za wzorowego kibiac Juve ze masz mowic innym czy sa Juventini czy nie ?
Nie uważam się za wzorowego kibica, ale prawdziwy Juventino zawsze szanuje rywala.


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 15:27

Hmm..... ja nie pluje na ludzi ^^


Eric-1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2005
Posty: 18
Rejestracja: 11 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 17:38

Nie wiem za co wy tak nienawidzicie tego Tottiego no może ten jego wybryk z opluciem był niemadry i nieodpowiedzialny osłabił wtedy Włoską drużyne. Przecież sam Lippi mówi, że wokół niego buduje swój zespół. Wiec musi to być dobry zawodnik, gdyby przeszedł do Juve pewnie przestalibyście go obrażać i nienawidzic. A co dopiero gdyby trafił jakiegos ważnego gola np: zwycieska bramka w finale Ligi mistrzów. Ja sam nawet lubie go chociaż zachowuje sie nieodpowiedzialnie. :ok:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 17:46

TURINIO pisze:Myślę że niemal każdy fan Juve trzyma również kciuki za reprezentacja Italii
Cos w tym jest :wink:

A konkretnie co do tematu to uwazam ze reprezentacja Wloch jak zawsze i tym razem jest w gronie faworytow i stac ich na dobry rezultat :!: Tylko ze zazwyczaj brakuje Wlochom tego "cos" ktore pozwalalo by na wygranie tak wielkiej imprezy :wink:
Co do "Grande Marcello", "Mister Juve" czy po prostu Lippiego ( :P ) to musze powiedziec iz uwazam ze ma on dosc ciezkie zadanie, poniewaz Wlochy sa w trakcie zmian, tzn. po wielkich pilkarzach ktorzy mieli juz swoj czas przychodzi pora na nowe pokolenie :!: Iaquinta, De Rossi, Diana, Toni czy chocby Cassano... Tak wiec jestem ciekaw czy Lippi zabierze na Mundial Alexa :?: Osobiscie (chyba jak kazdy z nas) chcialbym tego, ale czy to bedzie dla rep. Wloch najlepsze rozwiazanie, trudno powiedziec :think: Jedno jest pewne: to bylby jego ostatni wystep na MS i chcialbym zeby byl bardziej udany od poprzednich.
Squadra Azzurra w meczach eliminacyjnych nie zachwycila ale jeszcze jest czas zeby ustabilizowac forme, bo na dobor zawodnikow mysle ze trener nie moze narzekac...


Zablokowany