Koszulka Juve!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 21:22

Będąc wczoraj w Zakopanem wszedzłem do sklepu sportowego na Krupówkach, rozgolądam sie po sklepie ... widze koszulke Juve 02/03 - 280zł :roll: patrzę dalej ... koszulka Azzurrich 300zł :rotfl:
(http://www.fanandmore.de/fussballportal ... lue_04.jpg)

No tak, te koszulki z Allegro napewno są ORGINALNE :rotfl:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
leba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2005
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 17:18

Wie ktoś mzoe kiedy beda w sprzedaży nowe koszulki juve i po ile moga byc ?? :puck:


ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 18:13

u nas w Rzeszowie mozna kupic calkowicie oryginalna koszulke za 209 zl 100%pewnosci ze jest oryginalna ...jest ona w markowym sklepie firmy NIKE i sa tam tez inne tj MANUTD...


GRANDE JUVE
Konciuporsi

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 00:54

Mam małe pytanie - czy ta koszulka jest na sezon 2005 / 2006 ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=59039297


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 07:21

ja na twoim miejscu bym sie decydowal bo ta koszulka to nie jest oryginal NIKE ale replika produkowana przez klub ktory specjalnie dla kibicow produkuje tansze repliki. sam widziales te oryginalne metki przy koszulce z logiem Juve


Obrazek
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 09:54

Konciuporsi pisze:Mam małe pytanie - czy ta koszulka jest na sezon 2005 / 2006 ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=59039297
Owszem, w takich koszulkach maja grac zaowdnicy Juve w przyszłym sezonie.
W takich, ale nie do konca - brakuje jednego, jak dla mnie dośc istotnego szczegółu - flagi włoskiej pod gwiazdkami, która oznacza, że jesteśmy aktualnymi mistrzami Włoch.

Wystawiajacy ją odrazu pisze, że jest to replika, a więc przynajmniej nie próbuje okłamywac, że jest ona oryginalna. Mi jednak nie specjalnie sie podoba - chodzi o wykończenia - i cena: mysle, że taką, czy podobna koszulke mozna dostać taniej, niz za 115 zeta.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 10:09

wyglada na dobrą replike ale ten materiał cos mi nie pasuje! Koszulka nawet niezla, ale nie wolalbys z tradycyjnymi kolorami - BIANCONERI???

Ale wybór nalezy do ciebie :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Gigi1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 34
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 13:34

Tak czytam wasze opinie na temat tej koszulki za 70 zlotych w dodatku marnej podróby. Ja to bym się wstydził chodzić w takiej koszulce. Prędzej ubrałbym kalesony mojej babci niż taką koszulke.
Martin dobrze wam napisał , że oryginalna koszulka kosztuje 250-300 złotych. W jednym ze sklepów internetowych taka koszulka kosztuje 269 zł i właśnie po wypłacie (około 12 września) zamawiam taką koszulke i dostane ją w ciągu dwóch dni. Jak dostane je we własne ręce to napisze czy jest oryginałem czy nie , ale sądząc po cenie to z pewnością jest to oryginał NIKE. Zresztą w tym sklepie jest wiele koszulek i nie tylko JUVE. Z pewnością nie są to te koszulki z allegro za 95-100 złotych. Swoją drogą kiedyś tutaj był temat , w którym pewien użytkownik-dzięki za ten temat-porównał dwie koszulki:jedną oryginalną a drugą taką z allegro i wieloma szczegółami te dwie koszulki się różniły.
A tak poza tym koszulki z nazwiskami kosztują więcej od replik i najpewniejszym sklepem do zakupu takiej koszulki jest JUVEstore w Turynie.
Ach już się nie moge doczekać momentu kiedy założe na siebie tę upragnioną koszulkę mojego ukochanego klubu.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje autorowi tego tematu , wktórym porównał oryginał z typową allegrową koszulką z Filipin. Wielkie dzięki.


Buffon - jest najlepszym bramkarzem!!! Tak jak ja...urodził się 28 stycznia!!!super mieć coś wspólnego ze swoim idolem.
krychu_wlkp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 20:39

KUPIE KOSZULKE JUVE ROZMIAR XL DO 150 ZŁ. CZEKAM NA ODPIS.
krychu_wlkp@wp.pl
pozdrooooofka ziomassssy juventus alex klasyk:D:D:D :lol: :D


ODPOWIEDZ