Vlepki Juve !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 17:52

Pomysł nie jest głupi, ale sie zastanówcie jak ma to wygladać. Oblepiacie całą Polskę jest super !! a za pare tygodni wszystkie są pozdzierane, pomazane a na ich miejscu są naklejone np. Milanu. Chcecie tego??? Do tego dojdą jakies obraźliwe teksty i komentarze. A nikt nie chce (przynajmniej ja) żeby jego ukochana drużyna była obrażana. pomyślcie nad tym !!!! :|
:ball: FORZA JUVE !! :ball:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 18:24

Asia :) pisze:Pomysł nie jest głupi, ale sie zastanówcie jak ma to wygladać. Oblepiacie całą Polskę jest super !! a za pare tygodni wszystkie są pozdzierane, pomazane a na ich miejscu są naklejone np. Milanu. Chcecie tego??? Do tego dojdą jakies obraźliwe teksty i komentarze. A nikt nie chce (przynajmniej ja) żeby jego ukochana drużyna była obrażana. pomyślcie nad tym !!!! :|
:ball: FORZA JUVE !! :ball:
Koleżanko, ja wlepki zamawiam bądź drukuje w domu tylko dla siebie.
Naklejam je sobie np. na piórnik :P a nie, że od razu obklejam całe miasto :P
U mnie nie ma kibiców Juve (oprucz mnie) wię nie maiłbym z kim ich rozklejac :wink:


Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 18:40

Sorki :) Jeśli wszyscy tak myślą i chcą to ja to popieram :) bo szczerze to sama chciałabym mieć naklejony na piórniku herb mojego Juventusu :) jeszcze raz sorki :)

EDIT: tak naprawde to ja też nie znam żadnego fana Juve w okolicy Smile szkoda Sad


Obrazek
Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 19:40

Ja pochwalam ten pomysł w 100%. Jestem wielkim fanem vlepek i bardzo mi sie one podobają!!! A te projekty Emes i Janek są świetne i jeśli będzie można zakupić takie vlepki to raczej sobie je zakupie :-D :-D acha a tak w ogule to możecie zdradzić sekret i w jakich programach robicie te vlepki :?: :?:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 16:35

kubinho 10 pisze: acha a tak w ogule to możecie zdradzić sekret i w jakich programach robicie te vlepki :?: :?:
Ja robiłem w dwóch programach Corelu Photopaincie i Photoshopie:D


Obrazek
misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 16:56

Martin.....zaskoczyles mnie strasznie. Nawet mnie zdenerwowales. Jesli juvepoland nie jest nazwa zastrzezona to ty masz gówn* do gadania czy to bedzie na vlepkach czy nie.Jesli bede mial ochote to sobie vlepki z JuvePoland i twoje prosby mnie nie obchodza. Wogole Cie nie rozumiem.Wszysla niezla inicjatywa, bylibysamy pierwszym klubem zagranicznym ktorego vlepy mozna ogladac.

Rosmieszyles mnie Martin......!!!!!

Pewnie przywalisz mi bana za ta odpowiedz i ja usniesz...co z tego, i tak zrobie swoje..

Pozdrawiam


juve_for_ever
misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 16:58

a po za tym JUVE POLAND tworzymy wszyscy a nie tylko ty i twoje JAKIES CHORE ZASADY, WIEC SIE ZASTANOW. sam kiedys napisales BEZ WAS TA STRONA BY NIE ISTNIALA, wiec trzymaj sie tego i nie rzucaj slow na wiatr ok ??


juve_for_ever
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 17:10

Weś sie ziomek uspokuj.
To jest strona Martina i ma prawo zabronić nam używania tej nazwy.
Mimo ze nie jest to nazwa zastrzerzona to jak napisał Martin ze mymy nie drukowaz ich z napisem JuvePoland, nie będę drukował vlepek z takowym napisem.
mist3u_10 pisze:sam kiedys napisales BEZ WAS TA STRONA BY NIE ISTNIALA
Takich ludzi chyba nie miał na myśli - ciebie

Nie bądźmy dziecinni i jak napisał Martin że mamy nie robić Vlepek z napisem JuvePoland to ich nie robimy a nie jakiś wonty.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 17:26

misz3u_10 pisze:Martin.....zaskoczyles mnie strasznie. Nawet mnie zdenerwowales. Jesli juvepoland nie jest nazwa zastrzezona to ty masz ###* do gadania czy to bedzie na vlepkach czy nie.Jesli bede mial ochote to sobie vlepki z JuvePoland i twoje prosby mnie nie obchodza. Wogole Cie nie rozumiem.Wszysla niezla inicjatywa, bylibysamy pierwszym klubem zagranicznym ktorego vlepy mozna ogladac.

Rosmieszyles mnie Martin......!!!!!

Pewnie przywalisz mi bana za ta odpowiedz i ja usniesz...co z tego, i tak zrobie swoje..

Pozdrawiam
Jak by nie patrzeć to naklejanie vlepki to akt wandalizmu.No i czy ty podpisujesz sie imieniem nazwiskiem i adresem jak napiszesz coś sprayem na murze??


Obrazek
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 17:37

Juve The Best pisze: Jak by nie patrzeć to naklejanie vlepki to akt wandalizmu.No i czy ty podpisujesz sie imieniem nazwiskiem i adresem jak napiszesz coś sprayem na murze??
co innego mazanie spreyem co innego vlepki. dobra vlepka jest nawet ozdobą a poza tym przyznac sie szczerze nikt z was nigdy np. na szkolnej ławce jakims murze czy gdziekolwiek indziej nie napisał juve? jestem pewien ze tak bo ja tez tak robilem wiec nie mowcie to ze vlepki to wandalizm


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 19:35

misz3u_10 pisze:Martin.....zaskoczyles mnie strasznie. Nawet mnie zdenerwowales. Jesli juvepoland nie jest nazwa zastrzezona to ty masz ###* do gadania czy to bedzie na vlepkach czy nie.Jesli bede mial ochote to sobie vlepki z JuvePoland i twoje prosby mnie nie obchodza. Wogole Cie nie rozumiem.Wszysla niezla inicjatywa, bylibysamy pierwszym klubem zagranicznym ktorego vlepy mozna ogladac.
a wiesz człowieczku, ze na rozklejanie vlepek jest paragraf :?: :!:

Podam Ci przykłąd: pewna drużyna piłki ręcznej postanowiłą zainwestować we vlepeczki z inicjatywy kibiców. Vlepkami zajęli się kibice, ale pod nimi podpisał się klub. Kiedy vlepki pojawiły się na mieście klubowi nakazano natychmiat wszystkie usunąć, gdyż jest to wandalizm. Oprocz tego klub ten dostał sporą grzywne. Więc pomyśl. Jeśli zrobicie vlepki z napisem JUVEPOLAND i z logiem to władza nie przyjdzie do Ciebie a do Martina i reszty 8) Ale Ciebie to oczywiście nie obchodzi...


luczaj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 11
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:58

ja ostatnio zrobilem vlepki w 15 min dwie, jednej nie pokaze, bo jeszcze dostane ostrzerzenie za spam, bo to reklamuje pewnien serwis :P jestem kompletnym amatorem, to moje pierwsze vlepy


Obrazek


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 20:10

Heh fajna tylko że herb, no wiesz to białe noi nie wiem po co są te (zapomnaiłem jak sie nazwyają) psują tylko, jak miałyby tam być to w czarno białych strojach. No to tez jest spam - ys.pl !


luczaj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 11
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 20:16

Szymek pisze:Heh fajna tylko że herb, no wiesz to białe noi nie wiem po co są te (zapomnaiłem jak sie nazwyają) psują tylko, jak miałyby tam być to w czarno białych strojach. No to tez jest spam - ys.pl !
wiem, dlatego napisalem, ze jestem kompletnym amatorem :) one nazywaja sie atomowki [powerpuff girl], nie moglem znalezc jpg ich w akcji, wiec to umiescilem. atomowki jakby nie patrzec kojarza sie z sila i zwyciestwem, wiec postanowilem to polaczyc z herbem juve.

a rzeczywiscie nie zauwazylem, ze spam... :/


Zablokowany