Vlepki Juve !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 23:11

Pelson pisze:Hehhe ostatnio doszły mnie słuchy że u mnie w Krakowie ktos coś wspominał o zakazie vlepiania vlepek bo zaśmiecaja miasto i zaczynają znikać te vlepki ale ja jutro ide do drukarni po 100 vlepek Wisły :D.
U nas w Tychach wlepki są uważane za bardzo dobry pomysł. Czytałem, że nawet starsi ludzie (z którymi to zazwyczaj jest 'najwięcej' problemów) nie mają nic przeciwko temu. Ludzie są zadowoleni z wlepek przede wszystkim w autobusach i trolejbusach, gdyż jeżdząc nimi mogą oglądać ciekawe kolorowe obrazki :D

A co do pomysłu. Każdy sam może sobie zrobić projekt, wydrukować i rozklejać. W sklepach papier przylepny kosztuje jakieś 30 gr od A4.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 23:23

Bad_Magick pisze:W takim razie proszę o przedstawienie mi tego co nazywacie Vlepką. Do tej pory myślałem, że to takie małe naklejki poprzyklejane na światłach na szybach w autobusach, do słupów itp. Ale mogę się mylić i Wam chodzi o coś innego ?
dobrze sie domyslasz. To male, klubowe naklejki przylepiane chyba najczesciej w autobusach, tramwajach itp.

Jak jade do szkoly w K-cach to prawie za kazdym razem w busie jest jakas wklepa. Oczywiscie najczesciej spotykane to te GieKSy i Ruchu. Mimo, ze to w pewnym stopniu mozna odebrac za glupote (obklejanie autobusow naklejkami :? ) czasami niektore wlepy wygladaja naprawde ciekawie. Ja rowniez nie spotkalem sie z wlepami klubow zagranicznych i powiem, ze jestem ciekaw jakbyo to bylo odebrane. Te GieKSy i Ruchu trzymia sie w stanie nienaruszonym przez gora kilka dni :? Zawsze znajdzie sie fan druzyny przeciwnej i ja zdrapie/porysuje.

A co do samego pomyslu to jest bardzo ciekawy. Ja za projekty sie nie biore, ale gdyby ktos zrobil ciekawy to moglbym pokusic sie o kupno. Albo sam bym wydrukowal tak jak polecil DJ J. A wiec czekamy na pierwsze projekty.


misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:23

Ja caly czas mam namiary na ta firme, wiec z realizacja zamowienia nie ma najmniejszego problemu tylko problem tkwi z projektem tych vlepek. sam postaram sie cos skrobnac i zobaczymy jakie beda tego skutki. Tak jak juz kiedys pisalem najlepiej jakby teraz martin wzial sprawe w swoje rece ( tzn umiescil na stronce glownej konkurs o najladniejsze vlepy) i mysle ze wtedy ta sprawa mialaby rece i nogi.Najwazniejsze jest to abysmy mieli poparcie ludzi z gory ( czyt. np. martin), bo wg mnie bez umieszczania takiego info na stronie moze byc nam ciezko, ale co nie znaczy ze tego nie zrobimy.Musimy sie preznie do pracy, i postanowic sobie np taki cel ze do niedzieli musismy (tzn kazdy kto jest ewentualnie zainteresowany vlepami) zrobic np po 2 projekty vlepek. Jesli taki cos sie uda to juz zrobimy duzy krok w kierunku wykonania takich bajerkow.

Takze panowie bierzemy sie do roboty i rydsujemy projekty vlepek.
Moze nam sie uda cos zrobic. Jesli nam sie uda wykonac takie vlepy to bedzie tylko dobrze o nas swiadczyc i moze nastepne nasze pomysly beda juz nie taki kontrastowe do wykonania gdyz bedziemy mogli sie juz o cos poprzec, ze cos zrobilismy.

O kurde dobra koncza po juz troche mnie na filozofie zycia wzielo.....az sie troche nawet wzruszylem <hahaha>


juve_for_ever
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:32

kouba pisze: dobrze sie domyslasz. To male, klubowe naklejki przylepiane chyba najczesciej w autobusach, tramwajach itp.

Jak jade do szkoly w K-cach to prawie za kazdym razem w busie jest jakas wklepa. Oczywiscie najczesciej spotykane to te GieKSy i Ruchu. Mimo, ze to w pewnym stopniu mozna odebrac za glupote (obklejanie autobusow naklejkami :? ).
Prawda jest taka ze nalepianie takich naklejek na autobusach i tramwajach to tez pewna forma wandalizmu.Jeszcze nie ma problemu kiedy Vlepka jest cala,ale co jesli po mnie tym samym tramwajem pojedzie np.kibic Milanu i zedrze naklejke z szyby?Jak to bedzie wygladalo?Nie wiem jak u Was ale w Krakowie osatnio oddano do uzytku kilkanascie nwoczesnych tramwaji ktore naprawde niezle wygladaja i osobiscie niecierpie jak jakis niedorozwiniety 13latek rysuje po takim czystym pojezdzie markerem.Vlepki moze nie sa gorsze od markera ale po co to komu?Generalnie nie popieram tego pomyslu,tzn chcialbym miec kilka vlepek Juve zeby sobie np.biurko poobklejac ,ale obklejanie miast?Dajcie spokoj.Zreszta podobnie jak Dragon nie wyobrazam sobie zebyscie urzeczywistnili swoje vlepiarskie zapedy 8)


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 18:55

1. Kto by twzorzył te vlepki ???
2. Kto by je rozsyłał ???
3. Pomysł jak dla mnie "nie wart świeczki" ponieważ jak kilka osób już wspomniało że naklejanie takich vlapek to pewna foram wandalizmu. A co nam z takiej vlepki ??? Fajnie by było mieć taka vlepkę tylko że jak zobaczy ją ktoś kto np. nie lubi Juve ta taka vlepa zostanie zniszczona. Kiedyś na przystankach autobusowych w moim mieście było można zobaczyć vlepki, ale teraz przystanki są oczyszczane właśnie z takich żeczy. Jeśli pomysł wypali ta napewno kupię.
Powodzenia.


Fenomen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 17 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 19:20

Ja mam takie pytanie:jak sie robi takie wlepki :?: jaki sprzet trzeba miec :?:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 19:41

white_wolv pisze:osobiscie niecierpie jak jakis niedorozwiniety 13latek rysuje po takim czystym pojezdzie markerem.Vlepki moze nie sa gorsze od markera ale po co to komu?
ja tez nie popieram i sam nie naklejam. Ja tylko podziwiam, bo niektore sa naprawde bardzo fajne (poszukam moze jakichs na forach). Sam nie wytepe tego zwyczaju, to juz nie moja sprawa, a poogladac zawsze mozna ;)
white_wolv pisze:Generalnie nie popieram tego pomyslu,tzn chcialbym miec kilka vlepek Juve zeby sobie np.biurko poobklejac ,ale obklejanie miast?
a ja popieram pomysl, ale nikomu nie kaze obklejac miasta
white_wolv pisze:Dajcie spokoj.Zreszta podobnie jak Dragon nie wyobrazam sobie zebyscie urzeczywistnili swoje vlepiarskie zapedy 8)
jezeli to zdanie (wlasciwie 2 zdania ;) ) bylo skierowane m.in do mnie to sie troszke pomysliles. To, ze jestem za pomyslem, to nie znaczy, ze bede w nim bral czynny udzial. Ja tylko poogladam rozne typy projektow, bo jestem ciekaw jak to wyjdzie. A sam moze sobie zakupie (sam wydrukuje) tylko dla siebie, a nie na pokaz calego miasta... ;) (oczywiscie piszac to zdanie nie koniecznie myslales tez o mnie ;) )
Pozdrawiam
Fenomen pisze:Ja mam takie pytanie:jak sie robi takie wlepki :?:
robisz projekt i oddajesz w odpowiednie rece aby wydrukowali to na odpowiednim papierze albo sam drukujesz :D Cala filozofia :D
Fenomen pisze:jaki sprzet trzeba miec :?:
takie sprzety jak: komputer, jakis program graficzny, drukarka, odpowiedni papier :D Oto caly "sprzet" ;)
Rowniez Pozdrawiam


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 19:55

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Podsumowując, pomysl kiepski, jestem pewien, że nie zostanie zrealizowany. Jakby co, powodzenia życzę. 8)
Gdybyś był za Motorem, a nie Lublinianką to byś wiedział, że w Lublinie łatwo takie coś zorganizować :-D Ti Amo naprawdę pogadaj z Bigim. Ja mogę Ci sam dać namiary na gościa, który właśnie mieksza w Lublinie i między innymi on angażuje sie w wydawanie vlepek. On by wam wszystko wytłumaczył :)

Teraz trzeba zrobić, jakieś projekty :) Jak coś :) Najpierw jednak trzeba się dowiedzieć ile to kosztuje. Ja byłbym też za zrobieniem odznak JP, co wy na to :?: (cena nie wygurowana -> w wypadku emaliowanych, bo chyba nie weźmiemy lakierowanych, które są słabsze, cena emali do 25 mm 9 zł do 35 mm 12 - 15 zł)Trzeba ustalić grupę, która się tym wszystkim zajmie. Ale odznaki przyznajcie, 9 zł to nie drogo. Jest tylko jeden problem trzeba zamówić 100 sztuk :? Napisze do nich może zmniejszą ilość.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 23:13

Ja napiszę krótko. Kupcie sobie kilka razy Bravo Sport. Tam co chwila widzę jakieś naklejki, pewnie by się nadały na Vlepki. A jak nie to zawsze możecie sobie zrobic tymczasowe tatuaże albo pograć w karty z zawodnikami z zagranicznych klubów ;) A ostatnio to nawet widziałem, że dali mini zestaw do kręgli, kangurka, no żyć nie umierać. Już wolę żebyście się zajęli tymi zabawkami niz naklejaniem tego gdizekolwiek poza swoimi domami.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 15:10

Alexxxxx pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Podsumowując, pomysl kiepski, jestem pewien, że nie zostanie zrealizowany. Jakby co, powodzenia życzę. 8)
Gdybyś był za Motorem, a nie Lublinianką
Hehe, ja gram w Lubliniance, co nei znaczy , że jestem jej fanem. Ona nie ma kibiców :wink: W Lublinie jest tylko Motor. Ale fakt, że bliska mojeju sercu jest Lublinianka :D

Ja z nikim nie bedę gadał bo nie zależy mi na tej wlepce. A wiem, że w Lublinie są specjaliści od tego, bo w wielkim zainteresowaniem i podziwem oglądam wlepki Motoru. Są świetne :)


Obrazek
bleblok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2003
Posty: 56
Rejestracja: 22 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 17:17

Co do projektowania vlep to jaki problem? tylu uzytkownikow i nikt nie ma talentow graficznych? nie trzeba robic jakis konkursow poprostu kto ma jakies zdolnosci w projektowaniu niech zrobic cos i pochwail sie w tym temacie.

http://kibice.net/forum/viewtopic.php?t=115
to tak aby zainspirowac zdolnych, oczywiscie wiecie ze vlepy nie moga sie powtarzac i kazda musi byc orginalna

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=1884
mozna poczytac o produkcji vlep

A teraz troche mojej fantazji 8)
Co myslicie aby zrobic tak zeby z kazdego pakietu vlepek bylo np. 2zl zysku ktore byly przekazywane na oprawy na meczach Juve? Tylko trzeba kogos kto by umial po wlosku, zeby znalesc wloskie forum kibicowskie na ktorym mozna by znalesc namiary na jakies kato bankowe ultrasow Juve?


<<RaFaŁ_15>>

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2004
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 18:31

wyczepist pomysł :D:D:D jestem za!!!!
FORZA JUVE


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 18:36

Co za wiara :wink: Może jeszcze pójdziecie na policję aby nakablować na tych co robią wlepy. Bo to jest nielegalne :D :D :D
A co jest w tym złego? To, że będzie można zobaczyć w autobusie albo tramwaju logo swojego ulubionego klubu?
Czy wlepiania komus szkodzi? Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych wypowiedzi...
Bad_Magick pisze:Ja napiszę krótko. Kupcie sobie kilka razy Bravo Sport. Tam co chwila widzę jakieś naklejki, pewnie by się nadały na Vlepki....A ostatnio to nawet widziałem, że dali mini zestaw do kręgli, kangurka, no żyć nie umierać.
Nie wszyscy preferują takie pisma jak ty sobie kupujesz :wink: . Jak jest to dla Ciebie fajna gazeta to już twoje sprawa. A widzę, że jestes chyba stałem czytelnikiem bo masz dużą wiedzę co tam jest :D


misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 16:29

Ja jednak nadal sie bede upieral przy swoim i chocby jako jedyna osoba na tym forum to zaczne robic te vlepy.Juz znalazlem takich ludzi co wykonuje projekty vlep.Robia to po prostu fantastycznie.Jeden projekt kosztuje 5 zl i trzeba najpierw przelac pieniadze na konto a pozniej on wykonuje te projekty.ja w poniedzialek wysylam im kase wiec jak bedzie juz gotowy projekt to go umieszcze na necie....
Tutaj macie adres strony co ja wykonuje: http://starproject.v1.pl/

Nastepnie jak ma sie juz projekt trzeba sie udac do jakiejs drukarni co nam to za nieduza sumke wydrukuje. ja rowniez sie orientowalem i znalazlem bardzo atrakcyjna drukarnie co za nas to wykona. A wiec nie widze przeszod w robieniu tych vlep...

Jedyne co jest mi teraz potrzebne to chce miec liste osob ktore by chcialy te vlepy i w jakiej ilosci zebym po prostu przy zamowieniach wiedzial ile zamawiac. Ja bym te vlepki wysylal do was a kase byscie mi dawali za zaliczeniem pocztowym albo przy przelaniu na konto. Mozecie byc pewnie ze nie bede na tym zarabial ani grosza.
Wiec jesil ktos chce to niech sie poprostu wpisuje na forum i poda dokladne namiary na wasza osobe. tzn imie nazwisko adres i takie tam
Jesli macie jakies pytanka na szybko to moj numer komory to 508058733.

A wiec wydaje mi sie ze do koncza najblizszego tygodnia bede juz mial projekt gotowy i pozniej do drukarni, tak wiec myslce

Aha dam wam takze namiary na to drukarnie zeby nie bylo zadnych niedomowien : http://www.vlepy.serf.pl/


juve_for_ever
misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 00:20

no i nadeszla ta wielkokpomna chwila.Wlepy Juve bede mial do dwoch tygodni na hacie.zamowilem 1000 szt. Szkoda ze tak malo osob we mnie wierzylo, ale to wasza strata.Jesli bedzie ktos chetny na takie vlepy bo beda 4 rodzaje to prosze sie kierowac do mnie.Koszt vlepki okolo 40 gr za sztuke. zdjecia umieszcze jak bede mial je w domu.


Dzieki zA wiare


juve_for_ever
Zablokowany