Vlepki Juve !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 07:56

To fajnie że ktoś się zajął tym poważnie. Ja jestem chętny tylko musze ja najpierw zobaczyć. Ciekawe, tylko szkoda że 4 rodzaje :wink:
Mógłbyś je opisać? Fajna by była wlepa z avataraem Kouby :D :wink:


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 08:56

Mnie te Vlepki już dobijają :| u Nas w mieście wszedzie to jest pomiędzy stołecznym Czuwajem a Polonią ... jedni zdzierają drugie ,naklejają gdzie się da :| strasznie to wygląda ... Może z Juve też fajne by takie były , ale bardziej "dla siebie" niż publicznie oklejaćwszytko co się da :|


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
EMES

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 21:19

Panowie, żałuje, że wcześniej nie wszedłem na ten temat. Słuchajcie projektuję vlepki dla Górnika Polkowice (wzory na forum strony www.kibice.ksgornik.com.pl) i dla Zagłębia Lubin. Dla mnie to chwila roboty robię je w Adobe photoshop zaraz coś skrobnę i najwyżej z edytuje posta tego i dodam projekty. Mam pytanie gdzie drukujecie i jaka jest cena?? dystrybucji oczywiście, bo szukam wykonawcy dla vlepek Górnika.

Oki pierwsze moje projekty:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


www.OFENS.pl - Portal miłośników futbolu
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 00:58

Hehehe...EMES...ta z Asterixem wymiata :!: :twisted: Tyle że Idefix powinien nieść w pyszczku kawałek materiału w czerwono - czarne pasy :twisted:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 08:46

Światne, naprawde super!
Tylko ta ostatnia jakoś mi nie przypadła do gustu (biało-czerwnoa) ale są naprawdę dobre. Tak jak powiedział Johny Idefix powinien nieść w pyszczku kawałek materiału w czerwono - czarne pasy :twisted:


EMES

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 10:40

Miło słyszeć słowa pochwały, spoko też o tym myślałem aby przy Idefixie dać czerwono-czarny materiał, ale przecież zawsze mogę to poprawić
Dziś zrobię jeszcze parę projektów! Ahia zapraszam do internetowego meagera Serie A na www.kibice.ksgornik.com.pl/zabawaa.php

Trzymajcie kolejne trzy projekty:
Obrazek Obrazek Obrazek


www.OFENS.pl - Portal miłośników futbolu
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 09:14

:shock: :shock: :shock:
Te vlepki wymiatają!
Masz niezwykły talent kolego!
Kiedy będzie można je zakupić? :D


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 09:37

ja widziałem 1 vlepe zagranicznego klubu - w Krakowie : NAC Breda&Legia a jak to zobaczyłem to miałem niezły zlew:D


EMES

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 10:48

Hehe dzieki dzieki dzieki ale są lepsi! Słuchajcie no zaqupic je bedzie można jak ktos je wyprodukuje proponuje skontaktować się z ziomami z Sosnowca oni doskonale drukują i niedrogo, chyba, że ktoś ma możliwości na sliskim kredowanym papierze etykietowym i na dodatek laserówką to nadrukować. Dziś jeszcze dam pare projektów, specjalnie dla tych którzy beda jechac do Turynu, ja bym tam tez pojechał i navlepiał ale qulde matura w kwietniu sie zaczyna.


www.OFENS.pl - Portal miłośników futbolu
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 11:02

troche nierozumiem... 8) a nie można samemu wydrukować w domu tych naklejek na specjalnym papierze i rozklejać w swojej okolicy ??? po co zamawiać w jakiejś wytwórni ?
DJ Juventinho pisze: Czytałem, że nawet starsi ludzie (z którymi to zazwyczaj jest 'najwięcej' problemów) nie mają nic przeciwko temu. Ludzie są zadowoleni z wlepek przede wszystkim w autobusach i trolejbusach, gdyż jeżdząc nimi mogą oglądać ciekawe kolorowe obrazki :D
starsi ludzie i ich odpały 8)

PS. EMES: Zrobisz jeszcze jakieś vlepy ? jakbyś zrobił z Zambrottą to było by już elegancko.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2005, 11:39 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 11:29

Ja w poniedziałek ide po papier i będe sobie w chacie drukował, i będe miał za darmo :D
Kiedy będą następne projekty? :D
Kurde szkoda że ja nie umiem takich rzeczy robic...


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 11:32

seba pisze:Popieram ten pomysł w 100%. Byłyby to pierwsze wlepki zagranicznego klubu w polsce, bo innych nie widziałem (przynajmniej w Łodzi).
ja wogole nie widzialem wlepek w lodzi a jezdze dosc czesto tramwajami i autobusami


EMES

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 11:40

Skoro masz taki dobry sprzęt aby to było dobrej jakości to prosze bardzo nikt nie broni. Ekipy z całej Polski dla swoich klubów jednak drukują w specjalnych punktach, aby jakość była jak najlepsza.

Tak tak oczywiście ja robie projekty a wy sobie wydrukujecie :D, a może ktoś mi wyśle pare takich wydrukowanych przez niego vlepek?

Projekty kolejne mysle trzy dziś wieczorem zapodam.


www.OFENS.pl - Portal miłośników futbolu
Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 11:59

filippo0 pisze:ja widziałem 1 vlepe zagranicznego klubu - w Krakowie : NAC Breda&Legia a jak to zobaczyłem to miałem niezły zlew:D
mysle ze to jadnak nie byla Breda, yulko Den Haag- to by sie zgadzalo, w wawie jest ich pelno


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 13:21

Adu pisze:
filippo0 pisze:ja widziałem 1 vlepe zagranicznego klubu - w Krakowie : NAC Breda&Legia a jak to zobaczyłem to miałem niezły zlew:D
mysle ze to jadnak nie byla Breda, yulko Den Haag- to by sie zgadzalo, w wawie jest ich pelno
Przecież kolega wyraźnie napisał że widział ją w Krakowie a nie w Warszawie :lol:


Zablokowany