Vlepki Juve !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 09:59

witam. narazie proszę sie jednak do mnie nie zgłaszac. Doszedłem do wniosku, że najpierw postaram sie uzyskac reklamacje z drukarni. Pozniej wrzuce skany tych co są narazie, żebyscie powiedzieli co myslicie.


ja chcę na mecz ;)
blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 13:22

mam nadzieje ze bedziesz mial sporo tych kompletow bo rowniez bylbym chetny :) pozdrawiam


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2007, 13:59

ale jak z tym paskiem czarnym to jest na jednym rodzju vlepek czy na roznych?? w sensie czy kazda vlepka z rodzaju 1 ma pasek czy np 20 % vlepek 1 rodzaj ma czarny pasek i 30 % vlepek 2-ego rodzaju?


pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 23:29

Witam. Nie wszystko z vlepami poszło tak jak pujść miało, ale tak czy owak już się skończyły :( Przepraszam wszystkich, którzy się nie załapali, a chcieli. Nakład wynosił 5 000 sztuk.
Pozdrawiam


ja chcę na mecz ;)
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 23:45

No kolego, wczoraj pisałeś, żeby się nie zgłaszać bo chcesz uzyskać reklamacje z drukarni a dziś piszesz, że wszystko się rozeszło, tak się nie robi. Piszesz, żeby się nie zgłaszać to nie pisze do ciebie, a tu się okazuje, że już nic nie zostało. Nie skomentuje poważniejszymi słowami twojego postępowania.


Zikson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 133
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 12:55

Poleciałes sobie z nami w kulki lekko to ujmując :?
Założyłeś temat my tu czekamy, mówisz zeby nie pisać, a potem że się rozeszły?? Trzeba było napisać od razu ile tego jest, albo jakąś liste zrobić :?
Chamówe odwaliłeś :naughty:


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:25

Ja podobnie postąpiłem tzn. nie pisałem nic bo czekałem aż wszystko zostanie wyjaśnione z vlepkami gdyż chciałem je zakupić a teraz takie info. Tak się nie robi- bądźmy poważni.


pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 18:01

Co do tego momentu, w którym prosiłem o nie zgłaszanie się, to wam w niczym nie przeszkodziło, ponieważ już wtedy wszytkie komplety były zaklepane, tylko tego niewiedziałem bo nie podsumowałem zgłoszeń. Ogłoszenie dałem nie tylko na JP, ale także na SJ, JZ, JuventusTuryn.com, bianconeri.pl, wiec już niemal wszystkie były zaklepane, zanim je wogóle miałem. Vlepy zostały wysłane za darmo do osób które najbardziej interesowały się tamatem, bądź najwcześniej zgłosili się na chętnych. Przykro mi bardzo, że niektórzy mają do mnie pretensje. Przepraszam.


ja chcę na mecz ;)
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 18:25

Za darmo? :roll: to ja już nic nie rozumiem :think:


Noi Siamo Juventus.
pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 18:41

*MaTeK* pisze:Za darmo? :roll: to ja już nic nie rozumiem :think:
ja tez nie :) Ale myślę, że niepowinno ci to przeszkadzać :)


ja chcę na mecz ;)
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 19:10

Mi osobiście nie przeszkadza, ale zapewne są tacy, którym tak..

Ludzie nastawili się, że już niedługo zakupią te vlepki, a tu nagle dostają info, że wszystkie zostały sprzedane (a część z nich, za darmo poszła). :wink:

Kiedy planujesz drugie zamówienie?


Noi Siamo Juventus.
pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 20:32

*MaTeK* pisze: Kiedy planujesz drugie zamówienie?
narazie nie planuję


ja chcę na mecz ;)
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 20:53

Trzeba bylo pisac ze nalezy sie do Ciebie zglaszac wczesniej, a nie, ze zachecasz wszystkich, pokazujesz projekty, kazesz je oceniac, wielu z nas ma otwarta strone i codziennie sprawdza czy pojawila sie jakas nowa informacja, a Ty sobie po prostu lecisz w... kulki ladnie mowiac. Nagle mowisz, ze vlepki jednak dajesz do reklamacji, a na nastepny dzien, ze sprzedales juz wszystkie 5 000( :!: ) A to, ze dales info na kilka stron to tylko swiadczy o Twojej bezmyslnosci (lub tez jak kto woli braku odpowiedzialnosci) jesli chodzi o ta sprawe. Mogles pozbierac chetnych z jednej strony, a jesli brakowaloby Ci, to z innej. Po drugie jesli widziales, ze bylo sporo chetnych to trzeba bylo wydrukowc ich wiecej. Po prostu wziales sie za cos, a nie wiedziales ile osob jedt chetnych, bo najnormalniej nie chcialo Ci sie zliczyc osob, ktore sie zadeklarowaly :?: Jesli to sprawia Ci taki problem to moze wogole sie nie bierz za takie sprawy... Zero odpowiedzialnosci i zorganizowania... Dales po prostu nadzieje wielu kibicom JUVE, sporo osob nastawilo sie juz na te vlepy, po czym... (trzeba by tu uzyc sporo bardzo niemilych epitetow). W swoich odczuciach na pewno nie jestem sam. :/


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 21:03

Czuję się strasznie zawiedziony jak i duża liczba osób która chciała mieć te vlepki , nie lubie nigdy nikogo o nic prosić , szczególnie w takiej sytuacji , ale teraz zrobie wyjątek i proszę Cię drogi pawelini abyś pomyslał i może zaplanował drugie zamówienie.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 22:41

Dobra pawelini mam do Ciebie jedno pytanie. Mianowicie czy te projekty sa Twoje i jezeli tak to czy mozna je wykorzystac?

Bardzo mozliwe ze wraz z juvermem sie zabierzemy za wydrukowanie vlepek i chcemy wykorzystac twoje 3 pierwsze projekty.
Do potencjalnych chetnych: Na razie nie pisze szczegolow, bo jeszcze nic nie wiadomo, ale jesli bedziemy mogli wykorzystac projekty to bardzo mozliwe, ze sie za to zabierzemy. Zaloze wtedy nowy temat na forum, w ktorym bedzie wszystko dokladnie opisane.


Zablokowany