Gdzie można oglądać mecze ligowe JUVENTUSU

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
bartosz1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 11:00

ja wiem tyklo ze meczu juventusu sa pokazywane od czasu do czsu na :cry:

http://www.canalsur.es/Informativos/Emi ... o/atv.html

moze wy mi cos powiecie ??


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 12:49

na www.eurosport.com po angielsku jest relacja z każdego meczu juve


Mane

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 kwietnia 2003
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 12:55

C+Deporte 1,2,3 z pakietu cyfrowego DIGITAL+
SkySport 1,2,3 i SkyCalcio 1-14 z pakietu cyfrowego SkyItalia

Polecam na Sky sa do wyboru dwie sciezki dzwiekowe: komentarz (wloski) lub same odglosy ze stadionu (rewelka) :)


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 13:05

Mane pisze: SkySport 1,2,3 i SkyCalcio 1-14 z pakietu cyfrowego SkyItalia

Czy na cyfrowym polsacie są te kanały? Jeszcze miesiąc temu były a teraz je zakodowali. Gdzie one są?


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 15:28

Na stronce glownej w newsach przed meczowych masz zawsze podane na jakich stacjach bedzie transmitowany mecz Juventusu. Nie ma jednej stacji na ktorej leca WSZYSTKIE mecze naszego ukochanego klubu.


bartosz1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 15:37

chodzi mi o to gdzie mozna zobaczyc relacje meczu w INTERNECIE albo chociaz skroty meczu oczywiscie JUVENTUSU


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 15:57

Jezeli masz torrenta badz klijenta tego programu cale mecze sa TU.Jezcze nie sciagalem bo czekam na jakies naprawde dobre mecze z roma badz Milanem.
Co do skrotow to nie wiem ale chetnie bym sobie sciagnal.
Mozna tez ogladac mecze Juve w necie ale to zabwa dla wytrzymalych.
Ogladalem jeden mecz ktory ciagle sie cial jakosc byla beznadziejna szybkosc tez nie najlepsza do tego dodam ze nawet nie widzialem kiedy padla bramka :lol: lecz jezeli masz dobre lacze chyba tak duzych problemow nie powinienes miec.Strony nie pamietam ale pewnie ktos laskawy poda :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 16:00

No jak to gdzie? Przecież JuvePoland na chacie możesz śledzić jak Juve sobie radzi. A potem przecież pokazują bramki i skrót z meczu. . Albo możesz słuchac radia RAI www.radio.rai.it NA www.eurosport.com na www.uefa.com itd.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 16:22

bartosz1989 pisze:chodzi mi o to gdzie mozna zobaczyc relacje meczu w INTERNECIE albo chociaz skroty meczu oczywiscie JUVENTUSU
ja znam to http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=7924 , ale tak jak napisal DjJuve, trzeba miec dosc szybkie lacze. Ja ogladalem na tym mecz Juve - Deportivo w zeszlorocznej LM i powiem, ze bramke widzialem dosc dobrze ;)

A np. linki do bramek po kazdym meczu to ja moge podac. Trzeba sie tylko spytac :> A tak w ogole to teraz na JP Martin wrzuca bramki po kazdy meczu z poslizgiem najwyzej 48h. Nie to co pod koniec zeszlego sezonu :D :D Wiec to nie jest duzo.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 19:16

DjJuve pisze:Jezeli masz torrenta badz klijenta tego programu cale mecze sa TU.Jezcze nie sciagalem bo czekam na jakies naprawde dobre mecze z roma badz Milanem.
Jak sie tym ściąga?
Ściągnąłem sobie BitTorrent i wchodze na stronke, daje 'download this torrent' i nic :( Prosze o pomoc


non mollare mai
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 20:33

Seiru pisze: Jak sie tym ściąga?
Ściągnąłem sobie BitTorrent i wchodze na stronke, daje 'download this torrent' i nic :( Prosze o pomoc
Zawsze sluze pomoca :)
Po pierwsze musisz byc zarejestrowany.Po zalogowaniu wybierasz mecz ktory cie interesuje.Pozniej masz u gory dwie mozliwosci : return to tracker lub download this torrent.Bierzesz to drugie (download this torrent).Sciagnie ci maly plik.
Otwierasz plik ktory ci sciagnelo a program juz sam powinien pobierac.

p.s.najlepiej scignij sobie azureusa (latwy w obsludze i chyba najlepszy klijent ja i Yari jestesmy zadowoleni :) ) bo bit torrent to kicha :P

jak znajde do niego link to dam :wink:

EDIT:Jest link :) http://azureus.sourceforge.net/ do tego programu potrzebna jest tez Java zycze milego sciagania i dobrych transferow :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ