Forumowicz od A do Z - vol. 1

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:42

Proponuję Wam, drodzu forumowicze bardzo fajną zabawę. Jest ona zaczerpnięta z innego forum, ale mniejsza o to. Przejdę do zasad. Najpierw ustalamy "zawartość" ankiety. W ankiecie umieszczeni zostaną czterej użytkownicy naszego forum, na których oddajemy swoje głosy. Kto otrzyma najwięcej głosów przez tydzień, ten zostanie zobowiązany do napisania swojego "alfabetu" w odpowiednim temacie. W "alfabecie" chodzi o to, że do każdej literki abecadła przypasowujemy jakiś wyraz i rozszerzamy swoją myśl np. "A-alkohol - Alkohol to moje całe życie. Piję codzień..." "C-cynizm- Największa wada jaką widzę u ludzi. Kiedyś mój kolega...". Wymagane jest co najmniej kilka zdań rozwinięcia. Dwie osoby które zgłoszą się jako pierwsze do ankiety zostaną w niej umieszczone. Pozostałe dwie wybiorę ja sam. Później, w kolejnych ankietach, znajdować się będę 2 osoby, które zajęły miejsca 2 i 3 w poprzedniej ankiecie, jedna, która się zgłosi sama i jedna którą wybiorę ja. Jeśli podoba wam się ta zabawa, zagłosujcie w ankiecie. Jeśli nie będzie się ona podobała, prosze moderatora o usuniecie tego tematu. Wszelkie pytania i zażalenia co do regulaminu zabawy proszę kierować w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2005, 13:57 przez Sarsik, łącznie zmieniany 2 razy.


I need a girl that I can train.
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:50

Fajna zabawa, nie raz mogą być zabawne treści:) Tylko czy sie moderatorom spodoba???? :-D


Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:51

hmmm ciekawe zobaczymy czy sie przyjmie:D mysle ze nie byloby to zle.


Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:59

Jak już moderatorowi się podoba, to jest fajnie, ale muszę ostrzec, że będę musiał zostać moderatorem w tym dziale, aby móc zmieniać ankiety. Tak więc dobrze się zastanówcie drodzy admini, czy warto coś takiego zrobić.


I need a girl that I can train.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 20:13

Bardzo fajny pomysł. Jestem jaknajbardziej ZA I widze, ze od razu zgłosiły się dwie "ciekawe" osóbki... :twisted: :twisted: :twisted: mam nadzieje, ze reszta moderatorów i adminów zgodzi się, i że to wszystko wypali 8) 8)


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 20:18

Sarsik pisze:Jak już moderatorowi się podoba, to jest fajnie, ale muszę ostrzec, że będę musiał zostać moderatorem w tym dziale, aby móc zmieniać ankiety. Tak więc dobrze się zastanówcie drodzy admini, czy warto coś takiego zrobić.
No nie wiem czy jest tak dobrze :twisted: Chyba raczej moderatorzy bede zmieniali ankiety, chyba ze Martin planowal nowego Moda :D:D:D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 20:24

Majkel pisze:
Sarsik pisze:Jak już moderatorowi się podoba, to jest fajnie, ale muszę ostrzec, że będę musiał zostać moderatorem w tym dziale, aby móc zmieniać ankiety. Tak więc dobrze się zastanówcie drodzy admini, czy warto coś takiego zrobić.
No nie wiem czy jest tak dobrze :twisted: Chyba raczej moderatorzy bede zmieniali ankiety, chyba ze Martin planowal nowego Moda :D:D:D
Raczej my to bedziemy zmieniac,o ile zabawa wypali 8)


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:08

jesli wszystko co macie do powiedzenia to: "popieram" tudziez "zgadzam sie" to glosujcie poprostu w ankiecie.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:15

ja też zagłosowałem. Mam pytanie: na jakim to forum było ?? bym se poczytał... :wink:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:24

Moim zdaniem pomysł jest całkiem niezly.
Mozna by sie w ten sposob wiecej o sobie dowiedziec.
Oczywiscie wypowiedzi powinny byc sensowne i prawdzie, a nie typu "P-Piłka nożna-lubie w nią grać" :shock:
Mam nadzieje ze takie wypowiedzi nie bedą miały miejsca, bo to jest tylko strata czasu i miejsca. :?

Ogolnie pomysl mi sie podoba i jak cos to moge sie w ktorejs edycji zglosić :D 8) :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:26

pan Zambrotta pisze:ja też zagłosowałem. Mam pytanie: na jakim to forum było ?? bym se poczytał... :wink:
no właśnie ja proponowałbym, aby autor nie podawał adresu do tego forum, gdyż odsoby, które będą pisały będą brała odpowiedzi stamtąd. Jezeli "pan Zambrotta" chce bardzo zobaczyć to forum to lepiej, aby autor tematu dał mu adres na priv


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:29

z zabawa dobry pomysl, ale z Modem to juz nie :? Nie ja tu rozdaje Moderatorstwo, ale na 99% nie zostaniesz nim TYLKO dla tej zabawy :) Tak jak ToMeK napisal, daj znac ktoremus Modowi, a On zmieni dana ankiete.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:50

Oryginalny pomysł , podoba mi się. Przydałoby się wymyślec juz słowa na podstawie alfabetu . ( Sarsik , może skopiowałbys liste z tego forum , większośc napewno by była taka sama jak u nas , a kilka rzeczy pewnie się i tak zmieni). Bo jak Każdy zacznie wymyslać osobne słowa to nigdy nie dojdziemy do ładu. Potrzebny jest ,,szkielet" projektu:).


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:07

Pomysł nawet nawet 8) jestem za :P Tym bardziej jakby mnie wybrali :wink: idea zaciągnięta z forum PN, ale tu będzie to miało bardziej rodzinny wymiar, może to nam pozowli poznać ludzi, po takim czymś można poznać pasję, a nawet mimo wszytsko inspirację naszego zycia, o której nie wiedzieliśmy, może odrazu zacznijmy głosowanie na danych użytkowników dwoch już jest DJ i Rybeq już się zgłosili...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:11

Ja oczywiście na tak ,bo pomysł na tak dużym forum jak Juvepoland musi wypalić :wink: tak jak na tym z którego został wzięty 8)


Zablokowany