Wasze nicki

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2004, 09:00

moje wzielo sie od nazwiska , kiedys nauczyciel od histy zaczal tak do mnie mowic - wielkie dziex dla niego. gieri to fajny nick :D


basque

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2004, 12:49

Gdy byłem młodszy to używałem "Sandman" na czesc utworu Metallica'y pt. Enter Sandman (cudowna piosnka :-D btw), ale zapragnąłem czegoś orginalniejszego i chciałem wymyślić jakiś unikalny nick, który nic by nie oznaczał i był wyrazem wymyślonym przeze mnie. I tak powstało Basque (melodyjnie brzmi co nie :P), ze skrótem "Basq". Lecz jakiś czas potem przeglądając statystyki Counter-Strike'a zobaczyłem, że nie tylko ja używam tego nicka. To poszperałem trochę w necie i okazało się, że Basque oznacza baskijski (przymiotnik od narodu Basków). Chciałem mieć orginalnego i niepowtarzalnego nicka, a wplątałem się w walkę narodowo-wyzwoleńczą jakiejś społeczności, eh moje szczęście :( Ale nick przypadł mi do gustu i zresztą miałem już parę kont z loginem basque, więc go zostawiłem.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2004, 23:27

Mój nick wziął sie od imienia :!: A skąd te eski z tyłu to jush wyjasniam. Zawsze nazywałem sie w grze Pawcio ale qmpel kiedys na chama wrzucił esek i wyszło Pawciosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
No ale do rzeczy ktore mam pamiętać musze używac mniej esek bo inaczej bym tego nie pamiętał :D


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2004, 23:44

sprzęgło jest od mojej prawdziwej ksywki ścięgno a ze ścięgnem to jest baaaaaardzo długa i stara historia


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2004, 23:49

Mój nick się wziął od nazwiska i pierwszej litery imienia :)


mighal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 38
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 00:15

a ja mam swoje z diablo2. na battlenecie sie tym posługuje. nawet w sumie nie wiem skąd pomysł na to bo jest juz stare. wydaje mi sie ze chciałem wpisać michał ale przez nierozwage wcisnąłem g a nie c i tak to jakośwyszło


Bawarczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 08 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 14:04

Moj nick sie wzial od tego iz kibicuje Bayernowi.... a jak wiadomo to klub z Bawarii wiec dlatego BAWARCZYK :-D


Fc Bayern Forever Number One
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 15:08

:shock: , dałbym sobie głowe uciąć ( na szczęście nie dałem :lol: ) , że wpisywałem się do tego tematu , ale być może pomyliłem sobie z juventini do raportu :wink: . Więc co mi tam , nabije sobie tego posta :lol: :wink: .
Gdy słowo yari było uzywane to Stefan Batory bił moskali i gonił ich gdzie popadnie :-D .
W czasach walk daymio ( japoński odpowiednik generała/szlachcica/pana ziemskiego - coś pomiędzy , albo wszystko naraz :lol: ) o tytuł szoguna,
samuraje yari była to wyspecjalizowana piechota uzbrojono w długie włócznie/piki ( coś pomiędzy) do obrony przed kawalerią , była równieź skuteczna w walce z piechotą , przez co tworzyła trzon kazdej armii dowodzonej przez taisho ( generał armii japońskiej w tamtych czasach). Wiem , zanudzam , ale co zrobie , chciałem wyjaśnić dokładniej :P
Co ciekawe yari to nazwa tej włóczni której uzywali ci samuraje.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 15:29

Ja tez myslalem ze juz sie tutaj wpisalem. Okazuje sie, ze nie, wiec zaczynamy. Moj nick pochodzi od nazwy greckiego boga wina i plodow rolnych ( gdzies czytalem ze to tez bog imprez :D ), sama nazwa bardzo mi sie spodobala i juz gdzies indziej jej uzylem. Z czasem stalem sie nawet fanatykiem taniego wina, wiec wszystko pasuje. Zamkowe 3,49 rulesss :wink: !


general_ciapura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 19:40

Postanowiłem odpowiedzieć na to ciekawe pytanie.

Dawno, dawno temu, będąc jeszcze małym pacholęciem zasłyszałem słowo "ciapura". Czym jest ciapura? Jest to słowo wulgarne. A przynajmniej za takie uznawane w kregach wysoko postawionych. Zatem zasłyszałem owe słowo a że mój chory i zbazowany umysł szybko kojarzy fakty dodałem do tego generał. I tak powstał generał ciapura czołowy wyjadacz internetowy. Dziekuje za uwage.


opis w tym miejscu jest oznaką chamstwa
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 19:56

Nie wiem czy kogoś obchodzi skąd wziął się mój nick... Ale wpiszę się , bo może ktoś jest ciekawy.No więc , Jamal -- to jeden ze świrów z komedii ,,How High'' , jakoś mi wpadło w ucho to :) , a drugi człon Nick'a czyli TH - to skrót z mojego profilu klasowego.TH-Technikum Hotelarstwa. I to by było na tyle...


Go hard, or go home.
juventinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:02

calkiem nie dawno grajac w PES3, Juventusem oczywiscie :D spiker wykrzyknal slowo: "Juventini". Tak sobie wymyslilem nazwe jednego czlonka klanu Juventini: juventinho......
pozdrawiam.....

TI AMO JUVE........


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 21:36

:smile:
Ostatnio zmieniony 21 września 2008, 18:59 przez Wessal, łącznie zmieniany 1 raz.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 15:44

Mój nick jest denny :( Musiałem coś wymyśleć na miejscu a że jestem fanem HiP HoPu(nie Pejego) to jakoś tak wyszło. I mam pytanie do modów i adminów, czy jest mozliwa zmiana nicka bez tracenia postów??

Jest. Zgłoś się do któregoś admina.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2004, 10:30

bo mój andrew- andrzej - moje imie
tbg- tarnobrzeg - miasto w którym mieszkam
andrew + tbg = Andrewtbg


ODPOWIEDZ