CIEKAWE PAMIĄTKI, AUTOGRAFY itp.!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:17

Chciałbym wiedzieć jakie są wasze (o ile macie :) ) najcenniejsze pamiątki, autografy i takie różne rzeczy związane z ze sportowcami.

Czy ktoś np. ma zdjęcie z jakimś znanym zawodnikiem (JUVE) albo autografy znanych sportowców

Ja osobiście mogę się pochwalić autografem Jurka Engela, Krzyśka Hołowczyca, Andrzeja Wajdy (jakby ktoś nie wiedział to mistrz Polski w superbikach), dostałem też osobiście koszulkę od Tomka Wałdocha oraz czapeczkę kolarską grupy Domina Vacanze podczas Tour de Pologne. No to chyba wszystko.
Pochwalcie się swoimi zdobyczami, bo uważam,że warto!!![/img]


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:21

Ja mam autograf Dudka :D No i... to by było na tyle :roll:


★ ★ ★
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 19:52

A ja mialem zdjecia z Tristanem, Molina i Makaayem ale dalem je swojej dziewczynie... :D

Najcenniejsze co mam to chyba pocztowka z Nedvedem, niestety bez autografu :( moze zapoluje... Mecz juz wkrotce... :twisted: :twisted: :twisted:

Chociaz w zeszlym roku sie nie udalo, bo chlopaki z Juve dojechali na stadion, gdy juz trybuny byly zamkniete i nie dalo sie z nimi skontaktowac... A po meczu tez sie jakos zmyli, ze nikt ich nie widzial... Mam nadzieje, ze w tym roku nie odwala takiego numeru :wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:07

Jedyny autograf jaki mam to Adama Małysza . Zdobyła go dla mnie bratowa rok temu.


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:18

Mam duzo pamiatek z Bayernu bo czesto tam bywam. Mam zdjecie z Lizarazu, Seppem Maierem, Zicklerem, zdjecie Deislera, Ze Robero, Kahna, Trochowskiego, Schola, i kilka całej druzyny jak trenuje. Mam tez autografy Gerda Mullera, Effenberga, Koufura, Lizarazu, Zicklera, Ballacka, Hitzfelda, R. Kovaca, Deislera, Jeremiesa, Salihamidzica i innych.
Oprocz Bayernu mam tez autografy z Idei Śląska, Dudka, Matyska, Renaty Mauer..to chyba wszystko. Mam tez zdjecia z meczy Bayernu z HSV z 99 r i z ME w Lekkiejatletyce z Monachium. Mam tez zdjecia z Hoelwarthem i Widhoelzlem ze skoczni w Ramsau.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:42

Ja jedyne co mam to autografy super znanych koszykarzy takich jak. Alexander Vukovic, Dominik Derwisz, Pawel Holota i inne "gwiazdy" AZS Lublin i Startu Lublin 8). No i mam ten jeden autograf z dedykacja od Janusza Kuliga :cry: :cry: :cry: :cry:


srali muszki będzie wiosna
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 20:56

Hmmm....nie mam tego za duzo, ale cos tam sie znajdzie:

1. Autografy Polonii Warszawa z roku w ktorym zdobyli mistrza Polski(dostalem autografy m.in. od Olisadebe, Szczesnego, A. Bąka...w zasadzie z tamtej druzyny brakowało mi tylko Piotra Dziewickiego, bo jak go zobaczylem w dresie to pomyslałem ze to jakis zwykły pracownik klubu :wink: )

2. Autografy Pogoni Szczecin (z ostatnich kilku sezonów) na plakatach, jakes broszurki, gazetki, naszywki itp.

3. Plakat z podpisami (oczywiscie orginalnymi) Standardu Liege, ktory dostałem od bylego pilkarza tego klubu Waldemara Jaskulskiego.

4. Podpis jedenego z bylych pilkarzy....KP Police :D (dzisiaj 4 ligowa druzyna) Nawet nie wiem jak sie on dokladnie nazywał, wiem tylko tyle ze byl to murzynek :wink: o nazwisku Camara.

I to by było na tyle...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 21:31

ja ma autograf Marcina Nowaka i Zagumnego oraz Krzysztofa Ignaczaka z LŚ tamtego roku z meczu z Rosją :P
P.S W tym roku też sie wybieram na wszystkie mecze w Spodku :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 08:00

Zdjecie z lippim, rampulla, tudorem, salasem, zalayeta i kto sie tam jeszcze nawinal....
bilet z meczu Juve milan sprzed dwoch lat...
No i filmik (okolo 1,5 h) z turynu.... moze go kiedys wrzuce na serwer :D
No i autografy w/w pilkarzy i lippiego :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 09:15

ja mam autografy od polskich siatkarzy które zbieramn juz od kilku lat jak co roku są mecze lig swiatowej w spodku
mam autografy
-świderski
-papke
-zagumny
-stelmach
-musielak
-ignaczak
- waldemar wspaniały
-prus
jescze sie paru nazbiera ale niechce mi sie pisac


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 10:33

mógłbyś martin go wrzucić
ja ma koszulke juve lotto z autografami.
CHIMENTI,LIPPI,DEL PIERO,ZAYALETA,TUDOR i jeszcze dwóch ale nie umię odczytać od kogo.
pamiętacie tego gościa co kiedyś napisał na forum że ma do sprzedania koszulke juve z autografami to właśnie jest ta mieszka w Manchesterze i ma różne koszulki do sprzedania. kupiłem ją za 110 funtów...


JESTEM OSZUSTEM
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 11:35

A ja mam zdjęcia z: T.Kiełbowiczem , J.Magierą , J.Krzynówkiem, P.Skrzypkiem, J.Brzęczkiem gdy jeszcze grali w Rakowie (piękne czasy)
A autografy to mam raczej aktorów: Linda, Dancewicz, Malajkat, Zamachowski :) chociaż zamieniłbym te rzeczy na to co ma Martin :wink:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 12:35

Martin pisze:No i filmik (okolo 1,5 h) z turynu.... moze go kiedys wrzuce na serwer :D
Było by SUPER :D Chętnie bym obejżał !!!
A co do tematu; niestety ja nie mam zadnych autografów ale mój brat ma z Bayernu kilku piłkarzy. Zazdroszcze mu :x


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 12:44

Autografy (najcenniejsze):
-Franciszek Smuda
-Dariusz Gęsior
-Arkadiusz Bąk
-Henryk Bałuszyński
-Piotr Gierczak
-Dariusz Dźwigała
-Jan Żurek
-Andrzej Bledzewski
-Jacek Wiśniewski
-Adam Kompała
-Jan Urban
-Michał Probierz
-Andrzej Szarmach
-Thomas Sobotzik
-Artur Wichniarek
-Patryk Rachwał

Szalik Górnika z roku 1994, nikt takiego nie ma :]


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 13:19

Autografy całej Skry Belchatów 8) (+Prygiel i Żygadło 8) ) no i Roberto Bettegi autograf (był na liście który mi z Juve przysłali :) )


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ