CIEKAWE PAMIĄTKI, AUTOGRAFY itp.!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2004, 11:39

a ja nie zgubiłem podpisów siatkarskiej reprezentacji Polski :) Zbierałem je po meczu Polska - Rosja w zeszłym sezonie, po meczu Polska - Japonia w tym sezonie i PRZED meczem Polska - Francja ostatnio w Katowicach. Napisałem 'przed' bo przed meczem poszedłem do Qubus Hotelu (tam spali) i jak wychodzili siatkarze to każdy po koleji mi dawał autografa :D (nawet Francuzi :) ) O dziwo byłem tam na 15 min przed rozgrzewką :o Sie troche zdziwiłem, ze tak późno a oni jeszcze nie w Spodku :P

P.S Za rok tez będą w tym hotelu :wink:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2004, 18:36

Ja mam tylko autograf Adama Matyska ale mi sie gdzieś zgubił :( :!: Ale byłem na stadionie HSV i kupiłem sobie pamiątki:P (podkładkę pod mysz i czapkę)


Grande Juve, Vinci Per Noi
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 21:33

Ja bylem teraz na feriach w gorach na nartach i przy okazji wybralem sie na MP w skokach do Szczyrku... i dostalem autograf od samego mistrza Adasia Malysza :D :D Achh jak sie cieszylem !!!!


PSSjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 21:53

Zurawski , Majdan , Zienczuk , Glowacki i ogolnie kazdego z wisly moge miec bo to nie problem isc po treningu do nich :P a poza tym torebke ze sklepu w turynie :shock: , proporczyk juve z turynu i koszulke . Jeszcze prporczyk PSG kupiony pod Parc de Princes i proporczyk ze Stad de France kupiony pod tym stadione. Hmmm i jeszcze duzo biletow :P


FORZA JUVENTUS TORINO
T S WISLA KRAKOW
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 22:00

Autografy reprezetntacji Szwecji, Zaglebia Sosnowiec, Legi Warszawa, Polskiej Energii Sosnowiec, Jerzego Dudka, Michaela Owena (bilety na mecz Liverpoolu), Wayna Rooneya i Radzinskiego z Evertonu Liverpool.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 22:08

Mam duzo biletow z meczow aston villi i z muzeum barcelony :D Aha posiadam albumy Ac Milanu :D


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 22:12

U mnie moze zbytnich rewelacji nie ma- ale mam autografy pilkarzy Gornika Leczna (niektorzy to juz byli pilkarze)- Bugaly, Czereszewskiego, Mioduszewskiego, Jezierskiego, Wolanskiego, Matysa, Koscielniaka, Budki, Skwary, Bronowickich, Jacka Zielinskiego, Kosciuka, teraz Kaczmarka. mam tez troche z Groclinu- Zajaca, Krizanaca, Liberdy, Mili.. i trafil mi sie kiedys tez Edward Kleidnist. :roll: Poza tym na meczu z Groclinem byl komentator z Lbn- Tomasz Jasina (czasem komentuje w TVP), poprosilem go o autograf, a on zaczal mi sie tlumaczyc ze 'on to pilkarzem nie jest...' :D Ale dal mi autograf, wiec mam i jego. :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 22:26

Ja mam coś czego nikt nie ma :
-Puszczkę Po Popcornie z zawodnikami Juventusu Świętującymi 25 Scudetto , pamiętam że Popcorn miał smak czekoladowy 8)

I Prawdziwe Zdjęcie Roberto Baggio z meczu Inter - Roma robione własnym aparatem ( tyle że ja nie byłem na meczu tylko mój wujek i pożyczył sobie odemnie mój aparat :wink: ) - Fan Interu :D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 22:36

Pelson pisze:Ja mam coś czego nikt nie ma :
-Puszczkę Po Popcornie z zawodnikami Juventusu Świętującymi 25 Scudetto
Hoho kolego (chyba moge :?: :wink: ) Też mam taka puszkę :P
Mam jeszcze jedną, czarno-białą i jest na niej tylko herb Juventusu :wink:


non mollare mai
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 00:01

Autografy większości piłkarzy FC Barcelona zdobyte w trakcie spotkania z Legią na Łazienkowskiej m.in Puyol, Cocu, (tylko Kluivert mi odmówił- jest u mnie skazany na wieczne potępienie)

Autografy większości tenisistów grających w Prokom Open dwa lata temu m.in Coria,Nalbandian,J.C. Ferrero

Bilet ze spotkania Sparta Praga - Real Madryt (niestety przez Sparte przegrany), kupiony zresztą u czeskiego konika. Heh kosztował 250% ceny normalnego...

szalik Galatasaray - mamusia wiedziała, że syn lubi piłke więc mi z Turcji przywiozła jak była

statuetka herbu Barcelony- mamusia wiedziała, że... :wink:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 14:56

Więc tak:

Proporczyki: Juve :D Uefa, Pzpn, K-Pzpn, AS Monaco, Chemik Bydgodszcz, Polonia Bydgoszcz

Szaliki: AC Milan, Borussia, Arsenal, Kujawiak Hydrobudowa (Wszystkie dostałem od kuzyna, oprucz Kujawiaka :wink: ) Planuje zakup szalika Juve z nowym herbem, ale na razie w Polsce nie ma :cry: .

Odznaki:
AS Monaco, Pzpn, K-Pzpn, Federacja Francuska. Planuje zakp odznaki ale w Polsce nie ma jeszcze z nowym herbem :cry: .

Autografy: AS Monaco (całe z sezonu 03/04 kopiowane) Arsenal (04/05 kopiowane) Liverpool (03/04 i 04/05 kopiowane) Jacek Krzynówek (oryginalny) Alex Del Piero, Pavel Nedved, Roby Baggio, Gianluca Zambrotta (kopiowane) Dudek (kopiowany)

Inne: Maskotka ManUtd, Gazeta o Arsenalu, gazeta o Liverpoolu, książka o fedracjach piłkarskich (adresy wszystkich klubów) książka o Ajaxe, pocztówki PSV, pocztówka Ajax, Naklejka (ogromna) Ajax, Pocztówki UEFA, Długopisy: Juve, Werder, Liverpool, Barca. Bilety z meczów Kujawiaka, Bilet z meczu Juventus-Sambdoria

Jak sobie coś przypomne i znajde to dopisze :D
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2005, 21:27 przez Szymek, łącznie zmieniany 2 razy.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 15:54

Ja mam autograf Janusza Wójcika jak jeszcze był trenerem S-kadry, Sylwka Czereszwskiego, Mięciela jak grał w Legii, Sokołowskiego 1 też z Legii, Apoloniusza Tajnera i Adama Małysza. Tylko nie wiem gdzie te rzeczy teraz są, bo chyba gdzieś zgubiłem.


Z Juve na dobre i złe!
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 16:14

zdjecie z rivaldo,zdjecie z savilom, zdjecie z puyolem,zdjecie z riqelme ,z dennisem bergampem ,autograf dell piero, nedveda i treze i rafała siadaczki


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 16:26

ja mam autograf Nowaka...takiego siatkarza PZU AZS Olsztyn, nawet z dedykacja 8) zdobylem jak byl przed macdonaldem :| w Olsztynie :wink:


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 12:09

Ja też coś mam ;) A więc
-piłka Juventusu (Mondo) z oryginalnymi podpisami piłkarzy takich jak: Del Piero, Ferrara, Conte, Tudor, Montero Van Der Sar. Była to oficjalna piłka Juve 2 albo 3 lat wstecz.
-Piłke Nike zółto-niebieską z podpisami Krakowskiej Wisły - Majdan, Żurawski, Szymkowiak, Baszczyński, Frankowski ...
-Koszulke Żurawskiego z jego autografem
-Autograf H.Kasperczaka, A. Małysza, R.Korzeniowskiego, O.Jędrzejczak, Szymona Kołeckiego, Grzegorza Króla, Andrzeja Bledzewskiego,

To by było na tyle 8)


ODPOWIEDZ