Kluby i federacje wysyłające darmowe pamiątki

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2011, 17:32

właśnie mi odpisali, że niestety ale mają w tym momencie zbyt dużo zgłoszeń, mimo że wysłałem tego maila kilka dni po mailach znajomych :( może spróbuję z innego maila. Ale list też wyślę :)
Mam jeszcze pytanie, czy jak wysyłam list do np. Włoch lub Hiszpanii, mogę wysłać znaczek zwrotny kupiony w Niemczech? (za euro)


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
GregoryHouse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 września 2010
Posty: 12
Rejestracja: 02 września 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2011, 20:54

juventusiak_94 pisze: Mam jeszcze pytanie, czy jak wysyłam list do np. Włoch lub Hiszpanii, mogę wysłać znaczek zwrotny kupiony w Niemczech? (za euro)
Było to kilka stron temu... ale odpowiedź brzmi :"możesz ale nie musisz", wystarczy, że wyślesz kupon międzynarodowy, który zakupisz na poczcie za 4,50 zł i tyle...


Everybody lies.....
Pavel_Nedved11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 17:12

Ostatnio Darren Bent (listownie, SASE)
Ildefons Lima x4 (mail)
Gokhan Inler x3 (mail)


golec115

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 09:07

sebinho86 pisze:koszulek nie wysyłają bo gdyby każdy chciał koszulkę to klub dawno by poszedł na dno
Swego czasu Turecki Związek Piłkarski wysyłał bogate paczki, w których była m. in. koszulka. Więcej info - patrz kilkanaście stron wstecz :wink:


mysla

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 11:30

[center]Witam,

Chaiałem wszystkich zaprosić na nowo powstałe forum dotyczące tego jak pozyskiwać darmowe pamiątki sportowe zupełnie za free!!!

Najpierw krótka instrukcja którą sam napisałem i zamieściłem na moim forum (zakaz kopiowania!):

Na początek żeby rozpocząć naszą "przygodę" z wysyłaniem e-maili musimy posiadać trzy rzeczy:
-konto e-mail
-adres e-mail klubu, organizacji, itd.
-treść maila

Treść po Polsku potrafi napisać każdy, po angielsku i niemiecku jest podany na forum.
Adresow E-mail najlepiej szukać na oficjalnych stronach danego klubu (wpisać w google np. Arsenal Londyn official, lub Bayern Monachium official i wejsc na stronę, po czym poszukać zakladki kontakt w której znajduje się zwykle mail lub "ankieta" do wypelnienia.
Jesli mamy ankietę to ją po prostu wypelniamy wpisujac to co jest w niej potrzebne, a w tresci wiadomosci wklejamy nasz tekst, po czym klikamy wyslij.
Jesli mamy mail to wchodzimy na nasza skrzynke mailowa i wysylamy wiadomosc, najlepiej pojedynczo; jesli nie mamy zbyt wiele czasu mozemy uzyc pola ukryta kopia.
Po tym musimu uzbroic sie w cierpliwosc bo nigdy nie mozna byc pewnym czy klub co snam przysle.

Co niektorym moze sie wydawac to troche dziwne ze kluby wysylaja cos za darmo ale to jest prawda, niektore kluby moga sobie pozwolic na wyslanie pamiatki dla swojego kibica.


A na koniec link do forum:

WEJDZ TUTAJ :D


RealMadridFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2011, 23:21

Od około 3 lat bawię się w kolekcjonowanie pamiątek które dostaję od klubów [ jak ktoś chce tu jest adres mojej strony : www.rvdv23souvenirs.pxd.pl ] . I to co napisał mój poprzednik to głupota , ponieważ pisze on tylko o mailach, a trzeba pamiętać, że takich ludzi jak my na świecie nie brakuje i kluby mogą dostawać tysiące takich maili dziennie . Więc proszę uszanujcie kluby i jeżeli chcecie dostawać pamiątki to wysyłajcie listy. Jest to troszkę droższe, ale pewniejszy odpis. Tu krótka podpowiedź :
- Listy można wysyłać tradycyjne, SAE ( załączamy kopertę zwrotną zaadresowaną na siebie ) oraz SASE ( załączamy kopertę zwrotną zaadresowaną na siebie + znaczek pocztowy lub kupon międzynarodowy, ewentualnie pieniądze na znaczek).
- Znaczek priorytetowy kosztuje : za granicę ( Europa ) 3 PLN, a do Polski 1.95 PLN. Kupon międzynarodowy kosztuje ( Europa ) 4.50 PLN, kupić go można na poczcie w większych miastach. Nie jest to więc jakiś wielki wydatek.
- Adresy można bez problemu znaleźć na oficjalnych stronach klubów w zakładkach [KONTAKT].
- Nie bierzcie wzorów listów !!! Często są bardzo źle napisane pod względem gramatycznym !!! Lepiej napisać list samemu ( jeżeli nie znamy języka skontaktować się z np. nauczycielem, bądź ludźmi z forum którzy język znają wystarczy wysłać mu napisany list po polsku a on przetłumaczy) !

Mam nadzieję, że pomogłem i jeszcze raz bardzo proszę uszanujcie kluby oraz federacje i nie obsypujcie ich mailami !!! Pozdrowienia od Madridisty !


Juvestriker

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 13:02

ty to masz fajnie wysyłasz sobie lisy gdzie chcesz i pewnie jesteś wielkim fanem lubisz wiele klubów a powiedz mi jakiego nie lubisz? :P


stankoos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2010
Posty: 43
Rejestracja: 07 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2011, 01:16

u mnie dzis zdjecie Fabregasa z dedykacja.... :D :D :D


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 01:17

golec115 pisze:
sebinho86 pisze:koszulek nie wysyłają bo gdyby każdy chciał koszulkę to klub dawno by poszedł na dno
Swego czasu Turecki Związek Piłkarski wysyłał bogate paczki, w których była m. in. koszulka. Więcej info - patrz kilkanaście stron wstecz :wink:
Więcej info-patrz na daty Kiedyś było kiedyś a teraz jest teraz Czasy się zmieniają:)


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:23

moglby ktos napisac aktualnu adres Juve na ktory mozna wysylac listy ?


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
ŁukaszCałeŻycieZaJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 kwietnia 2012
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2012, 21:08

Z góry mówie od razu , że gdzieś tutaj był taki temat, ale nigdzie nie mogłem znaleźć .

Witam ,od paru dni chodzi mi o wysłanie do Juventusu , siedziby Juventusu itp . listu, może ze swoim zdjęciem , w którym będe prosić może o jakiś plakat no nie wiem , będzie to coś w stylu co kazdy kibic swojego kochanego klubu napisałby list do niego , jeszcze nad treścią nie myślałem . Mam parę pytań co do tego .
1 . Na jaki adres należy zaadresować list aby dotarł w swoje miejsce przeznaczenia ( tylko potwierdzony, prawidłowy )
2. Jaką formą najlepiej wysłać list : priorytet ? ablo jeszcze jakistam inny ,
3 . Poczta Polska czy inna firma służaca doręczaniem przesyłek ?
4 . W jakim języku najlepiej wysłać list , angielski czy włoski ?
5 . To mało istotne, ale ile kosztuje mniej wiecej taka "przyjemność"
6 . Czy już ktoś z Was wysyłał takie listy do klubów ? Odpowiadali wogóle , czy nie było znaku życia ? Jeśli odpowiadali to co , sie znajdowało w treści listu ?


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź .


igor4467

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 kwietnia 2008
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2012, 16:40

Witam,

Czy wysyłał ktoś listy do Juventusu w sprawie autografów ? Słyszałem o kuponach IRC, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Czy ktoś orientuje się w tym temacie ?

Pozdrawiam.
FORZA JUVE.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2012, 17:30

1. Albo adres siedziby klubu, albo do Vinovo.
2. Jak masz kasę, to wysyłaj priorytet, jeśli nie - zwykły.
3. Poczta Polska.
4. Wiadomo, ze najlepiej po po włosku. Jeśli nie znasz, to angielski.
5. 2 koperty (jedną adresujesz na zawodnika/klub, a drugą adresujesz do siebie i wrzucasz do pierwszej), zdjęcie do podpisania, znaczek = 15gr + 30-100 gr + 3 zł znaczek (priorytet)/
6. Wysyłałem zdjęcia do podpisu. Odpowiedzi przychodziły, ale nie zawsze ( z ok. 40% wysłanych listów dostałem odpis).


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2012, 17:35

Musisz pisać osobno do każdego piłkarza, albo mieć nieziemskiego farta (pisząc do klubu). Pisząc do piłkarza potrzebne jest Ci zdjęcie zawodnika do podpisu, 2 koperty (jedną adresujesz na klub, a drugą na siebie - tą druga wrzucasz do tej pierwszej), znaczek (priorytet do Włoch - 3zł). Piszesz list i czekasz na odzew.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 15:41

Jest pewna sprawa, moja żona jest koordynatorem ds pieczy zastępczej i ma pod sobą pewną rodzinę w której dzieciak jest fanem CR7, jego marzeniem jest się z nim spotkać, jak wiemy to nie ma prawa bytu, dlatego chciałbym chociaż dostać od klubu/piłkarza jakieś pamiątki/autografy cokolwiek z nim związane, myślicie, że jest taka szansa bo nawet nie wiem czy się za to zabierać?


ODPOWIEDZ