Kluby i federacje wysyłające darmowe pamiątki

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2005, 22:31

Shickit pisze:wysłałem maila do atletico i dostałem na maila :evil: (liczyłem na coś więcej) zdjęcie torresa i bilet z zeszłego sezonu na Atletico-Deportivo. Myślałem że raczej dostane list ale lepsze to niż nic :)
Wiem dlaczego. Zawsze jak piszecie to na dole napiszcie swój adres (a nie maila) i napiszcie żeby odpisali wam na adres domowy. W tedy wam przyślą list do domciu :wink: :P


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2005, 22:37

Szymek pisze:Wiem dlaczego. Zawsze jak piszecie to na dole napiszcie swój adres (a nie maila). W tedy wam przyślą list do domciu
co do tego to napisałęm swój adres no ale muwi sie trudno, a tak w ogóle to nie wiem jakim cudem ale odpisali do mnie że nazywam się Mateusz Boruta czy coś takiego :lol: nie wiem jak to zrobili ale chyba maile pomylili :lol: ważne że dostałem lis :-D


gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 20:41

Szymek pisze:Dziś dostałem list od Liverpoolu na maila :D
Co ciekawe dostałem taką samą gazetkę co kiedyś tylko na nowy sezon oraz plakat z autografami też taki jak kiedyś tylko z aktualnym składem.
Jak coś jeszcze dostanę to wam napiszę :D

Pozdrawiam 8)
Tej Szymek czyzby Liverpool odpisal ci na tego maila, gdzie niby mieli przemyslec czy ci cus przysla...bo ja to samo dostalem w mailu a jak narazie nic mi nie przyslali.
Dzis dostallem paczke od ManU za list wyslany we wrzesniu, paczke z Panathinaikosu no i paczke z Czech.zzzle nie jest ::P


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2005, 20:52

Tak. Ja się również zdziwiłem bo napisali mi 30 grudnia ża przemyślą moją sprawę a tu ku mojemu zdziwieniu list.
Moja mama powiedziała ża paczka do mnie a ja biegnę i krzycze Juve Juve Juve! :wink: a tu ku mojemu zdziwieniu Liverpool!


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 09:00

to jest na 100% mail do Barcy smerce.garriga@club.fcbarcelona.com
Może jak wcześniej pisałem to pomyliłeś go z mailem do Bayernu bo tam jest fcb :?
Coś mi tu śmierdzi że oni mu odpisali....


Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 09:15

Ja pisałem na maile te co są na stronie www.uefa.com Mam fajny wzór listu więc jak chcecie to napiszcie na michalinho@wp.pl a wam prześlę. A co do tego czy mi odpisali to macie szczęście, że kasuje stare maile, bo bym wam pokazal i byscie sie przekonali panowie.


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 14:00

mam prosbe o przetlumaczenie listu:


Dear Supporter,

Thank you for your email.

We have forwarded your message to our PR department. Please be aware that they receive large amounts of mail and emails and they will endeavour to respond to your email as soon as possible.

If you require further information, please reply to this message and we will be pleased to assist. Please include the original emails with your reply.

Kind regards,


Barry McHenry
Customer Services
Liverpoolfc.tv


z gory dzieki :)


ENBEA
gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 14:24

enbea pisze:mam prosbe o przetlumaczenie listu:


Dear Supporter,

Thank you for your email.

We have forwarded your message to our PR department. Please be aware that they receive large amounts of mail and emails and they will endeavour to respond to your email as soon as possible.

If you require further information, please reply to this message and we will be pleased to assist. Please include the original emails with your reply.

Kind regards,


Barry McHenry
Customer Services
Liverpoolfc.tv


z gory dzieki :)
oznacza to ze ziomek przeslal twoja informacje do wyzszego zarzadu i tam rozpatrza twoja prosbe jak najszybciej beda mogli.Ale musisz byc swiadomy tego ze oni otrzymuja duzo liczbe takich maili i listow ale postaraja sie jak najszybciej odpisac.reszty nie trzeba tlumaczyc bo jest nie wazna w sumie :P


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 21:44

......
Ostatnio zmieniony 12 października 2008, 18:44 przez rad3k88, łącznie zmieniany 2 razy.


gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 21:52

Dzis pisze do River Plate,Fc Santos, Atletico Paranaense i Villarreal.Jak z Boca mi przyslali list od dyrektora klubu i oryginalna fote pilkarza...powtarzam oryginalna to z nich tez cos dostane.Poza tym z Santosu niektorzy cus jush dostawali.A tak poza tym to wyslalem pod innego maila do Barcy i mi odpisali ze wyslali mi do odpowiedniego departamentu.....tamten mail nie dziala.(smerriga...itp).A tak poza tym napisalem ponad 7str list do Barcy z pocztowka z Kalisza..i takie tam to wiecie spodziewam sie czegos :D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 17:56

Czeka się różnie na jeden list czekasz miesiąc na drugi dłużej, jednak nie ma co czekać że przyjdzie wcześnie(no chyba że przyjdzie, ale wtedy to sie ma przynajmniej niespodziankę :D ).
Ja najszybciej dostałem (coś około 5 dni) okazałą paczuszkę z Federacji Czeskiej: DUŻY plakat, książeczka z historią piłki czeskiej, przypinka, proporczyk.


non mollare mai
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 19:13

Manchester- kolo 2 miesiecy gazeta i autografy
Liverpool - miesiac -autografy w srodku gazety
juventus-2 miesiace - fotka druzyny bez autografow :(
celtic-kartka z autografami
bayer leverkusen - 1,5 miesiaca fotka z autografem oryginalnym w kazdym liscie jest kolo 5 autografow ze zdjeciami
arsenal-gazeta i zdjecie druzyny z autografami
real madryt-fota druzyny z autografami
chelsea-fota druzyny i oryginalne autografy
Ol.Lyon- gazeta i autografy
-------------------------------------------------------------------------------------Do Manchesteru wyslylalem 5 razy i 5razy mi odeslali
Leverkusen tez tylko 3 z 3 razy
Arsenal 2 na 3
Chelsea 1 na 1
Juventus 1 na 6 razy wylanych :( :( :cry:
celtic 1 na 1
real madryt 1 na 1
lyon 1 na 2


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 19:46

Radidam pisze:Jakbyście mogli wyslac mi jakies gotowe listy najlepiej jak najdłuższe :D Bardzo prosze :-D

Legnica.Radidam@Wp.Pl
Człowieku ty naprawde nie umiesz czytać?
Na poprzedniej stronie masz wzór listu. Jakbyś przejżał temat to byś znalazł chyba 5 różnych wzorów. Ludzie wy mnie naprawde czasem dobijacie. :evil: Piszesz że dostałes tyle pamiątek a wzoru listu nie masz :twisted: Kozak z ciebie nie każdy potrafi tak wkecac...


gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2005, 13:37

Dzis zaplacilem ponad 20zł za 5listów do:
Atletico Paranaense - liga brazylijska
Fc Santos - mistrz ligi brazylijskiej
River Plate - jeden z najlepszych zespolow w lidzie argentyn.
UEFA - wiadomo
Villarreal - polubilem ich od kiedy gra tam Riquelme
a tak drogo zaplacilem bo kazdej druzynie wrzucilem jakis prezent i slalem priorytetem.

/Dzis doszlo potwierdzenie ze doszedl mail do juve :P napisalem na inny mail niz jest na uefa.com i moze cus wkoncu ruszy... :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2005, 15:49

Ja kiedyś się bawiłem w to (pół roku temu :D ) i wtedy dostałem:
:arrow: Milan
:arrow: Aston Villa
:arrow: Manchester United
:arrow: Real Madryt
:arrow: Liverpool

Teraz niedawno dzięki Piżmaka :D znów zaczołem i dostałem:
:arrow: Mitelsboro (wiecie oco chodzi :D ) Duże zdjęcie drużyny (2003/04 :/), i kartki A4 i wydrukowana na nich dane stadionu. Osobno każda trybuna. Niestety bez zdjęc. Poprostu wydrukowane

:arrow: Dziś od Arsenalu :D :D :D Zdjęcie drużyny, z tyłu autografy. Gazetka o klubie. Wszystko 2004/05 :D:D
Widze, że tu dużo osób tak jak ja dostało e-maila z Arsenalu więc niedługo dostaną to ca ja. CZEKAJCIE!! :D


ODPOWIEDZ