POLSKA-WŁOCHY -Kto z was jedzie

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 12:15

Jako że 12.listopada.2003 w Warszawie na łaziękowskiej ma odbyć sie mecz : POLSKA-WŁOCHY
Kto z was forumowiczów wybiera sie na ten mecz????

Ma nadzieje ze wpisza nie tylko osoby które jadą na 100%
Ale równiez osoby które zamiezają choć nie są jeszcze pewne.

Ja osobiscie zamierzam jechac ale wszystko bedzie załeżeć od ceny biltów na ten mecz.

Jesli ktos będzie znał cene niech równiez ją wrzuci.


P.S. wszystkie głupie odpowiedzi zostana odpowiedno nagrodzone np ostrzezeniami. oraz usuniete!!
Wiec bez tekstów ja bym pojechał ale ........(...)!!!!


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 12:18

JA JADE !! Nie wazne po ile bilety bo juz mam odłożoną kase....problem w tym że nie wiem jak nabyć bilety i nie wiem co z transportem, bo mecz kończy sie oK 22:20 i jak nie bede miał samochodu to bedzie ciężko, bo nie znam zupełnie Wawy. No ale jestem na etapie dyskusji z rodziną, ale zgoda już jest.... 8)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 09:30

Grzechem byloby na taki mecz nie pojsc. Okazja jedna na 100 lat :wink: . Tak wiec dzwonilem do PZPNu, tyle że bylo to jeszcze zanim oficjalnie zatwierdzono ten mecz. Postaram sie zrobic to jeszcze raz. Na meczu powinienem sie pojawic. 8)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 09:33

BIGGI pisze: Nie wiem co z transportem, bo mecz kończy sie oK 22:20 i jak nie bede miał samochodu to bedzie ciężko, bo nie znam zupełnie Wawy.
A z przenocowaniem bedzie problem Biggi. Bo w Warszawie nie istnieje cos takiego jak pensjonat czy hotel. Jedyne miejsca, w ktorych mozna sie zatrzymac to Eurpoejski i spolka 8) . Zawsze mozesz wynajac jakis pokoik pod Warszawa, tylko, że to chyba nie ma sensu. :evil:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 12:36

Dionizos pisze:
BIGGI pisze: Nie wiem co z transportem, bo mecz kończy sie oK 22:20 i jak nie bede miał samochodu to bedzie ciężko, bo nie znam zupełnie Wawy.
A z przenocowaniem bedzie problem Biggi. Bo w Warszawie nie istnieje cos takiego jak pensjonat czy hotel. Jedyne miejsca, w ktorych mozna sie zatrzymac to Eurpoejski i spolka 8) . Zawsze mozesz wynajac jakis pokoik pod Warszawa, tylko, że to chyba nie ma sensu. :evil:
Bardziej myśle o jakims pociągu tylko nie wiem czy po 22 coś jedzie do Lublina. No cóż zobaczymy....jestem na etapie załatwiania transportu samochodowego 8) szkoda ze rodzinka nie chce mi pożyczyć auta :x


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 13:01

Ja najprawdopodobniej jadę (ok.99,9%). Mam w wawie kilku znajomych więc z nocegiem nie będzie problemu. Pociągi z Gdyni do wawy kursują dobrze więc i transport jest "załatwiony", może pojade samochodem, zobacze.
Tylko żeby pogoda dopisała to już będzie nprawde pięknie. :-D


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
_Jag_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 41
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 13:28

Ja jade na 90%. Narazie jestem na etapie zalatwiania zgody starego. Mam dopiero 15 lat wiec musze jechac z nim ale on za bardzo do tego sie nie pali bo mowi ze i tak beda grac rezerwy i takie tam ale i tak bede na tym meczu. Na szczescie mam dosyc blisko (200km). Tylko mam maly problem z biletami. Nie chodzi o cene tylko o to jak je kupic. Boje sie ze bezposrednio przed meczem moze juz ich w kasie zabraknac. Rowniez mam nadzieje ze pogoda dopisze i ze jakos to bedzie. VIVA ITALIA


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 16:26

Ja bardzo bym chciał jechać. Ale to nie jest nawet połowa sukcesu... Będe się starał jak mogę. Narazie szanse na wyjazd upatruje na około 10%.

Ceny biletów PZPN ustali w najbliższych dniach.

info na ten temat najlepiej szukać na www.pzpn.pl


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 19:16

Czy mnie chce ktoś może zaprośić na ten mecz ;)
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Czemu w Warszawie buuuuuuuuuuuuuuuuu


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 16:50

WSZYSTKO O BILETACH NA MECZ POLSKA WŁOCHY

2003-10-30
BILETY NA MECZ POLSKA - WŁOCHY


Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że od piątku 31 października zostanie uruchomione Telefoniczne Centrum Sprzedaży Wysyłkowej ( tel. 0 801 601 602 lub 61 811 79 55), za pośrednictwem którego w godzinach 9-16 będzie można zamawiać bilety na mecz Polska - Włochy (Warszawa, 12 listopada - godzina 20:45) oraz uzyskać informacje dotyczące sposobów dystrybucji kart wstępu.

Od czwartku, 6 listopada bilety będzie można nabywać w warszawskich salonikach prasowych Kolportera:

- ul. Górczewska 95,
- ul. Kijowska 11,
- Al. Jerozolimskie 54, (Galeria lokal 50, Dworzec Centralny),
- ul. Marszałkowska 104 (Galeria Centrum)
- Metro Centrum (pomieszczenie nr 1201, pasaż wschodni stacji metra A-13
Centrum)

Również od czwartku karty wstępu (w godzinach 10 - 15) będzie można kupować w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej (Warszawa, ul. Miodowa 1).

Sprzedaż w kasach stadionu Legii (ul. Łazienkowska 3) będzie prowadzona od poniedziałku 10 listopada w godzinach 10-18.

Ceny biletów:
- 25 zł miejsca na łukach
- 50 zł trybuna otwarta oraz miejsca przed trybuną kryta
- 100 zł trybuna kryta sektory A i F
- 150 zł trybuna kryta sektory B i E
- 200 zł trybuna kryta sektory Ci D
- 400 zł loża vip


PZPN.PL <--- Zródło:DD[/b]


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 17:15

Oskar8 pisze:WSZYSTKO O BILETACH NA MECZ POLSKA WŁOCHY

2003-10-30
BILETY NA MECZ POLSKA - WŁOCHY


Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że od piątku 31 października zostanie uruchomione Telefoniczne Centrum Sprzedaży Wysyłkowej ( tel. 0 801 601 602 lub 61 811 79 55), za pośrednictwem którego w godzinach 9-16 będzie można zamawiać bilety na mecz Polska - Włochy (Warszawa, 12 listopada - godzina 20:45) oraz uzyskać informacje dotyczące sposobów dystrybucji kart wstępu.

Od czwartku, 6 listopada bilety będzie można nabywać w warszawskich salonikach prasowych Kolportera:

- ul. Górczewska 95,
- ul. Kijowska 11,
- Al. Jerozolimskie 54, (Galeria lokal 50, Dworzec Centralny),
- ul. Marszałkowska 104 (Galeria Centrum)
- Metro Centrum (pomieszczenie nr 1201, pasaż wschodni stacji metra A-13
Centrum)

Również od czwartku karty wstępu (w godzinach 10 - 15) będzie można kupować w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej (Warszawa, ul. Miodowa 1).

Sprzedaż w kasach stadionu Legii (ul. Łazienkowska 3) będzie prowadzona od poniedziałku 10 listopada w godzinach 10-18.

Ceny biletów:
- 25 zł miejsca na łukach
- 50 zł trybuna otwarta oraz miejsca przed trybuną kryta
- 100 zł trybuna kryta sektory A i F
- 150 zł trybuna kryta sektory B i E
- 200 zł trybuna kryta sektory Ci D
- 400 zł loża vip


PZPN.PL <--- Zródło:DD[/b]

JEEEEE SUPER !!

Co to są te karty wstępu ??? bede musiał taką miec ??? :? nie wystarczy bilet ?? czy jak ?? A MOŻE TO JEST TO SAMO :lol: :lol: BO TAK MI SIE ZDAJE ALE NIE JESTEM PEWIEN


aha i czy jeśli zamówie bilet przez telefon to jak go edebrac bede mogł. Wie ktos czy musze czekac do jutra i dzwonić ? :D ale chyba skoro jest to punkt WYSYLKOWY to chyba WYŚLĄ ????


Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 17:48

Zaje...fajnie!!! Jeśli ktoś ma problem z kupnem biletu oferuje pomoc. Mogę za kogoś zastawić i kupic a potem się ustawimy i rozliczymy! Chętnych zapraszam na gg 3822186. Może urządźmy spotkanie chętnych na czacie? Omówimy kilka spraw. Co wy na to?


We play together, we die together. Juventus for life.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 18:36

Jotbe pisze:Zaje...fajnie!!! Jeśli ktoś ma problem z kupnem biletu oferuje pomoc. Mogę za kogoś zastawić i kupic a potem się ustawimy i rozliczymy! Chętnych zapraszam na gg 3822186. Może urządźmy spotkanie chętnych na czacie? Omówimy kilka spraw. Co wy na to?
Ja chce wiedziec czy jak zamówie bilet to mi go przyślą ?? No i lipe mam troche....przyjazd do wawy mam juz obcykany ale gorzej z powrotem...niestety nie ma pociągu już :cry: ehh załatwie sobie jakiś transport :D


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 18:45

A ja osobiście nie wiem czym pojade ale prawdopodobnie bede w warszawie juz 11 a powrót to juz wogóle mam "niezadowalacy" ^godzin podruzy jesli pójdzie zle :(
Ale i tak pojade.

Jesli mozna wiedziec Jaki bilet będziecie kupować ??


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 19:12

Oskar8 pisze:A ja osobiście nie wiem czym pojade ale prawdopodobnie bede w warszawie juz 11 a powrót to juz wogóle mam "niezadowalacy" ^godzin podruzy jesli pójdzie zle :(
Ale i tak pojade.

Jesli mozna wiedziec Jaki bilet będziecie kupować ??
No więc ja kupuje ten za 150

Podróz do Wawy mam już obcykaną i rozplanowaną, rozklady autobusów w wawie tez, wszystko pasi. Gorzej z powrotem.... :evil:


ODPOWIEDZ