XVI Zlot Kibiców Juventusu w Hartowcu

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 23:48

Ciao Juventini,

Mamy przyjemność zaprosić Was na XVI Zlot Kibiców Juventusu, który odbędzie się w dniach 24-27 sierpnia 2018 w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek (www.hartek.pl) w Hartowcu.

LOKALIZACJA
Zlot po raz pierwszy w historii będzie miał miejsce w województwie Warmińsko-Mazurskim. Ośrodek położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Hartowieckim, a na jego terenie znajdują się: plaża z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej, restauracja oraz bar. W odległości około dwóch kilometrów zlokalizowana jest stacja kolejowa Hartowiec, do której kilka razy dziennie kursują pociągi Przewozów Regionalnych linii Iława – Działdowo.

NOCLEGI
Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 4- lub 6- osobowych domkach z zapleczem sanitarnym.

HARMONOGRAM
Zlot oficjalnie rozpoczniemy uroczystą kolacją w piątek 24 sierpnia o 20.00. Organizator gwarantuje uczestnikom dwa ciepłe dania, przystawki oraz napoje bezalkoholowe.
W sobotnie południe odbędzie się tradycyjny turniej piłkarski.
Pozostałe atrakcje przewidywane na sobotę i niedzielę uzależnione są od terminarza Serie A. W planach mamy jak na razie: wspólne oglądanie meczu ligowego Juventusu, konkurs wiedzy z nagrodami, mini-turniej w siatkówkę i ognisko.

ZAPISY

Koszt zlotu to 250,00 zł (cena zawiera 3 noclegi, uroczystą kolację oraz pozostałe atrakcje wymienione powyżej).
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia o tytule “ZLOT 2018” na zlot.hartowiec2018@gmail.com i podaniu w treści e-maila imienia, nazwiska i numeru kontaktowego, a następnie dokonanie przelewu na konto:

Zlot przeznaczony jest dla wszystkich kibiców Juventusu. Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia zobowiązane są do przedstawienia zgody opiekunów prawnych. Ponadto w razie chęci uczestnictwa w zlocie w krótszym wymiarze czasu, prosimy o kontakt e-mailowy.
Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 31.07.2018 r.

Od tego roku przyjemność kultywowania tradycji corocznych zlotów została przekazana grupie kibiców z Warszawy, odpowiedzialnej m.in. za organizację ogólnopolskiego spotkania przy okazji Finału Ligi Mistrzów 2017. W razie pytań zapraszamy do kontaktu via e-mail (zlot.hartowiec2018@gmail.com), ale także poprzez fanpage’e na Facebooku - „Kibice Juventusu w Warszawie” oraz „Juventus Fan Club Polska”.

Pozdrawiamy serdecznie i z niecierpliwością oczekujemy na Wasze zgłoszenia.

Wydarzenie na Facebooku:
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2018, 02:46 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 5 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 16:28

Jak zwykle pod górkę. Ostatni weekend sierpnia mam już zaplanowany na cykliczną imprezę i się w sumie zastanawiałem, dlaczego nie ma nic na pierwszy weekend lipca. Cóż, w lipcu pojadę na kajaki w takim razie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
lindros10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 20:02

No jak Warszawka organizuje to pewnie na jezyckiej (wtajemniczeni widze o co loto) zlot będzie ... albo coś o podobnej lokalizacji.


lindros10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2018, 19:21

Alexxxxx pisze:
lindros10 pisze:No jak Warszawka organizuje to pewnie na jezyckiej (wtajemniczeni widze o co loto) zlot będzie ... albo coś o podobnej lokalizacji.
Na pewno będzie grubo. Mam nadzieję przyjedziesz. Nóżka to już nie wymówka! ;)

Rezerwuje termin na koniec sierpnia. :hellyes:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 14:48

Wszystkie informacje już są dostępne w pierwszym poście tematu.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Songo37

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2007
Posty: 16
Rejestracja: 02 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 14:14

Cześć wybiera sie ktoś moze z mazur albo sie zastanawia nad wyjazdem ? w kilka osob byłoby bardziej komfortowo :D


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2018, 19:40

Songo37 pisze:Cześć wybiera sie ktoś moze z mazur albo sie zastanawia nad wyjazdem ? w kilka osob byłoby bardziej komfortowo :D
Wybierają się, ale myślę łatwiej ich znajdziesz za pomocą wydarzenia na Facebooku ;)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
koksik197

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2008
Posty: 63
Rejestracja: 06 listopada 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 13:22

Hej, a można zabukować krótszy pobyt- na jedną/ dwie noce?


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2018, 21:54

koksik197 pisze:Hej, a można zabukować krótszy pobyt- na jedną/ dwie noce?
Koksik napisz wiadomość na mejla podanego w pierwszej wiadomości. :bravo:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 22:26

Czy wybiera się ktoś z Wrocławia? ;)


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 03:50

TURINIO pisze:Czy wybiera się ktoś z Wrocławia? ;)
Na tę chwilę dwie osoby. Szybciej zdobędziesz odpowiedzi na takie pytania w wydarzeniu na Facebooku.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2018, 13:30

Push3k pisze:Jak zwykle pod górkę. Ostatni weekend sierpnia mam już zaplanowany na cykliczną imprezę i się w sumie zastanawiałem, dlaczego nie ma nic na pierwszy weekend lipca. Cóż, w lipcu pojadę na kajaki w takim razie.
No i całe szczeście :happy: :happy: :happy:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2018, 02:48

Zapisy zamknięte. Czeka nas dobra zabawa w gronie 50 kibiców Juventusu! ;)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ