Wyjazd na mecz Tottenham - JUVE - tutaj wszystko!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Patryksciopek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2016
Posty: 1
Rejestracja: 09 września 2016

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 12:55

Witam czy bedzie jakas pula biletow na mecz wyjazdowy do Londynu z Totenham wiem ze jeszcze duzo czasu ale moze ktoś coś pozdro :)


mawlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2017, 21:46

Rowniez mam pytanie odnosnie tego meczu. Czy ktos orientuje sie ile biletow bedzie mozna zakupic na mecz w Londynie dla posiadaczy karty kibica? Sa to max 2 bilety czy 4? I jaka powinna byc cena?


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 10:37

Ciężko będzie ogarnąć bilet. Na Viagogo wyprzedane, na listicket dostępne są chyba tylko bilety na domowe mecze Juve. Posiadam Tessera ale ona w tym momencie nic chyba mi nie daje.Znalazlem bilet na innej stronie, ale cena prawie 300F ciut za wysoka.


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2018, 22:45

Jeśli kogoś zainteresuje, na stronie Tottenhamu ruszyła( a raczej dobiega już końca) sprzedaż biletów na mecz Tottenham-Juve na Wembley.

Pierwszy warunek do kupienia biletu-trzeba się zarejestrować.

Warunek drugi to wykupienie membership. Cena za tą usługę to 43f, karta ważna do 5 maja bodajże.

3 to zakup biletu. Ceny od 35-45(został już tylko ten gorszy sort) choć na Wembley komfort oglądania jest praktycznie z każdego sektora.

Cena 80f za wejście na LM wydaje się bardzooo przystępna.

Pozdro.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 00:46

Zrobiliśmy z ziomkami dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Trzeba sie zarejestrować na stronie Tottenhamu i wykupić Membership zeby móc zakupic bilet. Bilet wart 35f, membership (Lilywhite 42f, ale tak naprawde 48f placac karta kredytowa/debetowa). Bilet oczywiscie na sektor Tottenhamu.

Membership jest ważny od razu po zakupie, wiec nie ma sie co martwić o jakąś aktywacje. Jeśli ktoś chce w taki sam sposob zdobyc bilet to radze się spieszyć, bo zostało ich juz naprawde niewiele.


Obrazek
Okoń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 10:20

a czy na jedną kartę mogę kupić 2 bilety?


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 02:09

Okoń pisze:a czy na jedną kartę mogę kupić 2 bilety?
Jedna karta, jeden bilet. Na inne mecze Spurs można kupić drugi dla tzw. gościa, w tym przypadku ze względów bezpieczeństwa są wprowadzone obostrzenia. Jeśli ktoś liczy na otwartą sprzedaż, to z góry mówię, że biletu nie kupi (choć zapewne do niej nawet nie dojdzie). Gdyż w razie takiej ewentualności, bilety będą mogły kupić wyłącznie osoby zarejestrowane w bazie Tottenhamu przed 10. grudnia 2017.

Z Warszawy lecimy w 21 osób plus wzięliśmy dodatkowo pod opiekę Poznań (3 osoby) i Toruń (2 osoby). Jednak główna ekipa z nas ma bilety po 45 funtów, żeby nie biedować w dalekich strefach sektorów za bramką.
Marian. pisze:Zrobiliśmy z ziomkami dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Trzeba sie zarejestrować na stronie Tottenhamu i wykupić Membership zeby móc zakupic bilet. Bilet wart 35f, membership (Lilywhite 42f, ale tak naprawde 48f placac karta kredytowa/debetowa). Bilet oczywiscie na sektor Tottenhamu..
Precyzując - do ceny membera (48 funtów) trzeba doliczyć koszt 1,5 funta, a biletu (35/45 funtów) 2,75 funta opłat manipulacyjnych.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Okoń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 08:00

dzięki
założyliśmy po jednej karcie na głowę, bo to i tak się kalkulowało
mamy bilety po 35 funtów i lecimy z Gdańska.

z tego co widzę, to jest chyba teraz możliwość dokupienia biletu na jedną kartę - chyba 2 dni temu to udostępnili, ale praktycznie nie ma już miejsc


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 15:09

Okoń pisze: z tego co widzę, to jest chyba teraz możliwość dokupienia biletu na jedną kartę - chyba 2 dni temu to udostępnili, ale praktycznie nie ma już miejsc
Nie, nie można. Sprawdźcie informacje przed podaniem, a nie gadacie bzdury. Zwykle Lilywhite rzeczywiście pozwala na zakup biletu sobie i tzw. gościowi, ale w tym meczu ze względu na bezpieczeństwo nie ma takiej możliwości. To, że masz wybór miejsca itd. po kupnie biletu o niczym nie świadczy. Jak będziesz chciał kupić na swoim koncie drugi bilet, to przechodząc do płatności wywali Ci błąd. Jeśli zrobisz przepisanie biletu z koszyka na inna osobę bez membera, to wyskoczy Ci, że ta osoba nie jest upoważniona do posiadania biletu na ten mecz. Jeden posiadacz członkostwa na raz może kupić i 10 biletów, ale wszystkie trzeba przyporządkować do innych kont użytkowników, którzy mają membera. Tottenham ma stronę informacyjną ISpurs i tam są wiadomości pisane tak łopatologicznie, że nawet idiota zrozumie wszystkie elementy sprzedaży. Warto poczytać, a nie gadać, że mu się zdaje. Zresztą dosłownie przed chwilą sprawdziłem i jest dosłownie tak jak napisali.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Okoń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 08:35

Kolego - weź się tak nie podpalaj..
to tylko form i wymiana zdań...

polecam Ci jednak poczytać:

http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/on-sale-dates/

"Juventus

From 3pm on Tuesday 30 January, Season Ticket Holders and One Hotspur Members will be able to purchase up to an additional three guest tickets for our UEFA Champions League Round of 16, second leg match against Juventus. Any One Hotspur Members and Season Ticket Holders, who have not yet purchased during earlier windows, are able to purchase a ticket for this fixture now."

i jeżeli tak łopatologicznie wszystko jest opisane do Ciebie to z tym też nie powinieneś mieć problemu...


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 13:44

Okoń pisze:Kolego - weź się tak nie podpalaj..
Mogłem emotkę wstawić, bo rzeczywiście zabrzmiało za ostro, a nie miałem tego w zamiarze. ;) W każdym razie wcześniej był ewidentny wykaz i wiadomość, że w tym meczu tak nie będzie. Jak pisałem wcześniejszego posta, to sprzedaż dla guest jeszcze nie działała, teraz już tak, choć są dostępne z dwa bilety :D


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Okoń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 22
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2018, 10:30

luz - nikt tu nie chce na nikogo się napinać ;)
też na początku widziałem że nie można, ale jak trafiłem na tą wiadomość to już zgłupiałem..
na szczęście mamy bilety zrobiliśmy te karty - ale i tak warto było :)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2018, 13:24

Okoń pisze:luz - nikt tu nie chce na nikogo się napinać ;)
też na początku widziałem że nie można, ale jak trafiłem na tą wiadomość to już zgłupiałem..
na szczęście mamy bilety zrobiliśmy te karty - ale i tak warto było :)
W przypadku naszej grupy było zapotrzebowanie na 26 biletów, więc dobrze, że nie czekaliśmy na takie cuda patrząc po tempie sprzedazy ;)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2018, 22:20

Alexxxxx pisze:
Okoń pisze:luz - nikt tu nie chce na nikogo się napinać ;)
też na początku widziałem że nie można, ale jak trafiłem na tą wiadomość to już zgłupiałem..
na szczęście mamy bilety zrobiliśmy te karty - ale i tak warto było :)
W przypadku naszej grupy było zapotrzebowanie na 26 biletów, więc dobrze, że nie czekaliśmy na takie cuda patrząc po tempie sprzedazy ;)
Planujecie przed meczem odwiedzić jakiś pub? Mieszkam w Londku, na mecz wybieram się z kolegą, chętnie bym się dołączył jakby była możliwość:)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 00:33

Po zostawieniu bagażu w hotelu planujemy pozwiedzać miasto, więc możemy złapać się gdzieś w centrum, jeśli Ci na tym tak zależy :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ