XV Zlot kibiców Juve (18 - 21.08.2017 Pęczniew)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
azia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 173
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 14:44

Zapraszamy do udziału w XV Zlocie Kibiców Juventusu, który odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia w Ośrodku Sumex w Pęczniewie, kiedy to odbędzie się 1. mecz sezonu 2017/2018 Serie A.

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich kibiców Juventusu. Nie obowiązuje żadne ograniczenie wiekowe (osoby poniżej 16 roku życia muszą dostarczyć zgodę prawnych opiekunów). Wszyscy zlotowicze, którzy wybiorą się na Zlot zostaną objęci ubezpieczeniem.

Miejsce:

Ośrodek Sumex, os. 40-lecia PRL 2 /21Pęczniew, położony jest nad jeziorem Jeziorsko w samym centrum Polski. http://esumex.pl/kontakt.html

Na terenie obiektu jest także:restauracja, możliwość grillowania, miejsce na ognisko, plac zabaw, dwa boiska do siatkówki plażowej, Wi-Fi, wypożyczalnia sprzętu pływającego, organizacja spływów kajakowych.
Termin i wstępny plan:

Zlot potrwa od piątku popołudniu 18. sierpnia do poniedziałku rano 21. sierpnia.

piątek: przyjazd uczestników, zakwaterowanie, 20:00 oficjalne rozpoczęcie z uroczystą kolacją.
sobota: turniej piłkarski na oriku, oglądanie meczu Juventusu (sobota lub niedziela w zależności od ustalenia terminarza)
niedziela: turniej siatkówki plażowej, konkursy, zabawy z medalami i nagrodami, ognisko

Kolejność i rodzaj atrakcji może ulec zmianie w zależności od terminu meczu Juve i innych czynników.

Zakwaterowanie i koszt:

Domki letniskowe z aneksem kuchennym i łazienką. Regulamin domków: http://esumex.pl/domki-letniskowe.html

Koszt zawierający 3 noclegi, uroczystą kolację, ubezpieczenie i inne koszty organizacyjne:

180zł dla członków JuvePoland Club
200zł dla fanów niezrzeszonych

Dla osób, które nie mogą skorzystać z całości zlotu, opcja z 2 noclegami:

150zł dla członków JuvePoland Club
170zł dla fanów niezrzeszonych

Zgłoszenia:

Zapisy trwają do 17 lipca!

1. Należy wysłać maila na kontakt@juvepolandclub.pl podając dane niezbędne do ubezpieczenia. Tytuł: Zlot 2017, Treść: imię i nazwisko, adres, data i miejsce urodzenia, numer PESEL. Oczywiście można zgłosić kilka osób w jednej wiadomości. Członkowie JPC nie muszą wysyłać maila z danymi, wystarczy przelew.

2. Dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty na konto:

Damian Zięba Stowarzyszenie JuvePoland Club

60 1050 1575 1000 0091 5003 1848

Tytuł: Zlot 2017, imię i nazwisko - dla osób w pełnym wymiarze, przykładowo: Zlot 2017, Jan Kowalski

Tytuł: Zlot 2017, imię i nazwisko, od piątku/ od soboty - dla osób na 2 noce, podać od kiedy, przykładowo: Zlot 2017, Jan Kowalski, od piątku

UWAGA: Zgłoszenie będzie ważne dopiero, po wypełnieniu obydwu powyższych punktów. Po otrzymaniu pełnego zgłoszenia zostanie odesłane potwierdzenie udziału w zlocie.



Dokładniejsze informacje odnośnie zlotu, atrakcji i terminu meczu będą sukcesywnie publikowane. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Do zobaczenia. Forza Juventus!


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 16:04

Czas zapomnieć o czerwcu i zacząć nowy sezon z przytupem.
Dodam jeszcze że po 14 latach zmieniamy termin i lekko formułę zlotu gdzie meczy Juve będzie główną atrakcją :juve:
Pewnie nie tylko ja nie mam co robić w drugi weekend lipca, bo zawsze wtedy była zlotowa biało-czarna zabawa do rana ;)
Widzimy się w Łódzkim pod koniec sierpnia :hellyes:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2017, 20:29

Patrzyłem na mapkę i z Gniewkowa mam ok. 2,2 godzin jazdy i zastanawiam się nad udziałem i dojechałbym jakby co autem. Czy jest tam opcja miejsca do bezpiecznego zaparkowania?


Adam Mastalerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 27
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 14:31

Siema

Mam pytanie natury technicznej posiłki we własnym zakresie czy tam na miejscu jest jakiś Bar mleczny czy inne źródło napełniania brzucha?
Czy jakiś konkretny ekwipunek trzeba ze sobą zabrać? Pytam bo bym chętnie się wybrał a byłby to mój pierwszy wyjazd na ten Zlot więc wolę zapytać zwłaszcza tych co już byli na poprzednich takich spotkaniach

Pozdrawiam

Forza Juve!!!


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 07:47

na miejscu będzie bar, restauracja. Oczywiście można też się żywić we własnym zakresie, to zależy od upodobań.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 07:53

Cześć! :)

Z Juve jestem już od wielu lat, ale jakoś nigdy nie udało mi się z różnych względów być na zlocie. Teraz, od połowy czerwca dostałem urlop w pracy i bardzo chętnie spędziłbym z Wami te kilka dni. Pytanie moje jest następujące - czy jedzie ktoś z Podkarpacia? Najlepiej z Krosna, Rzeszowa lub innych bliskich okolic. Samemu ciężko będzie mi się zebrać, a już dwie osoby to zawsze raźniej. Drugie pytanie kieruję do osób, które w zlotach uczestniczą na bieżąco - słuchajcie, moi drodzy - jak mniej więcej zawsze wychodziliście finansowo? Mam na myśli całość wydatku (wiem, ciężko porównać dojazd, ale gdybyście byli tak mili i podali +/- łączną kwotę i km do przejechania, będę ultra wdzięczny). Pytam, gdyż planuję jeszcze wypad nad morze, a wiadomo jak to z pieniążkami jest...pozdro! :)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 09:21

Witam!

Bardzo chętnie przyjechałbym na zlot, ale jako że w pracy robię teraz więcej niż przewidywałem, mam pytanie - czy jest opcja na jeden nocleg? Czy płaci się jak za dwa noclegi? Bo ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, jakoś przed południem.


KrzyKrzysztoff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 1
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 15:23

Hej, czy jest możliwość uczestnictwa bez noclegu? Miałbym bardzo blisko z domu, żeby dojechać :)


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 07:26

Tassano pisze:Witam!

Bardzo chętnie przyjechałbym na zlot, ale jako że w pracy robię teraz więcej niż przewidywałem, mam pytanie - czy jest opcja na jeden nocleg? Czy płaci się jak za dwa noclegi? Bo ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, jakoś przed południem.
Nie można 1 nocleg, jednak Ty masz możliwość 2: w sobotę i niedzielę, powrót w poniedziałek rano, razem z grupą wrocławską.


Adam Mastalerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 27
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 08:19

Dzięki za odp a coś szczególnego zabrać czy tylko tak żeby "przetrwać" ten weekend?


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 20:58

damiano ziębotta pisze:
Tassano pisze:Witam!

Bardzo chętnie przyjechałbym na zlot, ale jako że w pracy robię teraz więcej niż przewidywałem, mam pytanie - czy jest opcja na jeden nocleg? Czy płaci się jak za dwa noclegi? Bo ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, jakoś przed południem.
Nie można 1 nocleg, jednak Ty masz możliwość 2: w sobotę i niedzielę, powrót w poniedziałek rano, razem z grupą wrocławską.
Postaram się, ale nie wiem czy dam radę... Można powiedzieć, że mam zakład na głowie i ciężko z urlopem na dwa dni, ale zobaczymy.


edek119

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2016
Posty: 13
Rejestracja: 25 października 2016

Nieprzeczytany post 22 lipca 2017, 08:51

Witam. Czy wybiera się ktoś z Warszawy lub okolic??Można by było pomyśleć o wspólnym transporcie.


NEQ

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2009
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 15:45

Naprawde Nie ma szans żeby jeszcze 4 osoby pojechały? :(


WIDZEW & JUVE !!
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 10:42

Proszę o prywatną wiadomość na forum lub napisać do JuvePoland Club na fb. Koniecznie dziś.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2017, 16:51

Nie związane ze zlotem ale którego ziomala w pasiaku z JEEP spotkałem w sobotę 5.08 w Polanicy- Zdrój przy letnim torze saneczkowym ?


Obrazek
ODPOWIEDZ