Mecze między nami użytkownikami - Warszawa

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
FoX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2017, 23:51

Odświeżam temat - będzie jakiś mecz organizowany?


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 17:19

No hej. Moja propozycja co do boiska pewnego jest taka, ale słucham opinii innych. Szkoła Podstawowa nr 84 na Zaciszu przy ulicy blokowej. Są bramki z siatkami, nawierzchnia to taki jakby dywanik, świetny moim zdaniem pod turfy, da się wykonywać na tym wślizgi ( ja gram tam nawet w korkach, bo jest to stosunkowo miękka nawierzchnia i nie ma żadnego problemu). Zaletą tego miejsca jest fakt, że nie trzeba go rezerwować, a grywam tam po kilka razy w tygodniu nawet sam i zwykle boisko jest puste. Jeżeli dla kogoś jest za daleko to możemy uzgodnić inne miejsce gry, jakiś orlik albo tego typu boisko. Ja jestem mobilny i na pewno chętnie kogoś po drodze wezmę jeśli jest jakiś problem z dojazdem.

Dodam jeszcze, że boisko świetnie nadaje się pod grę 5 na 5 a i 6 dalibyśmy radę włączając w to bramkarza. Z mojej strony sytuacja wygląda tak, że np przyszły weekend mam wolny i jestem dostępny, więc proponuje żeby osoby, które mogą potwierdziły się i dogadamy się co do godziny, wymienimy numerami.

Moja propozycja to niedziela godzina 15-17. Prognozy to 21 stopni i lekkie zachmurzenie, myślę że idealne warunki do grania. Od siebie mogę mieć młodszego kuzyna jeżeli kogoś zabraknie, więc te 12 osób na pewno damy radę upchać a jak więcej to i lepiej.

Może jakieś tu podsumowanie zrobimy, bo nie wiem czy każdy posiada facebooka?


FoX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2017, 16:46

Kurde, byłem mocno zajęty w weekend i nie sprawdzałem tematu... Mecz się odbył? Jest jakiś kolejny termin?

Btw. jeśli większość tematów organizacyjnych jest dogadywana na facebooku, to czy mógłby ktoś podać link do tego fanpage'a? Bo nie mogę tego znaleźć.


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 23:50

No niestety mecz się nie odbył, bo nie było odzewu :roll: Też bym chciał wiedzieć jaki jest adres do grupy na facebooku, więc sam się tym zajmę i poinformuje tutaj wszystkich co i jak, jeśli dalej będzie trochę zainteresowanych.


ODPOWIEDZ