Finał LM w Cardiff

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 20:29

Witam,

Jestem ciekaw czy będzie jakaś strefa kibica w Cardiff, gdzie mozna będzie obejrzeć mecz? Wybiera sie ktoś z UK? Mieszkam w Londynie, pewnie będę jechał autem, mogę zabrać kilka osób jeśli będzie potrzeba. Jeśli ma ktoś jakieś info to dawajcie znac.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 20:56

Na pewno będzie miejsce gdzie kibic Juve będą przebywać z kilka godzin przed przejściem na stadion


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 00:03

Strefa kibica będzie, ale nie obejrzysz tam meczu. Niestety UEFA ma taką politykę, pewnie spowodowane bezpieczeństwem.

http://www.itv.com/news/wales/2017-04-2 ... e-fanzone/
http://www.visitwales.com/latest-news/2 ... lmost-here
'Where to watch

Only fans with tickets will be able to get near the stadium on final day. There is no official fanzone as such for watching the match, but the entire city will be awash with excitement - almost like a huge city-wide fan zone! As for where to grab a pint, The Gatekeeper on Westgate Street is extremely close to the stadium, with plenty of screens and reasonably priced drinks. The Prince of Wales on St Mary Street has lots of seating and a 20ft (6 metres) screen suspended from the ceiling, so you'll definitely catch the action. Y Mochyn Du off Cathedral Road has a good number of screens, great drinks choice and lots of football memorabilia.'


W Berline w 2015 była strefa kibica w której się odbywały różne pokazy, turnieje itd, dodatkowo obie drużyny miały swoje 'bazy' w mieście gdzie zbierali siękibice. Dla Juve był to Alexanderplatz, była tam scena, jakieś śpiewanie, konkursy, bus Drughi itp. W żadnym z tych miejsc nie było telebimu i trzeba było szukać knajp.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 12:24

Troche lipa...jechać taki kawał zeby obejrzeć mecz w pubie...ale rozumiem kwestie bezpieczeństwa...


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
kijana86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 17:19

Byłem w zeszłym roku w Mediolanie i też nie puszczali meczu na telebimach w strefie kibica.


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 13:59

witajcie drodzy kibice,sam osobiscie mieszkam w Bristolu i zastanawiam sie gdzie to pooogladac,Cardif i jego puby beda prawdopodobnie nawalone kibicami,dobra opcja bylo by pooogladac final w Bristolu albo na troszke dalej od miasta a pozniej pojechac po meczu obok stadionu i celebrowac w centrum :)


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 18:17

Ja mieszkam w Swindon, tez chcialem jechac ale wszystkie hotele sa zarezerwowane, jedynie te za £5000 takze to odpada, pociagiem oficjalna strona gwr informuje o 2-3 godzin opoznien, a autem pchac sie przez Miasto jest tragedia, bylem tam ok tygodnia temu I zajelo mi ok godziny zeby sie of mostu do centrum dostac. Stadion jest w centrum I nie ma zbyt duzo pubow dookola, wogole to Cardiff troche dziura jest, nie zbyt ciekawe Miasto. Ja chyba osobiscie zostane w Swindon, przyjnajmniej sobie piwo wypije, nie wiem czy jest tutaj ktos z okolic chetny ogladnac mecz razem?


Obrazek
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 21:45

no to mozna poogladac w Bristolu,pewnie znajdzie sie jakis przyjemny pubik :) nie bedzie tlumow,a pare osob by sie znalazlo do meczu


mawlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 13:24

Orientujecie sie w jaki sposob z Juventus Membership jestem w stanie zaaplikowac na ostatnia dystrybucja biletow dla kibicow Juve? Bo nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat poza tym ze pojutrze bedziemy mieli jeszcze szanse zaaplikowac. Po prostu chce juz miec wszystko przygotowane zeby odrazu zaaplikowac i nie stracic okazji.


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 12:18

https://www.2017cardiff.it/index.html#how
sold out ale jesli mozesz to poprosze 1 :)


gopat11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 18:36

Wiecie może w jakich pubach mają się spotkać kibice Juventusu w Cardiff (szukałem w Internecie, ale znalazłem tylko listę lokali pokazujacych mecz, a zależało by mi oglądać mecz w towarzystwie juventini). Może na jakichś włoskich forach daloby sie to sprawdzić, tylko że nie znam wystarczająco dobrze języka.


ODPOWIEDZ