Zapisy do Stowarzyszenia na sezon 2016/17

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 13:36

Władze Stowarzyszenia informują, że z powodu coraz słabszej dostępności biletów oraz ich wysokiej ceny została podjęta decyzja o niezapisywaniu się do grupy Drughi w sezonie 2016/2017.

W związku z tym od nowego sezonu nie będą organizowane wyjazdy na mecze Juventusu. Wszystkim chętnym proponujemy wyrobienie karty Juventus Member. Daje ona możliwość wzięcia udziału w przedsprzedaży biletów na mecze Juventusu, które najczęściej można kupować na stronie www.listicket.com. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.juventus.com/it/memberships/ ... /index.php.

Dalsza działalność Stowarzyszenia będzie skupiać się na zrzeszaniu kibiców Juventusu, organizacji ogólnopolskich spotkań na meczach, zlotów oraz innych wydarzeń.

Składka członkowska wynosi 30 PLN. Należy ją przelać na konto bankowe:

Volkswagen Bank Polska S.A.
S.P.K.J. JUVE POLAND CLUB
43 2130 0004 2001 0363 0050 0001
Podając w tytule:
- swoje imię, nazwisko oraz pesel;
- dopisek "SKŁADKA 2016/2017".

Wszystkie osoby zapisujące się do Stowarzyszenia prosimy o wypełnienie formularza http://zapisyjpc.pl/. W przypadku nowych osób jest to obowiązek, a w przypadku członków z lat poprzednich pozwoli to na odświeżenie danych kontaktowych.

Do Stowarzyszenia mogą zapisać się osoby, które ukończyły 16 lat.

Członkowie Stowarzyszenia będą mieli niższe opłaty za uczestnictwo w organizowanych przez nas imprezach (ogólnopolskich spotkaniach, zlotach itp.), jednak będą one otwarte dla wszystkich kibiców Juventusu.

Do Stowarzyszenia można zapisywać się do 30.09.2016 r.

Wszelkie pytania można zadawać w tym temacie lub e-mailowo na adres: kontakt@juvepolandclub.pl.


:roll:
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 18:51

Dzięki karcie mogę zakupić bilety w przedsprzedaży.
A czy bez niej mogę zakupić bilety w późniejszym czasie, czy jest ona niezbędna we Włoszech?
Drugie pytanie, to czy mając znajomych w Turynie jest szansa, że to oni kupią bilety dla mnie?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Rut17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 19 lipca 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 15:22

Zapisanie się, sprawi że bez żadnego problemu kupię bilet i wejdę na mecz w sensie chodzi tu o te karty kibica


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 18:16

Czyli owa karta jest mi niezbędna :roll:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Rut17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 19 lipca 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 22:10

LukaszG / DLuGi pisze:Czyli owa karta jest mi niezbędna :roll:
kurcze... :P
Rut17 pisze:Zapisanie się, sprawi że bez żadnego problemu kupię bilet i wejdę na mecz? (tutaj powinien być owy znak zapytania :P) w sensie chodzi tu o te karty kibica
pisałem z telefonu i nie dałem znaku zapytania na koniec :P bo ja też mam ten problem co Ty :P
A co do biletów, to chyba tak jak na busa, czy pociąg a nawet MPK, nieważne kto kupi, tylko kto z nim wejdzie, tak mi się wydaje, bo przecież jakby "konicy" robili, nie wiedzą komu bilet sprzedadzą :)


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 22:29

Znajomi powiedzieli mi, że bez karty dostanę sie na mecz, ale.. mecze wyjazdowe oraz podwyższonego ryzyka, czyli większość szlagierów odpada. Na resztę wystarczy dowód tożsamości.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 00:02

Jako,że wykupiłem już membera to moge kogos polecić. Osoba polecona dostanie wtedy 20% zniżke na membera. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze na priv ;)


MechanicznaPomarańcza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2015
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 12:54

Dołączając w tym sezonie rozumiem, że chodzi o stowarzyszenie JPC a nie o grupę Drughi Polska tak?


Autonomia Bianconera
Rut17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 19 lipca 2013

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:40

Wiatrak pisze:Jako,że wykupiłem już membera to moge kogos polecić. Osoba polecona dostanie wtedy 20% zniżke na membera. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze na priv ;)
65euro płaciłeś tak?
Możesz powiedzieć czy ta karta member umożliwia mi wejście z kimś bez karty? Oraz czy bez tej karty wejdę też na mecz z Sassuolo na trybun każdą czy tylko na jedną?


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 15:30

Rut17 pisze:
Wiatrak pisze:Jako,że wykupiłem już membera to moge kogos polecić. Osoba polecona dostanie wtedy 20% zniżke na membera. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze na priv ;)
65euro płaciłeś tak?
Możesz powiedzieć czy ta karta member umożliwia mi wejście z kimś bez karty? Oraz czy bez tej karty wejdę też na mecz z Sassuolo na trybun każdą czy tylko na jedną?
Tak. Karte premium.

Karta premium pozwala Ci kupic bilet/y w przedsprzedazy na listicket. Jeśli masz bilet to nie potrzebujesz kompletnie tej karty.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 18:59

Długo czekaliście na tę kartę ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 19:53

3 tygodnie ;)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 17:12

MechanicznaPomarańcza pisze:Dołączając w tym sezonie rozumiem, że chodzi o stowarzyszenie JPC a nie o grupę Drughi Polska tak?
Właśnie podobne pytanie.
"Nie będąc już członkiem Drughi, nie będzie możliwości zorganizowania biletów na mecz. Jednakże będą udzielane przydatne informacje, jakie są możliwości nabycia biletów oraz na jakie mecze wybierają się grupy kibiców z Polski. "

Czyli zapisując się do JPC, nie będzie nam dane pojechać na mecz zorganizowany przez JuvePoland ?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 10:28

Nie będziemy mogli załatwić biletów przez Drughi, jednak na mecze jeździć będziemy, szukając innych źródeł biletów. Chociażby kilkadziesiąt osób jedzie na Milan w październiku.

Przy okazji przypominam o zapisach, trwają tylko do jutra!.


Kozak92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2009
Posty: 398
Rejestracja: 27 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2016, 23:16

przelew poszedł późno, ale poszedł :D


ODPOWIEDZ