T-shirty 34 scudetto - konkurs na wzór

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 23:33

Bez obrazy Panowie, doceniam Wasze próby (sam zupełnie nie wiedziałem, jak się do tego zabrać), ale mam nadzieję, że wykorzystany zostanie zapis
redakcja JuvePoland zastrzega sobie prawo do niewybrania żadnego z przesłanych wzorów w przypadku niespełnienia wymagań technicznych i estetycznych.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 23:47

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali do nas swoje propozycje wzorów. Oto projekty, które zostały zgłoszone według kolejności nadsyłania:

1. Ferniasta: http://zmniejszacz.pl/zdjecie/428/51786 ... szulki.png
http://images.juvepoland.com/projekty/k ... rojekt.png

2. szczypek: http://images.juvepoland.com/projekty/k ... rojekt.jpg

3. blendzior: http://images.juvepoland.com/projekty/k ... rojekt.png

4. Michał K.: http://images.juvepoland.com/projekty/k ... rojekt.pdf

5. Jan A.: http://images.juvepoland.com/projekty/k ... rojekt.png

Jeśli czyjegoś projektu na powyższej liście brakuje, to proszony jest o zgłoszenie nam tego. Projekty zostaną teraz omówione w gronie redakcyjnym po czym opublikujemy informację, czy wykonany zostanie któryś z nadesłanych wzorów czy może postawimy na nasz projekt, który również powstał.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 15:21 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 00:35

link do projektu nr 5 do poprawki


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 14:37

-Lucas- pisze:opublikujemy informację, czy wykonany zostanie któryś z nadesłanych wzorów czy może postawimy na nasz projekt, który również powstał.
Mam tylko nadzieję, że mimo wszystko najładniejszy projekt zostanie doceniony a następnie nagrodzony przez redakcję bo stawiając na swój wzór (olewając przy tym inne) nie docenicie pracy innych użytkowników. Moim zdaniem najrozsądniejsze byłoby głosowanie zrobione na FanPage-u JuvePoland. Niech ludzie sami zadecydują którą koszulkę chcieliby mieć w swojej kolekcji, aby później nie było standardowego płaczu, że jest coś narzucane z góry.


Obrazek
blendzior

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2016
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2016

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 14:41

Moim zdaniem najrozsądniejsze byłoby głosowanie zrobione na FanPage-u JuvePoland. Niech ludzie sami zadecydują którą koszulkę chcieliby mieć w swojej kolekcji, aby później nie było standardowego płaczu, że jest coś narzucane z góry.
Pamiętaj tylko o tym,że ankietę może wygrać ten, który ma najwięcej znajomych na FB, którzy załozą tutaj konta i zaczną oddawać głosy ;)


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 14:52

blendzior pisze:
Moim zdaniem najrozsądniejsze byłoby głosowanie zrobione na FanPage-u JuvePoland. Niech ludzie sami zadecydują którą koszulkę chcieliby mieć w swojej kolekcji, aby później nie było standardowego płaczu, że jest coś narzucane z góry.
Pamiętaj tylko o tym,że ankietę może wygrać ten, który ma najwięcej znajomych na FB, którzy załozą tutaj konta i zaczną oddawać głosy ;)
01. Głosowanie na Facebooku z potwierdzeniem tożsamości JuvePoland:

a) zamknięcie rejestracji na forum / stronie na 24 godziny
b) post z głosowaniem na FanPage-u JuvePoland
c) przedstawienie w poście jednego kolażu pięciu projektów z przypisanymi numerami do wzoru
d) zachęcenie do głosowania w komentarzu posta z adnotacją o linkowym potwierdzeniu tożsamości JuvePoland (link do konta na stronie / forum)
e) zamknięcie głosowania po 24 godzinach
f) podliczenie głosów
g) przedstawienie wyników wraz z ponownym otwarciem rejestracji na stronie / forum



02. Głosowanie trzyczęściowe (ala Eurowizja)

a) głosowanie użytkowników (FanPage JuvePoland) - skala punktowa od 1 do 5

- 1 miejsce - 5 pkt
- 2 miejsce - 4 pkt
- 3 miejsce - 3 pkt
- 4 miejsce - 2 pkt
- 5 miejsce - 1 pkt


b) głosowanie anonimowe przez projektantów (w prywatnych wiadomościach) - skala punktowa od 1 do 5

- 1 miejsce - 5 pkt
- 2 miejsce - 4 pkt
- 3 miejsce - 3 pkt
- 4 miejsce - 2 pkt
- 5 miejsce - 1 pkt


c) głosowanie jury JuvePoland - skala punktowa od 0 do 6

1 miejsce - 6 punktów
2 miejsce - 5 punktów
3 miejsce - 3 punkty
4 miejsce - 1 punkt
5 miejsce - 0 punktów


d) podliczenie wszystkich głosów i przedstawienie wyników końcowych.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 15:30

Szwarou pisze:link do projektu nr 5 do poprawki
Poprawione, dzięki za uwagę :ok:
Vinylside pisze:Moim zdaniem najrozsądniejsze byłoby głosowanie zrobione na FanPage-u JuvePoland.
Głosowania na fanpage czy stronie nie przewidujemy.


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2016, 15:40

Głosowania na fanpage czy stronie nie przewidujemy.
Nie będę się sprzeczał bo to Wy organizujecie konkurs. Moim zdaniem jednak największa aktywność, promocja a po wszystkim największe zadowolenie będzie płynęło tylko i wyłącznie z Facebooka ze względu na to, że portal jest po prostu bezkonkurencyjny pod względem aktywności.

Jeżeli chodzi o mnie, róbcie co chcecie, ale żeby później nie było Wam przykro jak ponownie pojawią się teksty o narzucaniu czegoś z góry, braku głosowania na większą skalę czy wyborze, który nie satysfakcjonuje większości.

Pamiętajmy także, że każdy użytkownik może zrobić sobie kilka kont na stronie czy forum. Jeżeli chodzi o blokady IP, Ci którzy się znają wiedzą, że jest to do obejścia. Poza tym co za problem napisać do znajomych z tego Facebooka ? Czy gość napisze w komentarzu na FB "głosuję na projekt numer 1" czy wejdzie na forum, założy konto po czym wpisze na klawiaturze identyczne zdanie to jeden kit, tak czy siak będzie zaproszony do jednostronnego głosowania i nie ma na to rady dlatego moim zdaniem powinni wybierać wszyscy - użytkownicy, projektanci oraz jury JuvePoland. Głosy łatwo później można zliczyć przedstawiając zwycięski projekt.


Obrazek
Ferniasta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2014
Posty: 6
Rejestracja: 15 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2016, 17:13

Wiadomo już coś na ten temat? Co z wynikami? Czekamy już prawie tydzień..


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2016, 17:28

Makiavel pisze:Bez obrazy Panowie, doceniam Wasze próby (sam zupełnie nie wiedziałem, jak się do tego zabrać), ale mam nadzieję, że wykorzystany zostanie zapis
redakcja JuvePoland zastrzega sobie prawo do niewybrania żadnego z przesłanych wzorów w przypadku niespełnienia wymagań technicznych i estetycznych.
Zgadzam się, niestety żaden z tych projektów nie nadaje się do przeniesienia na koszulkę.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:09

Oto wybrany wzór koszulki na uczczenie 34 scudetto. Osoby, które wzięły udział w konkursie proszone są o zgłoszenie się po odbiór upominków. Więcej w newsie TUTAJ.

Obrazek

Koszulka będzie zawierać także rozetę za Coppa Italia, która zostanie umieszczona na rękawie lub pod kołnierzem na plecach (jak rok temu). Start akcji lada dzień.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:20

Ładna! Gratuluję wyboru.

Od razu mam pytanie: czy w tym roku użyjecie tego samego materiału na koszulki, co w ubiegłym?


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:21

Skończyłem właśnie czytać newsa, który został zamieszczony na stronie głównej JuvePoland.com. Szczerze mówiąc z jednej strony czuję niesmak, z drugiej jestem miło zaskoczony.

Negatywne uczucie rzecz jasna czuję do projektu, który niczym się praktycznie nie wyróżnia - zwykły napis, który w większości przypadków zostałby umieszczony z tyłu koszulki. Wydaje mi się, że projekt był robiony na siłę i bez pomysłu czyli tak żeby tylko był. Szczerze powiedziawszy, czy ja wiem czy ta propozycja jest lepsza niż ta -> http://zmniejszacz.pl/zdjecie/428/51786 ... szulki.png

No niestety, po raz kolejny warunki dyktowane są z góry bez możliwości wyrażenia swojego zdania i własnej oceny przez społeczność JuvePoland. Szkoda.

Miłą rzeczą jest natomiast to jak potraktowaliście uczestników :bravo:


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:31

Vinylside pisze:No niestety, po raz kolejny warunki dyktowane są z góry bez możliwości wyrażenia swojego zdania i własnej oceny przez społeczność JuvePoland. Szkoda.
Reguły były jasne od samego początku. W newsie konkursowym informowaliśmy, że: Redakcja JuvePoland zastrzega sobie prawo do niewybrania żadnego z przesłanych wzorów w przypadku niespełnienia wymagań technicznych i estetycznych.

Pretensje są więc nieuzasadnione.
LordJuve pisze:Ładna! Gratuluję wyboru.

Od razu mam pytanie: czy w tym roku użyjecie tego samego materiału na koszulki, co w ubiegłym?
Tak, a coś z nim nie tak? Do wyboru będą pewnie koszulki zwykłe i slimfit, które różnią się składem materiału, także każdy będzie mógł wybrać to co mu bardziej pasuje.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:34

-Lucas- pisze: Tak, a coś z nim nie tak? Do wyboru będą pewnie koszulki zwykłe i slimfit, które różnią się składem materiału, także każdy będzie mógł wybrać to co mu bardziej pasuje.
Materiał mojej narzeczonej był super, ale błękitna męska - cóż, to już inna bajka. Preferuję - nie wiem jak to dobrze określić - "miękkie" w dotyku, a moja jest trochę "szorstka".


ODPOWIEDZ