T-shirty 34 scudetto - konkurs na wzór

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 10:00

Temat przeznaczony do dyskusji, pytań i proponowanych wzorów na koszulki upamiętniające 34 scudetto. Najlepszy wzór zostanie nagrodzony bonem na zakupy w sklepie ISS na kwotę 200 zł oraz zaprojektowaną przez siebie koszulką. Więcej o konkursie tutaj.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 15:59 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 11:11

Zamawiam koszulkę co roku i nadal nie rozumiem po co nam ona na jesień? w tym momencie powinna kończyć się zbiórka kasy. Ktoś powie, że nie było czasu ale na badziewne krawaty (chodzi mi o wzór) się znalazł.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
matimat1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 14:38

Jestem za tym, żeby przyspieszyć akcję z koszulkami. Kto będzie zainteresowany to i tak kupi i nie będzie czekał i zastanawiał się miesiąc nad zamówieniem, a potem jeszcze realizacja i wysyłka też trochę trwa więc proszę o szybką akcję i wszyscy będą zadowoleni :)


Tylko Juventus!
Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 17:24

mateo369 pisze:w tym momencie powinna kończyć się zbiórka kasy.
matimat1 pisze:Jestem za tym, żeby przyspieszyć akcję z koszulkami.
Też bym przyspieszył akcję z koszulkami. Najlepiej jeśliby były koniec czerwca/początek lipca.
Oczywiście na koszulkę się piszę :D


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 18:18

mateo369 pisze:Zamawiam koszulkę co roku i nadal nie rozumiem po co nam ona na jesień? w tym momencie powinna kończyć się zbiórka kasy. Ktoś powie, że nie było czasu ale na badziewne krawaty (chodzi mi o wzór) się znalazł.
O, to to! Wzory już powinny być do wyboru i tylko rezerwować. Co macie wąty do Juve o przejazd autokarem, a koszulek nadal nie ma :ahsisi:
Rozumiem final PW ale jakieś wzory już powinny być dostępne.
Chyba czas na posuchę w Juventusie, bo już się coraz mniej docenia dokonania drużyny.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 18:31

Mam taki pomysł dla wszystkich marudzących: mogę wyszukać wam, w ramach swojego czasu wolnego, firmy drukujące różne motywy na koszulkach w największych polskich miastach. Dzięki temu będziecie mogli mieć koszulki z okazji zdobycia kolejnego mistrzostwa nawet w środku sezonu! W każdym razie na pewno zdążycie na pierwsze ciepłe dni roku! Motyw wymyślicie sami, więc też nie będzie problemu, że coś jest nie tak.

Co trzeba mieć w głowie, żeby samemu nic nie robiąc w tym kierunku, narzekać, że ktoś coś dla was robi zbyt późno?


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 19:02

Zgadzam się z Makiavelem. Jakim samolubnym człowiekiem trzeba być, żeby mieć pretensje do ludzi, którzy robią coś społecznie, z dobrej woli, za darmo, kiedy samemu pierdzi się w stołek i waląc w klawiaturę. Do tego nazywać ich pracę 'badziewiem'. Wstyd.

Ludzie tworzący JP mają też swoje życie i swoją pracę, a dla nas poświęcają swój wolny czas. Tym bardziej podziwiam ich, bo sam swojego czasu starałem się trochę pomagać, ale niestety nie wytrwałem zbyt długo, a oni tak i należa im się za to brawa.

Sam projektu nie wyślę, bo noga a nie grafik ze mnie, ale trzymam kciuki i jestem pewny, że akcja jak zawsze będzie mega udana!

Ekipo JP, robicie mega robotę! :bravo:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 20:14

2x@Up,

Meh... od 10 lat słyszę ten sam jęk przy każdej akcji. Akurat i z krawatami mateo369 ma niestety trochę racji (kupiłem 2 krawaty w akcjach JP i co... nie mam teraz żadnego wyboru, bo drugi raz proponuje się to samo), jak i z koszulkami.

Skoro Organizatorzy akcji przewidywali, że i w tym roku zajmą się wykonaniem koszulek, to warto było o tym pomyśleć nieco wcześniej... albo zaproponować te same wzory z 1 numerkiem wyżej.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 21:29

Otóż nie ma racji, bo jak mu się nie podoba to mu powinni ludzie z JP pokazać środkowy palec i powiedzieć "rób sobie sam". Nazwijmy rzeczy po imieniu, trzeba być kretynem albo wyjątkowo niewdzięczną osobą by nie docenić tego, że im się chce. Robią coś fajnego, czego nie robią marudzące pierdoły. Siedzi taka pierdoła przed ekranem i pisze "za wolno" "a po co mi ta koszulka jesienią" "zamiast wystawiać krawaty powinniście robić koszulki bo mi się tak podoba, a, choć jestem nikim sprzed komputera, wydaje mi się, że mam jakiś tytuł by was krytykować. "


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 21:34

Dziękuję za konkurs, tak naprawdę Was kocham :D


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 07:47

Otóż mam rację, bo to forum i organizator w pierwszym poście zaprasza do dyskusji. Dyskusja to wyrażanie swojej opinii a nie obrażanie innych, dlatego uprzejmie donoszę na naszego naczelnego doktorka z wydziału gier i zabaw, bo takim ludziom obrażać się nie pozwolę. Pomijam fakt, że brałem udział praktycznie we wszystkich akcjach i z każdej byłem (i nadal będę) zadowolony i wdzięczy.

A koszulkę kupię nawet w zimie, choć wolałbym na lato ;)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 09:32

Szkoda ze dyskutujecie po próżnicy, narzekacie, a wzorów jak nie było tak nie ma - im dłużej będziecie dyskutować na temat akcji a nie na temat wykonanych wzorów, tudzież jeśli nikt się niczym nie pochwali to do niczego nie dojdziemy.

Organizacja akcji jest dobrowolna i to nie jest przymus, że JP MUSI coś zrobić...

Jest akcja konkursowa, żeby wyjść do ludzi, żeby ktoś pokazał swoją kreatywność. Zamiast tego - wielkie narzekanie...

:snackgy:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 10:17

@Makiavel,

a słyszałeś o czymś takim jak konstruktywna krytyka? Tak, robiłem trochę rzeczy pro bono i niekiedy spotykała mnie za to krytyka (mniej lub bardziej uprawniona). Jeśli tylko pozwala mi ona na poprawę siebie/swoich działań, to jest ok.
Proponowane tu rozwiązania są raczej konstruktywne, bo podpowiadają organizatorom akcji, co można zrobić lepiej (np. w przyszłości). Tak, lepszą opcją jest taka organizacja koszulek, by były one dostępne w okresie letnim. Tak, robienie drugi raz tego samego krawatu nie jest rozwiązaniem najszczęśliwszym, bo część userów JP już go nie kupi (ma taki sam).

@Slim,

wykorzystajcie wzory z poprzedniej akcji, tylko numer zmieńcie, skoro użytkownicy strony nie mają ochoty na przygotowanie projektu graficznego.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 11:13

Konstruktywna krytyka polegałaby na tym, że wyszło się z inicjatywą stworzenia nowych wzorów koszulek zaraz po tym, jak było jasne, że mamy mistrza a druga strona to odrzuciła. Wtedy można dokonać konstruktywnej krytyki. Co więcej, konstruktywna krytyka musi opierać się na faktach. Do mnie koszulki docierały jak najbardziej w okresie letnim (raz trochę szybciej, raz trochę później) a nie sądzę, że jestem jakoś uprzywilejowany.
Konstruktywna krytyka zakłada też, że osoba/instytucja, którą krytykujemy nie ma świadomości swojego błędu lub może jej nie mieć. Nie podejrzewam, że JP nie wie o tym,że już wystawiała te krawaty. Widocznie ofertę skierowali do tych użytkowników, którzy wcześniej nie skorzystali albo jeszcze nie byli użytkownikami.

Nie posiadam umiejętności niezbędnych do przygotowania projektu takiej koszulki, ale swoim pomysłem jakiś czas temu się podzieliłem z redakcją. Szanuje to co robią i czekam na efekty zarówno ich pracy, jak i kreatywności użytkowników.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 11:58

LordJuve pisze: @Slim,

wykorzystajcie wzory z poprzedniej akcji, tylko numer zmieńcie, skoro użytkownicy strony nie mają ochoty na przygotowanie projektu graficznego.
A coś Ty się tak rozpędził? Konkurs ledwie wczoraj ogłoszony, a Ty już wieszczysz, że użytkownicy nie mają ochoty na przygotowanie projektu?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ