TESSERA DEL TIFOSO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Qbek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 4
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 23:09

Cześć wszystkim!

Mam taki problem, wybieram się z dziewczyną na mecz 13 lutego Juve - Napoli bilety lotnicze hotel itd są już załatwione ale problem jest z kartą kibica. Znajomy z Włoch kupi mi bilety jak mu dam tą kartę tylko żeby ją wyrobić muszę podać kod podatnika (TAX CODE), o co z tym chodzi? Wiem że te karty to też są karty płatnicze ale ja nie mam konta we Włoszech :) Na 100% wiecie jak zaradzić :D Z góry dzięki za odpowiedź :)

Tak tylko to trochę nie na temat :D hehe
Jeszcze pytanko odnośnie membershipa czy po wykupieniu i opłaceniu trzeba im wysłać jakieś dokumenty? DO czy coś w tym rodzaju?


mazi26

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 11
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2016, 01:21

Jeżeli nie mieszkasz we Włoszech to pomijasz rubrykę tax code (nie dotyczy). Ale karty to raczej nie wyrobisz w miesiąc. Trzeba wysłać wypełnione i podpisane formularze, dwa zdjęcia paszportowe i potwierdzenie przelewu (wykaz dokumentów do wysłania powinieneś dostać na maila, chyba po wykonaniu płatności). Wszystko to trochę trwa. Ja dostałem przesyłkę z kartami mniej więcej po dwóch miesiącach od wysłania papierów.


Qbek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 4
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2016, 20:14

Tak właśnie myślałem dlatego załatwiłem to już przez znajomych i tym razem wejdę na stadion bez tej karty :D Tak czy siak dzięki za odpowiedź :)


mirco

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 9
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2016, 22:53

Postawiłem w końcu wyrobić tessera del tifoso. Co wpisywaliście w forumularzu w miejscu "codice fiscale" jak wyrabiliście tę kartę?

Wiem, że to chodzi o nasz odpowiednik NIP ale tam ten codice fiscale pełni również rolę naszego numeru Pesel. Pisałem dwukrotnie do Juve ale nie odpowiedzieli, a chcę żeby wniosek o kartę był dobrze wypełniony.


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 16:44

mirco pisze: Co wpisywaliście w forumularzu w miejscu "codice fiscale" jak wyrabiliście tę kartę?

Wiem, że to chodzi o nasz odpowiednik NIP ale tam ten codice fiscale pełni również rolę naszego numeru Pesel.. Pisałem dwukrotnie do Juve ale nie odpowiedzieli, a chcę żeby wniosek o kartę był dobrze wypełniony
Ponawiam pytanie odnośnie pola "Codice Fiscale*). Kolega chce wyrobić tą kartę i nie bardzo to idzie, ja co prawda swoją wyrobiłem ale było to już dawno i nie pamiętam szczegółów.
Być może tu trzeba było wpisać nr PESEL?

Kiedyś był taki dobry poradnik na forum, odnośnie wyrabiania karty kibica.
Byłby bardzo pomocny, ktoś się orientuje czy gdzieś jeszcze jest dostępny?
Nie mogę odnaleźć na forum tego poradnika... :(


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 18:24

__Alex__ pisze:Ponawiam pytanie odnośnie pola "Codice Fiscale*). Kolega chce wyrobić tą kartę i nie bardzo to idzie, ja co prawda swoją wyrobiłem ale było to już dawno i nie pamiętam szczegółów.
Być może tu trzeba było wpisać nr PESEL?
Nie pamietam już na 100%, ale ja chyba wpisałem po prostu kreskę "-".


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 12:54

Alex odezwij się do mnie na priv. Właśnie wczoraj przyszła do mnie karta kibica to chętnie ci wszystko wyjaśnię.


MechanicznaPomarańcza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2015
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2015

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 13:19

@ zuravski Siema długo czekałeś na kartę bo ja już miesiąc i dalej cisza pozdr.


Autonomia Bianconera
__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 07:52

Marian. pisze:
__Alex__ pisze:Ponawiam pytanie odnośnie pola "Codice Fiscale*). Kolega chce wyrobić tą kartę i nie bardzo to idzie, ja co prawda swoją wyrobiłem ale było to już dawno i nie pamiętam szczegółów.
Być może tu trzeba było wpisać nr PESEL?
Nie pamietam już na 100%, ale ja chyba wpisałem po prostu kreskę "-".
Dzięki, też mi się wydawało, że tak robiłem ale już nie pamiętam.
zuravski pisze:Alex odezwij się do mnie na priv. Właśnie wczoraj przyszła do mnie karta kibica to chętnie ci wszystko wyjaśnię.
zuravsk, ok dzięki, wiadomość wysłałem :)


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2017, 16:25

Jeszcze jedno, czy orientuje się ktoś jaki jest aktualny adres do wysyłki formularza rejestracyjnego, zdjęć i skanu ID?

Wcześniej jak ja robiłem kartę to był:
C.P. 1074, Torino Centro Corr. - Via Arsenale 11
10121 TORINO

Może ktoś potwierdzić ten adres lub podać ewentualnie aktualny?
Kolega miał problem przy rejestracji i po wpłacie 15€ nie otrzymał e-maila z aktywacja i tym samym nie otrzymał e-maila z adresem. Problem zgłoszony do supportu ale kiedy odpiszą to nie wiadomo...


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 23:25

Czy orientuje się ktoś jak poprawnie aktywować Tesserę?

Strona Juventus.com po kliknięciu 'Activate card' przekierowuje na stronę support.listicket.it/SETA_GSD/ gdzie aby aktywować kartę trzeba wpisać dane z karty nowej i z karty starej.

Nie ma żadnej informacji co zrobić jeśli jest to nasza pierwsza karta i nie mamy żadnej innej, a rubryki ze starą kartą nie da się pominąć. :think:


Obrazek
juveentino1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2014
Posty: 22
Rejestracja: 28 listopada 2014

Nieprzeczytany post 10 listopada 2017, 08:52

Podpisuje się pod pytaniem Judzio.
Pomoże ktoś?


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 11:06

Aktywacja karty jak dobrze pamiętam polegała na kliknięciu linku z e-maila ale ostatnio robiłem kartę dla kolegi i było strasznie dużo problemów z tym. Bodajże też był problem z otrzymaniem poprawnego linku aktywacyjnego. Jedyne i chyba najlepsze wyjście to pisanie do supportu poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Juve. Dość sprawnie odpisują na e-maile, można śmiało pisać w języku angielskim.
Polecam wysłać im w tym formularzu podpisane dokumenty, zdjęcie + w e-mailu podać wszystkie szczegóły płatności za kartę.
W przypadku mojego kolegi, po wymianie kilku e-maili wszystko zostało załatwione, a sama karta w przeciągu miesiąca została dostarczona pod wskazany adres.

Pozdro


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 12:21

Jestem posiadaczem karty. Z jej pomocą kupowałem bilet na viagogo.Otrzymalem od nich email:

Twoje potwierdzenie przelewu jest gotowe do pobrania z Twojego viagogo konta.

Proszę kliknąć tutaj, aby zalogować się do konta viagogo i pobrać swoje potwierdzenie. Na tym potwierdzeniu znajdziesz przypisany Cisektor, rząd i siedzenie. Musisz je przynieść na stadion w dniu imprezy ze względów bezpieczeństwa.

WAŻNE:

Ten mejl nie jest biletem. Aby wejść na stadion, musisz przynieść ze sobą kartę klubu Tessera del Tifoso, na którą przeniesiono kupione bilety.

Jeśli coś Cię niepokoi, proszę skontaktować się z nami niezwłocznie, wypełniając formularz internetowy i podając identyfikator transakcji.
Dobrze rozumiem że nie przysla mi biletu a na stadion wejdę z kartą Tessera.


ODPOWIEDZ