Zapisy do Stowarzyszenia Drughi Polska na sezon 2015/2016

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
lesiu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 10:49

Czesc! 2 lata temu bylem czlonkiem JuvePoland ale rok temu nie oplacilem skladki czlonkowskiej czyli teraz musze oplacic skladke w wysokosci 230zl czy 260zl?


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 10:51

Jesteś traktowany jako nowy członek więc 260 zł


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2015, 12:58

Wiem że się czepiam ale zapytam o ten wspomniany już poradnik na temat wyrobienia karty Juventus Membership . Kiedy się można spodziewać? :)


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2015, 19:31

sebinho86 pisze:Jesteś traktowany jako nowy członek więc 260 zł
Potwierdzam.

Co do karty kibica i poradnika - zacząłem go tworzyć, ale w związku z tym, że doszło do zmiany sponsora z Nike na Adidasa i co za tym idzie zmiany strony internetowej Juventusu, na razie jest możliwość ustawienia adresu wysyłki jedynie na terenie Włoch. Napisałem do klubu i czekam na odpowiedź. Jak tylko ją dostanę to dam znać.

Przypominamy, że zapisy trwają tylko do końca obecnego tygodnia!


:roll:
syczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 207
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 10:31

Ja mam pytanie w związku z tą kartą - czy ona jest tak jakby dożywotnia, czy co sezon trzeba łożyć extra te 15 EURO?

Składka członkowska opłacona :-D


AVE JUVE !!! Do końca życia biało-czarne serce =)
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 12:38

Ja wyrabiałem kartę przez starą stronę Juventusu (gdy sponsorem był Nike) i ma ona ważność 10 lat (tj. po tym okresie należy zapłacić ponownie 15 euro). Teraz, po zmianie sponsora na Adidas, czas ten PODOBNO skrócił się do 5 lat. W sprawie szczegółów napisałem do klubu i czekam na odpowiedź.


:roll:
Eja1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 5
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 23:20

Witam

Mam pytanie do kiedy trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy dla nowego członka w Celu wyrobienie karty ????

FORZA JUVE !!!!!


PER SEMPRE JUVE<3
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2015, 07:25

Eja1988 pisze:Witam

Mam pytanie do kiedy trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy dla nowego członka w Celu wyrobienie karty ????

FORZA JUVE !!!!!
Trzeba rozróżnić dwie sprawy: formularz zgłoszeniowy jest po to, żeby zapisać się do Stowarzyszenia. Drukujesz go, wypełniasz, skanujesz i przesyłasz na adres club@juvepoland.com. Do tego opłacasz składkę zgodnie z pierwszym postem i w tym momencie stajesz się członkiem Stowarzyszenia na sezon 2015/16. Jeśli chcesz wyrobić kartę kibica to czekasz na poradnik (ciągle nie dostaliśmy odpowiedzi od klubu) i sprawę załatwiasz indywidualnie. Kiedy i czy to zrobisz zależy od Ciebie, ale pamiętaj, że tylko z kartą kibica będzie można jeździć na mecz wyjazdowe Serie A i Pucharu Włoch.


:roll:
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 13:03

M. pisze:
sebinho86 pisze:Jesteś traktowany jako nowy członek więc 260 zł
Potwierdzam.

Co do karty kibica i poradnika - zacząłem go tworzyć, ale w związku z tym, że doszło do zmiany sponsora z Nike na Adidasa i co za tym idzie zmiany strony internetowej Juventusu, na razie jest możliwość ustawienia adresu wysyłki jedynie na terenie Włoch. Napisałem do klubu i czekam na odpowiedź. Jak tylko ją dostanę to dam znać.

Przypominamy, że zapisy trwają tylko do końca obecnego tygodnia!
Przyszła pierwsza odpowiedź z Włoch: okazuje się, że Włosi nie zauważyli tego, że można ustawić adres wysyłki tylko na terenie Włoch, dziękują za zgłoszenie i sprawę przekazują ekipie technicznej.

Miejmy nadzieję, że zmienią to jak najszybciej.


:roll:
forza83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 14:55

Mam pytanie.
Dostaje się jakiś kawałek plastiku potwierdzający członkostwo w Drughi Polska?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:19

forza83 pisze:Mam pytanie.
Dostaje się jakiś kawałek plastiku potwierdzający członkostwo w Drughi Polska?
Dostaje się.


Obrazek
mrq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2012
Posty: 41
Rejestracja: 24 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 10:13

Kiedy otrzyma się jakieś potwierdzenie członkostwa? Tą blaszkę itp.? JAk przebiega teraz procedura po tym jak macie już listę członków na kolejny sezon ? :)


Roosioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 19 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 15:22

Witam. Z tego co zdążyłem zaobserwować na oficjalnej stronie Juve - niestety dalej nie ma możliwości wybrania innego Państwa (niż Włochy) przy chęci wyrabiania Karty Kibica... Mam kilka pytań dotyczących karty kibica:

1. Czy po zakupie (wyrobieniu) takiej karty mam większe szanse na kupno biletuna mecz tzw. podwyższonego ryzyka (np. 01.11.2015 na mecz z Torino), niż ktoś "z ulicy"?

2. Czy można wyrobić więcej niż jedną kartę? Tzn, chciałbym wybrać się z narzeczoną na mecz, więc jej też przydałaby się taka karta.

3. Czy po wyrobieniu karty kibica bilety kupuje się w jakiś inny sposób (np na oficjalnej stronie Juve) niż z tej strony wspomianej wcześniej w tym temacie?

Chciałbym z góry przeprosić, jeżeli powielam pytania, ale przeszukując ten post nie znalazłem odpowiedzi na swoje wątpliwości. Pozdrawiam.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 16:48

Roosioo pisze:Witam. Z tego co zdążyłem zaobserwować na oficjalnej stronie Juve - niestety dalej nie ma możliwości wybrania innego Państwa (niż Włochy) przy chęci wyrabiania Karty Kibica... Mam kilka pytań dotyczących karty kibica:

1. Czy po zakupie (wyrobieniu) takiej karty mam większe szanse na kupno biletuna mecz tzw. podwyższonego ryzyka (np. 01.11.2015 na mecz z Torino), niż ktoś "z ulicy"?

2. Czy można wyrobić więcej niż jedną kartę? Tzn, chciałbym wybrać się z narzeczoną na mecz, więc jej też przydałaby się taka karta.

3. Czy po wyrobieniu karty kibica bilety kupuje się w jakiś inny sposób (np na oficjalnej stronie Juve) niż z tej strony wspomianej wcześniej w tym temacie?

Chciałbym z góry przeprosić, jeżeli powielam pytania, ale przeszukując ten post nie znalazłem odpowiedzi na swoje wątpliwości. Pozdrawiam.
Kolega Michał <M.> pisał do klubu w sprawie tych kart ale jeszcze nie ma odpowiedzi więc cały czas czekamy. Co do kart:
1. Szanse na kupno biletu masz na pewno większe
2. Każda karta jest imienna więc jedna na jedną osobę. Podobnie jest u nas w Polsce żeby wejść na mecz musisz mieć kartę kibica(Legia jest chyba wyjątkiem, gdzie nie ma obowiązku posiadania karty kibica) zarówno dla siebie jak i dla osoby z którą wchodzisz na stadion.
3. Na to pytanie nie odpowiem gdyż nigdy biletu nie kupowałem.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 20:52

Roosioo pisze:Witam. Z tego co zdążyłem zaobserwować na oficjalnej stronie Juve - niestety dalej nie ma możliwości wybrania innego Państwa (niż Włochy) przy chęci wyrabiania Karty Kibica... Mam kilka pytań dotyczących karty kibica:

1. Czy po zakupie (wyrobieniu) takiej karty mam większe szanse na kupno biletuna mecz tzw. podwyższonego ryzyka (np. 01.11.2015 na mecz z Torino), niż ktoś "z ulicy"?

2. Czy można wyrobić więcej niż jedną kartę? Tzn, chciałbym wybrać się z narzeczoną na mecz, więc jej też przydałaby się taka karta.

3. Czy po wyrobieniu karty kibica bilety kupuje się w jakiś inny sposób (np na oficjalnej stronie Juve) niż z tej strony wspomianej wcześniej w tym temacie?

Chciałbym z góry przeprosić, jeżeli powielam pytania, ale przeszukując ten post nie znalazłem odpowiedzi na swoje wątpliwości. Pozdrawiam.
Odnośnie wyrobienia karty kibica i możliwości podania tylko Włoch jako kraju wysyłki - problem znamy, kontaktowaliśmy się z Juventusem w tej sprawie, twierdzą, że to problem techniczny o którym nie wiedzieli. Kiedy to zmienią to trudno nam to przewidzieć.

1. Jeśli chodzi o mecze domowe Juventusu to karta kibica nie ma znaczenia. W przypadku meczów wyjazdowych może dojść do sytuacji, w której bilety na sektor gości mogą kupować jedynie osoby z wyrobionymi kartami kibica.
2. Karta kibica jest imienna, więc trzeba ją wyrobić dla każdej zainteresowanej osoby.
3. Wyrobienie zwykłej karty kibica PRAWDOPODOBNIE nie daje specjalnych uprawnień przy kupnie biletów (poza wspomnianymi restrykcjami w pkt. 1). Zdaje się, że dopiero wykupienie pakieru PREMIUM (koszt ok. 60 euro rocznie) daje możliwość kupna biletu w przedsprzedaży.


:roll:
ODPOWIEDZ