Instrukcja wyjazdu do Turynu na mecz Juventusu (2015)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
stiflerbytom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2017
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2017

Nieprzeczytany post 16 września 2017, 22:06

Wiec bilety juz wydrukowane, jutro mam wylot do Turynu :) Co do ceny to ta widniejaca na bilecie wynosi 100E, takze viagogo skasowalo drugie tyle za bycie posrednikiem :)


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 16 listopada 2017, 13:19

Kurcze, słuchajcie - po poniedziałkowym meczu moja żona zainteresowała się moim złym humorem. Z grubsza wyjaśniłem o co chodzi i rzuciłem, że chciałbym chociaż raz zobaczyć Gigiego na żywo. I wyobraźcie sobie, że sama zaproponowała, żeby pojechać na ostatni mecz sezonu!

Nigdy się tym nie interesowałem i nie orientuję się - która trybuna by była dobra biorąc pod uwagę, że wybierałbym się z nią (lepsza Family czy Ovest 2)?

Jak mogą wyglądać ceny biletów, biorąc pod uwagę, że to ostatni mecz, ewentualna koronacja, ostatni mecz Gigiego? Na Crotone bilety na wyżej wymienione trybuny to 60-70 euro za chłopa i połowa za kobitkę. Wzrosną dwukrotnie? 1,5?


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 16 listopada 2017, 16:24

Na Family na pewno ceny są jedne z wyższych, ale nie martw się nie podrożeją, ceny są z góry ustalone przynajmniej na listticket tak jest. Co do widoczności. Na pewno tę jakby powiedzieć "ogólną" na cały stadion będziesz miał najlepszą właśnie na Family gdzieś w połowie stadionu. Ja z własnego doświadczenia polecam ci est laterale anello jeżeli chodzi o widoczność i zasiadających tam kibiców (domyślam się, że żona wolałaby siedzieć w spokojniejszym sektorze). Jedyny minus tejże trybuny to fakt, że obok jest trybuna przyjezdnych i może zagłuszać trochę ultrasów Juve. Family ma jeden minus moim zdaniem, mianowicie nie jesteś blisko żadnej z bramek. Niemniej jednak Allianz Stadium moim zdaniem jest świetnie zaprojektowany i gdzie byś nie siedział to widoczność wydaje się być naprawdę dobra.


titov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2015
Posty: 9
Rejestracja: 08 lipca 2015

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 09:16

Jakie metody płatności zalecacie przy kupnie na listicket? Nie mam kredytowej, jedynie debetową. Czy lepiej odpalić PayPal?

Dziwna sprawa, że nie ma dzisiaj na liście na listicket meczu Juventus - Genoa... To normalne?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 16:27

Jaka jest najlepsza metoda na dostanie się z lotniska w Mediolanie do Turynu? Pociąg fajną opcją ale ogarnia ktoś jak się dostać do centrum w miarę szybko na stację Milano Central?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 17:54

Vanquish pisze:Jaka jest najlepsza metoda na dostanie się z lotniska w Mediolanie do Turynu? Pociąg fajną opcją ale ogarnia ktoś jak się dostać do centrum w miarę szybko na stację Milano Central?
Z lotniska w Mediolanie czy Bergamo?

W Mediolanie bus z lotniska na dworzec (2.5-4 euro).
Jeżeli z Bergamo, to jedzie bezpośredni autobus z lotniska do centrum Mediolanu - tania opcja bo cena to 5-7 euro. Ewentualnie busem z lotniska na dworzec (2.5-3 euro) a tam pociąg do Mediolanu.

Dalej pociąg z Milano Centrale. Bilety na busy do kupienia na lotniskach.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2019, 10:15

Cześć,

W połowie stycznia będę na tydzień w Turynie z rodzinką i zamierzam z dwójką dzieci iść na meczyk (akurat jest Parma w Turynie). Stąd moje pytanie, czy warto wykupić członkostwo dla siebie i dzieciaków aby kupić bilety w przedsprzedaży dla memberów i czy raczej za pomocą tej strony viagogo.pl ? Członkostwo trochę kosztuje ale z kolei bilet w strefie family jest tańszy o 30 euro. No i chyba powinno się udać zamówić bez problemów w przedsprzedaży. Podpowie ktoś, jak to dobrze zorganizować?


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2019, 21:27

Ja wybieram się na Juventus -Lyon przez footballaway2015, ktoś może korzystał z ich usług? A może ktoś też się wybiera?


ODPOWIEDZ