Instrukcja wyjazdu do Turynu na mecz Juventusu (2015)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
wirektir

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 1
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 13 marca 2017, 10:01

Filip pisze:Siema,

chce się wybrać na mecz Juve - Crotone (21 maja). Zastanawiam się czy w tym meczu nie będą już czasem grać rezerwy? Chciałbym jednak załapać się na lepszy skład Juve więc myślę nad opcją wyjazdu na mecz wrzesień/październik.

+ po takim meczu odbywa się świętowanie tytułu?
Raczej ciężko o podstawowy skład będzie, w takim terminie to już dużo rezerw. Świętowanie na mieście odbywa się raczej po zakończeniu całego sezonu a nie ostatniego meczu na stadionie Juventusu. Ale jakas lekka feta na stadionie po meczu z Crotone powinna byc.


Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2017, 00:02

Orientujecie się jak wygląda sytuacja przy zakupie na viagogo biletu w postaci karnetu odbierz/obejrzyj mecz/oddaj? Odbieram karnet na stadionie?


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 21:37

Możecie mi powiedzieć czy jest w Polsce jakieś biuro podroży które organizuje wyjazdy na mecze Juve i nie tylko


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 22:51

fivapoPL pisze:Możecie mi powiedzieć czy jest w Polsce jakieś biuro podroży które organizuje wyjazdy na mecze Juve i nie tylko
JuvePoland Club :smile:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Thog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2011
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 20:26

Witam, miesiąc temu kupiłem bilety przez vaigogo na domowy mecz z Crotone i do tej pory status zamówienia mam "Zamówienie zostało potwierdzone". Czy jest jakaś szansa na otrzymanie takich biletów i odbiór ich w hotelu wspominanym w pierwszym poście?


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 maja 2017, 23:05

Thog pisze:Witam, miesiąc temu kupiłem bilety przez vaigogo na domowy mecz z Crotone i do tej pory status zamówienia mam "Zamówienie zostało potwierdzone". Czy jest jakaś szansa na otrzymanie takich biletów i odbiór ich w hotelu wspominanym w pierwszym poście?
A jaką brałeś opcje odbioru biletów na samym początku ??


Obrazek
Thog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2011
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 07:34

A jaką brałeś opcje odbioru biletów na samym początku ??
Dostawa kurierem.


stiflerbytom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2017
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2017

Nieprzeczytany post 27 lipca 2017, 18:32

Witam, po zapoznaniu sie z z terminarzem Serie A mam kilka pytan. Interesuja mnie mecze, Juve- Fiorentina 20.09, Juve - Torino 24.09 no i ewentualnie Juve -Lazio 15.10.
W przypadku derbow jest w miescie bezpiecznie, tzn bede sie na miejscu poruszal komunikacja miejska z rodzina i czy w takim wypadku musze chowac barwy itd?
Co do meczu z Fiora jest on w srodku tygodnia ma to jakies znaczenie dla latwiejszego dostepu biletu i czy cena jest taka sama jak w weekend?
Sa to dosc prestizowe pojedynki, a urlop we Wloszech koniecznie musze wykorzystac we wrzesniu, wiec kiedy beda dostepne bilety na te mecz? I czy beda problemy z dostaniem ich?
Z gory dziekuje i prosze o opinie ktory z tych meczy byscie wybrali.


casus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2017, 19:45

Podpinam się :) Ja planuje być na meczu z fiorentiną, ale w ogóle tego nie ogarniam, jak zamówię bilety przez listicket to moge odebrac je na stadionie, czy jak to wygląda?


stiflerbytom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2017
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2017

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 10:32

Ok, wiec zakupilem bilety na mecz z Fiora przez viagogo w formie e-biletu. Koszt dwoch sztuk wyniosl mnie rowne 2 tys. Wydawalo mi sie to najwygodniejszym rozwiazaniem poniewaz bilety drukuje sobie jeszcze w Polsce i na miejscu mam problem z glowy :)


casus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 13:37

i z tym wydrukowanym teraz już wbijasz na stadion? Czy jeszcze trzeba później coś ogarniać?


stiflerbytom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2017
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2017

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 13:58

Na wydrukowanie go musze poczekac, bo email z biletem jest wyslany bodajze max 5 dni przed wydarzeniem, nic wiecej nie trzeba ogarniac tylko wchodzisz z tym + dokument.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 14:33

stiflerbytom pisze:Ok, wiec zakupilem bilety na mecz z Fiora przez viagogo w formie e-biletu. Koszt dwoch sztuk wyniosl mnie rowne 2 tys. Wydawalo mi sie to najwygodniejszym rozwiazaniem poniewaz bilety drukuje sobie jeszcze w Polsce i na miejscu mam problem z glowy :)
Koszt 1 biletu na mecz to 1000 zł ? :shock:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
casus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 21:39

Ty właśnie, po 1000 zł bilety? to w loży vip kupiłeś :O matko boska...
a co z tym listicket? Tam też można wydrukować bilety?


stiflerbytom

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2017
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2017

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 19:46

Nie wiem jak jest na lickticket , hmm mowicie drogo ale trzeba wziasc pod uwage kilka rzeczy. Ceny na viagogo zawsze sa drozsze, poniewaz jest to posrednik, kupujac 2 bilety z opcja siedzenia obok siebie rowniez doplacam niz jakbym kupil 2 bilety pojedynczo. Co do miejsca na stadionie jest to sektor obok Premium Club dokladnie 'Tribuna Ovest 2 Centrale'. Ceny na mecz z fiora z tego co patrze co duzo wyzsze niz na pozostale np. na derby z Torino sa nawet tansze. Pewnie dalo sie to ogarnac taniej, ale jest to moj pierwszy wyjazd na JS i dodatkowo robilem wszystkie zamowienia na szybko z powodu braku czasu. Calkowity koszt wyjazdu poki co dla 2 osob w tym 6 noclegow w apartamencie Casa Sabrina(2,8km od stadionu) + bilety na mecz+ przelot w obie strony (linia LH)wyniosl 5200 zl.


ODPOWIEDZ