Lechia - Juventus 2015 (DPL)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Madden

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 9
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 14:45

JoannaT pisze:Witam, czy może jedzie ktoś z okolic Szczecina i ma wolne miejsce w samochodzie? Wykruszyli mi się znajomi, a trochę boję się jechać sama . ;)

Odezwij się na priv, ale najlepiej na maila madd86@o2.pl, lub napisz na priv swój telefon to zadzwonie:)


:: M-A-double-D ::
sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 16:16

mibor pisze:
sylvin pisze:Czy można wnosić na stadion aparat lustrzankę? Obawiam się troszkę o jego gabaryty... iż mogą nie wpuścić...
Próbowałem rozkminic temat, ale tu jeden chcial błysnąć, wiec sam zrobilem rozeznanie, w regulaminie jest niby zapis ze profesjonalny sprzet, profil super meczu na fb napisal ze z lustrzanka nie wpuszcza, ale na euro ( impreza wyzsza ranga) zapis byl taki sam. A na kazdy mecz wszedlem z lustrem bez problemu ( EOS60D) wiec tez nie mały. Wiadomo ze jak wezmiesz jakies duze tele duza torbe to moze byc problem, jest na stadionie depozyt ale nie wiem czy darmowy czy platny, ja jade z lustrem. Te zapisy w regulaminie to jakas zenada, w Turynie na stadion wpuszczaja z aparatami teleobiektywami bez najmniejszego problemu czy na lige czy na Lm a tu?? bulisz za bilet i jeszcze zdjecia ci lustrem nie wolno zrobic... nasowa sie tylko jedna mysl Polaki cebulaki...
Na stronie stadionu znalazłem regulamin i nie ma tam ani słowa, że nie można aparatów...
http://pgearena.gdansk.pl/assets/Regula ... Gdansk.pdf


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
Winiar1989JuveForever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 146
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 16:27

Chciałbym ktos za 50 zl kupic moj bilet na mecz. Dziecko mi sie rozchorowało i się nie wybieram. Prosze o informacje na priv osoby pewne, tonwtedy z juve poland zalatwie aby bilet przekazaly konkretnej osobie


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 19:22

Winiar1989JuveForever pisze:Chciałbym ktos za 50 zl kupic moj bilet na mecz. Dziecko mi sie rozchorowało i się nie wybieram. Prosze o informacje na priv osoby pewne, tonwtedy z juve poland zalatwie aby bilet przekazaly konkretnej osobie
Bilety są imienne i mało prawdopodobne żeby ktoś inny mógł wejść :(


Winiar1989JuveForever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 146
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2015, 22:18

laeti74 pisze:
Winiar1989JuveForever pisze:Chciałbym ktos za 50 zl kupic moj bilet na mecz. Dziecko mi sie rozchorowało i się nie wybieram. Prosze o informacje na priv osoby pewne, tonwtedy z juve poland zalatwie aby bilet przekazaly konkretnej osobie
Bilety są imienne i mało prawdopodobne żeby ktoś inny mógł wejść :(
Czesto się udawało, a w szczególności na mecze towarzyskie. No i tym razem również się udało;)


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 18:53

Potwierdzam, można było wchodzić na bilet innej osoby.


Salvo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 20:10

Grazie infinite ai Drughi Polska per l'organizzazione perfetta!
Grazie a tutti per la splendida giornata passata insieme!
Fino alla fine Forza Juventus!


miro1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2008
Posty: 8
Rejestracja: 28 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2015, 08:49

Dziękuję po polsku: doskonała organizacja przy zamawianiu biletów, ich dystrybucji, zwrocie pieniędzy! Jesteście świetni!
Na meczu świetna atmosfera (sektor L), czuło się wspólnotę kibiców.
Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów.
Mirek


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2015, 19:46

My również dziękujemy, polecamy się na przyszłość :wink: .


:roll:
ODPOWIEDZ