Lechia - Juventus 2015 (DPL)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 03:02

Czy jeśli biorę 3 bilety to mam podawać numery pesel 3 osób? Nigdzie tego nie sprecyzowaliście.

W mailu było tylko:
Wpłata wpłynęła na konto Stowarzyszenia. Trzy miejsca obok siebie zarezerwowane.

Wszystkie bilety będą do odbioru w dniu meczu. Dokładne miejsce i godzina zostaną podane na forum.
Ani słowa o peselach 2 osób a swój podawałem w tytule przelewu i w mailu. Przecież mogę kupić 3 bilety i dać komuś. Jeśli nie to wypadało o tym wyraźnie napisać bo stąd pewnie wynika ta brakująca ilość.
Numery doślę wam rano na maila.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 03:05

Usuwam dane,
PESELE już są, lista zamknięta :)
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2015, 10:13 przez laeti74, łącznie zmieniany 1 raz.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 08:27

Nathan pisze:Czy jeśli biorę 3 bilety to mam podawać numery pesel 3 osób? Nigdzie tego nie sprecyzowaliście.

W mailu było tylko:
Wpłata wpłynęła na konto Stowarzyszenia. Trzy miejsca obok siebie zarezerwowane.

Wszystkie bilety będą do odbioru w dniu meczu. Dokładne miejsce i godzina zostaną podane na forum.
Ani słowa o peselach 2 osób a swój podawałem w tytule przelewu i w mailu. Przecież mogę kupić 3 bilety i dać komuś. Jeśli nie to wypadało o tym wyraźnie napisać bo stąd pewnie wynika ta brakująca ilość.
Numery doślę wam rano na maila.
M. pisze:Podając w tytule:
- swoje imię, nazwisko, pesel oraz miasto wyjazdu
- dopisek "Lechia 2015"


Można wysłać jeden przelew na większą kwotę i wszystkie dane następnie podać e-mailowo na adres club@juvepoland.com.
Zdecydowana większość osób nie miała problemu z interpretacją.


:roll:
Od1996AG

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lipca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2015

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:52

Witam,

pierwszy mój post i zacznę od ogłoszenia. mam bilet na Lechia - Juventus do sprzedania. Sektor N cena 150 - oddam za 120 zł. Zmiana godziny meczu spowodowała moją absencję w tym dniu na stadionie. niestety.
kontakt prv lub mailowo radpio@wp.pl


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 17:50

Wraz z żoną samochodem jedziemy na meczyk do Gdańska. Mama dwa wolne miejsca. Wyjazd w dniu meczu z dzielnicy Ursus, Dworzec Zachodni lub okolice w godzinach 10-11. Powrót do Warszawy bezpośrednio po meczu. Zrzutka na paliwo i opłatę autostradową. Z uwagi na logistykę oraz na prośbę mojej żony preferujemy parę lub małżeństwo, jednakże męskie towarzystwo także wchodzi w grę. Kontakt na PW lub mail - budny@interia.pl


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Grubber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 55
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 19:01

nie pisałem maila z pytaniem czy wpłata doszła bo to raczej mało możliwe, że nie ale jeśli to nie będzie wielki kłopot to może napiszcie listę osób które prawidłowo dokonały wpłaty (ew. same numery pesel) i wtedy osoby mające wątpliwości czy wszystko zrobiły ok się skontaktują...;)


Juve Forever!!!
PozytywnyGość

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lipca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 07:03

Witam, czy są jeszcze dostępne bilety na mecz? Interesują mnie 2 obok siebie.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 11:42

wybaczcie pytanie moze juz bylo ale wiadomo kiedy Juve przylatuje czy bedzie jakies powitanie gdzie sie zatrzymują w ktorym hotelu o ktorej wylatuja ??


Juve, storia di un grande amore
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:27

mibor pisze:wybaczcie pytanie moze juz bylo ale wiadomo kiedy Juve przylatuje czy bedzie jakies powitanie gdzie sie zatrzymują w ktorym hotelu o ktorej wylatuja ??
Szczegóły są właśnie dopinane. Póki co nie wiadomo w 100%, pewne jest jednak, że wylatują tego samego dnia (nocy), ale tego raczej można się było spodziewać.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 21:31

Grubber pisze:nie pisałem maila z pytaniem czy wpłata doszła bo to raczej mało możliwe, że nie ale jeśli to nie będzie wielki kłopot to może napiszcie listę osób które prawidłowo dokonały wpłaty (ew. same numery pesel) i wtedy osoby mające wątpliwości czy wszystko zrobiły ok się skontaktują...;)
A nie lepiej wypisać tych kilka brakujących osób? (Tak jak było zrobione)
Myślisz, że ktoś będzie czytał 540 nazwisk, a tym bardziej PESELi? ;)


SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 22:32

laeti74 pisze:
Grubber pisze:nie pisałem maila z pytaniem czy wpłata doszła bo to raczej mało możliwe, że nie ale jeśli to nie będzie wielki kłopot to może napiszcie listę osób które prawidłowo dokonały wpłaty (ew. same numery pesel) i wtedy osoby mające wątpliwości czy wszystko zrobiły ok się skontaktują...;)
A nie lepiej wypisać tych kilka brakujących osób? (Tak jak było zrobione)
Myślisz, że ktoś będzie czytał 540 nazwisk, a tym bardziej PESELi? ;)
najprościej to chyba napisać maila z pytaniem jak ktoś ma wątpliwość... ;) niż zawracać komuś za przeproszeniem cztery litery i prosić o umieszczenie na forum danych osobowych bez zgody ludzi których dotyczą.


juventini2000

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 23:14

Marzy mi się zaśpiewać Sono un Ultras Bianconero. Damy radę całą trybuną? ;)


majak192

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 23:20

Witam, mam pytanie czy jest możliwość dołaczenia do jakiejs grupy jadacej na mecz z Katowic lub okolic, pociągiem busem samochodami obojętne jadę sam i byłbym zainteresowany dołączeniem sie do jakiejś grupy ze Śląska


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 09:22

SZAGI pisze:
laeti74 pisze:
Grubber pisze:nie pisałem maila z pytaniem czy wpłata doszła bo to raczej mało możliwe, że nie ale jeśli to nie będzie wielki kłopot to może napiszcie listę osób które prawidłowo dokonały wpłaty (ew. same numery pesel) i wtedy osoby mające wątpliwości czy wszystko zrobiły ok się skontaktują...;)
A nie lepiej wypisać tych kilka brakujących osób? (Tak jak było zrobione)
Myślisz, że ktoś będzie czytał 540 nazwisk, a tym bardziej PESELi? ;)
najprościej to chyba napisać maila z pytaniem jak ktoś ma wątpliwość... ;) niż zawracać komuś za przeproszeniem cztery litery i prosić o umieszczenie na forum danych osobowych bez zgody ludzi których dotyczą.
To powiedz mi skąd mam wziąć maila!!!!!!!!! Mogłam albo podać dane, albo olać te bilety i wpłaconą na nie kasę!!!

Nie doczytałam.
Sorry SZAGI :) Już chciałam Cię bić ;)
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2015, 09:43 przez laeti74, łącznie zmieniany 2 razy.


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 09:40

laeti74 pisze:
SZAGI pisze:
laeti74 pisze: A nie lepiej wypisać tych kilka brakujących osób? (Tak jak było zrobione)
Myślisz, że ktoś będzie czytał 540 nazwisk, a tym bardziej PESELi? ;)
najprościej to chyba napisać maila z pytaniem jak ktoś ma wątpliwość... ;) niż zawracać komuś za przeproszeniem cztery litery i prosić o umieszczenie na forum danych osobowych bez zgody ludzi których dotyczą.
To powiedz mi skąd mam wziąć maila!!!!!!!!! Mogłam albo podać dane, albo olać te bilety i wpłaconą na nie kasę!!!
Chyba niepotrzebnie się unosisz, bo SZAGI pisał raczej do Grubber'a. Do wykonywanej przez Ciebie pracy nikt nie ma zastrzeżeń, a na pewno nie ma podstaw by je mieć.


ODPOWIEDZ