Lechia - Juventus 2015 (DPL)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
psychoJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 6
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 22:35

Ja ze znajomymi kupiłem łącznie 13 biletów na sektor K, zaraz po rozpoczęciu dystrybucji. W ten sposób mniej biurokracji i siedzimy razem. Oczywiste było przecież, że sektor Juve będzie po 90 i po przeciwnej stronie do młyna Lechii :)


Twardsze przetrwają, wyginą te słabsze, tak było, jest i tak będzie zawsze...
Adas0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2015
Posty: 2
Rejestracja: 09 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 22:46

psychoJuve pisze:Ja ze znajomymi kupiłem łącznie 13 biletów na sektor K, zaraz po rozpoczęciu dystrybucji. W ten sposób mniej biurokracji i siedzimy razem. Oczywiste było przecież, że sektor Juve będzie po 90 i po przeciwnej stronie do młyna Lechii :)
EDIT

Zrobiłem podobnie. Z tym, że sektor "J". :) Też sporo osób kupiło już tam bilety z moich znajomych.

Sektor dla kibiców Juventusu i tak nie jest blokowany, więc bilety można spokojnie kupić samodzielnie
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2015, 22:51 przez Adas0, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 22:48

Do meczu daleko, ale trzeba będzie rzecz jasna powitać i pożegnać naszych na lotnisku. :wink:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 00:11

mrozzi pisze:Jak wygląda kwestia poszczególnych sektorów? Rozdzielamy na miejscu?

Podbijam pytanie!


1/ Jak chciałbym opłacić 3 miejsca obok siebie, to robić jeden przelew, tak? Nie wiem czy zmieszczę tyle danych w jednym tytule przelewu upchnąć.

2/ Ile tych miejsc macie zaklepanych? Nie bierzecie pod uwagę scenariusza, że pod koniec czerwca już się zgłosi za dużo chętnych?


kulek87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 44
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 10:13

proszę o kontakt osoby z okolic Bielska-Białej, Katowic zainteresowane wspólnym transportem


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 11:17

Wiatrak pisze:Poszlo ;)
:)
Raffikki87 pisze:Czy osoby niebędące w DRUGHI PL mogą też liczyć na bilet??
Tak, zapisy są otwarte również dla osób spoza Drughi.
piachu01 pisze:Aby ominąć zamieszania z dystrybucją biletów można samemu kupić bilet i spotkać się z wami? tzn być w grupie drughi?
Oczywiście. Spotkamy się na miejscu.
gawron pisze: Jak chciałbym opłacić 3 miejsca obok siebie, to robić jeden przelew, tak? Nie wiem czy zmieszczę tyle danych w jednym tytule przelewu upchnąć
Jeśli wszystkie dane nie zmieszczą się na jednym przelewie proszę o przesłanie maila z uzupełnieniem. (club@juvepoland.com)
gawron pisze: Ile tych miejsc macie zaklepanych? Nie bierzecie pod uwagę scenariusza, że pod koniec czerwca już się zgłosi za dużo chętnych?
Spokojnie, miejsc jest zarezerwowanych bardzo dużo :)


delkus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2013
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 11:26

piachu01 pisze:Aby ominąć zamieszania z dystrybucją biletów można samemu kupić bilet i spotkać się z wami? tzn być w grupie drughi?
Dołączam się do pytania.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 12:36

Takie pytanie techniczne co do biletów. Czy muszą być imienne? Kupiłem na ebilet.pl 2 bilety na sektor 9 i podczas kupna musiałem podać tylko Imię, Nazwisko, Telefon i e-maila, po czym dostałem je zaraz na pocztę do wydruku. Na obydwóch biletach więc jest to samo nazwisko. Rozumiem, że druga osoba nie musi się martwić o wejścia na stadion?


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 14:49

Kilka uwag:

1. Zmieniliśmy sektory na K i L, ponieważ między sektorami J i K znajduje się pleksi.
2. Bilety będą drukowane zgodnie z kolejnością wpłat. Jeśli ktoś chce mieć pewność, że będzie miał miejsce obok konkretnej osoby to proszę o wiadomość na pw.
3. Można wysłać jeden przelew na większą kwotę i wszystkie dane następnie podać e-mailowo na adres club@juvepoland.com.

gawron pisze:
mrozzi pisze:Jak wygląda kwestia poszczególnych sektorów? Rozdzielamy na miejscu?

Podbijam pytanie!


1/ Jak chciałbym opłacić 3 miejsca obok siebie, to robić jeden przelew, tak? Nie wiem czy zmieszczę tyle danych w jednym tytule przelewu upchnąć.

2/ Ile tych miejsc macie zaklepanych? Nie bierzecie pod uwagę scenariusza, że pod koniec czerwca już się zgłosi za dużo chętnych?
Jutro będziemy wiedzieć dokładnie które miejsca z konkretnych sektorów zostaną dla nas zarezerwowane. Bilety, które będziemy odbierać, będą miały przyznane już odgórnie miejsca w ramach zarezerwowane dla nas obszaru. Ale co to za różnica metr w jedną czy w drugą?


:roll:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 15:39

A jaka znizke dostalicie od organizatora na wieksza ilosc zamowien? Bo jaka jest roznica miedzy kupieniem sobie samemu w tych samych sektorach co macie porezerwowane a u was ? bo widze cena jest 90 zl tu i tu. Bez zlosliwosci. Bo cos przyrobic musicie :prochno:


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 15:49

Cabrini_idol pisze:A jaka znizke dostalicie od organizatora na wieksza ilosc zamowien? Bo jaka jest roznica miedzy kupieniem sobie samemu w tych samych sektorach co macie porezerwowane a u was ? bo widze cena jest 90 zl tu i tu. Bez zlosliwosci. Bo cos przyrobic musicie :prochno:
Nie musisz wszystkich oceniać swoją miarą. Stowarzyszenia nigdy nie było i nie będzie nakierowane na zysk od kibiców w ramach organizacji zlotów, wyjazdów czy biletów. Cena 90 zł została ustalona godzinę po oficjalnym potwierdzeniu meczu przez Juventus. Spróbujemy negocjować cenę, jeśli coś uda się załatwić w tym temacie wówczas wszystkie osoby, które do tej pory wpłaciły pieniądze, dostaną stosowne zwroty. Resztę komentarzy w podobnym tonie od osób, które nie zajmują się organizacją, proszę zachować dla siebie.


:roll:
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 16:00

Cabrini_idol pisze:A jaka znizke dostalicie od organizatora na wieksza ilosc zamowien? Bo jaka jest roznica miedzy kupieniem sobie samemu w tych samych sektorach co macie porezerwowane a u was ? bo widze cena jest 90 zl tu i tu. Bez zlosliwosci. Bo cos przyrobic musicie :prochno:
Szczerze to dokładamy do interesu. M.in. poprzez czas spędzony na organizacji. Chcemy aby osoby poczuły klimat oglądania meczu na stadionie w grupie osób, które wspólnie wspierają ten sam klub.
Uwierz mi, że będziemy mieli jeszcze więcej na głowie podczas dystrybucji tych biletów pod stadionem. Nie wszyscy przyjdą na czas itp.
Kończąc - nie "przyrabiamy" nic na biletach.




Do wszystkich. Jeśli chcesz zakupić bilet na własną rękę to kupuj - będziemy mieli mniej roboty http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24675


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 16:17

1. Jest szansa ze jak zamowie 2 bilety to beda obok siebie?czy mam se zamowic indywidualnie?
2. Ktos z podlaskiego wybiera sie na mecz?


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 16:24

Tyrael pisze:1. Jest szansa ze jak zamowie 2 bilety to beda obok siebie?czy mam se zamowic indywidualnie?
2. Ktos z podlaskiego wybiera sie na mecz?
1. Tak. Najlepiej zrobić jeden przelew na dwie osoby i wysłać e-maila z danymi na club@juvepoland.com. Dla pewności możesz do mnie wysłać pw z danymi.


:roll:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 16:40

I takiej odpowiedzi oczekiwalem, krotkiej i konkretnej, Dziekuje bardzo. Jutro bedzie przelew i PW z danymi. Pozdrawiam z fartem


ODPOWIEDZ