Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 13:43

Deba pisze:
gawron pisze:
Juve15 pisze:A wiadomo czy w pobliżu stadionu będą zorganizowane jakieś strefy kibica?
Podbijam pytanie.
Jeśli dobrze zrozumiałem to tak:
https://www.berlin.de/events/3794640-22 ... inale.html
Zrozumiałeś dobrze, ale szczerze mówiąc to raczej nie polecałbym tego miejsca i to z wielu powodów, no ale kogo tam interesuje cokolwiek o Berlinie :prochno:
kacek_ pisze:Zamiast skupić się na pracy to szukam hoteli w Berlinie. Praktycznie nic już nie ma w normalnych cenach.
Jeśli szukasz po hotelach to rzeczywiście może być niezwykle ciężko.

Są pensjonaty i pokoje do wynajmowania i to w przystępnej cenie 30-40 Euro/ nocka, ale część z nich nie ma nawet stron internetowych i trzeba być mną by znać i wiedzieć co gdzie i jak :wink:


TonySpontano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2015
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 13:56

Obrazek

Chciałbym założyć temat dla wszystkich sympatyków Juventusu, którzy chcą 6 czerwca 2015r. znaleźć się na strefie kibica w Berlinie.
Możliwy jest spot forumowiczów JuvePoland w tym dniu i wspólne oglądnie meczu !!

Jestem z Gdańska - byłem w Berlinie około 2 tygodnie temu. Po wczorajszym meczu od razu wpadłem na pomysł, by pojechać tam ponownie.
Wbrew pozorom koszty nie są duże. Zazwyczaj jeżdżę do Gorzowa Wlkp. do rodziny. Bywa, że jadą też moi znajomi, którzy mają nocleg w fajnym, niedrogim hotelu. Z Gorzowa do Kostrzyna jest bardzo niedaleko. Tam wystarczy pozostawić auto i kupić bilet dla grupy 5cio osobowej. Wówczas koszt takiego biletu wynosi ok. 20zł/osobę i obowiązuje on przez całą dobę na pociąg z Kostrzyna do Berlina i z powrotem, ale również na jazdę autobusami, pociągami i tramwajami w całym Berlinie !!
Opcja jest więc naprawdę niedroga.

Oczywiście każdy może dotrzeć na własną rękę do Berlina, ale samo spotkanie się na miejscu byłoby super.

Jedyne informacje jakie mam o strefie kibica na ten moment to te dwa linki:
http://www.berlin.de/tourismus/nachrich ... eague.html
http://www.berlin.de/events/3794640-222 ... inale.html[/img]


froston

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2012
Posty: 31
Rejestracja: 02 października 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 14:31

Przecież z trójmiasta, a dokładniej z Gdańska jeździ polskibus - koszt przejazdu to 69zł. Gorzej z powrotem bo nie ma już żadnych miejsc (powrót w niedziele). Też planuje wyjazd, ale czas wszystko zweryfikuje.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 14:39

einhard pisze:ja bym chciał się zapytać - bilety na finał - będzie szansa kupić ze strony Juve nie mając Member Card? Albo jakieś konkursy, sprzedaż otwarta czy cokolwiek? (nie mówię tu o tych biletach dostępnych w necie za 11tysi)
Ze strony Juve nie kupisz choćbyś nawet miał Member Card. Pytanie do tych, którzy kupowali już bilety od tych internetowych pośredników - są jakieś firmy na które lepiej uważać?


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:19

Zamierzam odwiedzić Berlin w tym terminie :) Macie może namiary na jakiś tani nocleg? Próbowałem przez booking.com, ale z wolnymi miejscami po przystępnej cenie jest problem.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:39

Zgłaszam gotowość, jeżeli chodzi o Kraków i okolice ;)

Jak do tej pory myślałem o PolskimBusie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:25

Vincitore pisze:Zgłaszam gotowość, jeżeli chodzi o Kraków i okolice ;)

Jak do tej pory myślałem o PolskimBusie.
Też o tym myślałem, ale gdyby była większa grupa i autobus... To byłoby coś :)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 17:50

Antek666 pisze:
kacek_ pisze:"]Zamiast skupić się na pracy to szukam hoteli w Berlinie. Praktycznie nic już nie ma w normalnych cenach.
Jeśli szukasz po hotelach to rzeczywiście może być niezwykle ciężko.

Są pensjonaty i pokoje do wynajmowania i to w przystępnej cenie 30-40 Euro/ nocka, ale część z nich nie ma nawet stron internetowych i trzeba być mną by znać i wiedzieć co gdzie i jak :wink:
Antku, może zbyt dużo nie udzielam się na JP ale obserwując to miejsce od 2007 roku zauważyłem, że jesteś Niemieckim Łącznikiem i nawet nie będę strugał cwaniaka, że wiem co i jak 8)

Ale jedno wiem: na bookingu nie ma już co szukać. Jak nic nie wpadnie mi w ręce/oko to trudno :)

Do Berlina pojadę nawet sam. Bo póki co na fejsie zgłosiła się masa nieznanych ludzi, którzy chcieliby się zabrać ze mną samochodem. Nie mam nic przeciwko - ale wszyscy chcą jechać dopiero w sobotę i od razu po meczu wracać...

...a ja chciałbym pojechać w piątek, napić się z innymi kibicami/forumowiczami piwka, zobaczyć trochę stolicy bo nie miałem nigdy okazji. A w sobotę, jak biały człowiek przeżyć te emocje, wypić wieczorem szampana i dopiero w niedzielę wracać. Do tego wszystkiego żona każe mi wręcz jechać. Jak tu ominąć takie wydarzenie? No jak? To będzie cudowny weekend :dance:


partner2b

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:00

Antek666 pisze:
Deba pisze:
gawron pisze: Podbijam pytanie.
Jeśli dobrze zrozumiałem to tak:
https://www.berlin.de/events/3794640-22 ... inale.html
Zrozumiałeś dobrze, ale szczerze mówiąc to raczej nie polecałbym tego miejsca i to z wielu powodów, no ale kogo tam interesuje cokolwiek o Berlinie :prochno:
mógłbyś rozwinąć? i ewentualnie jeśli nie strefa to zostają puby?


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:38

Ja się piszę na taki wyjazd z Poznania. Mogę ogarnąć w bardzo dobrej cenie busa 9-osobowego lub inne auta. Wszyscy zainteresowani proszę na priv.
Co do eventu pytanie brzmi czy strafa jest dobrym rozwiązaniem. Będzie masa ludzi to jest plus jednak telebim może być zbyt mały żeby coś zobaczyć z daleka. Pozostają jeszcze puby itp. Czekam na jakieś konkrety, musimy tam jechać! :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:59

gawron pisze: Ja z paroma osobami też byłbym chętny z Poznania jak coś.
Klik jak coś to jest spoko bezpośrednie połączenie pociągiem od nas z Poznania, tylko nie wiem jak z ceną.
kacek_ pisze: ...a ja chciałbym pojechać w piątek, napić się z innymi kibicami/forumowiczami piwka, zobaczyć trochę stolicy bo nie miałem nigdy okazji. A w sobotę, jak biały człowiek przeżyć te emocje, wypić wieczorem szampana i dopiero w niedzielę wracać.
Też mam taki plan, tylko z noclegiem jest cholernie ciężko, trzeba chyba coś kombinować na własną rękę, bo z hotelami ciężko..


#AllegriOut
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 19:19

Antek666 pisze:
Deba pisze:
gawron pisze: Podbijam pytanie.
Jeśli dobrze zrozumiałem to tak:
https://www.berlin.de/events/3794640-22 ... inale.html
Zrozumiałeś dobrze, ale szczerze mówiąc to raczej nie polecałbym tego miejsca i to z wielu powodów, no ale kogo tam interesuje cokolwiek o Berlinie :prochno:
Możesz rozwinąć czemu nie polecałbyś tego miejsca? Jeżeli nie ma opcji na dostanie się na mecz, to strefa kibica w Berlinie nasuwa się naturalnie jako chyba najlepsza alternatywa. Daleko to jest od stadionu? Jak Ty w takim razie planujesz sobie wieczór, skoro to jest dla Ciebie słaba opcja?


Dzięki Jarmel, ale już znalazłem tańsze i mniej bolesne dla studenckiej kieszeni opcje. :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 20:13

Andiamo a Berlino...jedziemy !


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 20:17

Deba pisze:
gawron pisze:
Juve15 pisze:A wiadomo czy w pobliżu stadionu będą zorganizowane jakieś strefy kibica?
Podbijam pytanie.
Jeśli dobrze zrozumiałem to tak:
https://www.berlin.de/events/3794640-22 ... inale.html
Strefa kibica owszem, ale nie ma mowy o żadnych telebimach niestety. Wjazd free.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 20:20

mrozzi pisze: Strefa kibica owszem, ale nie ma mowy o żadnych telebimach niestety. Wjazd free.
Ale słabo :/ A pod stadionem czy gdzieś będzie można obejrzeć? Spotkaliście się już z jakimiś informacjami?


#AllegriOut
ODPOWIEDZ