Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Mass1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 23 marca 2013

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:17

No to ja nie rozumiem, po co w takim razie ta cała strefa jak tam nic sie nie będzie działo???
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego UEFA tak postąpiła?? Czym to jest spowodowane i jaki jest tego cel? Przecież komplet biletów będzie to nie muszą robić takich zabiegów aby ludzie wybierali stadion, pomiędzy telebimem...

Niech mnie ktoś oświeci..
No bo teraz naprawdę się robi straszna lipa. Może wszyscy powinni jakąś petycje zrobić, czy coś? Może można by było coś wskórać za dużym poparciem kibiców????


FORZA JUVE!

Juve, Storia di un grande amore...
kamilos0610

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2010
Posty: 10
Rejestracja: 22 września 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:25

Marian. pisze:W takiej sytuacji potencjalny wyjazd traci na atrakcyjności i to bardzo. Przejadę kilkaset kilometrów, żęby obejrzeć mecz w barze w towarzystwie kilkudziesięciu osób? Troche bez sensu. Wyobrażałem to sobie inaczej - tłumy w strefie kibica oglądają mecz, przed ogromnym telebimem, to miałoby sens. Teraz coraz bardziej się zastanawiam, czy jest sens jechać.

W poprzednim sezonie kibice Realu zorganizowali sobie strefe kibica w Warszawie, było ich tam naprawdę sporo. Nie wiem czy nie byłaby to lepsza opcja.
A jak taka strefa w Wwie wyglądała? Czy mógłbyś przybliżyć nieco szczegółów?


kamilos0610

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2010
Posty: 10
Rejestracja: 22 września 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:28

piachu01 pisze:Najważniejsze pytanie: czy na pewno będzie strefa kibica z telebimami?
Nie będzie, zostało to poruszone w innym temacie.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:48

Antek666 pisze:
Juras_Senat pisze:A są może w samym berlinie kempingi? Albo pola namiotowe?
Jak jesteś czarnoskórym z Afryki, jakimś Syryjczykiem lub innym uchodźcą to może byś się wcisnął do kontenerów/domów dla uchodźców :-D
Ale na murzyna mi nie wyglądasz :P
Gdybyś nim był to mógłbyś z kolegami zająć szkołę i zostać w niej nawet na...2 lata, jak to zrobiła pewna ich grupa która ma nakaz opuszczenia kraju, ale jakoś nikt ich nie potrafi wywalić.... :roll:
To są te pola czy nie? :prochno:
Antek666 pisze: Ale o polu namiotowym też już myślałem :think: Tym bardziej, że w dość bliskich okolicach stadionu są ewentualne pola namiotowe/ miejsca na nie. Tylko tu pojawia się pytania do Was:
-czy 6 czerwca nie będzie Wam za zimno w namiotach?

Kilka lat temu jeszcze na Pomorzu Zachodnim spędziłem ponad dobę w namiocie nawet i w połowie maja, ale nocą cieplutko to nie było :wink:
Damy radę. ;)


Mass1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 23 marca 2013

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:55

To co proponujecie? Przecież nie może być opcji, że pojedziemy tyle osób pojedzie do Berlina na finał i go nie obejrzy!!!


FORZA JUVE!

Juve, Storia di un grande amore...
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 21:56

Będą Telebimy, UEFA nie musi wyrażać żadnej zgody czy aprobaty. Niezależne firmy czy organizatorzy na pewno zorganizują postawienie telebimów. Przyjedzie ogromna rzesza kibiców Juve i Barcy z całej Europy. Ktoś będzie chciał na tym zarobić, stawiając telebim, sprzedając alko i żarcie na świeżym powietrzu.


Jestem o tym przekonany. Zresztą sam wyjazd na takie wydarzenie i spędzenie go w towarzystwie tysiąca fanów Juve samo w sobie jest warte.

Opole będzie w Berlinie ;)



@Antek - sorko za tamtą noc i zdjęcie. :P


Obrazek
wolter03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2009
Posty: 7
Rejestracja: 23 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 22:04

Może Juvepoland by coś wskurała, póki czas i wsłać oficjalne pismo do Juventusu żeby udostępnili specjalną strefę w Berlinie dla kibiców JUVE, choć za nim oni się ogarną i odpowiedzą to już pewnie zostanie kilka dni do meczu :(
Szkoda bo to było by wielkie przeżycie, być tam z tysiącami osób, sympatykami Juventusu z różnych miejsc Europy...
Tak jak już koledzy wcześniej pisali, trochę lipnie jechać kilkaset kilosów, żeby obejrzeć mecz w barze... To samo można zrobić w Polsce :(


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 23:31

Mass1 pisze:No to ja nie rozumiem, po co w takim razie ta cała strefa jak tam nic sie nie będzie działo???
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego UEFA tak postąpiła?? Czym to jest spowodowane i jaki jest tego cel? Przecież komplet biletów będzie to nie muszą robić takich zabiegów aby ludzie wybierali stadion, pomiędzy telebimem...

Niech mnie ktoś oświeci..
No bo teraz naprawdę się robi straszna lipa. Może wszyscy powinni jakąś petycje zrobić, czy coś? Może można by było coś wskórać za dużym poparciem kibiców????
Coś się tam będzie działo, poza tym pamiętajcie o tym o czym mówiłem na początku tematu(i czego jeszcze nie uzasadniłem dokładnie, zrobię to na dniach) że oglądanie pod Bramą w przypadku telebimu nawet i dużego ma swoje wady.
Co nie zmienia postaci rzeczy, że Uefa ładnie dyma nawet i Berlin :bravo: :angry: Miasto też zasługuje na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jeśli naprawdę nie mają telebimów w planach, im to się zbiera od dluższego czasu zresztą...

Co do tego całego "Champions Festival" pod Bramą to jeszcze miesiąc temu stało nawet i to pod dużym znakiem zapytania bo policja, straż, inne służby odrzuciły projekty wykonawcy zleconego przez Uefę. Z powodów bezpieczeństwa ich koncept nie spełniał wymogów i np drogi ewakuacyjne były źle zaplanowane, ten jakiś mały(2tys) stadion planowali zbyt blisko ambasady Francji i ambasady USA. Dopiero za drugim podejściem im to zaakceptowali po odpowiednich zmianach.

Co można z tym fantem zrobić? Jest wiele wyjść, gdy w przypadku braku jakichkolwiek telebimów i gdziekolwiek w mieście to chyba będziemy musieli zawalczyć jak piłkarze Juve o ten Finał. Jak mówisz "petycje" to też jakiś pomysł, ale są i inne chyba nawet i lepsze.

Ale poczekajcie jeszcze kilka dni, pewne doświadczenie z pisaniem do służb, urzędów miasta itp mam jak i dobrych znajomych to dowiem się czy może planują gdzie indziej w mieście jakieś "Public Viewing".
Stay Tuned....and Keep Calm :wink:
Juras_Senat pisze:
Antek666 pisze:
Juras_Senat pisze:A są może w samym berlinie kempingi? Albo pola namiotowe?
To są te pola czy nie? :prochno:
Antek666 pisze: Ale o polu namiotowym też już myślałem :think: Tym bardziej, że w dość bliskich okolicach stadionu są ewentualne pola namiotowe/ miejsca na nie. Tylko tu pojawia się pytania do Was:
-czy 6 czerwca nie będzie Wam za zimno w namiotach?
Damy radę. ;)
Choć napisałem 2 czy 3 linijki(które wyciąłem teraz by nie zaśmiecać, a piszę następną :prochno: ) nie odpowiadające na pytania, to jednak trochę już odpowiedziałem :P
Pola są, jak stoi u góry-nawet sporo nie aż tak daleko od samego stadionu. Fan Juve zawsze da radę :ok: Jak jesteście zdecydowani to ewentualnie podaj przewidywaną liczbę osób i namiotów to coś poszukam w weekend.
wolter03 pisze:Może Juvepoland by coś wskurała, póki czas i wsłać oficjalne pismo do Juventusu żeby udostępnili specjalną strefę w Berlinie dla kibiców JUVE, choć za nim oni się ogarną i odpowiedzą to już pewnie zostanie kilka dni do meczu :(
Szkoda bo to było by wielkie przeżycie, być tam z tysiącami osób, sympatykami Juventusu z różnych miejsc Europy...
Tak jak już koledzy wcześniej pisali, trochę lipnie jechać kilkaset kilosów, żeby obejrzeć mecz w barze... To samo można zrobić w Polsce :(
Między innymi by rozwiązywać takie problemy i sytuację i grać wspólnie, być jedną drużyną, już dziś popołudniu zgłosiłem się do współpracy z redakcją, bo razem mamy siłę :ok: No a poza tym...współpraca z ludźmi którzy odpowiadają min. za tak świetną stronę, liczne wydane książki itp byłaby dla mnie fajną sprawą :wink:
Cabrini_idol pisze:Będą Telebimy, UEFA nie musi wyrażać żadnej zgody czy aprobaty. Niezależne firmy czy organizatorzy na pewno zorganizują postawienie telebimów. Przyjedzie ogromna rzesza kibiców Juve i Barcy z całej Europy. Ktoś będzie chciał na tym zarobić, stawiając telebim, sprzedając alko i żarcie na świeżym powietrzu.

Jestem o tym przekonany. Zresztą sam wyjazd na takie wydarzenie i spędzenie go w towarzystwie tysiąca fanów Juve samo w sobie jest warte.

Opole będzie w Berlinie ;)

@Antek - sorko za tamtą noc i zdjęcie. :P
NIestety ale moim zdaniem to zależy to od tego co miasto podpisało z Uefą, a uwierz mi, że często władze Berlina działają minimum nierozsądnie czy nawet irracjonalnie. Mogli podpisać, że Uefa nie chce nigdzie wielkich telebimów i jedynie restauracje, knajpy mogą to puszczać dla publiki. Ale to jedynie moja hipoteza w tej chwili, bo cała ta sprawa mi jakoś śmierdzi... :/
Kwestie które opisujesz z telebimem i interesm, sponsorami itp itd są mi też jasne. Ale na takie rzeczy potrzeba zgody, takie coś trzeba zaplanować najpierw, ogarnąć przede wszystkim bezpieczeństwo itp itd. Aż tak proste to nie jest. Ale nie jest to niewykonalne.... BVB ogarnęła w 2 i pół tygodnia takie wydarzenie! (pisałem już chyba u góry...chyba).

Dzięki i spoko z tamtym zdjęciem, fajne było ale jak zobaczyłem, że popsułeś nim stronę to edytowałem posta i nie zapisałem jego treści choć byłem pewny, że zapisałem. Więć jak sam widzisz jestem współwinny, poza tym co to była za noc... :D

Tysiąca fanów Juve? To liczysz tylko tych polskich :P Fanów Juve w całym Berlinie będzie pewnie minimum 40 tysięcy, 20-25tys. wejdzie na stadionie i minimum 20 tys. poza. No i tu mieszka też sporo Włochów kibicujących Juve, dwóch z takich poznałem w środową noc :wink:

Ale spokojnie. Ogólnie to nie panikujcie, na 49 godzin po meczu jest niestety jeszcze sporo niejasności i potrzeba czasu by pewne sprawy wyjaśnić. Ale z wyjazdu to się nie wycofujcie, bo...będziecie żałować :wink:

Pamiętajcie ciągle, że fakt braku telebimów przy Bramie na stypie Uefy nie oznacza np ich braku gdzieś niedaleko stadionu. Ale jest kompletna cisza i nigdzie nie ma informacji o czymś takim. Czekać, cierpliwie czekać....

Jeszcze kilka istotnych i ważnych linijek:
Z tego co już wczoraj czytałem, poza okolicami Bramy mają być "dostępne dla Uefa" dwa duże place w mieście "przeznaczone dla fanów obu drużyn". Te miejsca poza okolicą Bramy Brandenburskiej zostaną oddane do dyspozycji UEFA. Co tam będzie? Nie mam pojęcia, nic nie znalazłem i nigdzie nie napisali nic więcej poza powyższym stwierdzeniem. Ale szczerze wątpie by tam miały być telebimy ze względu na specyfikę szczególnie jednego z tych miejsc oraz przez fakt, że też będzie to coś od UEFA, ale może...


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 10:13

Mój kolega jest kibicem Barcelony i z ich strony organizowane są busy z całej Polski. Mówił że koszt to ok 250 złoty z ubezpieczeniem i chyba jest to wyjazd w dniu meczu i powrót zaraz po , nie dopytywałem się o szczegóły.
Co do mnie będę zaledwie 260 kilometrów od Berlina i raczej nie będzie opcji dojechać, chyba że ktoś z pracy miał by samochód ale raczej bardzo wątpliwe, pozostanie oglądanie w TV. Obyście doświadczyli takiej atmosfery jak w strefach kibica na Euro 2012. ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 12:33

Finału LM z udziałem Juve tak blisko granicy Polski nie uświadczymy przez kolejne x lat, dlatego poważnie myślałem, żeby pod kogoś się podpiąć i jednak jakoś się do tego Berlina pofatygować, doświadczyć tej atmosfery nieopodal stadionu a przede wszystkim zobaczyć mecz w strefie kibica, na wielkim telebimie, mając wokół siebie tysiące fanów w tym ziomów z JP. Natomiast jak czytam, że w fanzonie nie będzie możliwości oglądania meczu to pierwsze podstawowe pytanie: na cholerę taka strefa? Wszyscy wpadną z bumboxami i będą nasłuchiwać niemieckiego ajne cwajne drajne das yst optimal? Litości.. nie widzę większego sensu dymania przez całą Polskę tylko po to, żeby upodlić się w jednym z berlińskich pubów.

Natomiast jeśli jakimś cudem okazałoby się, że dałoby radę zorganizować strefę z możliwością obejrzenia meczu np w Warszawie lub Krakowie (wzorem poprzedniego roku, o czym pisał marian) to prawdopodobnie wybrałbym się do niej choćby na piechotę :)


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 13:20

Pumex jestem identycznego zdania :ok: tylko czy ktos chcialby sie podjac organizacji takiego czegos, w ktoryms z polskich miast.
Chociaz ciagle mi sie nie chce wierzyc, ze takie miasto jak Berlin nie ogarnie czegos dla kibicow, ktorzy przyjada z calej Europy. Przeciez to bylby dla nich ogromny zarobek, nie wiem jakie argumenty stoja za tym zeby nie postawic kilku telebimow.


#AllegriOut
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 00:20

@pumex, @jarmel kurde, a byliście na mojej liście "Hall of Fame" ludzi których chętnie bym spotkał choć na chwilę :lol: Ale może się Wam jeszcze odwidzi... :)
jarmel pisze:Chociaz ciagle mi sie nie chce wierzyc, ze takie miasto jak Berlin nie ogarnie czegos dla kibicow, ktorzy przyjada z calej Europy. Przeciez to bylby dla nich ogromny zarobek, nie wiem jakie argumenty stoja za tym zeby nie postawic kilku telebimow.
Wszystko wygląda na to, że za tym by nie poustawiać telebimów stoi jeden jedyny argument. Ale cholernie duży i potężny. 4 litery...UEFA.

Kolejne informacje odnośnie Public Viewing wyglądają następująco:

Już w kwietniu, gdy UEFA miała jeszcze duże problemy z organizacją tego ich "Champions Festival" przy Brandenburger Tor pisano już w berlińskich kręgach min.
Transmisja finału tam nie jest już więcej brana pod uwagę, ponieważ UEFA sobie tego nie życzy. Public Viewing też nie będzie, tutaj również Uefa przeforsowała swoje wytyczne
Nie jest to jedyne źródło do jakiego dotarłem, warto brać pod uwagę, że w drugim zdaniu tyczy się to nie tylko okolic Bramy ale...ogólnie.

Kilka artykułów, poniższe fakty z przeszłości, totalna cisza w sprawie jakiejkolwiek transmisji na telebimach dla mas, obecnie dostępne informacje o wspomnianych dwóch punktach dla fanów obu drużyn, oraz dobry znajomy Herthaner-redaktor jednego z berlińskich dzienników... To wszystko naprawdę wskazuje na....KOMPLETNY BRAK TELEBIMÓW/ PUBLIC VIEWING W BERLINIE.

Dla własnego dobra napiszę, że to są informacje na teraz, jak przypadkiem coś się zmieni to nie miejcie pretensji i żalów do mnie :stop:

Ale... naprawdę niewiele wskazuje na zmianę tej sytuacji :angry: Zaś we wspomniany "przypadek" nie wierzę.

Sprawa wygląda tak, że jak nie zawalczymy wszyscy(włącznie z fanami Barcelony najlepiej) by zmienić tę sytuację to sama ona się nie zmieni.

Ktoś w ogóle raczył poinformować tifosich Juve, że przy Bramie na pewno nie będzie telebimów? O czym pisałem z 100% potwierdzeniem tego już wczoraj z rana. O poinformowanie socios Barcy nawet nie pytam :roll:

Jestem jeszcze w fazie dalszych, głębszych researchów odnośnie finałów z przeszłości ale sprawdzone informacje z roku 2013(finał w Londynie) mówią, że gdy dwójka finalistów byłą już znana to
-wpierw okazało się, że nie kto inny jak UEFA swoimi regulacjami prawnymi odnośnie "Public Viewing Champions League Finale" ZABRONIŁA ORGANIZOWAĆ TAKIE IMPREZY W DORTMUNDZIE, BA W CAŁYCH NIEMCZECH.
-wspomniane regulacje prawne mówiły min. "Nie można transmitować meczu dla powyżej 500 osób, nie można mieć żadnych sponsorów ani reklam, bo jedyne prawa do takich rzeczy mają sponsorzy UEFY."
-fani BVB zrobili taki szum i taką jazdę, w co włączyli się i władze Dortmundu jak i władze klubu, że w ciągu kilku dni zasrana UEFA zezwoliła na takie Transmisje dla tysięcy ludzi. Mało tego, nawet w nich trochę pomogła

Można? Można. Ale nie wiem czy to będzie aż tak łatwe jeśli chodzi o miasto gospodarzy, ale widzę sporo możliwości jak i pewne zalety, że to akurat Berlin.

Mieszkańcy Berlina ogólnie są średnio zadowoleni z wydatków miasta na te imprezy, wkurzą się jeszcze bardziej gdy dojdą do nich ostatnio opublikowane kwoty kosztów miasta dwóch finałów UCL....5,2 mln Euro! Tyle ma kosztować ten cały finałowy cyrk miasto, z podatków oczywiście, w tym i moich...

Gdyby się dowiedzieli, że miasto wypięło tyłek dla Uefy i przystało na ich wytyczne odnośnie braku telebimów co wiąże się z mniejszymi ilościami kibiców i to tysiącami to wkurzyliby się jeszcze bardziej. Tego jestem pewien. Oni głupi nie są i to o czym pisze @jarmel powyżej potrafią sami pojąć. Ponadto poza stratami ze sprzedaży czegokolwiek na mieście również i państwowe spółki w tym Deutsche Bahn stracą. Dojścia do mediów jakieś tam mam itp itd .... ale trzeba najpierw rozpętać piekło w sieci :twisted:

Wina Uefy jest w tym wszystkim niepodważalna, dlatego głównie ich trzeba TERAZ ZAATAKOWAĆ. Jednakże zanim zaczniemu używać tagów "FuckUefa" itp itd to może wpierw:
-ludzie znający włoski/hiszpański/angielski informują o aktualnym stanie, czyli pewnym braku telebimów na "Champions Festival", pozajmowanych knajpach(jest ich nawet za mało na tyle ludu) i braku informacji o innych telebimach/transmisji dla mas. Poinformować trzeba oczywiście naszych Tifosich, ale i fanów rywala też.
-kto dobrze nawija po angielsku czy coś niech spamuje w mediach społecznościowych na stronach Uefy, a może nawet i na stronach sponsorów np Gazpromu, Heinekena czy Nissana. Może wpierw jeszcze z kulturą np "Wiem, że nie będzie transmisji na "Champions Festival", ale czy będzie gdzieś indziej? Co dokładnie będzie zaoferowane fanom na Alexanderplatz i Breitschaiedplatz? Chcemy Public Viewing dla tysięcy fanów, w dwóch wymienionych miejscach to będzie niemożliwe"
-ktoś ogarnięty mógłby założyć jakąś stronę na Facebooku typu "We Want Public Viewing for Champions League Finale in Berlin" czy coś

Sobotnia noc, 00:16, piszę ostatnie zdania tego posta bo dół już gotowy, czuję się już trochę zmęczony tym Finałem choć to dopiero trzeci dzień. Jak Wam naprawdę zależy to ruszcie dupy i powalczcie o powyższe :ok:

Inna prośba do Was: Ktoś pisał chyba tu, że w Londynie nie było Public Viewing, prawda to? Sprawdzi ktoś i poszuka? Jeśli tak to dlaczego? Jak zareagowali fani obu finałowych drużyn? Na pewno nie było nigdzie większych grup fanów z dostępem do telebimów?

O finale w Lizbonie z zeszłego roku wiem tyle, że też miasto udostępniło dla Uefy dwa miejsca dla kibiców obu drużyn i tam była transmisja
o czym pisała sama (sr)uefa:http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... 10284.html , natomiast w Lizbonie również nie było transmisji live z finału na tym całym "Champions Festival", o czym też tam jest.
Jednakże dziś za dnia dotarłem do większej ilości informacji o przewidzianych atrakcjach w wyznaczonych berlińskich punktach i nigdzie nie ma mowy o jakimkolwiek Public Viewing :/ Już nie mówiąc o tym, że wybór miejsc jest co najmniej dziwny i szczerze mówiąć kompletnie nie pasuje pod wielką transmisję i większe masy fanów...


JuventinoX

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 14:14

Witajcie wszyscy!
Antek666 pisze:Jak Wam naprawdę zależy to ruszcie dupy i powalczcie o powyższe :ok:
Dobrze, piszesz. Trzeba coś zacząć działać, bo jest jeszcze trochę czasu do finału.
Ostatnio zmieniony 21 września 2015, 11:37 przez JuventinoX, łącznie zmieniany 1 raz.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 18:40

Antek666 pisze:Choć napisałem 2 czy 3 linijki(które wyciąłem teraz by nie zaśmiecać, a piszę następną :prochno: ) nie odpowiadające na pytania, to jednak trochę już odpowiedziałem :P
Pola są, jak stoi u góry-nawet sporo nie aż tak daleko od samego stadionu. Fan Juve zawsze da radę :ok: Jak jesteście zdecydowani to ewentualnie podaj przewidywaną liczbę osób i namiotów to coś poszukam w weekend.
6-7 osób najprawdopodobniej w 2 namiotach. Z góry dzięki. ;)

Jeśli chodzi o samo oglądanie meczu w Berlinie, to powoli również się zniechęcam do opcji z pubem. Chyba, że ogarniemy to jakiej słusznej liczbie osób. :think:


ciucia1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:00

Witam jestem z jarosławia i mam pytanie czy ktoś z podkarpacia wybiera się na mecz do berlina do strefy kibica i czym planuje podróż. Jeśli ktoś się wybiera i ma jakiś pomysł to proszę o kontakt na PW lub na gg na nr 9283935 z góry dzięki. Mogę też z warszawy jechać jak jest jakaś ogarnięta grupa która jedzie w większym gronie, bardzo proszę o kontakt


ODPOWIEDZ