Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 18:17

Wyjazd w dechę, gra dobra, tylko wynik trochę chuiowy :). Atmosfera w Route 66 świetna, ale te szmaty (czytaj kelnerki) przesadziły z darciem ryja o zapłatę na 3 minuty przed końcem meczu. Strasznie mnie to poirytowało, ale na szczęście następne finały Ligi Mistrzów już nie u Fryców :).

Swoją drogą Berliner Pilsener, Klaus, Heinrich, wypieprzanie piłki kibicom Barcelony, murzyn bez nogi na wózku i jego stado, jak i wkurzanie "marocchino" handlarza dragów z deka poprawiło humor :D.

Faktycznie też kibice Barcy tacy zblazowani byli jakby naprawdę myśleli już o tym, jak będą wyglądać i jak będą się czuć o 5 rano bez spania. Jakbyśmy wygrali finał to na Alexanderplatz pocałowałbym Klasua, darł ryja do zdarcia ostatniej struny głosowej, wypił wodę z tej uwalonej fontanny i Bóg jeden wie co jeszcze :rotfl:

No trudno. Trzeba czekać rok i udać się do Mediolanu :P. Pozdro dla ekipy!


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 22:16

Wujekk pisze: PS. jak ktoś z ekipy Route 66 komu jeszcze nie wysłałem chce foty i filmy to niech uderza na priv
Dzięki wielkie Przyjacielu! :ok:

Ta panna z Route 66 jest mi coś jeszcze winna za tę moją pomoc. :smile: Pupa jak orzech! :D


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 13:42

Greger pisze:(..). Jakbyśmy wygrali finał to na Alexanderplatz pocałowałbym Klasua(..)
bez kitu, pamiętam tą mordę do teraz.
mrozzi pisze:[
Ta panna z Route 66 jest mi coś jeszcze winna za tę moją pomoc. :smile: Pupa jak orzech! :D
to też :smile:


Słuchajcie, nie pamiętam waszych wszystkich ksywek tu, na JP ;) Kto jeszcze chce parę zdjęć ode mnie niech podbija na PW ;)


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 13:49

Tom_my pisze:
Greger pisze:(..). Jakbyśmy wygrali finał to na Alexanderplatz pocałowałbym Klasua(..)
bez kitu, pamiętam tą mordę do teraz.
Obrazek
Wstydniś :prochno:


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 17:23

gawron pisze:
Tom_my pisze:
Greger pisze:(..). Jakbyśmy wygrali finał to na Alexanderplatz pocałowałbym Klasua(..)
bez kitu, pamiętam tą mordę do teraz.
Obrazek
Wstydniś :prochno:
:rotfl: Klaus rozwalał system


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 17:27

gawron pisze: Obrazek
To chyba jeszcze przed zaręczynami. :rotfl: Dlaczego nikt nie uwiecznił starszej pani z RPA, która do mnie podeszła i chciała porozmawiać o swojej sytuacji? :smile: Bałem się jej, bo na szamankę wyglądała. :smile:


ODPOWIEDZ