Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 16:59

W radio Zet mówią, że w Warszawie będzie strefa kibica na Ligę Europy z telebimem!!!
To ja czegoś tu nie rozumiem. UEFA na Ligę Mistrzów się nie zgadza a na Ligę Europy tak?
I niech nikt nie mówi, że LE to biedniejsza siostra LM i może Uefa ma to w pupie, bo przypomnę, żę bardzo promują te rozgrywki m.in przez to, że zwycięzca zagra w fazie grupowej LM.
Czyli co jest podział na kibiców lepszych i gorszych?
Sevilli i Dnipro kibice mogą przyjechać do Warszawy i obejrzeć a my i Barca nie?
SkAANDALLLLLLLLLLLL pani PLatini


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 17:12

juventini22 pisze:W radio Zet mówią, że w Warszawie będzie strefa kibica na Ligę Europy z telebimem!!!
Wiedziałem, że tak będzie. Niech się ten super Berlin uczy od Warszawy.


#AllegriOut
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 17:18

Jeszcze słówko odnośnie tych sławetnych zielonych plakietek, które należy posiadać, jeśli chce się przyjechać do Berlina samochodem. Zawsze ryzykowałem, a bywałem tam dziesiątki razy i póki co jakoś mi się ten system udawało obejść. :smile: Większym, zdecydowanie większym problemem jest kwestia odstawienia auta, bo znalezienie miejsca parkingowego w weekend to już spore wyzwanie, a co dopiero przy takim obłożeniu i dużej imprezie.

Szukanie pubu na miejscu, na własną rękę i bez rezerwacji praktycznie nie ma sensu bez wcześniejszego dogadania się z którąś z grup kibicowskich. Pamiętajcie, że z podobnym zamiarem do stolicy Niemiec wyruszą tysiące innych kibiców, którzy być może przybędą już w czwartek/piątek i będą mieć więcej czasu na obadanie sytuacji na miejscu.

Kto wie, czy zorganizowanie wspólnego oglądania gdzieś w Polsce nie byłoby bardziej korzystne. Wówczas klimat stworzylibyśmy sobie sami, a warunki oglądania dużo lepsze, o cenach nie wspominając (jeśli ktoś był kiedyś na jakiejś dużej imprezie w Niemczech wie doskonale, że za browar, choć dobry, płaci się krocie - pozdro dla Oktoberfest).


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 19:00

Ostatnio na fejsie byli pokazani kibice Juve z Albani. OGLADALI mecz z madrytem.Nie mozna tego u nas ogarnac? Wynajac sale projektor, zrobic bilety po 15_20 zl i pewnie z 500 osob by bylo


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 19:45

W Multikinie można obejrzeć finał na dużym ekranie - nie trzeba nic samemu organizować.


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 21:11

Niezłe jaja. Telebim w Wawie a w Berlinie posucha. Czyli spełniły się obietnice, że za 20-25 lat dogonimy a nawet wyprzedzimy gospodarczo zachód :smile:

Byłem mega napalony na Berlin. Nawet dalej jestem. Ale sprawa komplikuje się co raz bardziej. Na przejazd autem chętnych nie znalazłem. Opcja z busem też raczej odpada (swoją drogą widzieliście jak mega zorganizowani na wyjazd są kibice Barcy? Autokary w kilku wariantach, gadżety dla wszystkich podróżujących. Duży szacun).

W domu oglądać meczu nie będę. Ale na dzień dzisiejszy co raz bardziej skłaniam się na zwyczajne wyjście do knajpy albo te Multikino.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 21:26

Skibil pisze:W Multikinie można obejrzeć finał na dużym ekranie - nie trzeba nic samemu organizować.
chyba żartujesz :prochno:


Obrazek
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 21:48

To moze cos my tez ogarniemy a nie kazdy sobie rzepke skrobie. W multikinie bedzie duzo przypadkowych osob i dzieci barcelony


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 22:30

juventini22 pisze:To moze cos my tez ogarniemy a nie kazdy sobie rzepke skrobie. W multikinie bedzie duzo przypadkowych osob i dzieci barcelony
Mnie ta opcja też nie interesuje. Siedzisz w miejscu i patrzysz. :lol: My musimy mieć zaplecze w postaci baru, zagrychy itd. i trzeba mieć miejsce, by się cieszyć po bramkach Juve. :D


osk4r91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lipca 2010
Posty: 6
Rejestracja: 20 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 12:12

Też byłem zajarany wyjazdem i to strasznie, ale przez ten prawdopodobny brak telebimów już ludzie się wykruszają i powoli nie ma z mim wyruszyć ( co nie dziwne bo jechać w ciemno to lipa)

I powoli też skłaniam się, żeby obejrzeć mecz razem z Wami , kibicami Juve gdzieś w Polsce. Zorganizowac sale, projektor czy nawet umówić się w jakimś dużym barze. Jakby zebrało się w porywach z 300 osób to i tak byłoby mega klimatycznie.

Co wy na to, damy radę ?
Osobiście proponowałbym Kraków :) ( nie jestem stamtąd i mam jakieś 200 km , ale po meczu w Krakowie na pewno byłoby gdzie świętować :) a Wawka jest oklepana :P )


ciucia1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 12:31

Witam:) szukam fanów juve z Jarosławia i okolic na wspólne oglądanie finału LM bo widzę że chyba wyjazd do Berlina nie wypali bo UEFA w kilki leci. Nie mam zamiaru oglądać meczu w domu, mam już kilku kumpli ale czym więcej osób tym lepiej się ogląda. Jest dwa możliwe miejsca do oglądania meczu bar corleona lub pub piwnica w jarosławiu. Pisać na PW lub gg nr 9283935


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 15:24

Ludziska, moze ktos polecić jakiś parking na peryferiach Berlina, żeby blisko do metra było, nei chcę sie tam ladować autem do centrum


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 18:07

Tak jak większość osób tutaj byłem ostro zajawiony opcją spędzenia finału w Berlinie (właściwie bilety na polskibus z krk juz zdarzyłem nabyciem), i tak jak większość byłem zdziwiony gdy dowiedziałem się, że w głównej strefie telebimu nie będzie. Opcja z knajpami wg mnie jest ryzykowna - Berlin to nie Kraków, tu nie ma knajpy na knajpie, a do finału nie zostało dużo czasu - z miejscem może być problem. Dlatego chciałbym poruszyć dwie kwestie:

1. Wiem, że sporo osób tutaj śledzi zagraniczne fora Juventini. Jak tam zapatrują się na tą sytuację? Domyślam się, że nie jesteśmy jedynym narodem, który czuje się wydymany.

2. Moja propozycja...twitter. Uważam, że lajkowanie jakichś profili na facebooku nie ma sensu, bo trafia to jedynie do naszych znajomych, których w wiekszosci to nie interesuje. Społeczność Juvepoland nie jest anonimowa (m.in. dzięki przekładom biografii).
Wydaje mi się, że redaktorzy w imieniu całej naszej społeczności mogliby wystosować list - odrobinę prośba o lekki lobbing w uefie, a przede wszystkim wytłumaczenie powodów uefy i oficjalna informacja dotycząca poszczególnych stref klubowych (bo z tego co zrozumiałem, tam jeszcze do konca nie wiadomo jak wygląda sytuacja z telebimami). Główne argumenty? Telebim w Warszawie i rok temu w Lizbonie, zabijanie duchu kibicowskiego itd. Kto adresatem? Zbigniew Boniek. Tak, wiem, Boniek jest tfu, ale nikt nie zaprzeczy, że facet ma ogromne wpływy a przede wszystkim jest na prawdę łatwo dostępny na twitterze i często wchodzi w polemikę nawet z "szarakami". A gdyby Rudy się nie odzywał można akcję podlinkować dziennikarzom, którzy mają do niego dostęp i również lubią wchodzić w interakcję z czytalnikami - mam tu na myśli Krzysztofa Stanowskiego, Michała Pola i Mateusza Święcickiego (ten jest też fanem Juve). Na prawdę wydaje mi się, że powinniśmy zrobic wszystko co w naszej mocy, żeby nie tracić tak wspaniałej okazji jak finał z udziałem Juventusu tuż pod naszymi nosami.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 14:49

Na stronie berlin.de pojawiła się lista miejscówek z tzw. Public Viewing. Czy ktoś byłby w stanie coś konkretnie polecić? Rozumiem, że w większości są to po prostu jakieś puby, ale bardziej interesuje mnie, które miejsca to te "Open-Air-Locations", które też na wstępie zostały wymienione.

http://www.berlin.de/tickets/suche/deta ... id=1112973


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
juventini2000

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 21:27

Jestem bardzo za finałem w Berlinie ale pomysł z polskim pubem jest również dobry ;) chętnie dołączę. Info na priv poproszę ;)


ODPOWIEDZ