Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 01:30

Witajcie.

Pozwoliłem sobie na przypomnienie pewnej zabawy, którą przed laty żyło całe forum. Forumowicz od A do Z, czyli alfabety JuvePoland.

Zasady są proste.
1. Zgłaszacie swoje kandydatury w tym temacie (nie ma możliwości zgłaszania innych osób).
2. Gdy zgłosi się 4 kandydatów tworzymy ankietę, rozpoczyna się walka o głosy (prawie wszystkie chwyty dozwolone). Ankieta trwać będzie tydzień, potem nastąpi podsumowanie. Poza głosowaniem na swojego kandydata mile widziany także komentarz opisujący motywy wyboru.
3. Zwycięzca ma czas do 3 tygodni, aby opublikować swój alfabet w specjalnie przygotowanym do tego celu temacie.
4. Użytkownicy, którzy zajęli miejsce 2 i 3 w ankiecie automatycznie przechodzą do kolejnej ankiety. Osoba, która zajęła 4 miejsce przechodzi do kolejnego głosowania pod warunkiem, że liczba głosów, jakie otrzymała, równa jest co najmniej 80% liczby głosów, jakie otrzymał użytkownik, który zajął 3 miejsce*.

Czym w zasadzie są te alfabety i po co to komu?
Zabawą. Do każdej (lub prawie każdej) litery alfabetu dopisujemy skojarzenie i rozszerzamy myśl, np. "Alkohol. To moje całe życie. Pije od rana do rana.", "Bożena. Moja najlepsza koleżanka. Gdy poprosiłem ją o papierosa rzuciła we mnie młotkiem i wybiła mi z głowy palenie. Lubię spędzać z nią czas, bo ma dziwne podejście do życia." Wymagane jest co najmniej kilka zdań rozwinięcia.
Zobaczcie jak wyglądają przykładowe alfabety publikowane w 2004 i 2009 roku:
Forumowicz od A do Z - wypowiedzi vol.2
Forumowicz od A do Z - wypowiedzi vol.1
Jeśli ktoś się zgłosi, a swojego alfabetu nie napisze trafi na czarną listę, czyli ogólnie będzie potępiony na wieki. Mam mieszane uczucia co do osób, które są na czarnej liście przy okazji 2 edycji zabawy, ale to przemyślimy wspólnie.

Zachęcam do zabawy i tych, którzy swoje już napisali (mają ochotę spojrzeć na siebie z perspektywy czasu) i tych, dla których to będzie zupełnie nowe doświadczenie. Można wyrazić siebie, dać się poznać z nieco innej strony. Mój alfabet miał wpływ na moje życie (zupełnie poważnie). Jeśli się zabawa rozkręci i czytając tyłkiem wygram ankietę to coś szerzej może opowiem.

Moderatorów proszę o współpracę. Na wstępie o przyklejenie tematu. Gdyby ktoś chciał pomóc mi ogarniać temat to zapraszam na pw.

Z poważaniem,
szczypek.

*zaczerpnięte z regulaminu opracowanego przez Diego [M.] i mnowomiejskiego [mnowo].
W razie pytań/wątpliwości pw albo tu w temacie.


----------

JEST JUŻ PIERWSZY ALFABET. Można przeczytać go w TYM TEMACIE.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2013, 14:15 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 08:15

Widze, że Zambrotta się wstydził swojego alfabetu chyba i go usunął :lol:


forumowy ujadacz
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 13:12

Nikt? Rly?


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 13:28

Szczypek jak zawsze wpadł na genialny pomysł :)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 14:55

Świetny pomysł. Chętnie przeczytałbym alfabety niektórch userów, którzy nie uczestniczyli jeszcze w zabawie no i oczywiście alfabety niektórych forumowych asów 8)
szczypek pisze:Nikt? Rly?
Może jakiś newsik na głównej nagłośniłby sprawę, bo nie wierzę, że zabawa nie będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem.


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 20:56

Obie edycje tej zabawy odbyły się zanim pojawiłem się na tym forum, ale ta zabawa wygląda bardzo interesująco. Szczególnie w sytuacjach, gdy ktoś całkiem otwarcie się odkrywa - poczytanie takiego czegoś to świetna sprawa! :) Z pewnością chciałbym przeczytać takie wypowiedzi w wykonaniu kilku userów.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 21:59

szczypek pisze:Mój alfabet miał wpływ na moje życie (zupełnie poważnie).
możesz rozwinąć? ;) cokolwiek...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2013, 22:53

ja miałem szanse napisanie takiego alfabetu trochę otworzyłem się trochę mi to pomogło tak samemu w sobie. Nie żałuje, ale drugiego nie napisze


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 13:43

hmm... to może ja się zgłoszę, żeby miał kto odpaść po pierwszym głosowaniu ;) chociaż nie wiem jakim cudem uda mi się w razie co wypełnić tyle literek :shock:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 15:22

Super pomysł! :)


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 20:30

Szczypku, mamy samych nieśmiałych chłopców na forum - łatwiej byłoby wyznaczać 'ochotnika' i ewentualnie później spytać go czy chce być w to zamieszany :wink:

Gdyby nie Twój podpis, to nie wpadłbym do tego tematu, więc może faktycznie dobrze by było jakoś ogłosić wskrzeszenie zabawy. A tak w ogóle, to dobry pomysł, chętnie potracę trochę czasu na czytanie 'pamiętnika' kolegów :ok:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 20:36

Ja zgłaszam zahora! :>

edit. Widzę, że usunąłem swoje wypociny w temacie 'Wypowiedzi cz. 2', jakby ktoś jednak chciał poczytac moje brednie to sa juz one tam na nowo umieszone, na 3 pozycji ;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2013, 20:50

No ja już w sumie pisałem, ale jeśli chcecie....


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2013, 19:00

Maly pisze:
szczypek pisze:Mój alfabet miał wpływ na moje życie (zupełnie poważnie).
możesz rozwinąć? ;) cokolwiek...
Jeszcze nie :wink:

Na razie mamy aż dwóch chętnych: Maly i deszczowy.

Powiem tak, chętnie przeczytałbym alfabety użytkowników wymienionych poniżej:
Ouh_yeah
zahor
pumex
Pan Mietek
Wojtek
Vincitore
Castiel
bendzamin
jakku1
Elo Vidal:)
alina
@D@$
yanquez
Gotti
MishaAveJuve
Dobry Mudżyn
Pluto
iltalismano
blackadder
fazzi
filippo

Lista robiona na bardzo bardzo szybko. Chłopaki, do dzieła.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2013, 20:24 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2013, 20:09

Skoro jest takie zapotrzebowanie, to niech stracę, mogę wziąć udział w tej zabawie.


ODPOWIEDZ