Giovanissimi Nazionali

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Wojtek_15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2012
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2012

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 20:25

Ouh_yeah pisze:
Wojtek_15 pisze: Co do mojego bylego klubu to zaczynalem w szkolce w miesciu w ktorym mieszkam od 2 roku zycia czyli Vercelli w PRO Vercelli 1892.
To zbieg okoliczności, że akurat zaczynałeś w klubie, który ostatnio wymieniał kilku piłkarzy z Juventusem czy może Twoje testy to jeden z wyników jakiejś szerszej wymiany? A może po prostu tego nie wiesz :prochno: W każdym razie gratulacje :ok: Trochę się spóźniłeś ale niedawno miałbyś chyba szansę potrenować z Amaurim :lol:
Szerszej wymiany jako tako nie ma, ale skauci z Juventusu sa zawsze n a sparingach w klubach. w Pro bywali chyba zawsze jak pamietam. Co do szkoly to tutaj jest organizowane to przez ambasade.
Dzisiejszy dzien byl wspanialy a zlecial mi bardzo szybko. Treningi w takim miejscu to sama przyjemnosc. Pogoda dopisywala bardzo. Niestety nie widzialem dzisiaj 1 druzyny. Dostalem lekki wycisk, wszyscy robilismy dzisiaj interwaly. Trenerzy byli chyba zadowoleni z moich osiagow. Padam dzis.


Wojtek Ptak
30.09.2012 -> dołączenie do Giovanissimi Nazionali ->.... (w przyszłości kolejne sukcesy) xD
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 20:27

A możesz udowodnić jakoś, że faktycznie jesteś zawodnikiem tego zespołu? Może jakieś zdjęcie z kolega z zespołu, albo cokolwiek?


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 20:37

Haha;) Na wstępie gratulacje.

Niedowiarki tu są...ale nie dziwie się, sam troszkę nie dowierzam;)

Można by kiedyś skorzystać z pomocy kolegi.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 20:39

filippo pisze:A możesz udowodnić jakoś, że faktycznie jesteś zawodnikiem tego zespołu? Może jakieś zdjęcie z kolega z zespołu, albo cokolwiek?
tylko czekałem aż ktoś coś takiego napisze :prochno:
Brutalo pisze:EDYTA. O kurcze, rzeczywiście, sorry, nie wiem co mi się pokiełbasiło. Trzeba zapamiętać ;)
ale po co pamietać imię chłopaka skoro ma je i w nicku jak i w podpisie? Dowaliłeś z tym "Kamil;em" ogólnie :smile:
Wojtek_15 pisze:chodzilem do szkoly polskiej, poza tym czuje sie Polakiem.
no i git :ok: miejmy nadzieję,że jak już będziesz dobrym piłkarzem to pokażesz podolskim i innym klose co to znaczy patriotyzm,no nie? :wink:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 21:02

tanhayi pisze:Haha;) Na wstępie gratulacje.

Niedowiarki tu są...ale nie dziwie się, sam troszkę nie dowierzam;)
A co :P Temat już od wczoraj, widać cieszy się sporym zainteresowaniem mimo, że postów dużo nie ma. Czegoś takiego na tym forum jeszcze nie było, fajnie więc byłoby zobaczyć jakieś fotki z Turynu czy z twojego zespołu.

Wojtek, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale staniesz się tutaj celebrytą (w dobrym tego słowa znaczeniu, nie celebrytą forum JP jak np. forumowicz z nickiem na literę "d" :prochno: )jeśli zaczniesz się bardziej udzielać.


Wojtek_15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2012
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2012

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 19:20

Nie zalogowalem sie tutaj aby komukolwiek cos udowadniac. Sam sobie cale zycie udowadnialem ze potrafie wiecej niz kopac pilke z kolegami na boisku przy szkole dlatego nie wstawie wiecej swoich danych na forum. A fotki pewnie ze beda bo sam bede chcial jakos upamietniac swoj mam nadzieje jak najdluzszy pobyt. Wszystko zalezy ode mnie.
Scusi, ale nie moge za bardzo czesto sie wypowiadac na forum bo mimo zajec mam jeszcze szkole. Mimo wszystko bede staral sie na biezaco uczestniczyc w zyciu forum. Pozdrawiam wszystkich ktorzy mi kibicuja. FORZA JUVE


Wojtek Ptak
30.09.2012 -> dołączenie do Giovanissimi Nazionali ->.... (w przyszłości kolejne sukcesy) xD
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 20:30

Wojtek_15 pisze:Nie zalogowalem sie tutaj aby komukolwiek cos udowadniac. Sam sobie cale zycie udowadnialem ze potrafie wiecej niz kopac pilke z kolegami na boisku przy szkole dlatego nie wstawie wiecej swoich danych na forum.
Po pierwsze nikt cie tutaj nie prosi o zdjęcia dowodu osobistego, paszportu czy karty rowerowej. Po prostu myśle, że gdybyś wstawił jakieś fajne zdjęcie siebie z kolegami z zespołu czy w jakiejś innej piłkarskiej scenerii dodałoby temu tematowi wiarygodności i kolorytu.

A co do danych. To wiem, że masz na imię Wojtek masz 15 lat i wiem jak wyglądasz, a nawet gdzie mieszkasz. Sam te dane udostępniasz, więc o co chodzi?

Oczywiście i tak zrobisz jak chcesz, ale jak widze, że ktoś tutaj pośrednio mnie oskarża o jakieś wyłudzanie danych, widząc, że gość ma swoje zdjęcie w awatarze (sic!) to mnie to śmieszy


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 20:36

filippo pisze: Oczywiście i tak zrobisz jak chcesz, ale jak widze, że ktoś tutaj pośrednio mnie oskarża o jakieś wyłudzanie danych, widząc, że gość ma swoje zdjęcie w awatarze (sic!) to mnie to śmieszy
Jesteś psem w garniturze, nie dziw się, że ludzie Ci nie ufają do końca :)

Cóż, Wojtek, czekam aż się pojawisz w spisie na Juventus.com :P

Brzmisz na wyjątkowo ogarniętego 15 latka. Powiedz, jak ludzie dookoła Ciebie oceniają Twój talent, jak duże wiążą z nim nadzieje?


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 21:56

Gratuluje, myśle, że gra w Juventusie, to fantastyczna sprawa dla młodego piłkarza. Realizujesz marzenie pewnie każdego samca z tego forum. ;)

Temat fajny, ale koniecznie trzeba zmienić nazwę. Choćby na Giovanissimi Nazionali. Może być, panowie moderatorzy?
Fajnie byłoby gdybyś poza zbieraniemiem fejmu, dzielił się tu z nami informacjami na temat funkcjonowania tej drużyny.

Właśnie, mnie osobiście najbardziej interesuje jak wygląda ten juventusowy raj od środka.
Jak wyglądają zajęcia?
Czy szkoła do której teraz uczęszczasz jest częścią struktur klubu?
Na co kładą największy nacisk trenerzy?
Czy oprócz Ciebie znajdują się w tej grupie inni stranieri?
:D


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2012, 22:14

Wojtek_15 pisze:Dlatego tez jezeli zebralibyscie sie na mecz w jakiejs grupce lub pojedynczo, to chetnie przyjme taka osobe na noc, pomoge ze zdobyciem biletu, czy pokaze miasto. Oczywiscie nie co tydzien czy 2, ale pare razy w sezonie daloby rade cos zalatwic xD. Na kazdy mecz posiadam 3 darmowe wejsciowki xP
Ty se do łba wbij, że masz myśleć o treningach, a nie bilety załatwiać czy inne pierdy. Nocleg w Turynie, czy wjazd na mecz każdy średniorozgarnięty user JP może sobie skołować, a Polak w pierwszej drużynie Juve to marzenie wielu z nas.
Bardzo tutaj na Ciebie liczymy!


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2012, 22:30

cos noweeeego?


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2012, 15:01

Mnie interesuję czy każdy przedział wiekowy gra tym samym systemem lub próbuje go wdrażać co seniorska drużyna? bo coś takiego chyba miało być na wzór barceloński ;d


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2014, 12:08

Jakieś postępy @Wojtek_15 ?

Nie odzywał się już więc pewnie nic z tego nie wyszło :P


ODPOWIEDZ