Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 10:25

Leci ktoś ze mną z Krakowa na mecz z Cagliari, który będzie 12 maja? Cena za przeloty, dojazdy i noclegi, to około 450zł. Do tego trzeba tylko doliczyć kase za bilet na mecz, a tego jeszcze nie sprawdziłem ile dokładnie kosztuje. Wyjazd wyglądałby tak, że 11 maja wylatujemy z Krakowa do lotniska Mediolan-Bergamo, i tego dnia nocujemy w Mediolanie(w Turynie noclegi są 2 razy droższe). Następnego dnia jedziemy pociągiem do Turynu i zwiedzamy miasto do czasu meczu, który będzie o 15, a potem znowu można zwiedzać. Nocleg w Turynie i następnego dnia powrót do Mediolanu na cały dzień. Można by lecieć już tego dnia, ale bilet lotniczy na ten dzień jest droższy od tego w dniu następnym, a poza tym pierwszego dnia nie będzie czasu na zwiedzanie Mediolanu, więc tu mamy cały dzień. No i 14 maja oczywiście powrót do Polski. Jak ktoś by był chętny ze mną lecieć to piszcie na gg albo na PW.


Forza Juve!
Baytet

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 3
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 16:47

Propozycja ciekawa. Chętnie bym skorzystał. Szkoda, że mam matury w tym czasie...


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2013, 16:48

Trochę jestem zdziwiony tym, że nie ma odzewu, moim zdaniem to bardzo dobra cena i rezerwowałbym to od razu, ale niestety wszyscy moi znajomi którzy są chętni, mają w tym czasie maturę, a lecieć samemu to bez sensu.

EDIT:

Nie napisałem wcześniej, cena za przelot w Ryanair na te dni to 93 zł w 1 stronę.


Forza Juve!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2013, 17:37

Odnośnie Twojej propozycji. Pomysł fajny, bilety lotnicze tanie, noclegi można połapać.
Sam zakupiłem bilety lotnicze Katowice-Bergamo, Bergamo-Wrocław 11-13 maja wraz z znajomymi (tak ryzykancko). Koszt 137 zł.

Loty tanie, ale "TYLKO doliczyć pieniądze za bilety na mecz" ?
Nie jest tak kolorowo jak piszesz chyba, że masz informacje gdzie kupić bilety. Kwota 600-1000 zł mnie nie interesuje...


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2013, 17:49

Bilety mam zamiar kupić na listicket, sądze że na ten mecz nie byłoby tak dużego zainteresowania jak np na mecz z Milanem czy Napoli.


Forza Juve!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2013, 18:02

Wydaje mi się wręcz odwrotnie.
Zainteresowanie będzie tak samo duże, bo jest to ostatni mecz w sezonie na własnym stadionie.
Wiecie na jakiej zasadzie działa listicket?
Mogą za jakiś czas wskoczyć inne bilety na dany mecz? Czy te które są obecnie zostaną wyprzedane i koniec?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 13:43

na Pescare próbowałem kupić było wiadomo, że będzie rezerwowy skład biletów w 5 minut nie było. Nie ma szans kupienia biletu jeżeli nie masz member.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 21:34

może mecz z realem? kto chętny ?


attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 23:12

Poleci ktoś tani nocleg w Turynie? Najtaniej jak sie da - warunki nie grają roli

(na początku Lipca)


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2013, 20:49

Szukaj na airbnb.com


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 17:52

Witam. Wybieram się za 2tyg. do Włoch, dokładnie będę stacjonował w Novarze i planuję wycięczkę m.in do Turynu. Zapewne nie jeden z Was był w Turynie i chciałem się poradzić co do kilku rzeczy. Pierwsza sprawa to, czy jest sens wybierać się tam autem czy lepiej pociągiem, wiadomo duże miasto może być problem z parkingiem i okaże się że od stadionu Juve stanę w odległości kilku km. Jakie macie rady zależnie od tego czy wybiorę się pociągiem czy autem. Druga sprawa to co warto zwiedzić w Turynie prócz samego stadionu i czy można coś ciekawego spotkać na jakiś bazarkach związanego z Juve (np. jakieś koszulki niekoniecznie oryginalne). Zamierzam jechać jeszcze do Mediolanu i Genui więc jeśli ktoś tam również był rady mile widziane. Jeśli temat w złym dziale proszę o przeniesienie. Pozdro.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 18:10

Alexinhio-10 pisze:wiadomo duże miasto może być problem z parkingiem i okaże się że od stadionu Juve stanę w odległości kilku km.
Akurat parking pod stadionem Juventusu jest tak ogromny, że o to bym się akurat nie martwił. Z parkowaniem w centrum może być trochę trudniej, chociaż Turyn to nie jest takie wielkie miasto jak Rzym czy Mediolan, raczej nie powinno być szczególnych problemów.
Alexinhio-10 pisze: Druga sprawa to co warto zwiedzić w Turynie prócz samego stadionu i czy można coś ciekawego spotkać na jakiś bazarkach związanego z Juve (np. jakieś koszulki niekoniecznie oryginalne).
Samo miasto jest bardzo ładne i warto spędzić przynajmniej jeden dzień spacerując po nim. Co do konkretnych atrakcji - słynne jest muzeum egipskie (chociaż mi się akurat średnio podobało), muzeum motoryzacji (osobiście polecam), Molle Antonelliana, w której mieści się muzem kina, a z jej dachu można podziwiać panoramę miasta. Jeżeli interesuje Cię coś szczególnego, to kup sobie przewodnik (polecam ten z National Geographic) i zapoznaj się, bo dużo ciekawych atrakcji jest też w wioskach rozsianych po całym Piemoncie.
Alexinhio-10 pisze: Zamierzam jechać jeszcze do Mediolanu i Genui więc jeśli ktoś tam również był rady mile widziane.
Mediolan, mimo że jest ogromnym miastem, nie ma zbyt wielu atrakcji i myślę że w jeden dzień spokojnie zobaczysz wszystko, co warte odwiedzenia. Możesz iść zobaczyć Ostatnią Wieczerzę (zrób sobie wcześniej rezerwację), zamek Sforzów, Piazza di Duomo z galerią Vittorio Emmanuele II, zwiedzić San Siro ... i w zasadzie to tyle. Samo łażenie po uliczkach tego miasta nie jest jakoś szczególnie zachwycające, pod tym względem Turyn ma dużo ciekawszy klimat.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 18:11

Połączyłem z tym tematem chociaż to nie wyjazd na mecz ale podobna tematyka. Przejrzyj sobie go, na pewno coś się przyda.

Od siebie dodam że nie powiem Ci czym się wybrać (pociągiem czy samochodem) bo to już Twój wybór ale miasto jest duże i nawigacja się przyda. Zaparkujesz praktycznie pod samym stadionem a powiedziałbym nawet że na jego terenie bo przy centrum handlowym i Obi jest parking.

Powodzenia.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 20:19

Dzięki zahor i tabo. Powiedz mi jeszcze zahor, czy od samego stadionu (bo nie ukrywam że to mnie interesuje najbardziej) daleko jest do miejsc wymienionych przez Ciebie czyli np. muzeum egipskiego czy motoryzacji ? Chodzi mi o to, czy jest sens zostawić auto pod stadionem i wybrać się do tych miejsc pieszo ? A jeżeli chodzi o jakieś pamiątki związane z Juve, czy takie są dostępne w jakiś bazarkach, czy sklepach po mniejszych cenach niż w Juvestore ?

P.S Jakie miejsce byście polecili do odwiedzenia zamiast Mediolanu, które nie jest zbyt odległe od Novary w której będę przebywał lub Turynu ?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2013, 20:40

Alexinhio-10 pisze: Powiedz mi jeszcze zahor, czy od samego stadionu (bo nie ukrywam że to mnie interesuje najbardziej) daleko jest do miejsc wymienionych przez Ciebie czyli np. muzeum egipskiego czy motoryzacji ? Chodzi mi o to, czy jest sens zostawić auto pod stadionem i wybrać się do tych miejsc pieszo ?
Zdecydowanie odradzam. Stadion leży na przedmieściach, o ile do muzeum motoryzacji nie jest jeszcze bardzo daleko, to do wszystkich pozostałych atrakcji, leżących w centrum już tak. Ale nie pękaj, spokojnie dasz radę zaparkować gdzieś bliżej, zwłaszcza w lipcu, kiedy miasto z pewnością trochę się wyludni.
Alexinhio-10 pisze: A jeżeli chodzi o jakieś pamiątki związane z Juve, czy takie są dostępne w jakiś bazarkach, czy sklepach po mniejszych cenach niż w Juvestore ?
A tego Ci już nie powiem. Tzn. na pewno coś się da znaleźć, ale gdzie dokładnie, w jakich cenach i jakiej jakości - nie mam pojęcia. Nie napalałbym się natomiast na sam Juvestore - asortyment taki sobie, ceny wysokie.
Alexinhio-10 pisze:
P.S Jakie miejsce byście polecili do odwiedzenia zamiast Mediolanu, które nie jest zbyt odległe od Novary w której będę przebywał lub Turynu ?
Tutaj już odsyłam do przewodnika. Przykładowo w południowo-wschodnim Piemoncie masz chociażby połączone miasta Alba i Bra, opisywane jako jeden z najważniejszych regionów gastronomicznych w Italii, słynny z czarnych trufli. Na północy, pod granicą szwajcarską jest z kolei wiele pięknych jezior. Z kolei np. Dolina Aosty, leżąca na północny zachód od Piemontu pochwalić się może dużą ilością ładnych zamków - wszystko zależy od tego co Cię interesuje.

Aha, jeżeli miałbyś dylemat pt. "czym jechać do Turynu", to autem znacznie łatwiej możesz się dostać do Vinovo, gdzie przy odrobinie szczęścia załapiesz się na jakiś autograf albo fotkę. Stamtąd z kolei jest rzut beretem do podmiejskich pałaców Sabaudów, takich jak chociażby Palazzo Stupinigi.


ODPOWIEDZ