Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
painka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2006
Posty: 5
Rejestracja: 12 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2014, 12:35

tzu1991 pisze:na bilecie jet napisane miejsce rząd albo sektor w którym masz siedziec. A co do kibiców gosci to musisz zobaczyc na stronie Gospodarzy gdzie owy sektor jest i po prostu kupic bilet :) Kibice gosci nie potrzebują kart kibica :)
Dziękuję bardzo :)

Pytanie nr 2 - czy to możliwe, żeby bilety na niektóre mecze nie były dostępne na listicket? Mecz jest 27.04 i do tej pory nie widnieje na liście... :(
Planuję jeszcze kupić bilety na finał Coppa Italia (oby się udało), ale ważniejszy jest jednak dla mnie mecz Juve (a właściwie dla męża - chcę mu zrobić niespodziankę i staję na głowie żeby to wszystko zorganizować..).


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2014, 13:00

painka pisze:
tzu1991 pisze:na bilecie jet napisane miejsce rząd albo sektor w którym masz siedziec. A co do kibiców gosci to musisz zobaczyc na stronie Gospodarzy gdzie owy sektor jest i po prostu kupic bilet :) Kibice gosci nie potrzebują kart kibica :)
Dziękuję bardzo :)

Pytanie nr 2 - czy to możliwe, żeby bilety na niektóre mecze nie były dostępne na listicket? Mecz jest 27.04 i do tej pory nie widnieje na liście... :(
Planuję jeszcze kupić bilety na finał Coppa Italia (oby się udało), ale ważniejszy jest jednak dla mnie mecz Juve (a właściwie dla męża - chcę mu zrobić niespodziankę i staję na głowie żeby to wszystko zorganizować..).
Nie chciałbym się wtrącać w dyskusje, ale nie byłbym taki pewien tego co pisze kolega tzu1991. Co prawda nie wiem jak wygląda sprawa z kupnem biletów na Sassuolo, ale jeśli chciałabyś kupić bilety na mecz Juve (na Juventus Stadium) będąc kibiem gości to nie jest to możliwe poprzez LISTICKET.COM . Tak samo sprawa wygląda w przypadku kupna biletu na mecz Romy będąc kibicem gości. Nie ma możliwości kupna biletów na "settore ospiti" (sektor gosci).

Na Listicket.com NIE MA MOŻLIWOŚCI kupna biletów na mecze Sassuolo (odbywające się na stadionie Sassuolo). Można kupić np. na mecz Atalanta - Sassuolo na sektor drużyny gospodarzy.

Tak więc podsumowując - NIE kupisz biletu na mecz Sassuolo - Juventus poprzez strone listicket.com.

https://www.listicket.com/editoriale/news/seriea.html - tutaj masz drużyny, na które możesz kupić bilety (na mecze domowe) poprzez listicket.com


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 23:58

Sorki, że post pod postem, ale mam pytanie. Co prawda Elo Vidal :) już je poniekąd zadał, ale nie zawarł w nim wszystkich aspektow o ktore chce zapytać.

Mianowicie, planuję się wybrac 18 maja do Turynu (wtedy jest ostatnia kolejka, mecz z Cagliari). Nie chodzi mi tyle o mecz, co o fetę. Jak wiemy w poprzednim sezonie feta odbyła się nie po ostatnim meczu u siebie, tylko po meczu z Palermo (a zawodnicy przejeżdzali ulicami Turynu jeszcze bez pucharu).

Czy feta była wcześniej dlatego, że ostatni mecz w lidze mieliśmy grać na wyjeździe z Sampą?

W tym sezonie ostatni mecz ( i wręczenie pucharu) będzie u siebie z Cagliari. Scudetto możemy natomiast zapewnić sobie wcześniej. I stad moje pytanie. Czy jeśli przykładowo Scudetto zapewnimy sobie w przedostatnim meczu u siebie to feta będzie od razu po tym meczu? Czy może po meczu z Cagliari ?

Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to prosiłbym o info, bo nie chcę się wybrać do Turynu, a tu się okaże, ze fety nie bedzie bo już była wcześniej....


Obrazek
Brana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2010
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 22:37

Czy ktoś mógłby zaproponować jakiś tani hotel w Turynie ? I co polecacie zwiedzić mając 4-5 godzin wolnego przed meczem ?

I jak wygląda sprawa dojazdu z lotniska z Bergamo ?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 23:08

Brana pisze:Czy ktoś mógłby zaproponować jakiś tani hotel w Turynie ? I co polecacie zwiedzić mając 4-5 godzin wolnego przed meczem ?

I jak wygląda sprawa dojazdu z lotniska z Bergamo ?
hotelu szukaj przez booking, patrz mimo wszystko na centrum, bo metro nie jest szczegolnie rozbudowane w turynie, a miejska komunikacje to srednio w pierwszej chwili mozna ogarnac, dosc duzy remont był rok temu w turynie ( w zasadzie to juz z 15 miechów temu), który od dworca trochę pozmieniał trasy.

Jest jakis bus jezdzacy 3-4 razy na dzien z Bergamo do turynu, podroz trwa ok. 2,5- 3 h. I koszt to chyba ok 20 euro ale nie korzystalem bo jak tam bylem to tej trasy jeszcze nie było. Niby jest opcja bus do milanu za 5 euro i stamtad pociag za ok12. ale czas podobny i koszt o 2-3 euro taniej wiec nie wiem czy jest sens, bo na pewno busem lepiej ( tylko musisz sie wpasowac), kupic sobie winko i jakies wloskie przysmaki w centrum handlowym na przeciwko lotniska w Bergamo i mozna spookojnie do TUrynu zmierzac.
Co do zwiedzania no to tak jak powiedzialem po centrum posmigaj, poczuj wloski klimat, ew. odwiedz Molle Antonella z wjazdem windą ( ok 10 euro) za wjazd fajnie widac panorame, ja ze swojej strny polecam Muzeum Kina wlasnie znajdujace sie w MOlle Antonella, calkiem przyjemne.
Wiadomo jak to wloskie miasta maja mnostwo atrakcji a i tak najprzyjemniejsze jest szlajanie sie po centrum, ogladanie architektury z winem w ręku.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 23:14

dokładnie - hotele / hostele na booking.com - najwygodniej

mam pytanie do was, kto poza userami Ein i Elo Vidal wybiera / myśli o tym aby wybrać sie na ostatnią kolejkę do Turynu??
(mam urlop w tym czasie i też myślę o takiej opcji - Ryanair Wrocław > Mediolan > Wrocław jest za ok 200zł)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2014, 17:50

Ja i kolega myślimy się wybrac na ostatnią kolejkę do Turynu. Z tym, że nie na mecz, bo zdobycie takich biletów na ostatni mecz w sezonie to prawie mission impossible. Chcemy się wybrac na fete, ale nie jesteśmy jeszcze zdecydowani, bo nie wiadomo jak to będzie z fetą. Czy po ostatnim meczu w lidze, czy może wcześniej? Nie wiem. Może ktoś wie to niech da znać. Nie chcielibyśmy jechać na darmo.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2014, 02:04

Brana pisze:Czy ktoś mógłby zaproponować jakiś tani hotel w Turynie ? I co polecacie zwiedzić mając 4-5 godzin wolnego przed meczem ?

I jak wygląda sprawa dojazdu z lotniska z Bergamo ?
Jedz do Mediolanu na dworzec za 3,5 ojro (kup bilet przez neta)

tam pociagi co chwile jezdzą, a w Mediolanie przy dworcu możesz fajnych fotek porobić. Warto.

Hotele booking.com jak wspominali koledzy. :)
Ja nocowalem w Mediolanie. Wygodniej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AntyInter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lutego 2013
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2013

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 20:30

Witam mam takie pytanie, planuje wraz z Kolega wybrac sie z Krakowa na połfinał z Benfica na Juve Stadium może mi ktoś z doświadczonych uzytkowników przyblizyc kulisy takiego wyjazdu na mecz tzn jakie tam trzeba ponieść opłaty po za biletem oczywiscie dla kogos takiego jak ja kto bedzie jednorazowo na meczu i czy jest jakas Polska strona do zakupu biletów czy jedynie te Włoskie które znalazłem ?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 21:09

AntyInter pisze:Witam mam takie pytanie, planuje wraz z Kolega wybrac sie z Krakowa na połfinał z Benfica na Juve Stadium może mi ktoś z doświadczonych uzytkowników przyblizyc kulisy takiego wyjazdu na mecz tzn jakie tam trzeba ponieść opłaty po za biletem oczywiscie dla kogos takiego jak ja kto bedzie jednorazowo na meczu i czy jest jakas Polska strona do zakupu biletów czy jedynie te Włoskie które znalazłem ?
Zależy jaki rodzaj transportu wybierzesz. Jeśli chciałbyś lecieć samolotem na ten mecz to ceny nie są niskie - w tej chwili koszt lotu z Krakowa (wylot dzień przed meczem, powrót dzien po meczu) to koszt 720 zł od osoby w obie strony. Do tego trzeba doliczyć 9 euro (w obie strony ) za dostanie się busem z lotniska na dworzec w Mediolanie. Później pociągiem do Turynu (koszt to ok 20 euro w obie strony)

Tak wiec na te chwile wybierając samolot jako głowny środek transportu taki wyjazd wyszedłby Cie - 720 zł za samolot + 9 euro za bus + 20 euro za pociąg + oczywiście bilet na mecz. Do tego doliczyć koszty komunikacji miejskiej w Turynie (3 euro dzienny bilet). Nocleg to kwota ok 20 euro/noc za osobe.

Bilety na mecz kupisz poprzez strone listicket.com. Musisz mieć konto na tej stronie. Bilety na Benfike są juz dostepne, ale na razie dla członków premium. http://www.juventus.com/juve/it/campo/b ... ezzi/index - tutaj masz ceny biletów na Benfike, oraz informację kiedy zacznie się otwarta sprzedaż biletów na ten mecz.

Mam nadzieje, ze pomogłem, pozdrawiam :)


Obrazek
AntyInter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lutego 2013
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2014, 21:35

no własnie cały czas zastanawiamy sie czy samochód czy samolot i czy stadion znajduje sie daleko od dworca w Turynie ? i jak w ogóle wyglądałoby poruszanie sie samochodem po samym miescie drogie opłaty parkingowe czy cos w tym stylu ?


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2014, 15:29

Ostatnio wpadlem na pomysl zeby zorganizowac wyjazd samochodem do turynu na mecz np. na 18 maja. Niestety nie wiem jak to sie odbywa od strony organizacyjnej? Jak zdobyc bilety? Gdzie je kupic? W jaki sposob? Czy trzeba miec jakies kaety kibica (jak w polace)? Czy znacie jakis namiar na tani nocleg w turynie/okolicach?
Bardzo prosze o udzielenie informacji najlepiej przez osoby ktore juz organizowaly sobie taki wyjazd.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2014, 16:48

lipa pisze:Ostatnio wpadlem na pomysl zeby zorganizowac wyjazd samochodem do turynu na mecz np. na 18 maja. Niestety nie wiem jak to sie odbywa od strony organizacyjnej? Jak zdobyc bilety? Gdzie je kupic? W jaki sposob? Czy trzeba miec jakies kaety kibica (jak w polace)? Czy znacie jakis namiar na tani nocleg w turynie/okolicach?
Bardzo prosze o udzielenie informacji najlepiej przez osoby ktore juz organizowaly sobie taki wyjazd.
Lipa strasznie ci zazdroszcze tego qualita Juventino, ale proszę Cie ogarnij sobie ten temat bedziesz wiedzial wszystko o wyjezdzicie na mecz, włącznie z tym ze wyjazdem samochodem do turynu jest b. malo opłacalny pod wzgledem czasowo - finansowym.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2014, 19:25

co do finansowego to chyba żartujesz? po 1 istnieją samochody na gaz, po 2 w jednym samochodzie można jechać w 4 osoby i po 3 nie każdy mieszka w Krakowie czy Wrocławiu przez co zanim w ogóle wsiądzie do samolotu już musi wydać prawie tyle co na paliwo...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
painka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2006
Posty: 5
Rejestracja: 12 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2014, 13:27

Panowie - jeszcze jedna sprawa. Próbuję właśnie kupić bilety na mecz 01.05.
Kilka razy w tym wątku pisaliście, że karta kibica nie jest potrzebna, jednak teraz gdy próbuję kupić bilety napisane jest jasno:
"Purchasable only with the following cards:
- TDT JUVENTUS PREMIUM MEMBER
- TDT JUVENTUS J1897 MEMBERSHIP"

https://www.listicket.com/ticketing/acq ... ento=28452

Edit:
Sama sobie odpowiem :P Doczytałam, że general sale zacznie się 22 kwietnia. Oby jakieś bilety zostały...


ODPOWIEDZ