Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 18:56

Panowie to tak pokrótce chciałbym aby ktoś przedstawił mi jak to się obecnie prezentuje. Planuje pojechać pierwszy raz ze swoją lubą przyszłą wiosną na mecz i chciałbym wiedzieć co i jak.

1. Gdzie kupić bilety i jakie są ceny ?
2. Które miejsca na stadionie warto rezerwować ?
3. Jak wygląda wstęp do muzeum ? Kiedy jest otwarte i jaka cena ?
4. Jak się dostać najtaniej do Turynu ? Samolot bezpośredni czy np. to pobliskiego miasta i np. dojazd pociągiem/autobusem do miasta.
5. Może polecacie jakieś rozsądne cenowo hotele w Turynie ?

Dziękuje każdemu kto był w Turynie w ostatnim czasie i podpowie to i owo. Każda informacje będzie cenna :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 16:11

Ja jadę 9.11.2019. Mecz z Milanem jest 10.11.2019. Jadę pierwszy raz na mecz Juve . Kupić musze dwa bilety. Z zebranych informacji na tym forum i innych:
-bilety kupuję na ticketone.it
-Możliwe że będzie potrzebna Juve Card a możliwe , że nie.
-Karty jak będę kupował to potrzebuję dla mnie i dla żony osobne.
Pytania dotyczące karty Juve Card onilne (21,5 -5Euro zniżki za założenie konta na juventus.com)
1. musze wysłać im jakiś dokument potwierdzający torzsamość. Czy robię to skanem podczas zakupu karty? (podobno akceptuja jak dotzre kompet dokumentów-tak majana stronie)
Czekam na kartę do 25dni od akceptacji mojego wniosku. Mecz 10.11.2019 więc mam 30 dni. posting.php?mode=reply&f=5&t=22322#
2. Czy otrzymam potwierdzenie online abym mógł zakupić bilet online na ok 14 dni przed meczem? (jakiś numer tej karty?)
3. Czy muszę ją mieć fizycznie aby zakupić bilet on line?
4. Czy muszę ją mieć fizycznie aby wejśc na stadion? (może wystarczy potwierdzenie online posiadania karty?)

czekam na podpowiedzi, z góry dzięki


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 22:56

Sila Spokoju pisze:
03 października 2019, 18:56
Panowie to tak pokrótce chciałbym aby ktoś przedstawił mi jak to się obecnie prezentuje. Planuje pojechać pierwszy raz ze swoją lubą przyszłą wiosną na mecz i chciałbym wiedzieć co i jak.

1. Gdzie kupić bilety i jakie są ceny ?
2. Które miejsca na stadionie warto rezerwować ?
3. Jak wygląda wstęp do muzeum ? Kiedy jest otwarte i jaka cena ?
4. Jak się dostać najtaniej do Turynu ? Samolot bezpośredni czy np. to pobliskiego miasta i np. dojazd pociągiem/autobusem do miasta.
5. Może polecacie jakieś rozsądne cenowo hotele w Turynie ?

Dziękuje każdemu kto był w Turynie w ostatnim czasie i podpowie to i owo. Każda informacje będzie cenna :)
1. Bilety sugeruję nabywać w oficjalnej sieci sprzedaży, tj. na ticketone.it. Wcześniej trzeba się zarejestrować. Bilety są imienne i jest to bardzo restrykcyjnie przestrzegane. Ceny wahają się od 40-70 euro do 150-250 euro (wraz z ceną za wystawienie biletu - około 9 euro). Tutaj znajdziesz ceny biletów na mecz LM z Lokomotivem:
https://www.juventus.com/en/tickets/pri ... /index.php .
Co do zasady, ceny biletów na mecze grupowe LM są niższe aniżeli na serie a.

2. Teoretycznie najlepsze miejsca są na trybunach 113-115 (ja nie narzekałem), ale bardzo dobra widoczność jest także na wyższych trybunach, a perspektywa bywa nawet lepsza, z tym że dalej od murawy. Ogólnie stadion jest bardzo komfortowy, więc widoczność jest bardzo dobra, nawet z trybun za bramkami. Przy intensywnym deszczu na pierwsze 3-4 rzędy może zacinać.

3. Ceny biletów normalnych do muzeum to 15 euro, na tour po stadionie 10 euro.Jeśli posiadasz kartę członkowską odpowiednio 12 i 8 euro. Bilety można nabyć w kasie przed muzeum lub na ticketone.it. Polecam tę drugą opcję. W weekendy i dni meczowe kolejki do kasy bywają spore, ale bez przesady.

4. Kwestia Twojej inwencji twórczej i elastyczności. Warto rozważyć lot do Mediolanu i dalej pociąg lub autobus do Turynu. Obydwa miasta są bardzo dobrze skomunikowane, a oferta lotów do Mediolanu znacznie szersza i bardziej przystępna cenowo.

5. Znowu kwestia Twojej wyobraźni. Natomiast według mnie, Turyn wydaje się być bezpiecznym miastem i bardzo dobrze skomunikowanym. Nie obawiałbym się nocować na obrzeżach, a tam jest oczywiście taniej.

Pozdr.


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 10 października 2019, 09:15

Wyszło tak że sam sobie odpowiem ale może przydadzą się te informacje innym użytkownikom forum. Zadzwonilemndonklububi:
1. Karta Juve Card (Fidelity) nie jest obowiązkowa chyba że na mecze podwyższonego ryzyka jak z SC Napoli. Pani jednak nie zagwarantowania mi ze na npecz z Milanem nie będą obowiązkowe.
2. Więc karty wykupiłem. Cena 21, 5 a voucher na 5euro (za rejestrację) nie akceptowany bo zakup nie przekracza 50euro.
3. Skan dokumentu załącza się po opłacie kart.
4. 25dni to maksymalny czas który mają na wysyłkę karty. Często wysyłają wcześniej.


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 15 października 2019, 11:24

Zakup biletow
Pytanie. Czy da się kupić bilety na ticketone nie mając karty MEMBER (1897 lub B&W). Na stronie pokazuje że są dostępne (np ndzis na mecz z Genua) niby jest informacja że trzeba to oferta dla posiadaczy kart ale zaznaczając dwa bilety przekierowuje mnie do następnych stron jakby dało się zakupić. Czy jak kupie taki bilet to wejdę na stadion nie legitymujac się karta memebership? Ktoś tak robił?


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 16 października 2019, 21:56

Aby kupić bilet w przedsprzedaży konieczne jest posiadanie dwóch kart, powiązanych z sobą. System na pewnym etapie o to pyta, tak więc jeśli nie posiadasz, nic z tego nie wyjdzie. W sprzedaży ogólnej, poza wyjątkami, nie jest potrzebna żadna karta.


Janusz Niedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2019
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2019

Nieprzeczytany post 17 października 2019, 12:27

Próbowałem dziś kupić w ramach General sale na ticketone bilet na Genova ...ale cały czas wywala błąd. Czy ktoś się z tym spotkał? Są jakieś ograniczenia dla kupujących spoza Itali?


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 18 października 2019, 07:39

Piterjuve dzięki za odpowiedź.
Janusz Niedźwiedź-próbowałeś kupić jeden bilet czy dwa? Zauważyłem przy próbie kupna biletów, że jeśli jest info "Ultima Posti" to oznacza bilety z miejscami nie znajdującymi sie koło siebie. Natomiast jak kupujesz pojedynczy taki błąd nie wyskakuje.. (bynajmniej mi nie wyskoczył).


Janusz Niedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2019
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2019

Nieprzeczytany post 18 października 2019, 12:10

Ziemo pisze:
18 października 2019, 07:39
Piterjuve dzięki za odpowiedź.
Janusz Niedźwiedź-próbowałeś kupić jeden bilet czy dwa? Zauważyłem przy próbie kupna biletów, że jeśli jest info "Ultima Posti" to oznacza bilety z miejscami nie znajdującymi sie koło siebie. Natomiast jak kupujesz pojedynczy taki błąd nie wyskakuje.. (bynajmniej mi nie wyskoczył).
Hej, próbowałem w różnych wariantach, nawet na różne mecze. Problem zawsze ten sam. Mam konto na ticketone.it ale kupując bilet na mecz przekierowuje na stronę sport.ticketone.it. Na tej stronie trzeba się logować od nowa , ale każda próba kończy się monitem z server identity "sorry there was a problem" :/.

BTW bilet na koncert mogę kupić ale już na imprezę sportową nie :/ Czy ktoś spotkał się z tym problemem .. ewentualnie może pomóc kupić te bilety?

Pozdro


Mazifox

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2019, 13:15

Janusz Niedzwiedz pisze:
18 października 2019, 12:10
Ziemo pisze:
18 października 2019, 07:39
Piterjuve dzięki za odpowiedź.
Janusz Niedźwiedź-próbowałeś kupić jeden bilet czy dwa? Zauważyłem przy próbie kupna biletów, że jeśli jest info "Ultima Posti" to oznacza bilety z miejscami nie znajdującymi sie koło siebie. Natomiast jak kupujesz pojedynczy taki błąd nie wyskakuje.. (bynajmniej mi nie wyskoczył).
Hej, próbowałem w różnych wariantach, nawet na różne mecze. Problem zawsze ten sam. Mam konto na ticketone.it ale kupując bilet na mecz przekierowuje na stronę sport.ticketone.it. Na tej stronie trzeba się logować od nowa , ale każda próba kończy się monitem z server identity "sorry there was a problem" :/.

BTW bilet na koncert mogę kupić ale już na imprezę sportową nie :/ Czy ktoś spotkał się z tym problemem .. ewentualnie może pomóc kupić te bilety?

Pozdro
Sprawdzilem, mi osobiscie przechodzi do momentu w ktorym mozna dokonac platnosci po wypelnieniu imienia/nazwiska/narodowosci oraz daty urodzenia ktora pojawi sie na bilecie. (wybieramy zawsze stampa casa tj wydruk we wlasnym zakresie). Robilem to poprzez chrome oraz FF. Podczas rejestracji nie trzeba wysylac zadnego skanu dokumentu - polecam jednak podac prawidlowe dane np z paszportu i po prosu zabrac go ze soba. Najwazniejsza jest narodowosc oraz data urodzenia.

bylem na meczu z leverkusen, nie mam zadnej karty kibica i nigdy nie mialem - takze prosze nie wierzyc w klamstwa fanklubu varsavia ktory nie jest w stanie nawet odpisac na maila :)

jesli na stronie https://www.juventus.com/en/tickets/pri ... /index.php jest informacja ze bilety beda od danego dnia w 'general sale' oznacza to ze kazdy ma prawo je zakupic. W przypadku meczu z leverkusen, trafily one nawet dwa dni wczesniej do otwartej sprzedazy - kierowalbym sie zasada: jesli bilet mozna kupic bez podawania zadnego numeru karty czlonkowskiej to nie bedzie problemu.

co do noclegu nie zgadzam sie z opinia aby caly turyn byl bezpieczny. Nocowalem na polnocy, 4km od stadionu i o godzinie 17 bylo mnostwo ludzi ktorzy wygladali dosc nieprzyjemine (kazdy z browarem w reku sie krecil w wieku 18-40) - okolica z podanego linka google maps


Janusz Niedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2019
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2019

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 18:32

W końcu kupione ... trzeba było drugie konto założyć i jako nazwę użytkownika podać porostu imię i nazwisko. Dzięki za podpowiedź. Ufff ... jadę na Genuę!!! :) Pozdrawiam.


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 31 października 2019, 13:43

Juve-Milan. Generał sale: biletów nie było już o 12:40. O 10ej zalogowało mnie z 10min oczekiwaniem. Po wyborze biletów i przejściu do zapłaty wyskakiwal błąd.. Próbowałem kilkanaście razy z dwóch kont. A że masz 15 minut na zakup (wybór biletu) po 30min prób odswiezylem stronę. Ustawili mnie jako 4900ego w kolejce. Zalogowało ponownie o 12:40 i bilety już nie były doatepne. W sumie to wpisuje to jako informacje dla innych odnośnie zakupu biletów na popularne mecze. Jak sprawdzałem Bolonie i Genue bez problemu można było zakupić bilety jeszcze następnego dnia.


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 31 października 2019, 13:44

W związku z powyższym czy zna ktoś fajne miejsce do oglądnięcia meczu (knajpe gdzie fajnie się ogląda mecze Juventusu w towarzystwie innych fanow) w Turynie gdzieś w ścisłym centrum?


Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 31 października 2019, 22:00

Jednak bilety Juve Milan kupione. Była awaria systemu dlatego biletów nie było... i odpalil sprzedaż ok 19ej., sprawdzałem co godzinę bo aż nie możliwe że wszystkie bilety sprzedali juz po 12ej.Trzeba walczyć.. Fino alla fine!!! Do zo na Allianz..


grafit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 listopada 2008
Posty: 16
Rejestracja: 30 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2019, 10:32

Powiedzcie proszę - czy na południową trybunę przy kupnie w otwartej sprzedaży trzeba mieć Tessera del Tifoso ?


ODPOWIEDZ