Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Ziemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2019
Posty: 9
Rejestracja: 09 października 2019

Nieprzeczytany post 04 listopada 2019, 15:50

Z tego co się orientuję to nie. Jeśli kupujesz bilety na ticketone.it i jest informacja że ta karta jest potrzebna to na wszystkie bilety na dany mecz. (w tym sezonie była potrzebna tylko na mecz z Napoli. Jak dzwoniłem na stadion to mnie Pani poinformowała, że to była wyjątkowa sytuacja ponieważ był to mecz podwyższonego ryzyka).


Adra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 13 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2019, 11:24

Czołem Panie i Panowie,

Chciałbym się wybrać na mecz Juve vs Inter z dziewczyną. Mam członkostwo wykupione (Black&White Membership) + otrzymałem już Juventus Card. Pytanie mam do Was czy ktoś kupował bilety z ticketone w przedsprzedaży? Chodzi mi o to czy w przypadku kupna dwóch biletów, muszę podać dwa numery Juventus Card i 2 PINy (po 1 na bilet) czy na dwa bilety wystarczy, że raz wprowadzę te dane.


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2019, 12:25

Cześć. Jestem świeżo po Milanie. Wyjazd z dziewczyną.

W przedsprzedaży podaje się numery i PINy obu kart. Ty i dziewczyna musicie mieć swoje indywidualne Juventus Card. Bilety zapiszą się na karcie. Przy wejściu na stadion obsługa skanuje kartę i weryfikuje tożsamość osoby z dowodem osobistym bądź paszportem.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Adra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 13 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2019, 13:10

AmericanPsycho pisze:
13 listopada 2019, 12:25
Cześć. Jestem świeżo po Milanie. Wyjazd z dziewczyną.

W przedsprzedaży podaje się numery i PINy obu kart. Ty i dziewczyna musicie mieć swoje indywidualne Juventus Card. Bilety zapiszą się na karcie. Przy wejściu na stadion obsługa skanuje kartę i weryfikuje tożsamość osoby z dowodem osobistym bądź paszportem.
Dzięki wielkie za wyjaśnienie!


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2019, 13:47

Nie ma sprawy. Jak coś to pytaj, będę tu zaglądał.

Na Inter też lecimy.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 12:25

Czy był ktoś może kiedyś na meczu Milan-Juve na San Siro?
Jak z dostępnością biletów na tego typu mecze? Da radę kupić w otwartej sprzedaży?
Jak można kupić bilet na trybunę gości?


grabzon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2020
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 17:31

Czołem Panowie!

Jestem nowy na forum. Próbuję wybrać się na mecz Lazio - Napoli w tę sobotę ale mam cały czas problem z serwerem na ticketone.it. Po wyborze miejsc oraz zatwierdzeniu pokazuje mi Error. Próbowąłem 3 przeglądarek, 2 komputerów, kilku sposobów stąd (np. Imię i nazwisko jako login) ale nadal nic ... Czy ktoś ma to samo? Możecie jakoś poradzićjak zakupić bilety na ten mecz? Dodatkowo pytanie, które się powtarza - czy potrzebuję jakiejś karty kibica? Lecę z Polski. W niedzielę mam zakupione bilety na Roma - Juve i bez żadnego problemu. Wszytko poszło gładko i bilety kupione, w opisie też jest podane, że karta na Roma - Juve jest wymagana tylko dla lokalsów.


Z góy dziekuję za pomoc!


Hel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 1
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 21:58

grabzon pisze:
06 stycznia 2020, 17:31
Czołem Panowie!

Jestem nowy na forum. Próbuję wybrać się na mecz Lazio - Napoli w tę sobotę ale mam cały czas problem z serwerem na ticketone.it. Po wyborze miejsc oraz zatwierdzeniu pokazuje mi Error. Próbowąłem 3 przeglądarek, 2 komputerów, kilku sposobów stąd (np. Imię i nazwisko jako login) ale nadal nic ... Czy ktoś ma to samo? Możecie jakoś poradzićjak zakupić bilety na ten mecz? Dodatkowo pytanie, które się powtarza - czy potrzebuję jakiejś karty kibica? Lecę z Polski. W niedzielę mam zakupione bilety na Roma - Juve i bez żadnego problemu. Wszytko poszło gładko i bilety kupione, w opisie też jest podane, że karta na Roma - Juve jest wymagana tylko dla lokalsów.


Z góy dziekuję za pomoc!
Na moje to wygląda tak, jest to trochę pomieszane z poplątanym ale mianowicie,
Większego problemu z ticketone.it nie ma (powinno zadziałać po kilku próbach) aczkolwiek przez stronę internetową bez tessera del tifoso czyli karty kibica biletu nie kupisz, nawet po zarejestrowaniu się jako osoba z Polski na ticketone.it pojawia się informacja o spersonalizowaniu biletu i podaniu nr karty kibica i nr pin tej karty.
Tak jest w przypadku np. Lazio i Fiorentiny, na Rome nie ma tego wymogu i można bezpośrednio przez internet kupić bilet na mecz (tak też zrobiłem kupując na Roma -Juve)
Dodatkowo co do Lazio wygląda to następująco:
Tryb zwykły
bilety można kupić wyłącznie w specjalnych punktach sprzedaży "Lottomatica" lub w oficjalnych sklepach klubowych,
by nabyć bilet należy okazać sprzedającemu ważny dowód tożsamości,
jedna osoba może nabyć maksymalnie cztery bilety, okazując własny dowód tożsamości oraz dowody tożsamości pozostałych osób, na podstawie których wydawane są bilety,
Ponadto wraz z rozpoczęciem sezonu 2010/2011, na mocy dekretu Włoskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, została wprowadzona tzw. karta kibica (wł. tessera del tifoso). Najważniejszym punktem nowych przepisów jest tzw. projekt członkowski. W jego myśl wszyscy piłkarscy fani, którzy chcą obejrzeć wyjazdowy mecz swojej ulubionej drużyny lub też wykupić całosezonowy karnet, będą musieli zaopatrzyć się w karty kibica. Klasyczna karta elektromagnetyczna, ze zdjęciem jej posiadacza, ma pomóc w szybkiej identyfikacji osób w przypadku ewentualnych zamieszek stadionowych.

Reasumując biletu na Lazio bez karty kibica przez stronę ticketone.it wg mnie się nie kupi ale nie ma problemów wybrać się dzień wcześniej lub w dniu meczu do punktu zakupu z dowodem tożsamości i wtedy nabyć bilet.
P.S kiedyś byłem na meczu Fiorentiny i w sklepie klubowym po okazaniu dowodu normalnie zakupiłem bilet a nie mogłem tego zrobić przez internet.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 13:34

mam pytanko, chcę kupić bilet na mecz i zastanawiam sie czy sztab Juve w czasie meczu zawsze siedzi w tym samym miejscu, na tak zwanej ławce gospodarzy? a jesli tak to ktoś wie, która to strona lewa czy prawa??


Tarnos5115@gmail.com

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2019
Posty: 10
Rejestracja: 20 listopada 2019

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 15:03

Siedza zawsze na tej samej trybunie. Jakbyś patrzył z perspektywy kibica siedzacego na Curva SUD to będziesz miał ich po lewej stronie


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 16:10

wydaje mi się, że on pytał po której stronie trybuny a nie stadionu siedzą
jeśli tak to wydaje mi się, że po prawej patrząc na trybunę ze środka boiska (czyli bliżej sektora 105 niż 123)
Obrazek


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wujekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2005
Posty: 91
Rejestracja: 10 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 12:51

tak, nasza ławka rezerwowych jest po prawej stronie patrząc od boiska, natomiast bilety na sektory w pobliżu nie są dostępne w otwartej sprzedaży, więc najbliższy sektor do kupienia biletu blisko ławki to właśnie 105


kofii12345

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2010
Posty: 24
Rejestracja: 16 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 22:19

Ktoś się wybiera na Napoli Juve? Jest szansa na kupno biletów na miejscu. Na ticket one wymagają jakiejś śmiesznej karty kibica na sektory Napoli. Mam kartę Juve ale nie lecę sam także nasz sektor odpada.


bbLipa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2020
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 12:24

Witam, jestem dzisiaj w Turynie i wybieram sie na mecz z Parma. Chcialbym kupic koszulke i moze jakis szalik na mecz, niekoniecznie oryginalne, gdyz moj budzet jest mocno ograniczony. Czy sa jakies konkretne miejsca gdzie mozna nabyc po taniosci te rzeczy?
Pozdrawiam.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 15:22

Wybieram się na Juve - Inter i powiem wam Panowie że ceny biletów na te derby są kosmiczne.

Najtaniej 192 euro. Tam gdzie płacę na LM 130 euro to tutaj 230 o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ