Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 16:28

Dziś z ciekawości próbowałem zakupić bilety na mecz z Napoli. O dziwo, jest jeszcze sporo wejściówek dostępnych. Przeklikując wszystkie okna na ticketone w końcu dochodzimy do ostatniego przed zapłatą i można tam wybrać opcję biletu online i w żadnym okienku nie ma potrzeby wpisania nr żadnej karty. Czyli w tym aspekcie nic się nie zmieniło i aby pojechać na Allianz Stadium nie musimy posiadać karty tessera itp. :ok:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Mazifox

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 19:05

naros pisze:Dziś z ciekawości próbowałem zakupić bilety na mecz z Napoli. O dziwo, jest jeszcze sporo wejściówek dostępnych. Przeklikując wszystkie okna na ticketone w końcu dochodzimy do ostatniego przed zapłatą i można tam wybrać opcję biletu online i w żadnym okienku nie ma potrzeby wpisania nr żadnej karty. Czyli w tym aspekcie nic się nie zmieniło i aby pojechać na Allianz Stadium nie musimy posiadać karty tessera itp. :ok:
Witam!

Będę w Turynie 29.09.2019 no i wybrałbym się w końcu na mój pierwszy w życiu mecz Juve (ze Spal).

Nie posiadam żadnej karty kibica (i innych które istnieją) - zgodnie z tym co napisałeś, powinienem mieć możliwość zakupienia biletu na ticketone bez problemu nie posiadając żadnych specjalnych kart?

Mógłbym prosić o ewentualnie jakieś porady jaki sektor wybrać aby stosunek ceny do jakości był zachowany?


grafit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 listopada 2008
Posty: 16
Rejestracja: 30 listopada 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 12:43

Powiedzcie proszę - doświadczeni przez wyjazd na mecz - koledzy, kiedy najlepiej kupić bilety na Milan w tym sezonie (10 listopada) ?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 13:22

grafit pisze:Powiedzcie proszę - doświadczeni przez wyjazd na mecz - koledzy, kiedy najlepiej kupić bilety na Milan w tym sezonie (10 listopada) ?
Oficjalna sprzedaż rusza zazwyczaj ok 2tyg przed meczek, węc koncem października. Tylko i wyłącznie ticketone (oficjalna sprzedaż). Z całego serca odradzam poronione strony typu viagogo -
po 1.ceny z kosmosu,
po 2. będąc na miejscu pod stadionem możesz dowiedzieć się że jednak nie masz biletu :D


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 15:20



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 16:45

Szkoda, że nie na początku listopada. Czyli na Lokomotiv pozostaje samochód.


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2019, 10:18

Mi udało się dorwać loty do Turynu za 59 zł i powrotny za 89 zł.
Będę tam od 19 do 22 i planuję zaliczyć Bolognę. Tak jak i wy gdzie nie czytam to różne informacje odnośnie zakupu biletów. Czy aby zamówić z ticketone muszę posiadać Membersa?
Co ze stronami typu listicket czy viagogo? Wiem, że ta druga jest droga i mogą być problemy z biletem (mimo, że się kupi). Czy zakup w dniu meczowym w którymś z punktów sprzedaży w Turynie jest możliwy (nie posiadam karty kibica)?


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2019, 11:08

Kuben pisze:Mi udało się dorwać loty do Turynu za 59 zł i powrotny za 89 zł.
Będę tam od 19 do 22 i planuję zaliczyć Bolognę. Tak jak i wy gdzie nie czytam to różne informacje odnośnie zakupu biletów. Czy aby zamówić z ticketone muszę posiadać Membersa?
Co ze stronami typu listicket czy viagogo? Wiem, że ta druga jest droga i mogą być problemy z biletem (mimo, że się kupi). Czy zakup w dniu meczowym w którymś z punktów sprzedaży w Turynie jest możliwy (nie posiadam karty kibica)?
Listicket to stara nazwa obecnego Ticketone :) Jest to naj najgardziej legit, ponieważ przez tą stronkę prowadzona jest oficjalna sprzedaż przez klub :) Viagogo stanowczo odradzam, nie dość że drogo to jeszcze bardzo niepewne zakupy. Co do zakupu na miejscu, wiem że kilka osób gdzieś tam coś dorwało, sam nigdy tego nie praktykowałem. Myślę że dostępność na mecz z Bologną powinna być przyzwoita nawet z otwartej sprzedazy na ticketone (z tego co mi wiadomo, takowa nie wymaga żadnej karty kibica)


morszczyn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2013
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 18:56

Zakupiłem bilety lotnicze Kraków-Turyn 10.11 - 13.11. Teraz będę się czaił na bilety z otwartej sprzedaży na mecz z Milanem, 10.11.
Bazując na Waszym doświadczeniu, jest szansa że coś zostanie na takiego przeciwnika i uda się wytargać dwie sztuki?
Może ktoś jeszcze chętny spróbować i dołączyć do tripa?
Jak nie uda się kupić biletów, zawsze zostanie trip, zwiedzanie stadionu i miasta :)


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 11:54

morszczyn pisze:
20 września 2019, 18:56
Zakupiłem bilety lotnicze Kraków-Turyn 10.11 - 13.11. Teraz będę się czaił na bilety z otwartej sprzedaży na mecz z Milanem, 10.11.
Bazując na Waszym doświadczeniu, jest szansa że coś zostanie na takiego przeciwnika i uda się wytargać dwie sztuki?
Może ktoś jeszcze chętny spróbować i dołączyć do tripa?
Jak nie uda się kupić biletów, zawsze zostanie trip, zwiedzanie stadionu i miasta :)
Myślę, że pojedyncze bilety powinny być dostępne przez kilka dni od startu sprzedaży (zwykle sprzedaż otwarta rozpoczyna się około dwa tygodnie wcześniej o 10 rano na ticketone). Jednak na mecze o podwyższonym ryzyku trzeba posiadać Juventus Card (nie jest to karta czlonkowska). Tak przynajmniej było w przypadku meczu z Napoli. Jeszcze na kilka dni przed meczem próbowałem kupić bilet i system mi odrzucal. Zadzwoniłem na linię Juve obsługująca Juventus member (tę kartę posiadam) i gość mi powiedział, że muszę mieć Juventus Card. Z kolei na mecz z Leverkusen w LM można kupić bilet nie posiadając żadnej z kart (oczywiście za wyjątkiem kredytowej), tak też kupiłem. Przy okazji, może ktoś się też wybiera?
Tak więc w otwartej sprzedaży, co do zasady nie trzeba posiadać żadnej z kart, ale bywają mecze (takie jest moje doświadczenie), że na niektóre z nich sprzedaż odbywa się w zaostrzonym rygorze.


grafit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 listopada 2008
Posty: 16
Rejestracja: 30 listopada 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2019, 21:17

Jak wygląda opcja z biletami na Atletico ? Jest szansa ? Czy warto zakładać członkostwo w Varsovii i przez nich zamiawiać bilety ?


morszczyn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2013
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2013

Nieprzeczytany post 28 września 2019, 17:45

piterjuve pisze:
21 września 2019, 11:54
morszczyn pisze:
20 września 2019, 18:56
Zakupiłem bilety lotnicze Kraków-Turyn 10.11 - 13.11. Teraz będę się czaił na bilety z otwartej sprzedaży na mecz z Milanem, 10.11.
Bazując na Waszym doświadczeniu, jest szansa że coś zostanie na takiego przeciwnika i uda się wytargać dwie sztuki?
Może ktoś jeszcze chętny spróbować i dołączyć do tripa?
Jak nie uda się kupić biletów, zawsze zostanie trip, zwiedzanie stadionu i miasta :)
Myślę, że pojedyncze bilety powinny być dostępne przez kilka dni od startu sprzedaży (zwykle sprzedaż otwarta rozpoczyna się około dwa tygodnie wcześniej o 10 rano na ticketone). Jednak na mecze o podwyższonym ryzyku trzeba posiadać Juventus Card (nie jest to karta czlonkowska). Tak przynajmniej było w przypadku meczu z Napoli. Jeszcze na kilka dni przed meczem próbowałem kupić bilet i system mi odrzucal. Zadzwoniłem na linię Juve obsługująca Juventus member (tę kartę posiadam) i gość mi powiedział, że muszę mieć Juventus Card. Z kolei na mecz z Leverkusen w LM można kupić bilet nie posiadając żadnej z kart (oczywiście za wyjątkiem kredytowej), tak też kupiłem. Przy okazji, może ktoś się też wybiera?
Tak więc w otwartej sprzedaży, co do zasady nie trzeba posiadać żadnej z kart, ale bywają mecze (takie jest moje doświadczenie), że na niektóre z nich sprzedaż odbywa się w zaostrzonym rygorze.
@piterjuve, rozumiem, że karta Juventus Card jest również wymagana przy otwartej sprzedaży przez Ticket One (na mecze zakwalifikowane jako podwyższonego ryzyka?


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2019, 12:20

Docelowo Juventus Card ma być obowiązkowa na każdy mecz, dlatego m.in. zwiększyli dwukrotnie jej ważność. Działacze podążają wzorem wielu brytyjskich klubów i dążą do marginalizacji papierowych biletów.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ADR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2009
Posty: 26
Rejestracja: 08 września 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 00:27

Panowie, jakieś doświadczenia do podzielenia się w temacie wyjazdu na mecz derbowy, ale na Stadio Olimpico? Mówię już o samych biletach.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 14:54

morszczyn pisze:
28 września 2019, 17:45
piterjuve pisze:
21 września 2019, 11:54
morszczyn pisze:
20 września 2019, 18:56
Zakupiłem bilety lotnicze Kraków-Turyn 10.11 - 13.11. Teraz będę się czaił na bilety z otwartej sprzedaży na mecz z Milanem, 10.11.
Bazując na Waszym doświadczeniu, jest szansa że coś zostanie na takiego przeciwnika i uda się wytargać dwie sztuki?
Może ktoś jeszcze chętny spróbować i dołączyć do tripa?
Jak nie uda się kupić biletów, zawsze zostanie trip, zwiedzanie stadionu i miasta :)
Myślę, że pojedyncze bilety powinny być dostępne przez kilka dni od startu sprzedaży (zwykle sprzedaż otwarta rozpoczyna się około dwa tygodnie wcześniej o 10 rano na ticketone). Jednak na mecze o podwyższonym ryzyku trzeba posiadać Juventus Card (nie jest to karta czlonkowska). Tak przynajmniej było w przypadku meczu z Napoli. Jeszcze na kilka dni przed meczem próbowałem kupić bilet i system mi odrzucal. Zadzwoniłem na linię Juve obsługująca Juventus member (tę kartę posiadam) i gość mi powiedział, że muszę mieć Juventus Card. Z kolei na mecz z Leverkusen w LM można kupić bilet nie posiadając żadnej z kart (oczywiście za wyjątkiem kredytowej), tak też kupiłem. Przy okazji, może ktoś się też wybiera?
Tak więc w otwartej sprzedaży, co do zasady nie trzeba posiadać żadnej z kart, ale bywają mecze (takie jest moje doświadczenie), że na niektóre z nich sprzedaż odbywa się w zaostrzonym rygorze.
@piterjuve, rozumiem, że karta Juventus Card jest również wymagana przy otwartej sprzedaży przez Ticket One (na mecze zakwalifikowane jako podwyższonego ryzyka?
Tak było w przypadku meczu z Napoli. W LM na Bayer już takiego wymogu nie było. Z tego co wiem, na Spal też takiego wymogu nie było (znajomy był na tym meczu)
Przy okazji, bilety są imienne i jest to skrupulatnie przestrzegane. Stewart prosi zarówno o bilet jak i o dowód, dokładnie porównując.
Polecam wszystkim wyjazd, ja po meczu z Bayerem mam wyłącznie pozytywne odczucia odnośnie organizacji meczu, muzeum itp.


ODPOWIEDZ